Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Rocznik '92  (Przeczytany 5520 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #60 : 2006-10-15, 18:41 »
Arrow-> u nas też różnie bywa z tym radiem...Jest dzień w tygodniu, co prowadzą takie chłopaki...Puszczają
samego 50 Centa i inne amerykańskie czarnuchy (bez obrazy :P) co wszystko jest na jeden rytm. Beznadzieja ...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #61 : 2006-10-15, 20:19 »
U nas jest tylko na różne święta. A jak jest w inne dni, to sama techniawka, niestety.
Zapisane
Why so serious?

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #62 : 2006-10-15, 21:18 »
Ja też z 92 ;d ale niestety na moim osiedlu ŻADNA dziewczyna nie jest z tego rocznika :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rocznik '92
« Odpowiedz #62 : 2006-10-15, 21:18 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #63 : 2006-10-16, 17:33 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-05-09, 14:06 autor hes »
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #64 : 2006-10-16, 17:41 »
No to ja już wiem czemu moja nowa kolezanka z klasy teraz chodzi ze mną a nie do 3 gim.. :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #65 : 2006-10-16, 18:02 »
A ja wole wracać do podstawówki :lol: ale oczywiście z tymi lidźmi co teraz chodze, a nie z tymi co chodziłam :P Szczerze mówiąc podoba mi sie w gimnie jakoś w tym roku, ale jednak nauczyciele są bezlitośni dla leniwych uczniów... Ja np. nie moge sie uczyć bo myśle i myśle o tym jedynym... Z przyjaciela czuje coś więcej, ale nie wiem jak on. Boje sie tego uczucia, dużo osób mówi ze pasujemy do siebie, ze jestesmy idealni bo różni w tlumie, ale tacy sami. Niewiem czy coś będzie, nie raz sie poryczałam... Wiem 14 lat to tylko zauroczenia, w moim przypadku to niewiem, często sie zauroczałam, ale to zauroczenie jest całkowicie inne, wogóle nie przechodzi, mam ochote krzyknąć słowo KOCHAM, KOCHAM i KOCHAM, mam ochote sie przytulić...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #66 : 2006-10-16, 20:11 »
"ludzie siadajcie w gimazjum -_-' nie idzcie do licuem. Liceum to ZŁO.

Ja chce spowrotem do gimaaa "
dokładnie. Wam to fajnie, luzy totalne... :P ależ to gimnazjum rozleniwia...
Czy ja wiem, czy tak rozleniwia? napewno jet 10 razy mniej nauki, ale bez przesady. Teraz w trzeciej gim w kazdym tygodniu sa srednio po 4 sprawdziany(czesto nawet wiecej, nie ma tygodnia w ktorym nie ma chociaz dwoch)
W tym tygodniu mam np. trzy prace klasowe plus pewnie jakies kartkowki ;) W sumie, to duzo nie jest, ale nawet w tej drugiej gim. bylo ich zdecydowanie mniej. Zreszta 1 LO jest najlatwiesza, potem jest juz tylko gorzej  ;p

Ja sie osobiscie LO nie boje, ani troche :) Chce juz tam isc  :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #67 : 2006-10-17, 08:03 »
Ola14 jak pójdziesz do tego LO będziesz miała porównanie :lol:
jeśli wydaje Ci się, że w gim masz dużo nauki :P
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #68 : 2006-10-17, 14:06 »
Ola14 jak pójdziesz do tego LO będziesz miała porównanie :lol:
jeśli wydaje Ci się, że w gim masz dużo nauki :P
Nie wydaje mi sie tak ;]
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Rocznik '92
« Odpowiedz #68 : 2006-10-17, 14:06 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #69 : 2006-10-17, 15:25 »
-

