Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wieliczka :)  (Przeczytany 770 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Wieliczka :)
« : 2005-08-12, 21:38 »
Czy jest tu ktoś z wieliczki?? może byc tez Kraków i ookolice wieliczki :) bo narazzie znam tylko jedną osobe z wieliczki :) mam nadzieje że znajdzie sie tu taka osoba :wink:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #1 : 2005-08-12, 23:12 »
Ja jestem z Krakowa :P A o co chodzi? ;)
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #2 : 2005-08-12, 23:18 »
Ja mam jakieś 40km do Wieliczki. Ale o co chodzi?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedz #2 : 2005-08-12, 23:18 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #3 : 2005-08-13, 09:20 »
może zlotki :P spodkanko :)
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #4 : 2005-08-15, 13:58 »
ja jestem z krakowa. lol.. mieszkam na drugim osiedlu pod wzgledem niebezpiecznosci [przed moim osiedlem jest nowa huta]
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #5 : 2005-08-15, 14:18 »
Ina, no to w jakiej dzielnicy mieszkasz? :P Z tego co pamiętam, to w Podgórzu, tak? ;) Ja też, ale nie zauważyłam, żeby było tu niebezpiecznie :lol:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #6 : 2005-08-20, 13:36 »
Hehe Ina no co ty .. żartujesz chyba :P Ja mieszkam w Nowe Hucie :P :P I wcale tu z siekierami nie latają po osiedlach :P

Swoją drogą w Wieliczce bywałam duuużo razy ostatnio a przynajmniej raz dziennie przez nią przejeżdżałam (jadą do stajni, do konika) ale teraz przeniosłam konia w inne miejsce więc w Wieliczce nie bywam ale na zlocik byłabym chętna ;) :)
Zapisane
GG 1056033

Olka1992

  • Gość
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #7 : 2005-08-20, 14:55 »
Ja jestem z takiej wiochy co się nazywa Miłocice - jakieś 25 km od Krakowa.
W Wieliczce byłam jeden raz - kiedy jechałam na drugi etap konkursu matematyczno-przrodniczego. Moja mama (nauczycielka przyrody w szkole, do której uczęszczam) postanowiła, że nie będziemy się pchać przez Kraków - jechaliśmy więc bardzo małymi miejscowościami. Dojazd nie był aż taki zły. Potem dopiero zaczęły się cuda: najpierw musieliśmy znaleźć szkołę. Adres mieliśmy, ale co z tego - w Wieliczce pierwszy raz w życiu więc skąd mamy wiedzieć dokąd jechać. Pytaliśmy wielu przechodniów, ale większość też nie znała drogi... Przejechaliśmy całe miasto, a szkoły ani widu, ani słychu. Wyjechaliśmy całkowicie na obrzeża miasta i zapytaliśmy jakiegoś gościa idącego z dwoma chłopakami - tak mniej więcej w moim wieku. Jak podaliśmy mu nazwę ulicy to odpowiedział: "My też właśnie jej szukamy". Jak wreszcie znaleźliśmy - dzięki temu, że wypatrzyłam znak na jednym z domów. To nie dość, że konkurs zaczął się z niemal półgodzinnym opóźnieniem to jeszcze na sali, na której mieliśmy pisać było tak zimno, że prawie nie dało się myśleć. Kiedy nareszcie skończyliśmy i wyjechałyśmy ze szkoły to zaczął się prawdziwy cyrk. W jakimś miejscu gdzie były roboty drogowe i zaznaczony objazd przegapiłyśmy jeden ze znaków i pojechaliśmy w zupełnie odwrotną stronę :P . Wjechaliśmy na jakieś zupełnie polne dróżki (oczywiście pełne wyboi). Zapytaliśmy więc dwóch facetów gdzie należy jechać. Oni kazali kierować się w tą stronę co do tej pory i że w końcu dojedziemy do drogi. Jedziemy, jedziemy, kilkometry upływają a tu... wciąż nic. Zapytaliśmy więc pewnej kobiety czy aby napewno jedziemy w dobrym kierunku. Odpwiedziała, że nie i że musimy się wrócić, a potem przy figurce skręcić w lewo. Zrobiliśmy jak nam mówiła i... w efekcie niemal wjechaliśmy komuś na podwórko
Ale to jeszcze nie koniec - jak już znaleźliśmy się na głównej drodze to musieliśmy natrafić na kondukt pogrzebowy idący w dokładnie tym samym kierunku co my...
Na szczęście potem jakoś dotarłyśmy do domu, ale tej wycieczki do Wieliczki nie wspomniam zbyt miło.
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #8 : 2005-08-20, 15:18 »
No to rzeczywiście miałaś przygode w Wieliczce hehe ... :) Ja tam znam w Wieliczce okolice Rynku, Plusa (:P) i wszystkie wyloty na Tarnowską E-4 ;)
Zapisane
GG 1056033

Forum Zwierzaki

Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedz #8 : 2005-08-20, 15:18 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #9 : 2005-08-20, 15:39 »
Ok.. to jak już jest temat Wieliczka, to można dalej ciągnąc... Nie byłam i żałuję.. a mogłąm, Bo często bywałam w Krakowie. Kraków znam , ale nie wszystkie dzielnice. Oczywiście  Zamek, Barbakan, Dzielnicę Żydowską. I nieszczęsny Prokocim. hm.. znając siebie to zawitam ponownie, może wtedy zmobilizuję się zajechać do Wieliczki
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #10 : 2005-08-20, 15:44 »
Hm dlaczego nieszczęsny? :) Z Prokocimia dwa kroki do Wieliczki ;)
Zapisane
GG 1056033

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #11 : 2005-08-20, 15:47 »
nieszczęsny , bo tam jest Neurochirurgia.. ( Klinika) nio, zgadza sie, ale  wtedy nie moglam pozwiedzać
Zapisane

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #12 : 2005-08-20, 15:49 »
Aha ... uu ... rozumiem. No ale na pewno jeszcze bedzie inna okazja :) WIeliczka łądne miasto ;)
Zapisane
GG 1056033

Tiggy

  • Gość
Odp: Wieliczka :)
« Odpowiedź #13 : 2005-08-21, 00:17 »
Bylam ostatnio w KrK na 3 dni, i nie zdazylam Wieliczki odwiedzic :( I zaluje :( :P Ale wszystko przede mna, w Krakowie bede tak czesto jak sie da - normalnie KOCHAM to miasto, i te klimatyczne miejsca na Starowce... gdzie czas sie zatrzymal :kocham: Bylam tylko 3 dni, a 2 wieczory, i zdazylam tyle zobaczyc... i odwiedzic teatr na przedstawienie, ktore bylo od 18 lat i glupkowato sie na nim czulam :lol: Ale bylo boskie, w Wawie nie ma nic takiego.. :rol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 25 zapytaniami.