Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: nawet do Teletubisiów się przyczepili.  (Przeczytany 4628 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #30 : 2007-05-28, 20:46 »
a oglądaliście może w Faktach dzisiaj o tym? dziennikarz {niestety, nazwiska nie pamiętam} stwierdził, że słowo 'homo' wychodzi już z użycia - serki są heterogenizowane, a człowiek rozumny po łacinie to hetero erectus.. :D

osobiście uważam, że nie mają już się czego czepiać.. albo chcą znaleźć pretekst do wprowadzenia cenzury? {przepraszam, jestem po długiej nauce historii i wszystko sprowadzam do jednego^^}
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #31 : 2007-05-28, 21:39 »
lisku, nawet napisałam "(joke)"
:>
TOć wiem o co chodzi ^^
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #32 : 2007-05-28, 22:54 »
Hi,hi - to ja nie załapałem...  :oops: A co do bajek - byli jeszcze sąsiedzi,Żwirek i Muchomorek,wilk i zając........A może by tak się wzieli za " O Dwuch takich,co ukradli księżyc "?.... :P

Forum Zwierzaki

Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedz #32 : 2007-05-28, 22:54 »

kasia

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #33 : 2007-05-28, 23:06 »
Dzisiaj na uczelni wrzało o Teletubisiach.
Paranoja. I tyle komentarza.

Ostatni pomysł Lisa bardzo fajny ;)
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #34 : 2007-05-29, 07:19 »
A może by tak się wzieli za " O Dwuch takich,co ukradli księżyc "?.... :P

Yay! xD

albo chcą znaleźć pretekst do wprowadzenia cenzury? {przepraszam, jestem po długiej nauce historii i wszystko sprowadzam do jednego^^}

Aly, nie sądzę...jak codziennie przechodzę obok billboardu z bodajże fankami Wojewódzkiego (?)... Ale cóż. Trójkątów i fioletowego to się czepiają, ale stada gołych bab to nie >.>

Dwa - cechą, której w człowieku nie trawię najbardziej, jest m.in. nietolerancja. Więc na ten temat to ja się rozleglej nie wypowiem, bo jeszcze mnie zbanują, i będzie... :P
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Luka

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #35 : 2007-05-29, 08:32 »
byli jeszcze sąsiedzi
Nie wolno! Moja kumpela z neta przerabia te filmiki i aż można wypluć coś xD
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #36 : 2007-05-29, 13:50 »
no nie wspominając o czerwonym kapturku ^^'
wilk wskoczył W DAMSKIE CIUCHY! okropne :lol:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #38 : 2007-05-29, 21:25 »
<BoneyM> slyszeliscie, ze podobno Tinky-Winky z Teletubisiow jest gejem?
<wrona> To maly pikus. Zwirek i Muchomorek oficjalnie spali w jednym lozku ;P
<Orsi> A Mis Uszatek - dorosly, mial wlasne mieszkanie i telewizor - a chodzil do przedszkola...
<wrona> No i Krolik Bugs zawsze calowal Elmera
 źródło: bash.org.pl


mis uszatek wymiata :D
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

Forum Zwierzaki

Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedz #38 : 2007-05-29, 21:25 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #39 : 2007-05-30, 07:31 »
no nie wspominając o czerwonym kapturku ^^'
wilk wskoczył W DAMSKIE CIUCHY! okropne :lol:

Omg, a ja łażę w męskich! O__O

http://fakty.interia.pl/news/teletubis-gejem-a-polacy-posmiewiskiem,918026   i jeszcze to:          http://facet.interia.pl/seks/zwiazki/news/nie-dosc-ze-gej-to-jeszcze-agent,918245

Bony...pomijając to, że się czepiają naprawdę szczegółów i dorabiają do wszystkiego własną teorię - jaki dzieciak (przyjmijmy że ok. 5-8 lat) oglądając np. te "Teletubisie", pomyśli że Tinky-Winky to gej? Albo, że Tola z "Bolka i Lolka" to transwestyta? Bez komentarza.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Luka