« Ostatnia zmiana: 2007-05-09, 13:56 autor hes »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #70 : 2006-10-17, 19:36 »
Ola, ale ja też byłam w gimnazjum i mam porównanie. ;) No cóż, zobaczysz sama i przekonasz się na własnej skórze jak pójdziesz do LO. Bo ja miałam identyczne podejście do Twojego- kazdy mnie straszył, każdy mowił, że w gimnazjum są luzy, ale ja i tak chciałam iść do LO i nie bałam się tej szkoły. A poszłam i zmieniłam zdanie. :P No ale każdy tak ma, musisz się przekonać na własnej skórze, bo nie masz poki co porównania żadnego. ;)
Byc moze, ale zapewniam Cie, ze nie kazdy. To zalezy od osoby i nastawienie. Owszem wiekszosc zmienia zdanie, ale wiekszosc, to nie wszyscy :) Moze jakies minimale obawy mam, ale zdecydowanie bardziej boje sie isc na studia, tylko nie chodzi mi o jakies mało ambitne, tylko typu medycya, farmacja, weterynaria, prawo etc.

Poza tym duzo ludzi upracie twerdzi, ze lata licealne, to jedne z najlepszych w zyciu i cos w tym musi byc :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #71 : 2006-10-17, 19:47 »
Ja też jestem 92...ale poszłam do szkoły wcześniej (ach, ajaka ja zdolna :D). Więc wypada że jestem w trzeciej klasie gim.
O ludzie, patrzcie jaka ważna!!Ja też mogłam i jakoś się nie chwalę ani nie podniecam... :/
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #72 : 2006-10-17, 19:52 »
Cytuj
O ludzie, patrzcie jaka ważna!!Ja też mogłam i jakoś się nie chwalę ani nie podniecam...

Wiesz co? Trochę poczucia humoru  :/ Jesteś po prostu hamska!

Ps. A ja jestem z 90 a chodzę do trzeciej gimnazjum  :P
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Cieciorka

  • Gość
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #73 : 2006-10-17, 19:55 »
eee...myślę, że nie zrozumiałaś żartu...
Tak naprawdę, nie uważam, że jestem super zdolna...napisałam to żeby było śmiesznie... A jeśli bierzesz to na serio to....twój problem :D A jeśli chciałaś po prostu dodać, że też moigłaś pójść rok wcześniej do szkoły, to wystarczyło powiedzieć...

taaa...kocham takich ludzi :P (bez urazy)... i teksty typu "nie podniecaj się" :lol:
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #74 : 2006-10-20, 15:12 »
Ola, no też zależy, ale pójdziesz to sama zobaczysz. ;d
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Rocznik '92
« Odpowiedz #74 : 2006-10-20, 15:12 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #75 : 2006-10-20, 17:13 »
Poza tym duzo ludzi upracie twerdzi, ze lata licealne, to jedne z najlepszych w zyciu i cos w tym musi byc :)
nie wiem skąd się tacy biorą :lol:

A tak serio, to moje siostry dobrze wspominają liceum -ale tylko ze względu na ludzi jakich tam poznały. O całej reszcie zdanie mają już znacznie gorsze...
W moim przypadku i ludzie i szkoła to zło :P I co,jak co, ale liceum dobrze wspominać nie będę.

Byc moze, ale zapewniam Cie, ze nie kazdy. To zalezy od osoby i nastawienie.
i od trwałości tegóż nastawienia. Ja nastawiona byłam pozytywnie, wręcz czułam,że góry będę przenosić, pracowac dużo, bo w końcu miałam cel-weterynarię. Zgasili mnie skutecznie, już w 2 półroczu pierwszej klasy miałam wodę z mózgu... tak jak  mówi goldi-ZŁO :P

Ale kończę już bo nastawienie Ciebie negatywnie, to coś czego bym nie chciała. Tylko przedstawiłam co u mnie było.
Ale Ty się nie daj :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #76 : 2006-10-20, 17:24 »
O ludzie, patrzcie jaka ważna!!Ja też mogłam i jakoś się nie chwalę ani nie podniecam... :/

Nie tak ostro... Można rozróznić żart od powagi nie?
JEszcze 2 błogie latka w giimie.. Mnie tam to nie przeszkadza xD
Zapisane
Why so serious?

