Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna  (Przeczytany 4090 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agamika

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2290
    • WWW
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #30 : 2007-09-16, 17:07 »
kurcze , własnie przeczytałam, ze  ON cały czas sie tam kręci. Chyba tylko czeka az, nikogo tam nie będzie   ;(...

Cytuj
Niestety wczoraj w nocy trzykrotnie "X" podchodził pod ogrodzenie CK ale było nas za mało, żeby go złapać. Jednak dzięki temu, że byliśmy nie doszło do kolejnego nieszczęścia. CK potrzebuje pomocy osób, które mogą poświęcić jakąś swoją nockę na pilnowanie w azylu. Na razie nie wygląda to dobrze, on wie, że pilnujemy tylko czeka na stosowną chwilę, kiedy już nie damy radu albo przez moment nie bedzie nikogo. Tam również nie powinno być przerw w pilnowaniu popołudniami, bo jemu godzina jest obojętna. Tam po prostu trzeba byc do momentu założenia zabezpieczeń, a to niestety trwa.
Ochotnicy na nocki pilnie potrzebni. Proszę.

ze tez ja tak daleko jestem  :(  i bez czasu  :(   
zeby tlyko i m ludzi nie brakło  ;(
Zapisane
Stanisław Lem na krótko przed swoją śmiercią powiedział: "dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów"...

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #31 : 2007-09-16, 17:16 »
kurcze - a nie można tego zgłosic?,nic nie zrobią? - przecież już go mieli a on dalej stanowi zagrożenie - mogli by go,chociaż na dzień,dwa przetrzymac - tyle czasu,ile prawnie można,bez nakazu.....

agamika

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2290
    • WWW
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #32 : 2007-09-16, 17:33 »
lis, policja działa dziiiwnymi torami, cois o tym wiem, jakiby chcieli to by go trzymali :roll:  .... mają ku temu możliwości (choćby podejrzenie matactwa w śledztwie....  dobrze wiem jak potrafią to naciągać jak chcą kogoś w areszcie śledczym potrzymać, nawet pół roku,czy dłużej, bez dowodów, bez swiadków itd, bo ktos np do kogos jest podobny ) . pare spreaw tego rodzaju znam od znajomej  :roll:  ). Mysle ze pewnie zgłosili ze on sie tam kręci, ale wątpie zeby policja cos z tym zrobiła....mam nadzieje ze sprawnie pujdzie im z zabezpieczeniami  :(

znam takiego jednego co przesiedział własnie pół roku, za niby zniszczenia w barze ii  kradzież , tylko że świadkowie i poszkodowani  po zpobaczeniu go na zywo (nie na zdjęciu )stwierdzili ze to na 100% nie on, i ze na kserze fotografii kltóre dostali początkowo   to wydawał siępodobny, mimo ze w tym czasie co było zdarzenie on był zupenie gdzie indziej, i iwiele innych nieścisłości, Pani prokurator sie uparła i siedział za kratami ... :roll:

(ps zdjęcie na policji tez było bezprawnie, ale to juz inna sprawa)

tak wiec ja bym w zbawczą moc policji nie wierzyła

Zapisane
Stanisław Lem na krótko przed swoją śmiercią powiedział: "dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów"...

Forum Zwierzaki

Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedz #32 : 2007-09-16, 17:33 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #33 : 2007-09-16, 22:29 »
Taaak,oni działają tylko wtedy,kiedy mają jakiś większy cel,grubszą sprawę - takimi zwykłymi ludźmi,jak my i naszymi sprawami,to się nie interesują - tym bardziej,jeżeli chodzi o zwierzęta.....

A,powiem z ciekawostek,że Ludwik Dorn,chciałby w sejmie,utworzyc specjalny dział,urząd - czy jak to się,tam zwie - od spraw zwierząt....
To by było dobre - sejm w końcu by się do czegoś przydał....:lol:

agamika

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2290
    • WWW
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #34 : 2007-09-16, 22:54 »
Taaak,oni działają tylko wtedy,kiedy mają jakiś większy cel,grubszą sprawę - takimi zwykłymi ludźmi,jak my i naszymi sprawami,to się nie interesują - tym bardziej,jeżeli chodzi o zwierzęta.....

A,powiem z ciekawostek,że Ludwik Dorn,chciałby w sejmie,utworzyc specjalny dział,urząd - czy jak to się,tam zwie - od spraw zwierząt....
To by było dobre - sejm w końcu by się do czegoś przydał....:lol:

raczej bym nie liczyła, ze na cos by sie to przydało, zapewne jeszcze wiecej zamieszania i szkody by było ....
Zapisane
Stanisław Lem na krótko przed swoją śmiercią powiedział: "dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów"...

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #35 : 2007-09-16, 23:12 »
Może,ale jemu chodzi,o przestrzeganie praw zwierząt - więc,może by,coś z tego wyszło?....:mysli:

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #36 : 2007-09-17, 00:00 »
Oby mu nie chodziło o ciepłe posadki dla kolesi... Mam nadzieję, że tak nie jest.

W Azylu zawsze ktoś musi być, inaczej skończy się to np. podpaleniem... :( Ten człowiek to jakiś maniak, a taki do wszystkiego jest zdolny, zwłaszcza, gdy czuje, że policji jego działania nie interesuja za bardzo :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

agamika

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2290
    • WWW
Odp: WŁAMANIA DO AZYLU CICHY KĄT pomoc bardzo potrzebna
« Odpowiedź #37 : 2007-09-21, 20:18 »
w końcu jakies lepsze wieści
cyt z CK
Cytuj
Dzięki pomocy Wszystkich Przyjaciół i Sympatyków "Cichego Kąta" , która jest nam ciągle ofiarowywana, w czwartek rozpoczęły się prace nad założeniem monitoringu na terenie azylu. Wczorajszy i dzisiejszy dzień przeznaczony jest na roboty ziemne - kopanie rowów pod kable. Firma **** z Tarnowskich Gór postanowiła nam pomóc przy zakładaniu okablowania delegując do nas za darmo trzech pracowników na okres dwóch dni!
BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

(wygwiadkowałam na wszelki wypadek nazwe firmy , bo nie wiem czy moze być podana :oops:  )
Zapisane
Stanisław Lem na krótko przed swoją śmiercią powiedział: "dopóki nie odkryłem internetu, nie wiedziałem, że jest tylu idiotów"...
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami.