Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Najładniejsze imię dla zwierzaczka  (Przeczytany 19258 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matusia

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #30 : 2002-08-10, 17:52 »
Mój dzióbuś zmarł w wakacje. Biedny się przeziębił. Był wypuszczany podomu żeby sobie latał i siadał zawsze na oknie i ćwierkał z wróblami :cry: I pewnego dnianic nie jadł. :cry:  To się zmartwiliśmy i go przegoniliśmy z okna, a on poleciał w stronę swojej klatki ale uderzył się o stołek i spadł. Złapaliśmy go w firankę i wsadziliśmy do klatki. :cry:  :cry:  :cry:  Strasznie szybko dyszał. kilka razy na sekundę.
Jak rano wstałam :cry:  :cry: Chciałam zobaczyć do ptasia mojego słodkiego ale tata mi powiedział że w nocy chciał zobaczyć co z nim jest i jak go nie zobaczył na gałęzi gdzie zasnął pomyślał że się lepiej poczuł i się przesiadł a potem go zobaczył na piasku nieżywego :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  Płakałam całe dwa dni. Pochowaliśmy go w lasku żeby był blisko swoich ptaszków kolegów.  :cry:  :cry:  Ciekawe gdzie teraz lata. Pewnie ma dużo przestrzeni. Jak pierwszy raz go wypuściliśmy z klatki to ledwo latał, a potem już się nauczył.
Jak sobie o nim przypominam to mi się odrazu chce płakać :cry:  :cry:
Zapisane

katie

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #31 : 2002-08-16, 19:55 »
Mój chomik nazywa się chrapek :x , a przyszły piesek będzie nuka.
pozdrawiam
Zapisane

matusia

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #32 : 2002-08-16, 20:36 »
Dlaczego akurat nuka?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedz #32 : 2002-08-16, 20:36 »

katie

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #33 : 2002-08-16, 20:56 »
Kolezenka podpowiedziała mi to imię. Od razu mi sie bardzo spodobało no i tak już pewno będzie sie nazywała labka (albo jakiś inny psiak:)), zresztą nigdy nie wiadomo...
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #34 : 2002-08-17, 11:14 »
Ja też mam duszka. Mini i Kelly :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #35 : 2002-08-17, 11:27 »
Ja nie mam duszka ale moja mama ma 2 .Pierwszy tokotek(Maciek)który wpadł pod samochód ,a drugi to piesek kundelae(Czarek).
Zapisane

Majk

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #36 : 2002-08-17, 14:22 »
Tak przyokazji ja też mam duszka. Chomika Gremlinka. a imie może być np. gucio. :wink:
Zapisane

Ola

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #37 : 2002-08-17, 14:25 »
fajne imię to Śmieszka
Zapisane

matusia

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #38 : 2002-08-17, 15:17 »
A więc ja wczoraj widziałam okropny widok. Jechałam samochodem i moja mam zobaczyła kotka na środku jezdni a obok marwego z bo ku martwego zobaczyła też kocia ale tak chorego :(:(:(:(:(:(:(:( Tak się chciało płakać. Mama wysiadła z samochodu i chciałazłapać tego malutkiego nie na środku jezdni tylko o bok tego zabitego ale się nie dał. Tak mi było go szkoda. Był tak chory na jakąs taką chorobę że później kotki umierają tak jak nosówka u psów.  :cry: Biedne koteczki. Nawet bym go wzięła zamiast tego szynszyla .  :cry:  Bidak. Ciekawe co teraz robi (??)
A tak przy okazjiiiii wszystkich zapraszam na forum ptaki i na temat Słówko o tym forum.
Gorąca dyskusja!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedz #38 : 2002-08-17, 15:17 »

Clickerka

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #39 : 2002-08-25, 19:09 »
Moim zdaniem najładniejsze imiona to Pusia :) Duduś. :wink: . tak nazywały się moje chomiki.
Zapisane

milka004

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #40 : 2002-08-25, 21:31 »
Ja tez kiedys mialam chomisia-chomik syryjski dlugowlosy albinos, a mial na imie Rikuś, byl slodziutki tylko szkoda ze juz odszedl do krainy wiecznego szczscia.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #41 : 2002-08-26, 15:07 »
Co to jest "albinos"?
Zapisane

milka004

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #42 : 2002-08-26, 15:29 »
Jest to zwierz o czerwonych oczkach i bialej barwie futra np. szynszyle, chomiki... skorze np. weze...
Zapisane

Gerda

  • Gość
Imionka
« Odpowiedź #43 : 2002-08-28, 21:31 »
Iga, Geri, Morki, Dżok, Korek, Czaruś, Blue, Fox, Lucy, Lilibet, Lucky, Lady, Lara, Keri, Tori, Daisy, Tiger, Bzyk, Rupert, Hugh :-)))))))))) :wink:  ;)  :idea:  :o  :o  :o  :o  :P  :P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
:)))
« Odpowiedź #44 : 2002-08-29, 11:29 »
Napisz, jeszzce imie LEGOLAS to elfusia Cię polubi :)))))) :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