Vizsla

  • Gość
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #77 : 2006-10-20, 17:34 »
Ja co prawda rocznik 90, ale widzę, ze tu dyskusja ogólnoforumowa, więc się przyłączę ;p
Od tego roku uczę się w XV LO w Gdańsku i różnica jest powalająca. Już na wstępie zobaczyłam to i owo ;d

Ola, Ty mi piszesz o 4 sprawdzianach w tygodniu, a ja w ten poniedziałek miałam 4. :P Co z tego, że absolutnie niezgodne z regulaminem, ale takie jest liceum. Jak Ci się nie podoba - do widzenia ;) Na takiej zasadzie to funkcjonuje :)
Ale wreszcie nauczyciele traktują nas jak ludzi, a nie jak zwierzyniec. Po szkole nie latają bachory wrzeszczące, ludzie są baardzo na poziomie, z wszystkimi można gadać i imprezować :D Połowinki XV LO były bombowe :kocham:

Poza oczywiście jednym przykrym incydentem... Eh. No, ale to się już stało poza klubem, w którym się bawiliśmy.

I jeśli mam być szczera.. wcale a wcale za gimnazjum nie tęsknie. Wręcz przeciwnie - broniłabym się rękami i nogami :D Poprostu tu jest mi wspaniale. :)
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #78 : 2006-10-21, 11:38 »
Cytuj
Poza tym duzo ludzi upracie twerdzi, ze lata licealne, to jedne z najlepszych w zyciu i cos w tym musi byc Smile

Oj w moim przypadku,bardzo się pomylili.

Cytuj
co,jak co, ale liceum dobrze wspominać nie będę.

Ja też nie. Za to strasznie tęsknie za gimnazjum, tam było świetnie :wink: Ale naszczescie to juz mój ostatni rok,wiec musze dac rade :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #79 : 2006-10-21, 17:30 »

Ola, Ty mi piszesz o 4 sprawdzianach w tygodniu, a ja w ten poniedziałek miałam 4. :P
Mysle, ze to przezyje, a jak nie, no to sie potem pomysli ;P
Ale wreszcie nauczyciele traktują nas jak ludzi, a nie jak zwierzyniec. Po szkole nie latają bachory wrzeszczące, ludzie są baardzo na poziomie, z wszystkimi można gadać i imprezować :D Połowinki XV LO były bombowe :kocham:

Poza oczywiście jednym przykrym incydentem... Eh. No, ale to się już stało poza klubem, w którym się bawiliśmy.

I jeśli mam być szczera.. wcale a wcale za gimnazjum nie tęsknie. Wręcz przeciwnie - broniłabym się rękami i nogami :D Poprostu tu jest mi wspaniale. :)

oooo i wlasnie dlatego chce isc do LO. Mam tylko nadzieje, ze trafie na fajna klase, bo jak nie, to... :/ Ale trzeba byc dobrej mysli :P :D
Jakos juz gimnazjum nie moge zniesc, na przerwach widze dzieci biegajace po korytarzu, wydzierajace sie. Klase mam taka, ze szkoda gadac. Dla niektorych tylko nauka i nauka w głowie(nic do takich ludzi nie mam, ale...) Nie wyborazam sobie pojsc na jakas impreze z ludzmi, z tej klasy, o nie. Do tego duzo jest  "spolecznycch" osob, ze tak powiem. Nauczyciele traktuja nas, jak małe dzieci. Jakos to nie dla mnie. Nie czuje sie dorosła, ale chyba wiecie o co mi chodzi :)
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #80 : 2006-10-21, 23:49 »
Ola a ja chce żeby nauczyciele traktowali mnie jak dziecko ._.
pozatym klase mam do bani ;P
ja chcę do gima :P
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Forum Zwierzaki

Odp: Rocznik '92
« Odpowiedz #80 : 2006-10-21, 23:49 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Rocznik '92
« Odpowiedź #81 : 2006-10-22, 09:40 »
Ja też na początku chciałam z powrotem do gimnazjum, ale już mi przeszło. Fakt, nauczyciele podchodzą do Ciebie jak do dorosłego i nie ma to tamto. Jest to fajne. Ale i tak się tęskni za czasami gimnazjum. Mimo wszystko to mniej nauki itp...
;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.