Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji  (Przeczytany 1538 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

EMPATIA

  • Gość
 mozecie sie zglaszac do akcji, szczegoly : http://empatia.pl/str.php?dz=103&id=496
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #1 : 2006-03-06, 18:29 »
to jeszcze sie nie zakończylo?! :shock: to jest okropne :((
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #2 : 2006-03-06, 19:07 »
Niestety nie zanosi się na szybkie zakończenie tej rzezi.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedz #2 : 2006-03-06, 19:07 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #3 : 2006-03-06, 19:18 »
żeby tych ludzi tak samo zabić :grr: pokazałam zdięcia z internetu mojej mamie :( nawet ona bardzo sie tym przejeła i miała juz łzy w oczach :( czemu temu nie można zaradzić? jak przeciez jest więcej sprzeciwu, ludzie sie boją to wyznać? ja nie rozumiem tego
Zapisane

EMPATIA

  • Gość
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #4 : 2006-03-12, 18:46 »
Empatia i Viva! zapraszają na demo w obronie kanadyjskich fok.

Czas: 15 marca o godz. 15:00
Miejsce: przy Ambasadzie Kanady, ul. Piękna 2/8, Warszawa

Znajdźcie chwilę, przekażcie info znajomym. Szykujemy happening, który nie będzie miał sensu bez Waszego udziału.

Tegoroczny protest jest największą do tej pory akcją w obronie fok w Polsce. Spójrzcie na listę 123 miejscowości: http://empatia.pl/str.php?dz=102&id=495

Do zobaczenia w środę!
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #5 : 2006-03-15, 21:51 »
dziwi mnie, ale u mnie w szkole jest wielka tablica na której pisze ,,STOP RZEZI FOK" są na niej zdięcia, adres stron internetowych i opisane jakie jest to okrutne. Bardzo nie to zdziwiło bo nie wiedziałam ze szkoła może interesować się tym...
Zapisane

EMPATIA

  • Gość
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #6 : 2006-03-17, 18:00 »
Dzień 15 marca okazał się nie tylko dniem protestów w wielu miejscach w Polsce i na świecie, ale również dniem, w którym rząd Kanady ogłosił swoją kolejną makabryczą decyzję. W tym roku wydano wyrok na co najmniej 325 tys. fok! Jest to liczba większa niż w zeszłym roku. Jedyne, co nam pozostaje, to zaostrzyć akcję protestu.
Czytaj więcej: http://empatia.pl/str.php?dz=103&id=520

zacznijmy mailing, zajmie wam to tylko chwile...
szczegoly, adresy i przykladowa tresc : http://empatia.pl/str.php?dz=102&id=521
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #7 : 2006-03-18, 22:00 »
u mnie w szkole jest ogromna tablica na której jest wszystko opisane o Rzezi Fok, zdięcia, strony internetowe itp... bardzo szlachetne to jest :( duzo osob z mojej szkoly petycje wysyła dzięki temu..
Zapisane

EMPATIA

  • Gość
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #8 : 2006-03-24, 12:11 »
O rzezi fok w Radiu TOK FM

Zapraszamy do słuchania audycji Ewy Podolskiej w TOK FM w sobotę 25 marca o godz. 10:00. Mowa będzie oczywiście o polowaniach na foki w Kanadzie. Możecie spodziewać się ostrego starcia, bo w audycji wezmą udział ludzie o bardzo różnych zdaniach o rzezi fok - Darek Gzyra z Empatii i Czarek Wyszyński z Vivy! z jednej strony, a z drugiej radca polityczny Ambasady Kanady w Polsce.

Możecie słuchać również przez Internet:
http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/1,53862,2264799.html
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedz #8 : 2006-03-24, 12:11 »

EMPATIA

  • Gość
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #9 : 2006-03-24, 12:15 »
Kolejne demo pod Ambasadą Kanady
Zgodnie z zapowiedziami zaostrzamy protest przeciwko zabiciu ponad 325 tys. fok w Kanadzie w 2006 r. Wspólnie z Vivą! zapraszamy na kolejną demonstracje pod Ambasadą Kanady!

Czas: 28.03.2006 (wtorek) godz. 15:00
Miejsce: Warszawa, ul. Piękna 2/8

Na poprzedniej demonstracji nas nie zawiedliście. Przyjdźcie i tym razem, powiadomcie znajomych. Wszystkich, którzy nie mogą pomóc swoją obecnością, prosimy o wysyłanie do Ambasady maili z protestem przeciwko zabijaniu fok: http://empatia.pl/str.php?dz=102&id=521
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #10 : 2006-03-28, 17:20 »
W Telexpresie dzisiaj mówili o demonstracji. Przy okazji powiedzieli, ze Polska jest jednym z największych importerów foczych skór.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #11 : 2006-03-29, 19:00 »
Myślę,że warto w tym miejscu wspomnieć o Brigitte Bardot,która od lat walczy z rzezią fok.Jestem pełen szacunku dla tej wspaniałej kobiety.Jakże Jej postawa różni się od sposobu myślenia Sophii Loren.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

misia24

  • Gość
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #12 : 2006-05-22, 21:49 »
strasznie jest w Kanadzie, te biedne foczki, tak mi ich żal, tak samo jak i innych zwierząt, bardzo bym im pomóc!! no i innych zwierzętom też, co mam zrobić? :(
Zapisane

EMPATIA

  • Gość
Odp: stop rzezi fok - mozecie zglaszac sie do akcji
« Odpowiedź #13 : 2006-05-22, 22:37 »
Misia, zrobic mozna duzo. w zaleznosci od tego gdzie mieszkasz i ile masz czasu. zawsze mozesz brac udzial w jakiejs akcji, ktora akurat jest organizowana. mozesz rozmawiac o tym problemie ze znajomymi. zrobic jakas gazetke w szkole. itp itd... zalezy tylko, co chcesz i mozesz :)
a w ogole to zapraszam Cie ( i innych tez oczywiscie) na strone www.empatia.pl . jesli chcesz dzialac dla zwierzat, tu sie mozesz czegos dowiedziec
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 25 zapytaniami.