Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: klatki dla psow?  (Przeczytany 2961 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« : 2005-01-28, 23:51 »
looknijcie to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40748630

czy to wydaje wam sie powazne? no chyba ze ktos bedzie hodowal psy na futro...lub moze kotki?
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #1 : 2005-01-29, 12:05 »
Dla mnie to jest lekko mówiąc wogule nie powarzne.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

aneta

  • Gość
klatki dla psow?
« Odpowiedź #2 : 2005-01-29, 15:04 »
W takich klatkach widzialam zwierzeta trzymane na futro  :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

klatki dla psow?
« Odpowiedz #2 : 2005-01-29, 15:04 »

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #3 : 2005-01-29, 16:55 »
aneta masz racje bo to sa klatki do chowu lisow przeznaczonych na futro....ja bylam na takiej fermie w ramach zajec szkolnych, i wygladalo to strasznie, biedne liski. Zero socjalizacji, tylko strach w oczach, nudza sie tam bo co maja robic w czterech katach z siatki, stoja na siatce...mam nawet zdjecia to wam wstawie jak to mniej wiecej wyglada. A ten facet pisze ze nadaja sie do trzymania innych zwierzat...ciekawe kto by trzymal tam swojego psa? chyba jakis degenerat :shock: albo tego faceta trzymac tam.... :grr:  :grr:  :evill:
a to fotki tych biednych stworzen






« Ostatnia zmiana: 2005-05-27, 13:00 autor betty »
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
klatki dla psow?
« Odpowiedź #4 : 2005-01-29, 17:27 »
Dla mnie to brzmi jak " Sprzedam urządzenie do porażania prądem zwierząt na futro , okazyjnie "  :grr:  :(  :cry:

P.S. Wiem , że wyraziłam się nieprofesjonalnie .
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
klatki dla psow?
« Odpowiedź #5 : 2005-01-29, 22:25 »
Zawsze można futer nie kupować a prawa rynku załatwią resztę: brak popytu = brak hodowli.
Zapisane
BC + koci podrostek

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #6 : 2005-01-29, 22:40 »
ale, moim zdaniem zawsze znajda sie baby ktore kupia to futro. Jak zaczyna sie zima, ja widze ile takich bab wyjmuje swoje futra z szaf.... to najbardziej widac w okresie zimowym wlasnie. No i nie tylko stare babska maja je na sobie, czesto tez mlodziutkie dziewczyny....co mnie przeraza..
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
klatki dla psow?
« Odpowiedź #7 : 2005-01-30, 11:15 »
Ja zobaczyłam moją zajefajną nauczycielkę od polaka w futrze i powiedziałam wprost: „wie pani ile zwierząt musiało zginąć żeby pani miała to futro??”, a ona mi na to: „a ty wiesz ile zwierząt ginie przy wyrobie futer z poliestru!!!” (chodziło jej o niszczenie środowiska przy wyrobie  tych futer… :(
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #8 : 2005-01-30, 13:26 »
Ja też widze mase ludzi na ulicy którzy chodzą w tych futrach albo jakiś szalikach z biednych zwierzątek i asz szkoda mówić
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

klatki dla psow?
« Odpowiedz #8 : 2005-01-30, 13:26 »

aneta

  • Gość
klatki dla psow?
« Odpowiedź #9 : 2005-01-31, 20:29 »
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
klatki dla psow?
« Odpowiedź #10 : 2005-01-31, 21:26 »
Śliczne i biedne :( Jak można chodzić w futrach zdartych z innych zwierząt  :grr:
A ten co sprzedaje te klatki to raczej próbuje w nieudolny sposób upchnąć niechodliwy towar, głupio go reklamując !!
Zapisane
BC + koci podrostek

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #11 : 2005-02-01, 14:29 »
Cytat: aneta
:cry: jakie te liski lub jenoty sa sliczne... :cry:

http://usenet.gazeta.pl/usenet/0,2.html?group=pl.rec.zwierzaki&tid=1049538


to sa liski srebrzyste.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
klatki dla psow?
« Odpowiedź #12 : 2005-02-01, 14:58 »
Cytuj

ale, moim zdaniem zawsze znajda sie baby ktore kupia to futro.

znajdzie sie nie znaczy ze będą w wiekszości... w mojej rodzinie to paobabcia przepraszała mnie jak byłam dzieckiem kiedy załozyła futro, a nosiła bo długo nic innego nie miała... nikt spośród moich bliskich i przyjaciół futer nie nosi, wiedzą jakie bezsensowne cierpienie za tym stoi i grupa tych ludzi sie powiększa. jesli bedziemy cierpliwi, to za jakis czas mało kto będzie marzył o futrze... ale do tego potrzeba czasu, cierpliwości i wytrwałości... czego oczywiście wszystkim zyczę :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

kasia8989

  • Gość
klatki dla psow?
« Odpowiedź #13 : 2005-02-01, 15:42 »
debilstwo nie rozumiem po co trzymać psy w klatkach albo na łańcuchu??przecież ani pies w tym czymś nie będzie szczęsliwy ani człowiek nie będzie miał kożyści z jego hodowli:/
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #14 : 2005-02-01, 16:56 »
tak KAsia, ale pan na Alegro wyraznie ZAZNACZYL ze klatki sa dla psow,,,,wiec nie mow ze to nie prawda, on wie lepiej ....