:)))
« Odpowiedz #44 : 2002-08-29, 11:29 »

draco

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #45 : 2002-09-08, 12:22 »
kilka męskich:

Artur, Amadeusz, Anatol, Arsen, Ananas, Alojzy, Arnold, Artis, Albercik, Alfred, Aksel, Achilles, Ambroży, Bazyl, Baron, Bobek, Biały, Beniamin, Bekon, Bartuś, Beny, Blejk, Bobby, Booger, Boomer, Borys, Brutus, Betowen, Besn, Bimber, Beton, Baton, Bombel, Burżuj, Eshin, Elfik, Eddie, Einstein, Edgar, Egon, Eustachy, Edmund, Ernest, Florek, Frodo, Filek, Felix, Fiodor, Franek, Franc, Fazzy, Filemon, Filip, Fryderyk, Gandalf, Gutek, Guzik, Groszek, George, Gerald, Gotfryd, Igor, Ignacy, Indris, Iti

oraz kilka żeńskich:

Alfa, Arka, Amelia, Amfa, Aga, Arwena, Aida, Anita, Ayla, Agrafka, Bella, Bambi, Berta, Bianka, Borówka, Buba, Buśka, Buffy, Blanka, Balbina, Bombelka, Bogusia, Betty, Bonawentura, Blanka, Boba, Czarna, Celina, Cecylia, Ciuncha, Ceara, Chinka, Doris, Dudusia, Dragona, Dixi, Didi, Ela, Elza, Elma, Enya, Emma, Ekstradycja, Estera, Emanuela, Fufcia, Fryga, Fredzia, Frytka, Fifka, Fionna, Filomena, Frania, Gala, Ganja, Gienia, Gryzelda, Gryzia.

niektóre są naprawde fajne ^^
Zapisane

milka004

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #46 : 2002-09-08, 13:46 »
Kurcze draco z kad wytrzasnales tyle imion, ja jak wymyslam imie dla mojego zwierza to cala rodzina musi sie wtedy angazowac bo mi nic do glowy nie przychodzi no i dopiero po dwoch godzinach ciaglego krzyczenia imion w koncu jakies mi sie podoba.
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Re: :)))
« Odpowiedź #47 : 2002-09-09, 16:34 »
Cytat: Magdaland
Napisz, jeszzce imie LEGOLAS to elfusia Cię polubi :)))))) :lol:

No pewnie i to jak :wink:
Zapisane

Sayaka

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #48 : 2002-09-12, 20:19 »
Draco, ja i tak będę lepsze=PPPP
Łada Łajka Łamignat Łapaj Łapka Łaps Łasuch Łatka Łazik Łobuz Łuska Łyk Abakus Abon Abrazja Absyda Acros Adiunkt Adriana Afazja Afera Afiks Aga Agat Agio Agora Aisza Ajszer Ajus Akaba Akacja Akant Akapit Akcent Akces Akord Akrolit Akron Akropol Aksa Aksamit Aksel Akwen Alabaster Albert Aleks Alert Alia Aligator Alkazar Alojzy Alsa Aluzja Amanda Amant Ambicja Ametyst Ami Amika Amol Amor Anakonda Analiza Anetka Anna Antonina Apokalips Apos Apsik Arabella Arabka Argo Argus Aria Arkan Arna Arnika Arti Artur Askot Asta Asteriks Aston Astor Atena Atika Atir Atos Atrey Aura Awia Azalia Azbest Azja Azor Azymut Bšbel Bšk Błazen Baba & Jaga Babel Babilon Baca Bachus Badi Baja Bajka Bajtek Baks Balbina Baldo Bambo Bambus Bandit Bantu Barabasz Bard Bari Barry Barsa Baryłka Bas Baster Bastor Baton Bazylek Bazylia Bej Bemol Ben Benicjusz Timorek Bercia Bernard Berni Berys Besi Beta Beti Betunia Beza Białka Bialy Bierka Big Zuzanka Bigos Bimber Birka Bitum Blaki Bobek Bobik Bodek Bohun Boksik Bolek Bona Boni Puchata Psotka Boniek Bonita Borówka Borys Bosman Boss Briana Brutal Brys Buba Bubu Buki Bulka Bulldy Bum Bum Bumel Bunia Burbon Burma Bursztyn Calineczka Capri Cedryk Celia Celika Cent Cester Cezar Chaber Chopin Chrapka Ciapa Ciaptak Cortina Curie Cybul Cyryl Cytra Czaban Czak Czako Czapek Czardasz Czarek Czarik Czarny Czart Czedar Czekoladka Czerep Czerta Czika Dżemi Dablin Dago Daki Dalia Dama Danuta Dar Darek Daria Delfin De-moll Demon Dex Diament Dobie Dobry Doksa Dolar Dona Dora Drab Draka DrakoDudi Durka Dyba Dyzio Dzana Dzeki Dzina Dzoker Effi Efra Ejka Eleni Elpi Emek Era Esi Esta Etna Eulalia Eureka Evva Fafik Fagot Fano Fara Faros Fart Faworek Febe Fedra Ferdynand Feta Figa Filip Filus Flap Flik Flo Florina Foks Frezja Frugo Fuga Fuks Funia Fura Furrora Futer Gabi Gafa Gaj Gama Gamza
Gapa Gibi Giga Gigant Glader Gordon Grado Graf Grand Lech Grejter Grin Grom Grosik Groza Grunia Gryf Gryps Gryzencjusz Gucia Gwiazda HagiaSophia Hajda Na Kon Halabarda Ze Zlotym Grotem Halka Bezontka
Halszka Hamlet Ksiaze Danii Hanka Harem Kalifa
Harfa Papuszy Harnas Zbojnik Haszysz Zakazany Haza Hazard Hejnal Mariacki
Hektar Lasu Helena Nadobna Heloiza Notre Dame Herb Rodowy Herbaciana Roza Herma Hermi Herod Baba Herod Okrutny Herrera Hikora Hipnotyczny Taniec Historia Hokus Pokus Horda Tatarska Horpyna Hortensja Hrabia Monte Christo Hrabina Huba Hulanka We Dworze Huna Hunter Hurysa Czarnooka Husarz Krola Jana Idalia Idol IlianaInka Irenka Irma Kropka Kryzys Ksara Ksiaze Kuba Kulek Kumpel Kumys Kundzia Lapa Lasia Lassi Lemur Lilia Lina Lipton Lisek Lizak Lobuz Lokis Lola Lolek Lolita Lord Lorka Ludmila Luka Lunapka Lunatyczka Lunia Lusia Macek Mafia Magdalena Magnolia Maja Majka Majork Kropka





