Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak chomik sie długo oswaja :(  (Przeczytany 1241 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chomiczka

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« : 2003-04-25, 14:29 »
Witam was! Mój chomik Wacek oswajał się bardzo długo trwało to aż 2 miesiące!!  :cry: czy to możliwe żeby chomik się tyle czasu oswajał??? Naszczęście już jest dobrze  ;) i mój wierny chomiczek jest grzeczny!!!  i  zdrowy a to jest najważniejsze!!!  :lol: :chomik:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #1 : 2003-04-25, 14:52 »
przede wszystkim witaj na forum :) każy chomik ma inny charakterek, ale moje chomiki oswajały się kilka dni :) pozdro
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #2 : 2003-04-25, 14:54 »
To zależy od tego, czy np. wcześniej w zoologiku ktoś się nim "bardziej zajmowal" i próbował go oswoić.
zdarzają sie także chomcie "zupełnie dzikie" i moze n a takiego trafiłaś :)
Życze sukcesów w hodowli, widocznie masz smykałke do chomciów, jeśli dał ci się oswoić w dwa miesiące.
P.S Witaj w Zwierzakach!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedz #2 : 2003-04-25, 14:54 »

mili

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #3 : 2003-04-25, 17:33 »
Cytat: Mysz
zdarzają sie także chomcie "zupełnie dzikie" i moze n a takiego trafiłaś

Moj Joker kiedy go kupiłam był takim małym dzikuskiem, oswojenie takie "do konca" zajelo mi chyba z miesiąc, natomist Lusia (druga świnka, niestety nie ma jej juz :cry: ) nie bała sie mnie ani troche i już w pierwszy dzien zasnęła mi na kolanach  :D
Zapisane

kareena

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #4 : 2003-04-25, 17:36 »
no mój to pierwszego dnia już był w miarę oswojony choć się bał. tzn nie był agresywny i raczej taki "poddany". A teraz jak tylko łapę wyciągnę to od razu leci by sprawdzić czy nie chowam czegoś pysznego ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #5 : 2003-04-25, 18:30 »
wszystko zalezy od hodowcy ktory  dostarcza zwierzaki do sklepu... bo to glownie od niego zalezy czy chomiki mialy kontakty z czlowiekiem czy nie. Moja Spinka najwyrazniej takowy miala poniewaz az tak nie boi sie rak i pozwala dotykac jednak mimo ze jets u mnie dopiero 3 dni....ciagle mi nie ufa...ale mnie sie nie spieszy..poczekam cierpliwie..poprostu dam jej czas.. :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #6 : 2003-04-25, 19:48 »
Wszystkie moje zwierzaki oswajały sie do kilku dni...  :D

Jedynie gryzonie, które brałam z mojego zaplecza biologicznego w celu oswojenia zajmowały trochę wiećej czasu... wiadomo, były zestresowane... jedna chomcia oswajała sie ponad dwa tygodnie...
Zapisane

kornelka

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #7 : 2003-04-27, 12:33 »
Ja trafiłam na wyjątkowo dzikiego chomika.Moja Diana oswaja się już prawie pół roku i jeszcze nie jest całkiem oswojona.To zależy od chomika.
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #8 : 2003-04-29, 18:28 »
Mój chomik jest dosyć oswojony, choć nie do końca  (mam go ok. 1 m-c)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedz #8 : 2003-04-29, 18:28 »

pomarańczowa

  • Gość
Jak chomik sie długo oswaja :(
« Odpowiedź #9 : 2003-04-29, 19:52 »
Mój Chyzio kochany juz pierwszego dnia uznał mnie za swoja prosiaczkowa mamę :)  :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 22 zapytaniami.