Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: historyjki  (Przeczytany 1980 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
historyjki
« : 2005-04-24, 18:40 »
W sobote wczoraj wieczorem poszłam sie kąpać zostawiłam komórke na szawce w rogu. jak sie wykąpalam wyszłam z łazienki i weszłam do pokoju i patsze a komórka lezy na środku pokoju na dywanie i jeszcze dotego odwrócona no to ją podniosłam to zobaczyłam ze nikt nie dzwonił ani smsa nie przysłał a nawet jeśli by spadła to by lezala obok szawki :roll: co mogło ją tak dać  :bezsilny:
---------------------------------------------------------------------------------------
A kilka dni wcześniej siedziałam przy kompie a na przeciw pokoju w którym jest moj komp znajdyje sie pokoj mojego brata a jak sie wychodzi z mojego pokoju to zaraz po lewej stronie jest lazienka. moj brat siedzial u siebie w pokoju a ja przy kompie i nogle dzwi sie otworzyły do lazienki zapytalam sie brata czy on nie otworzył tych dzwi a on powiedzial ze nie tez mnie to zdziwiło
« Ostatnia zmiana: 2005-04-26, 09:57 autor mila13 »
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

hipcio5

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #1 : 2005-04-24, 19:35 »
Rozumiem, że chodzi o dziwne i tajemnicze zdarzenia. Jeśli o to chodzi to ja mam zawsze coś takiego, że jest wszystko spoko. Nic mnie nie boli. Na wieczór zaczyna mnie coś szczypać, patrzę na rękę, a tam rana, jakby mnie kot z całych sił podrapał. A w ogóle się z kotem nie bawiłem.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: historyjki
« Odpowiedź #2 : 2005-04-24, 19:43 »
W sobote wczoraj wieczorem poszłam sie k±paćzostawiłam komórke na szawce w rogu. jak sie wyk±palam wyszłam z łazienki i weszłam do pokoju i patsze a komórka lezy na ¶rodku pokoju na dywanie i jeszcze dotego odwrócona no to j± podniosłam to zobaczyłam ze nikt nie dzwonił anie smsa nie przysłał a nawet je¶li by spadła to by lezala obok szawki :roll: co mogło j± tak dać :bezsilny:
---------------------------------------------------------------------------------------
A kilka dni wcze¶niej siedziałam przy kompie a na przeciw pokoju w którym jest moj komp znajdyje sie pokoj mojego brata a jak sie wychodzi z mojego pokoju to zaraz po lewej stronie jest lazienka. moj brat siedzial u siebie w pokoju a ja przy kompie i nogle dzwi sie otworzyły do lazienki zapytalam sie brata czy on nie otworzył tych dzwi a on powiedzial ze nie tez mnie to zdziwiło



Ad 1 - KOT
Ad 2- PRZECIĄG

Naprawde no ludzieee..:roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: historyjki
« Odpowiedz #2 : 2005-04-24, 19:43 »

Essey

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #3 : 2005-04-24, 19:47 »
Ja miałam tylko jeden taki przypadek który stale się powtarza, a więc napewno da się to jakoś fizycznie wytłumaczyć, a więc na ścianie wisi płyta CD z dowiązaną do niej włóczką, która lużno zwisa w dół. Kilka razy zdarzyło mi się że widziałam że ta włóczka się rusza, i to tak specyficznie, jakby ktos trzymał ją za koniec i potrząsał w prawo i w lewo. Nie wiem skąd to się bierze, ale przypuszczam że to przez to że w pobliżu znajduje się komputer, może to "wiaterek" wytwarzany przez wentylator w komputerze. Może, ale najdziwniejsze jest że włóczka porusza się tylkoc czasami, czasami kiedy nawet komputer jest włączony włóczka zwisa w miejscu (wentylatorek nawala :lol: ??) :bezsilny:
« Ostatnia zmiana: 2005-04-24, 19:52 autor Essey »
Zapisane

mila13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 317
Odp: historyjki
« Odpowiedź #4 : 2005-04-25, 14:09 »

