Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Atoska już z nami nie ma... ;(  (Przeczytany 1553 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Atoska już z nami nie ma... ;(
« Odpowiedź #30 : 2004-01-23, 15:26 »
Cytat: olc!a
Znam labka z metryką (nie wiem czy ma rodowód)


Olc!a - metryka upoważnia do wyrobienia rodowodu :roll: i praktycznie jest to to samo. zczeniaki w legalnym miocie (po sprawdzonych, hodowlanych rodzicach) dostają wyłącznie metryki. A nabywca psiaka może - nie musi - wyrobic rodowód. Nawet jeśli nie wyrobi, nadal ma psa z papierami.

Cytat: koniara000
To ,ze pies atakuje jest albo wina wlascicieli albo wychowania [jesli zabierze sie psa jak jest juz dorosly]..albon geny po rodzicach albo choroba
:hmmm:

A tak na poważnie - dorosłego psa też się wychowuje. I jeśli dorosły pies jest stale nieupilnowany i ucieka to jest to wina nowego właściciela. Bo psa nie wychował.
Geny mają minimalne znaczenie. A właściciel decydując się na psa, powinien mu zapewnić nie tylko żarcie i spanie, ale również wychowanie.
Nie ma czegoś takiego jak agresja z genów. Jest natomiast agresja z zaniedbania lub braku wychowania.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

olc!a

  • Gość
Atoska już z nami nie ma... ;(
« Odpowiedź #31 : 2004-01-23, 15:33 »
Myszka - wiem. Po prostu nie chciałam żeby ktoś mnie za słówka łapał... Pies rasowy na pewno jest, nie wiem czy właściciel wyrobił mu rodowód czy nie, ale metrykę w każdym razie ma.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.