Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: dorabianie po godzinach  (Przeczytany 4207 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

halina

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #30 : 2005-06-17, 20:24 »
super :) można w naszym wieku?


Data wysłania: 2005-06-03, 18:48
no i co? Macie jaieś nowe pomysły na pracę? bo ja nie :( a jak mam siedzieć w sierpniu cały czas w domu to musze coś znaleźć :P
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #31 : 2005-06-18, 12:33 »
ma ktoś moze link gdzie będą prace dla nieletnich? :) byłabym wdzięczna :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #32 : 2005-06-27, 17:06 »
Znalazłam prace na wakacje :jupi:
Będę sprzedawała na mieście gazety ANONSE ( z ogłoseniami) i dostawała 1,5 zł od jednej ;) moim zdaniem to nawet sporo :) Bo gazet najpierw bede miala 10 dziennie a potem jak mi dobrze pojdzie to 20 :)
Jutro idę zanieść wszystkie potrzebne dokumenty i jeszcze kilka dokumentow pozałatwiać :) Będę sprzedawać razem z kumpelką ;) Aż sie dziwie ze w takiej dziurze mi się udało :D mam nadzieje ze mi sie nikt na miejsce nie wepcha :P

A jak tam z Waszymi pracami ?? :chytry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedz #32 : 2005-06-27, 17:06 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #33 : 2005-06-27, 18:42 »
Cytuj
W Polsce NIGY na tym nie zarobisz.... no chyba ze na tak zwane lody czy cukierki i tyle, niestety tak u nas jest 
Ja zajmuje sie tym od 4 lat. Dwa lata "wbijalam" sie na wystawy, po dwoch latach dopiero inni zaczeli mnie dostrzegac i traktowac powiedzmy powaznie...
Najczesciej wystawiam psy za darmo, to dla mnie przyjemnosc. Co innego tresura do wystawy.... Ten "horror" aktualnie przechodze chyba po raz piąty, czy szosty - oczywiscie z innymi psami. Namecze sie nieziemsko - 2-3 razy w tygodniu po 2-3 godziny w okropnym upale... A pies lobuz jakich malo. Tyle z tego mam co drobne kieszonkowe i wystawa za friko  A wszystko to traktuje wylacznie jako hobby...
Podsumowujac: wiecej sie narobisz niz zarobisz, to jest wlasnie POLSKA. Dlatego jak bede miala taka mozliwosc i wystarczajaca ilosc $ to wybywam stad i bede starala sie zajac handlingiem na powaznie. Wiecie, ze w USA to jest normalny zawod? Sa specjalne firmy, ktore zatrudniaja handlerow - czyli pracownikow....
Taaak... Polska jest niedostępna dla handlerów... a szkoda. Kocham biegać z psami po ringach...

Ja teraz kupuję sprzęcicho do strzyżenia psów no i jazda... głównie po to, żeby strzyc moje psy do wystaw, bo za fryzjera płacę 40 zł... a takie dwie wystrzyc? Troszkę wiem na temat strzyżenia goldenów, tak więc na goldeny mogę iść :;d: No, ale jak się naucze innych sztuk to może, może ;)

Teraz mnie rodzice "zatrudnili" w codziennym sprzątaniu (mycie podłóg, wycieranie kurzu itp). Zajmie mi to ok 30 min (firma jest niewielka raptem korytarz, biuro i dwa pomieszczenia z towarem ;)) a dostaję dwie dychy ;) Jak na mnie to wystarczy, bo może dlatego, że jestem inna- nie lubie biegać po sklepach, kupywac wdzianka, świeczuszki duperele... wolę tą kase wydać na coś pożytecznego (np. smycz dla psa :lol: )... zresztą mi na ubrania daje matka albo ojciec :;d:

No i chodze do zk ;) Nie zarobię na tym nic, ale kocham wszystko co związane z kynologią :)

Ah no i zapomniałam o Tarze :;d: W wakacje (nie wiem w jakim terminie) pojade do Tary na tydzień sprzątać czyścić konie itp. Myślę, że fucha przy koniach nie jest strasznie męcząca gdy człowiek kocha to robić ;) Nie biorę żadnej kasy- dla mnie zapłatą będzie chociaż godzinka jazdy w terenie :)

Moja kumpelka to jest ambitniejsza odemnie ;) Ona biega w truskawkach (jakieś grosze)... ale "rzuca" truskawki i zabiera się za pracę w EDEN'ie (tych wodach :P). Za miesiąc płacą... 750 zł... ale to masakra... przez wakacje 2 miechy od 8-22 zapierdzielać...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #34 : 2005-06-27, 19:37 »
Monika a ta strona co podałaś jest dla nieletnich??

