Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 110   Do dołu

Autor Wątek: Dalmatyńczyki  (Przeczytany 173177 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #30 : 2004-01-24, 18:43 »
A to jasne jasne Myszko ;) ! Sa ale niestety rzadko i wiele osob poszukuje ich bezskutecznie :)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #31 : 2004-01-24, 23:18 »
Hej Ola :)
Były chyba już z dwa tematy na temat nakrapianych, ale(jak Ci już pisałam) na tym forum jest mało właścicieli piegusów i wszystkie "umarły smiercią naturalną" :lol:
Mam nadzieję, że ten się utrzyma :)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #32 : 2004-01-25, 20:40 »
to bedzie cos w rodzaju tych co maja beagle :)
no ja mam dalmatyczyka ma 1,5 roku no i dzisiaj był na wystawie w Głogowie ma 3 lokate na 3 psy (:P) ale brązowy medal.Staramy ise o ch.pl bo mł.ch.pl już mamy :)
A tak nawiasem mówią to przegraliśmy z dalmatyśkiem który był brązowo-biały :)
Dalmafreciak z zkąd masz dalmatyńczyka hodowla czy jak??
a tak nawiasem to prowadze bloga o dalmatyńczykach www.dalmatynka.blog.pl ( to nie jest reklama ale zwyłkłe "powiedzenie i zawiadomienie" :P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #32 : 2004-01-25, 20:40 »

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #33 : 2004-01-25, 21:16 »
Dalmatynka no nie wiem, Beaglomaniacy przyszli tu z Animalsu i jest ich tam sporo, a my....chyba łacznie jest 5 osób, które mają dalmatyńczyki, a z tego tylko 3 się udzielają :?
Ale bądźmy jak najlepszej myśli :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #34 : 2004-01-26, 09:45 »
Cytat: Aagata
...
Były chyba już z dwa tematy na temat nakrapianych, ale(jak Ci już pisałam) na tym forum jest mało właścicieli piegusów i wszystkie "umarły smiercią naturalną" :lol:
Mam nadzieję, że ten się utrzyma :)


Agatko kto umarl "smiercia naturalna"... :roll: ?
A mozna dostac linki do tych tematow, bo nie widzialam :oops: ?

Cytat: Dalmatynka
a tak nawiasem to prowadze bloga o dalmatyńczykach www.dalmatynka.blog.pl ( to nie jest reklama ale zwyłkłe "powiedzenie i zawiadomienie" )


Wejde i zobacze  ;) Dalmatynko !
[/quote]
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #35 : 2004-01-26, 11:53 »
Olcia chodzi mi o posty, a proszę o to linki:

http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=5572

http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=5212

zdołałam tylko tyle znaleźć, może wcześniej, jak jeszcze mnie tu nie było, były inne tematy ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #36 : 2004-01-26, 12:50 »
Dziękuję Ci bardzo za linki Agatko :wink: !!  A z tą smiercia naturalną to musialam sie po prostu upewnic bo juz sie domyslalam... :P
 Pozdrowka
 Dalmafreciak ;)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #37 : 2004-01-26, 13:22 »
Ja mam 3 mies. w tej chwili Majkę i jestem wielbicielka na maksa tych nakrapianych slodziaczkow!!
 :wink: I one sa baaaaaardzo madre!!! Ludzie oceniaja je bezpodstawnie widzac jednego zle ulozonego dalmatianka...A wielu ludzi zle reprezentuje nas jako wlascicieli tych kochanych psow z tego powodu ze wybiera ta rase poniewaz te psiaki sa sliczne i tylko z tego powodu czesto wybor pada wlasnie na nie... Nie przeczyta, nie dowie sie o ich  charakter, wymagania itd. Ja np. czekalam na psa wiele lat (wczesniej nie mialam takich dobrych warunkow) i przez ten okres caly czas uczylam sie o tej rasie i teraz wiem czego mniej wiecej moge sie spodziewac po laciatych (tak czy inaczej to zalezy tez od plci i charakteru psa).
Pozdrawiam Was ;)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #38 : 2004-01-30, 00:39 »
A nie mówiłam, że spadnie na sam dół :P

ok, ale nadal bądźmy dobrej myśli :lol: :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #38 : 2004-01-30, 00:39 »

