Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: COŚ  (Przeczytany 1721 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« : 2003-06-12, 19:52 »
Będzie to opowiadanie częściowo o ludzkiej glupocie, częściowo też o sercu...
Burza. Ciemno, zimno, wokół walą pioruny. Kasia siedziała i pisała pamiętnik. Wreszcie miała na to czas. Zawsze w takie dni nudziła sie strasznie, bo jej siostra wyjechała do USA. Rodzice nigdy nie bawili się z córką. Zresztą, dobrze. Nie była juz dzieckiem. Miala 13 lat. Dostała więc od nich piękny, oblozony skóra pamiętnik, cos w rodzaju powiernika, najlepszej przyjaciółki. ...
Dziewczyna była juz zmęczona. "Dobrze, na dzisiaj koniec. Na szczęście jutro jest sobota i nie musze iść do szkoły". Z takimi myślami dziewczyna usnęła, marząc pewnie o pięknej pieśni, którą wygrywał deszcz stukając w szybę...
Kasi podobał się Tomek, chłopak z sąsiedztwa. Nigdy nie miala z nim kontaktu, cud, że wie jak on ma na imię. Siedziała przy stole i rozmyślała, jedząc płatki Nesquik z mlekiem. Chcialaby żeby coś się wreszcie wydarzyło, coś nieoczekiwanego, waznego...
"Ratunku!" - Kasia usłyszała krzyk. Wiedziała kto jest wlaścicielem chrapliwego glosu. Tomek? Tak, Tomek. Miał na rękach puszystą, mokra kulkę, jakiś kłębek wełny, coś w tym rodzaju. Podbieł do niej, i pokazał przemoczonego kotka, uwązanego łapką za sznurek. Sznurek był przerwany... Kasia oczekiwał odpowiedzi. Wydusiła: "Co się stało??"
"Znalazłem go w lesie, był przywiązany łapką do drzewa, nie mógł się ruszyć. Odciąłem ten sznurek i przyniosłem go tu. Chyba jeszcze oddycha. Lecz jest przemoczony i slaby. Jacys bzduszni ludzie z miasta go tutaj przywieźli. Aha, jestem Tomek, a ty?" -Powiedział. Kasi zaparlo dech. "Powiedzial do mnie... powiedzial... "Katarzyna jestem"- odparła.Po czym dodała "Musimy cos zrobic z tym kotem. Ja się nim zaopiekuję, a ty, możesz tutaj przychodzić i go odwiedzać"-rzekla stlumionym glosem. Serce waliło jej jak dzwon Zygmunta... Miała przed sobą chłopaka swoich marzeń... "Możesz juz iść. Przyjdź później, zobaczyć, co z nim"-wydukała.
Chłopak poszedł. kasia wzięła biednego kotka na ręce. Zaniosła go do lazienki. Wysuszyła i nakarmiła. "Nazwę Cię Kupidyn. Poznaleś mnie z chlopakiem moich snów. Dziękuję."
C.D.N
Nie będę pisać dalej, jeśli to dla was nie ma sensu, powiedzcie ze wam sie nie podoba :|
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
COŚ
« Odpowiedź #1 : 2003-06-12, 20:15 »
Mi jak narazie się podoba chociaż nie wiem co będzie dalej ale pisz  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #2 : 2003-06-12, 20:16 »
Czy mi sie wydaje, czy podniosly sie statystyki ":)" ? :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

COŚ
« Odpowiedz #2 : 2003-06-12, 20:16 »

kareena

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #3 : 2003-06-12, 20:18 »
zapowiada się ciekawie :hehe:
Zapisane