motyleq

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #35 : 2005-06-27, 19:42 »
Aaaaa.... truskawki, czereśnie a i za to marne grosze... Chciałabym psy wyprowadzac ale cóż... Od dawna sie z kumpelą szykujemy ale wątpie czy się odważymy zadziałać w tej sprawie :)
Znaleźć coś w tym Kole :x
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #36 : 2005-06-27, 20:38 »
moja znajoma od dzisiaj zbiera truskawy... marne pieniadze raczej za to są. A inna znajoma ulotki w wakacje będzie roznosić.
Zapisane

Karolas

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #37 : 2005-06-27, 21:12 »
ja z bartem zarabiam taka kasiore na aukcjach internetowych, ze przez 3 miesiace kupilam :oglowie,wodze,kurtke jezdziecka, kowbojki, potnik na zawody i zostalo mi jeszcze tyle szmalu ze moglabym sobie kupic jakies sredniej klasy siodlo :;d:

Ps. Brat jest pelnoletni, tu nie ma zadnych machlojek :)
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #38 : 2005-06-28, 13:39 »
karolas a co Wy sprzedajecie??
mój brat tez jest pełnoletni wiec może jego bym w coś wciągnęła:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedz #38 : 2005-06-28, 13:39 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #39 : 2005-06-28, 15:19 »
A mi mama zaproponowała żebym robiła obiady :P I zarobię na tym ale sęk w tym że nic nie umiem :P
Zapisane

halina

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #40 : 2005-06-28, 15:22 »
hehe fajny pomysł :P
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #41 : 2005-06-29, 15:06 »
No, moi znajmomi w większości pracują. A ja się obijam i jeżdże na wieś. Ale tam dużo roboty jest ;)

Co do prac chałupniczych - polega to na tym, że dzwonisz pod dany numer, a pani mówi, że nalezy podac adres i wyślą katalog. Trzeba za niego zapłacić, a później, jak się zdecydjesz na prace, trzeba zapłacić iles tak, jaki zabezpiecznie dla nich, później za towar itd... :roll:
Zapisane

motyleq

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #42 : 2005-06-30, 12:21 »
Aha i jeszcze jak będe u babci, dostane "na loda" za skoszenie podwórka albo pozbieranie zgniłych jabłek z pod drzew...
Niestety w takim wieku jak mój.... ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #43 : 2005-06-30, 16:55 »
Aha i jeszcze jak będe u babci, dostane "na loda" za skoszenie podwórka albo pozbieranie zgniłych jabłek z pod drzew...
Niestety w takim wieku jak mój.... ;)
Ja bym chciała, żeby mi ktoś płacił za koszenie trawy, zbieranie jabłek, wyrywanie chwastów i robienie masy innych rzeczy, którymi siezajmuję na wsi. Ale w końcu to mój dom, a mnie nie strac na wypłaty, nawet dla samej siebie :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #44 : 2005-06-30, 17:58 »
Do mnie dzisiaj dzwoniła już ta pani z gazety - jutro mamy sie z kumpelka tam stawić i rozpoczynamy sprzedaz :) :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedz #44 : 2005-06-30, 17:58 »

Flaś

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #45 : 2005-06-30, 18:11 »
A ja dzisiaj z kuzynką rozdawałam ulotki w centrum - za 2 dni stania tyle ile nam się podoba żeby tylko ulotki rozdać dostanę 50zł :wink:
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #46 : 2005-06-30, 19:51 »
Jaska - życzę powodzenia :wink:  Nie jest łatwo takie gazety sprzedawać. Musza być drogie, skoro tyle na jednej się zarabia :mysli:

Co do ulotek - ja niedobra jestem i nigdy nie biore jak dają. :lol:
Ale uważam, że to tylko marnotrwienie papieru.
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #47 : 2005-06-30, 21:01 »
tez tak mysle, ludzie biora z litosci, zeby dac innym zarobic.. a potem tony drzew laduja w smietniku lub na ulicy :roll:

Jaśka

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #48 : 2005-07-02, 22:09 »
Jaska - życzę powodzenia :wink: Nie jest łatwo takie gazety sprzedawać. Musza być drogie, skoro tyle na jednej się zarabia :mysli:

Wiem że nie łatwo, ale w sumie mi się opłaciło :)
Koło 12 musiałam być w domu (wyjazd)wiec miałam coś kolo 2-3 godzin na sprzedanie, sprzedałam 6 sztuk na 8  (-ojejku ludzie nie chcą takich bazdziewnych ogłoszen kupowac, mojej kumpeli zeszly 4 :? ) i zarobiłam 9 zł :) W prawdzie nie sprzedajemy tego codziennie tylko we wtroki i piatki ale dobre i to, zreszta potem liczba gazet się zwiekszy i beda nam po 10 - 20 dawac wiec ok :)
Najgorsi są niektorzy ludzie... Czesto tak chamsko tylko powiedza "Nie!!" i sie wydra przy tym ...
Nom cena tez odstrasza bo gazeta kosztuje 3,2 zł... :roll:
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #49 : 2005-07-17, 20:09 »
Ja pracuje od środy :)