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #39 : 2004-01-30, 08:28 »
Ja juz sie w tym gubię... :P Co z tym postem hihi ??
Jak mu pomoc  :wink:  :lol: ?
Zapisane

psina

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #40 : 2004-01-30, 09:39 »
Ja nie mam ale mam do niech uraz bo u mnie w klatce mieszka taki dalmatyńczyk Łolt i potrafi zagryźć człowieka poprostu wszystko co się porusza ale tato te z czarnyi cętkami są śliczne np takie

Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #41 : 2004-01-30, 10:47 »
Cytat: psina
...potrafi zagryźć człowieka poprostu wszystko co się porusza ale tato te z czarnyi cętkami są śliczne np takie


To co to za właściciel, co doprowadza psa do takiego stanu??!! :grr: wziął psa nic o nim nie wiedząć i teraz są takie kwiatki, a najbardziej cierpi pies.... aż mnie trzęsie jak słysze o takich ludziach :grr:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #42 : 2004-01-30, 16:07 »
Cytat: Aagata
[..]



To co to za właściciel, co doprowadza psa do takiego stanu??!! :grr: wziął psa nic o nim nie wiedząć i teraz są takie kwiatki, a najbardziej cierpi pies.... aż mnie trzęsie jak słysze o takich ludziach :grr:


Zgadzam sie z Agatka !!  :grr: ludzie nic nie wiedzac o rasie biora jej przedstawiciela a potem ludzie sie boja dalmatiankow... :roll: .I przez nieodpowiedzialnych wlascicieli nasze psiaki sa uwazaneb za glupie i agresywne!!  :grr: a tak naprawde to sa madre i lagodne ;)  :D !!
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #43 : 2004-01-31, 15:50 »
Cytat: Dalmafreciak
Ja juz sie w tym gubię... :P Co z tym postem hihi ??
Jak mu pomoc  :wink:  :lol: ?


Jeżeli ma to być post identyczny jak Beagle, to nalezy tu rozmawiać o rasie, wymieniać doświadczenia, jeżeli ma się problem, pytać tu, a nie zakładać nowe topiki, bo chyba ten co ma łaciatego najlepiej wie jak pomóc w trudnych sprawach ;) Tak więc Ola do roboty, czekamy na sprawozdania z życia Mai :wink:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #44 : 2004-01-31, 17:23 »
Nom:)
Ej to ja mam takie pytanie czy jeździcie lub będziecie jeździć na wystawy a może macie już jakieś osiagnięcia?
Jak dalmatyńczyk czuje ise nad morzem?(bo chcelibyśmy na wakacje pojechać)
I jeszcze mam pytanko jaki kolorek pasuje do waszego dalmatyśka bo dla mojego czerwony ma czerwoną ringówke i obroże oraz smycz;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #44 : 2004-01-31, 17:23 »