Gerda

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #4 : 2003-06-12, 20:35 »
hmm pisz dalej, niedługo ja spróbuję coś naskrobać hehe  8)
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #5 : 2003-06-12, 20:39 »
Czwarta osoba już Ci mówi,że możesz pisać dalej :) Zapowiada się ciekawie jak na swoj wiek to dobrze piszesz-ja też mam 11 lat tak jak ty :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #6 : 2003-06-13, 18:07 »
no to witaj w klubie :)
...
Kasia zajęła się kotkiem i poszła sie wykąpać. Tym razem nie miała czasu na pamiętnik. Tyle się zdarzyło! ma nowego przyjaciela, spotkała swoja miłość... Zupełnie zapomniała o swoim dawnym powierniku, któremu się zwierzała z każdego minonego dnia, każdej nocy... Tym razem nie miała dla niego czasu... no i dobrze. Trochę jej sie głupio zrobiło że zwierzała sie kartce papieru...
...
Nazajutrz przyszedł Tomek. Pytał się o kotka, czy już lepiej... Kasia powiedziała że wszystko w porządku, tylko jeszcze trochę utyka. Nie wiedziała co powiedzieć, zagadać... Spłonęła rumieńcem, gdy przylapała chłopaka, wpatrującego sie w nia jak w obrazek... A więc podoba mu się!! Dziewczyna nie mogła uwierzyć w swoje szczęście!! Chłopak o którym mogła tylko pomarzyć, pojawił się SAM u niej w domu, przyprowadził ślicznego kotka, i na dodatek darzy ja cieplym uczuciem!! Kasia dlugo by jeszcze marzyła, gdyby nie kot, kóry miauczeniem, domagał się o więcej pieszczot...
C.D.N
Aha, chciałabym, żeby to była wspolna opowieść, będziemy ciągnąć ją wspólnie! Czekam na chętnych :)[/b]
Zapisane

kareena

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #7 : 2003-06-13, 18:16 »
mi sie wydaje że najlepiej jak pisze 1 osoba. każdy ma inny styl.. ja raczej nie będę pisać opowiastek. zresztą w sumie to chciałam jedynie powiedzieć że interesująco piszesz :)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #8 : 2003-06-13, 18:18 »
Wiem, ale wole urozmaicenie... zresztą... inaczej się pisze w kilka osob :) Czekam :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

COŚ
« Odpowiedz #8 : 2003-06-13, 18:18 »

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
COŚ
« Odpowiedź #9 : 2003-06-13, 19:13 »
Cytat: sylwka_garfisia
Czwarta osoba już Ci mówi,że możesz pisać dalej :) Zapowiada się ciekawie jak na swoj wiek to dobrze piszesz-ja też mam 11 lat tak jak ty :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)
JA TEŻ MAM 11 LAT  :)  :)  :)  :)  :)  :)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #10 : 2003-06-13, 19:45 »
WITAJ W KLUBIE 11 LATKOW :)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #11 : 2003-06-13, 20:05 »
I ja, i ja!!!
Fajnie piszeszs!
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #12 : 2003-06-15, 11:13 »
OK!To kto założy w dziale wszystko o wszystkim klub 11 latków?? :)

P.S Coraz ciekawiej piszesz-czekam na dalsza czesc!
Zapisane

SKR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #13 : 2003-06-15, 14:54 »
Mi sie pododba!! Pisz. zapowiada się fajnie i chętnie przeczytala bym dalej. czekam
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #14 : 2003-06-17, 14:29 »
Lodzie... zaraz albo coś wam zrobie... prosilam... to MIALA BYC wspolna opowiesc...
ciagnijcie ją...

"Kasia wstała dziś wcześnie, nie mogła doczekać sie na spotkanie z Tomkiem i Kupidynem." .... eee troche zaczelam :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

COŚ
« Odpowiedz #14 : 2003-06-17, 14:29 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
COŚ
« Odpowiedź #15 : 2003-11-01, 14:15 »
Tomek długo sie nie pojawiał, więc postanowiła wybrać się do niego sama.  Ubrała swoją najlepszą bluze, wzięła kotka na ręce i wyszła nikomu nic nie mówiąc. Nie minęło kilka sekund, a schodząc schodami zauważyła, że wyszła w kapciach. Troche się zmieszała, ale przecież nikt tego nie zauważył. Bez namysłu weszła spowrotem na górę, ubrała buty i jaknajszybciej zbiegła ze schodów.

<^>Heh :P <^>
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
COŚ
« Odpowiedź #16 : 2003-11-09, 20:07 »
wow calkiem niezle ;) a co do klubu-juz istnieje? jelsi nie, to go zaloze lol ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 26 zapytaniami.