Szczerze wydaje mi sie że porzadna prace w porzadna kasa nieda sie zarobic bez znajmosci :roll:

To moje osobiste zdanie :P Pogadajcie z rodzina ze znajomymi :D
Zapisane

Baś

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #50 : 2005-07-17, 20:33 »
Ja pracuje od środy :)
a co robisz? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedz #50 : 2005-07-17, 20:33 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #51 : 2005-07-17, 20:37 »
ja sobie dorabiłam, malując płot w ogródkach działkowych(zeszło mi 2 dni!!), teraz mam taką pracę "urywkową" w sklepie papierniczym, jak jest ruch to zaszczycam sklep swoją obecnością i pomagam
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Jaśka

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #52 : 2005-07-17, 21:08 »
a ja z pracy zrezygnowałam :?
Te gazety nie schodziły wogole prawie...
A nalatac sie trzeba bylo łohooho :roll:
Zreszta za duzo osob sprzedawalo i za duza konkurencja :P
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #53 : 2005-07-18, 00:13 »
Baś jako Merczendaizer (napisałem po polsku zeby co niektorzy z was skumali :lol: )

Wiec ogólnie rzecz biorac bardzo dużo :) Od oklejania do wystawek przez ustawianie na półkach :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #54 : 2005-07-18, 00:27 »
Mimo tego, że napisales po polsku, nie wiem o co chodzi... :P Co robisz, MakroX?
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #55 : 2005-07-18, 01:09 »
Hmm ja tam mam pracę u taty :P Pomagam mu w sprawdzaniu programu komputerowego eTeacher do nauki angielskiego (może ktoś kojarzy :P ), np. czy są dźwięki w ćwiczeniach, wymyślanie błędnych odpowiedzi (podobne do prawidlowej :P ) sprawdzanie pisowni, itp :) Już sobie sporo zarobiłam, bo mi tata płaci średnio 7,50 za godzine ;)
Nowa wersja wyjdzie  ok. września, zapraszam do zakupu :P [ to taka mała reklama ;) ] :)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Elven

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #56 : 2005-07-18, 09:50 »
U mnie na klatce widnieję napis "Poszukuję osób do roznoszenia ulotek". No ale...
Przecież to jest męka chodzić teraz w takie upały, po za tym, po dwóch miesiącach dostajesz bańke, a potem miesięcznie pięc dych, a czasem mogą nie wypłacić tylko powiedzieć "Wypier****". Jest okazja, żebym ja się zgłosił, ale nie chcę mi się latać z ulotkami po osiedlu...
Z resztą i tak mi pieniędzy nie brakuję, bo alimenty od taty dostaję z zagranicy o wysokości 50E, co miesiąc...
Także, mam za co żyć :P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #57 : 2005-08-09, 17:41 »
No to znalazłam nową pracę, roznoszę z koleżanką ulotki z firmy mojego wujka.
Roznoszenie zajmnie nam okolo 3- 4 dni i dostaniemy za to 75 zł na osobe, wiec lux ;)
Roznosimy to na wycieraczki mieszkan, teraz to mi nogi <łydki szczegolnie> wysiadają :?
Dzisiaj dopiero zaczelysmy i łaziłyśmy 4,5 godziny...
Najlepsze z tego jest to że przezwyciezylam swoj lek przed windą, bo najwiecej ulotek schodzi w wiezowcach bo duzo mieszkan i trzeba wjechac na 10 pietro i schodzac roznosic, wiec juz jakos wjezdzam a wczesniej to sie strasznie balam ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedz #57 : 2005-08-09, 17:41 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: dorabianie po godzinach
« Odpowiedź #58 : 2005-08-09, 18:23 »
ja potrafię u mojej mamy sporo za jeden dzień dostać, jak mi dobrze pójdzie :D skoszenie całego ogrodu mniej więcej tyle kosztuje u mnie ;) plus jeszcze jakaś pomoc pzy plewieniu i drobne prace ogrodowe. mniej więcej jeden dzień roboty i teoretycznie kasę mam. a roboty jest tyle że łohohoa tak to jak np jest jakies większe sprzątanie lub takie rzeczy to też 'za pomoc' cos wpadnie.
« Ostatnia zmiana: 2005-11-11, 19:55 autor ananas »
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.148 sekund z 28 zapytaniami.