Ad 1 - KOT
Ad 2- PRZECIĄG

Naprawde no ludzieee..:roll:


tak wogóle to ja kota nie mam a wtedy było wszystkie okna zamkniąte bo padał deszcz
Zapisane
gg.:2113275

tlen: mila-91

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: historyjki
« Odpowiedź #5 : 2005-04-25, 15:50 »
A ja mam taką kanape w pokoju, po swojej babaci. Tzn, babcia zmarła a ze kanapa była prawie nowa to wzielismy ją do siebie, wzielismy równiez obraz(ten typowy z 12 apostołami) i pare innych rzeczy. Wszystko inne bylo z jej domu wyniesione, spalone a dom sprzedany. No i kiedys bylo takie zdarzenie że rano byłam sama z psem  w domu, kompletna cisza, robiłam sobie śniadanie. Nagle uslyszałam taki charakterystyczny dźwięk uginających sie sprężyn(taki dźwięk jest zawsze gdy ktos usiądzie na kanapie :|. Myślałam ze to pies się polozył, poszlam do pokoju ale tam nie bylo żywej duszy. Wracam z powrotem do kuchni i znowu słysze ten dźwięk, jakby ktoś siadal na kanape! Wracam z powrotem do pokoju,...cisza :?... Puźniej juz to zdarzenie sie nigdy nie powtórzyło.
Z obrazem tez jest troche dziwnie, zawieszony jest w duzym pokoju na ścianie, przez tą całą jedną ściane rośnie takie dłuuugi kwiat a najdziwniejsze jest to ze co roku kwitnie on tylko w jedym miejscu, nad obrazem. W tym roku bylo tak z 6 pęczków dorobnych kwaitków(oczywiście wszystkie tylko nad obrazem) :o
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #6 : 2005-04-25, 16:49 »
moze umarlaki maja jakas moc albo ktos z umarlych mieszkal w twoim domu mowie ci to moze cos z nimi :)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #7 : 2005-04-25, 19:39 »
Bywały różne niezwykłe historie, ale zwykle znajdowałam jakies wyjasnienie na to wszystko.
W starym domu u mnie na wsi działy się czasami ciekawe sprawy... Np po zburzeniu częsci domu (wczesniej przeszukalisy go i pozbieraliśy wszystkie rzeczy) na środku kupy cegieł pojwiło się zdjęcie prababci, która wcześniej tam mieszkała... 
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #8 : 2005-04-25, 19:45 »
Niewiem cyz to o to chodiz ale, ;)
Obok kanapy mojej jets radio. Gdy wstaje wydobywa sie taki dizwny odglos :/ tak jakby cos dzwonilo.
Napewno nie jest to kanapa , komóra ani radio... Co to moze byc?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: historyjki
« Odpowiedz #8 : 2005-04-25, 19:45 »

Elven

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #9 : 2005-04-25, 20:05 »
Tutaj po okolicy u mnie to wiele plotek chodziło i to już niewiadomo było. Pogłoski na temat domu w którym straszy. Zacznijmy od zamordowania w tym domu kogoś, do wejścia studenta, a przy tym zatrzasnęcie się drzwi i spadek szafy drewnianej na niego.

Ps.
Polecam www.forumzn.katalogi.pl :wink:
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #10 : 2005-04-25, 20:09 »
tak jak u mnie praktycznie bylo wszystko jakies widma i wogle ale to wszystko tylko pic na wode :P
Zapisane

