Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pomóżcie!!!!!!!!  (Przeczytany 2752 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rosa_wyzel

  • Gość
Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedź #30 : 2005-05-04, 15:34 »
to mięso też kiedy¶ żyło... ale łatwiej nam jest kupić kawał mięcha, który nie rusza się, nie piszczy, nie patrzy,
niż zrozumieć, że niektóre zwierzeta karmi się żywymi myszami i nie tylko nimi zreszt±...
logiczne ze łatwiej jest kupić mięso które nie piszczy... to chyba normalne prawda ??
a nie moża dawac tym węzom nie żywych myszy ?
Zapisane

xara

  • Gość
Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedź #31 : 2005-05-04, 15:38 »
dla mnie to właśnie nie jest normalne, dla mnie to hipokryzja zachwycać się cielaczkiem, źrebaczkiem czy innym zwięrzątkiem,
a potem iść do sklepu i kupować mięso, ale to moje prywatne zdanie
Zapisane

Wega

  • Gość
Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedź #32 : 2005-05-04, 15:46 »
dla mnie hipokryzją jest nie sterylizować zwierząt, a potem te "słodkie kociaczki/szczeniaczki" oddawać do azylu... rzekomo dla ich dobra... ale to juz na OT zakrawa... rozumiem miłośników zwierząt jedzących mięso, nie rozumiem tylko chodzących w futrach i rozmnażających swoich pupili
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedz #32 : 2005-05-04, 15:46 »

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedź #33 : 2005-05-07, 11:19 »
Wąż to nie królik,mięso jeść musi.Wielu ludziom nie szkodzi przejście na dietę wegetariańską,bo mamy dużo jedzenia,którym możemy zastąpić mięso.Ja jakos nie wyobrażam sobię węża wcinającego marchewkę czy kotleta sojowego.To dla niego byłoby tragiczne w skutkach!
Zapisane

Al-Zahara;)

  • Gość
Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedź #34 : 2005-05-07, 16:38 »
Macie rację ale żeby zwierzęta sprzedawać tylko za 1 zł i do tego na taki okrutny los to troszkę nienormalne...... ja już bym wolała do ZOOlogicznego sklepu oddać albo coś w tym stylu ale nigdy bym zwierząt nie oddała do "zjedzenia"
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: Pomóżcie!!!!!!!!
« Odpowiedź #35 : 2005-05-07, 17:38 »
nie każdy zoologiczny przyjmie;D
ja bym popytała znajomych albo komus do piwnicy wpuścila nie no w naturalnym środowisku by zginęły...
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 23 zapytaniami.