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #45 : 2004-01-31, 17:46 »
Wystawy: będziemy jeździć tylko po to, aby poznać inne piegusy ;)
Kolor: według mnie czarny, ale mamy czerwona obroże....
Wakacje: my byliśmy w tamtym roku nad morzem(Niechorze- camping Pomona), ogólnie było świetnie, szczególnie wieczorami jak chodziliśmy do różnych(każdy wie jak wyglądają nadmorskie bary i restauracje)barów(z ogórdkiem rzecz jasna) wtedy Gaja siadała obok mnie na ławca i zawsze chciała mi wypic sok z butelki, a kiedyś nawet jadła ze mna słonecznika :lol:
Na plaży, patyczek w rączke i..."APORT!", piesek szczęśliwy jak nie wiem co, ale do morza nie wieszła, wolała "płakać" na brzegu(chodzić w jednąi drugą stronę)niż wejść za nami do wody  :?  w tym roku spróbujemy nad jeziorem, może skusi się na pływanie w jeziorku :) Może Bałtyk to jak na pierwszy raz za duży zbiornik wodny :wink:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #46 : 2004-02-01, 13:12 »
Wystawy- jak u Agatki (patrz wyzej) ;)
Kolor-ja mam (to zn. Maja) czarna obrozę i czarną smyczkę ;)
Co do morza to mieszkam jak wiecie w Gdansku, czyli morze tuz, tuz, (10 min.mamy samochodem) ale Majka jeszcze ma kwarantanne 1 tydz. wiec nie sprawdzilam jeszcze jak reaguje na Baltyk  :wink: ale mam nadzieje, ze spodoba jej sie i bedzie traktowac plaze i wode jako frajde i mozliwosc zabawienia sie  ;)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #47 : 2004-02-01, 18:08 »
No własnie moja nie jest za bardzo przekonana do morza :?
Nawet kałuże omija szerokim łukiem....
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #48 : 2004-02-01, 21:39 »
To czesciej bywaj nad morzem Agatko  moze ktoryms razem Gaja i Majka nawet by sie spotkaly...hmm...ciekawe co by z tego wyszlo... :P  ;) ? W koncu to dwie suczki... :wink:
A wlasnie mam pytanko pewne-jak dalmatynki reaguja na ogol na inne sunki? Bo u mnie w kamienicy w innym mieszkanku jest juz dorosla dalmatynka ktora jest podobno agresywna (do innych suczek)i biega bez smyczy, kaganca itd. :roll:  Boje sie strasznie o moja malutka  :cry: ktora jak wiadomo zawsze jest na smyczy...Wiecie cos o tym ?
P.S. Juz raz tamta na klatce zaczela warczec i przec w strone mojej Majki na szczescie wlasciciel zawolal ja do domu...powiedzcie co o tym sadzicie :)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #49 : 2004-02-02, 17:36 »
A może poprosić o przyklejenie tematu??? :)  a nie ciągle ratować go z opresji? ;)

Hmm to różnie bywa, jeżeli spotkaja się dwie dorosłe suki moga być wobec siebie agresywne, ale nie koniecznie, bo mogą się również ze soba normalnie bawić :)
Twoja Maja to jeszcze szczeniak, więc narazie może ciągnąc do każdego psa, może, ale nie musi, bo przecież rózne są psy ;) ale na ogół szczeniak ciagnie do innego, więc jeżeli tamta jest taka agresywna, to lepiej trzymaj swoją małą od niej z daleka.

A dzisiaj kupiłam świetną książkę o dalmaśkach, autorem jest właścicielka hodowli- Kontradomino(jedna z lepszych hodowli w Polsce) :)
I jeszcze znalazłam takie o to cudeńka(z pomocą koleżanek z beagle ;) )

http://www.loveisarose.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=BRS1557&Category_Code=

http://www.loveisarose.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=SK712BR&Category_Code=   :lol:

I jeszcze to:
http://www.goldenwonders.com/catalog.php?page=dal

A tu ogólny spis(uprzedzam, niektóre sa dosyć "kiczowate" :? )
http://loveisarose.com/Merchant2/merchant.mv?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #50 : 2004-02-02, 19:33 »
Mam ksiazke Doroty Zabek z "Kontradomino" Cena tez baaardzo zadowalajaca  ;) !!
 :D A co do suni, to nawet jak trzymam moja malutka daleko od tamtej, to tamta suka jest bez smyczy, kaganca itd :( ...czyli moze sama podbiec do mojej i zaatakowac...Czyli sprawa nie taka prosta jednak... :roll:  :(
WLASNIE - PRZYKLEJENIE TEMATU TO JEST TO  :wink:  ;)  :lol: !! Jestesm ZA!!  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #50 : 2004-02-02, 19:33 »

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #51 : 2004-02-03, 15:59 »
Heh no to ja też się odzywam po dłuższej nieobecności i będę podnosić tematy razem z Wami  8)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #52 : 2004-02-03, 17:17 »
troche spóźniona ale jak by sie tak spodkało dużo dalmatynków to może by się dało nakręciś 100 dalmatyńczyków:P:P:P :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #53 : 2004-02-03, 18:15 »
Albo chociaz 56 dalmatynczykow  :P  :lol:  ;) !!
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #54 : 2004-02-03, 22:37 »
jejku walnęłabym sobie taką broszkę do mojej marynarki na wystawy i do przypinania numerków startowych, ale tyle kasy :?
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #55 : 2004-02-03, 22:48 »
Cytat: Gosia & kropki
jejku walnęłabym sobie taką broszkę do mojej marynarki na wystawy i do przypinania numerków startowych, ale tyle kasy :?