Raven

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #11 : 2005-04-25, 20:12 »
moze umarlaki maja jakas moc albo ktos z umarlych mieszkal w twoim domu mowie ci to moze cos z nimi :)
bagsiks, nie przeginaj! :? Trochę więcej szacunku dla zmarłych! Słowo "umarlak" jest wyjątkowo bezczelne i bardzo niegrzeczne... :?
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: historyjki
« Odpowiedź #12 : 2005-04-25, 20:37 »
A ja nie wierzę w takie historie :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #13 : 2005-04-25, 20:42 »
ja kiedys sie obudzilam przytulona do obrazka Świętego, ale ja w takie cos nie wierze, no moze troche, ale najczesciej da sie to logicznie wytlumaczyc ;) ejj czy takiego tematu nie bylo przypadkiem?? chyba ''straszne historie'' czy jakos tak... :roll:
Zapisane

bagsiks

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #14 : 2005-04-25, 20:50 »
ok soraski za umarlaka jednak sa to zmarli
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: historyjki
« Odpowiedz #14 : 2005-04-25, 20:50 »

Elven

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #15 : 2005-04-25, 20:59 »
Nie no. O zombiakach to nie gadajcie. Chociaż ktoś mi paplał jak zombiaki powstają. Zapomniałem już sęk i sens tego :P.
Zapisane

Eriu

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #16 : 2005-04-25, 22:19 »
No to mnie, choć pewnie też się to jakoś da wytłumaczyć, opowiadała siostra cioteczna: siedzi sobie z kumpelami w pokoju, na środku podłogi stoi szklanka, każda od niej jest daleko, nagle szklanka rozpryskuje się na drobne kawałeczki.

Nie wierzę przeważnie w takie rzeczy, ale niektóre są naprawdę zastanawiające.
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #17 : 2005-04-26, 08:05 »
Poczekajmy tylko aż pojawi się nasza specjalistka w takich sprawach - pao  :mrgreen:
Zapisane

Essey

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #18 : 2005-04-26, 11:28 »
Eriu. Ze szklankami to tak jest. każdy upadek czy otarcie osłabia jej powierzchnię. jeśli szklanka jest stara i dużo "przeżyła" to moze rozpaść się bez ruszania jej. Moga to wywołać nawet jakies mikroskopijne drgania ;)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: historyjki
« Odpowiedź #19 : 2005-04-26, 12:47 »
Essey dokłądnie. Mój ojciec kiedyś jak podchodził do samochodu to szyba "prysła" bez żadnego powodu. Chociaż właściwym powodem była wysoka temperatura na zewnątrz i niska w środku auta
Zapisane

Eriu

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #20 : 2005-04-26, 18:58 »
No też mówię, że jak dla mnie to zawsze jest jakieś logiczne wytłumaczenie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: historyjki
« Odpowiedz #20 : 2005-04-26, 18:58 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: historyjki
« Odpowiedź #21 : 2005-04-27, 19:24 »
U mnie często właczała się sama wieża ale tlyko wtedy gdy grał telewizor  wieza jest nad telewizorem
trwalo to rok niewiedziałam dlaczego
teraz już wiem marka telewizora jest jak wieży i poprzez naciskana guzikiem pilota radio się włacza
Albo u mnie w pokoju jak trzymam długo na pilocie cyfre 1 lampa zgasza lub się zapala nieiwem czemu

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: historyjki
« Odpowiedź #22 : 2005-04-29, 21:35 »
Uwieeeelbiam takie historie :D . Ja w to wierzę,czasami ludzie zmarli chcą sie pożegnać i np. w chwili ich śmierci staje zegar, albo szklanki spadają etc...no fakt, na niektore sa mlogiczne wytlumaczenia, ale nie na wszystkie... a co powiecie na to, że weszłam do domu, słyszę że ktos jakby wyjmowal szklanki z szafki a tam zywej duszy(myslalam ze to kot, a kot spal w innym pokoju)... w pokoju jakby sie zdjelo tapete, to jest po poprzednich mieszkancach czerwony napis "dlaczego?" :shock:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: historyjki
« Odpowiedź #23 : 2005-04-29, 22:29 »
Najpierw przeczytałam Twoja historię "jakby COŚ ZDJĘŁO tapetę jest napis po porzednich włascicielach "dlaczego?""  :lol:
Już myślałam, że masz samoczynnie pojawiając się napisy czy jak... Wpadąłam w popłoch po prostu ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.