Ponka
Popi
Presta
Prezes
Protazy
Psitek
Psotka
Pucek
Puchatek
Puk
Puma
Punia
Pusia
Pustak
Puszek
Rabarbar

=PPP
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #49 : 2002-09-12, 20:42 »
O, w mordę, ale tego jest  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sayaka

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #50 : 2002-09-13, 16:42 »
Przebiłam Dracona!=)))

Ich jest dużo więcej, dałam gdzieś połowę. Więcej znajdzieszna stronie:
http://www.[....]ania.pl/imiona/origin/
A jak ta str. nie wejdzie, to poszukaj na www.[....]ania.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedz #50 : 2002-09-13, 16:42 »

draco

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #51 : 2002-09-13, 17:53 »
ehe... moje znajdziecie na http://szczury.w.interia.pl w dziale IMIONA oczywiście ^^
Zapisane

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Najłądniejsze imię
« Odpowiedź #52 : 2002-09-13, 18:50 »
Mi się podobają różne, ale wymienię parę: Gizmo, Gusia, Groza, Graf, Gafi, Gaj, Pysia, Trocinka, Max, Rex, Amber, Ares, Luna, Taila, Shila, Bulik, Westa, Sara itp. itp.....

Pozdrawiam

Pinczerka, Pysia i wesoły piesek Gizmo
Zapisane

milka004

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #53 : 2002-09-14, 11:22 »
No taki spis imion jest tez na animalsach w dziale imiona.
Zapisane

Gerda

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #54 : 2002-09-14, 11:35 »
Każde imię dla zwierzaka od swojego właściciela jest najlepsze, pies mojej siostry ciotecznej wabi się Ogon, super nie ??? A za to olbrzymia mieszanka wilczura z czymś bardzo big wabi się Rocky !!! Suczka mojej sąsiadki wabi się Milka, jeszcze jednej sąsiadki nazywa się Boolie (Buli), jeszcze jednej wabi się Brutus, jeszcze jednej Aza. I jeszcze inne imiona to Iga, moja suczka wabi się Tinka, Dżeki, Lucky, Bakster, Cheester, Filipek, Filipka, itp. chomiczki dżungarskie mojego kolegi z klasy nazywają się Ferdek i Halinka  :chomik:  :swinia:
Zapisane

milka004

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #55 : 2002-09-14, 12:06 »
Cytuj
Suczka mojej sąsiadki wabi się Milka

Lal!!!!
Moje pseudo coraz slawniejsze(nie liczac seri czekoladek milki)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Milki
« Odpowiedź #56 : 2002-09-14, 12:23 »
Spoko wszystkie Milki the best !!!  8)
Zapisane

Sayaka

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #57 : 2002-09-16, 17:56 »
Moja kotka wabi się... Gapa.
I to do niej pasuje
Zapisane

Forum Zwierzaki

Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedz #57 : 2002-09-16, 17:56 »

Jennifer

  • Gość
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #58 : 2002-10-11, 13:14 »
HyHy :> Ja moja mysie nazwalam "Ufo" :D
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Najładniejsze imię dla zwierzaczka
« Odpowiedź #59 : 2002-10-11, 13:50 »
A mój BoBiś "Przepadzitek" :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.276 sekund z 27 zapytaniami.