ale myśle, że warto poszukać po sklepach ze srebrem, na pewno by się coś znalazło, ale przydałby sie taki sklep z tego typu rzeczami :)

Ja wczoraj, dzisiaj zresztą też, przeżyłam chwile grozy, wróćiłam z Gają z zakupów(w centrum miasta byłyśmy  ), pokręciłam sie po domu, aż w końcu wieczorem, głaszcze ją po lewym boku, a tam pod skórą jakś gulka okrągła, chyba sie trochę rusza, ale od razu oblał mnie zimny dreszcz i już przez głowe przebiegły mi najgorsze myśli  
Rano od razu do naszej weterynarz, przy okazji w poczekalni nasłuchałam sie o mały ratlerku, ale jak juz wchodziłam z psem to byłam blada jak ściana. Pani Gaje oglada, a ja ledwo stoję, a Pani doktór na to: "Ona miała ostatnio szczepienie na wścielkizne, a po tych szczepionkach często wystepuje obrzęk, a jak nie to przy zabawie inny pies mógł ja lekko złapać zębami, wypisze żel, smarować 3 razy dziennie"
A ja na to: a ja całą noc nie spałam, bo myślałam, że to coś gorszego  
"Nie, proszę się nie obawiać, to nic strasznego  "
Odetchnęłam z ulgą  jeszcze nigdy tak sie nie bałam...

Aha i wiecie co, myśle, że trzeba się zmobilizować i wysłać "błagalną" wiadomość do np. Myszy.xww o przyklejenie tematu ;) :lol:
Zapisane

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #56 : 2004-02-03, 22:56 »
Zawsze na międzynarodówkach stoją tacy panowie i właśnie sprzedają takie rzeczy, więc wtedy sobie sprawię :)  
Aagata ja to samo przeżywałam z moją Bombą, ale to nie chce zejść i zaczynamy się martwić coraz bardziej :?
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #57 : 2004-02-03, 23:12 »
To lepiej idź do weta, albo poproś jakiegos znajomego lekarza, jak masz ;) niech ci wypisze recepte na ten żel "Esceven" z Herbapolu, to moze nawet w sklepie Herbapolu będzie mozna dostać, bez żadnych recept :)

Żel o działaniu przeciwobrzekowym i przeciwzapalnym stosowany w powierzchniowym zapaleniu żył oraz we wczesnym zespole pozakrzepowym." i takie inne...
Jak pisałam wcześniej, powiedziała mi jeszcze, że przy zabawie z innym psem, mógł ją złapać zębami, to może Bomba bawiła się z Alfą i Alfa trochę ją podgryzła ;)
Spokojnie, będzie dobrze :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dalmatyńczyki
« Odpowiedz #57 : 2004-02-03, 23:12 »

Gosia & kropki

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #58 : 2004-02-04, 20:26 »
No mam nadzieję, że będzie dobrze  :)
Zapisane

Aagata

  • Gość
Dalmatyńczyki
« Odpowiedź #59 : 2004-02-06, 02:48 »
No dobra skoro nikt się nie zgłasza, to ja piszę wiadomość do Myszy :P

dopisane po iluś tam minutach

ok wysłałam, miejmy nadzieję, że moja(nasza) prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona :wink:

o matkoo Gaja właśnie spadła, a raczej się sturlała z łóżka  :shock: dobrze, że to rozsuwana kanapa i nie była to duża wysokość.
Oj ide jej pomóc, bo patrzy się na mnie wzrokiem "sierotki" i skrzywdzonego psa, a w duchu sobie myśli: "No rusz się wreszcie, a nie sie na mnie gapisz!"

dopisane po minucie

musiałam ją podnieść, bo @ jedna jeszcze sie do góry brzuchem wywaliła, a teraz znowu śpi zwinięta w kłębek :kocham:
ja chyba też już do niej dołącze, bo ledwo na oczy patrze...DOBRANOC.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 110   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 26 zapytaniami.