kurcze ludzie to nie mysla sprzedajac cos :(
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Forum Zwierzaki

klatki dla psow?
« Odpowiedz #14 : 2005-02-01, 16:56 »

mafinia

  • Gość
klatki dla psow?
« Odpowiedź #15 : 2005-02-01, 17:28 »
czy wogole jest zezwolenie na trzymanie w takich ciasnych klatkach zwierzat przeznaczonych  na futra lub uboj???????
ogladalam kiedys w tv facet hodowal lisy obdzieral ze skory a reszte wyrzucal....i o czym tu gadac ludzie to bestie!!!!
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #16 : 2005-02-02, 12:12 »
no jasne ze jest zezwolenie zeby trzymac lisy i inne w ciasnych klatkach....bo tacy wielcy hodowcy zwierzta futerkowych musza miec na fermie jak najwieksza ilosc klatek jak najmniejszym kosztem, zwierzeta stoja wysoko nad ziemia, na siatce po to by sobie futra nie zabrudzly, bo to jest najwazniejsze....a ich psychika nikogo nie obchodzi :( ostatnio jednak pomysleli ze takie zwierzeta moga sie nudzic w klatce bez niczego,(coz za domyslni ludzie... :grr: -jakby o tym nie wiedzieli) i maja jakies tam projekty wprowadzenia do klatek urozmaicen , jakies deski, zeby mogly sobie wyzej posiedziec, zabawke moze? No ale niestety mentalnosc ludzi hodujacych zwierzaki na futera jest zupelnie inna od naszej. A obdzieranie dla nich zwierzat ze skory to codziennosc i normalka  i wyrzucanie zwlok do zsypu :(
co za porabany swiat.... :grr:  :evill:
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #17 : 2005-02-03, 15:36 »
Poprostu tego typu hodowcy mają swój kodeks prawny.
A nasze państwo jak zawsze jest bezsilne.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Kira

  • Gość
klatki dla psow?
« Odpowiedź #18 : 2005-02-06, 02:01 »
najgorsze jest to ze i tak 3 razy wiecej  zwierzat ginie  na jedno futro a 1/3   jest wykorzystywana bo zwierze  gdy unmiera sie wyrywa i niszczy futro wiec gdy  juz sciagaja z niego  tofutro ma wade i nie da sie go wykorzystać :?  :(
a co do tej  chodowli  zdaje mi sie ze jemnu chodziło o chodowle na miesioo jak z chinach bernardyny sa dodawanae do kazdego jedzenia  :roll:
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
klatki dla psow?
« Odpowiedź #19 : 2005-02-06, 02:52 »
no mysle ze moze Kira masz racje, ze mu chodzilo o hodowanie psow w tych klatkach na mieso? lub ze moze na kroliki te klatki, teraz sobie pomyslalam tak po przeczytaniu Twojego postu.

a w Chinach to glownie jedza chow-chowy, ktore byly specjalnie przystosowane do opasania sie, gdyz maja tylne konczyny prawie nie katowane, sa proste jak słupki, i psy te nie biegaja duzo, wiec szybko mozna je utuczyć :(

a co do zabijania zwierzta futerkowych to oni maja juz takie sposobyOBRZYDLIWE!! ze krzywdy FUTRU nie zrobią, bo by za duże straty w hodowli mieli-- na serio.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

kasia8989

  • Gość
klatki dla psow?
« Odpowiedź #20 : 2005-02-06, 13:03 »
a może my się zamkniemy w takich klatkach i sobie tam życie przesiedzimy. tak chowchow owszem wychodowano kilkaset lat temu aby cesarz miał co rzreć naszczeście chiny już się ucywilizowały i prawo jest przeciwne jedzeniu psów.teraz psy jezdzą tylko w korei ale tam też prow nie jest przychylnie nastawione
Zapisane

Forum Zwierzaki

klatki dla psow?
« Odpowiedz #20 : 2005-02-06, 13:03 »

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: klatki dla psow?
« Odpowiedź #21 : 2005-05-27, 11:57 »
Klatki mają również dobre zastosowania. Dostatecznie duże mogą służyć jako legowisko dla psa lub przedmiot przydatny do szkolenia uciążliwego domownika.
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: klatki dla psow?
« Odpowiedź #22 : 2005-05-27, 21:46 »
Moja mam ma futro sztuczne i wygląda jak prawdziwe  ale nim nie jest. JMoja mam by nie kupiła nikgdy futra z prawdziwego zwierzaka.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Wega

  • Gość
Odp: klatki dla psow?
« Odpowiedź #23 : 2005-06-08, 11:48 »
Ja zobaczyłam moj± zajefajn± nauczycielkę od polaka w futrze i powiedziałam wprost: „wie pani ile zwierz±t musiało zgin±ć żeby pani miała to futro??”, a ona mi na to: „a ty wiesz ile zwierz±t ginie przy wyrobie futer z poliestru!!!” (chodziło jej o niszczenie ¶rodowiska przy wyrobie tych futer… :(
no to niech sobie kupi normalną kurtkę z materiału... Boże, przeraża mnie naiwność i zaślepienie takich ludzi...
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: klatki dla psow?
« Odpowiedź #24 : 2005-06-08, 13:15 »
Fretka, futra sztuczne tez jakies cudowne nie sa (choc oczywiscie lepiej takie niz prawdziwe) - przeciez nakrecaja mode i popularnosc zwyklych futer. ktos zobaczy elegancka paniusie w sztucznym, to nie bedzie pytal z czego zrobione tylko poleci do sklepu i kupi prawdziwe :(

Teddy-Bear

  • Gość
Odp: klatki dla psow?
« Odpowiedź #25 : 2005-06-10, 06:29 »
eee... wątpię. jeśli komuś naprawdę zależy na zdrowiu i życiu zwierząt to nie da porwać się modzie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 27 zapytaniami.