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #40 : 2007-05-30, 07:45 »
Omg, a ja łażę w męskich! O__O
JEZU JA TEŻ! O____________O
Oni chcą po prostu rozgłosu na Polskę i tyle, ale coś im nie wyszło :lol:
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #41 : 2007-05-30, 07:52 »
JEZU JA TEŻ! O____________O

Luka, MW nas zniszczy... xP

Oni chcą po prostu rozgłosu na Polskę i tyle, ale coś im nie wyszło :lol:


Ta...jak zawsze :P
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Luka

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #42 : 2007-05-30, 08:26 »
Luka, MW nas zniszczy... xP
*spogląda na szafkę z toną czarnych koszulek i jeansów, różnych pokemonów itp.*
Idę na pierwszy ogień? xP
Ta...jak zawsze :P
Hrmpf :P
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #43 : 2007-05-30, 13:51 »
Olaboga, na miłość boską, jezu chryste nazareński, matko święta błogosławiona. Toć to skandal! Nalezy zlustrować Tinky-Winky'ego, a Misia Uszatka- Anty Chrysta i jego gang propagujący homoseksualizm  natychmiast wrzucić do komory gazowej. :? Co na tym świecie się porobiło... :roll:

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ale zdecydowanie bardziej preferuję śmiech. ;)

Najlepiej to niech nasz rząd wprowadzi ustawę antyhomoseksualną dla bohaterów bajek. Jeśli jakiś bohater okaże się być "normalny" w mniemaniu rządu, to co tam, teczką go! :) Zawsze się znajdzie haka, a zawsze można odnowić komory gazowe, lub kulkę w łeb Misiowi Uszatkowi i na mydło go. Takich przestępców należy karać! To nie żarty.
Ja proponuję jeszcze zlustrować serki homogenizowane, które napewno mają podtekst homoseksualny i faszystowski na dodatek! Przecież dzieci jedząc danio czytają, że to HOMOgenizowany serek, a więc pewno gej... i się demoralizują jedząc geja.

Ojjjj, cofamy się...

PS.
Alya, to co będzie teraz z terminami naukowymi? :( Homozygotycznośc przerobimy na co? Bo hetero już istnieje... :(
Zapisane

maciek

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #44 : 2007-05-30, 15:02 »
a wracając do muminków...po pierwsze biegają nago  :shock:... w zimie panna migotka nie spała u siebie w domu tylko u muminka , a poza tym to razem spali :shock: no to teraz myśle że ona nie jest już panną..  ;p to dopiero ... dzieciom taki rzeczy pokazywać xD
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedz #44 : 2007-05-30, 15:02 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #45 : 2007-05-30, 19:25 »
Hi,hi - właśnie pokazywali w tv,że cały świat się z nas śmieje w związku z tą teletubisiową " aferą ".... :P  :D

maciek

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #46 : 2007-05-30, 20:17 »
teraz właśnie o teletubisiach w wiadomościach i Kamel w jedynce :P
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #47 : 2007-06-05, 23:57 »

Za górami, za lasami, czyli… LISTA PODEJRZANYCH:

Tinky Winky - wykryto, potwierdzono, to gej.

Kubuś Puchatek - myśli tylko o sobie i konsumpcji miodu. W wersji angielskiej nazywa się Winnie. Ma samych przyjaciół facetów, z czego jeden jest na pewno gejem (Prosiaczek), drugi prowadzi rozwiązły tryb życia (Tygrysek), a trzeci jest transwestytą (Pan Sowa). Jedyna kobieta w tym towarzystwie to samotna matka (kto jest ojcem?) - co się stało z tradycyjnym modelem rodziny? Jedynym plusem tej "bajki" jest szczerość. Pozostali bohaterowie - Królik i Osioł - to ofiary homoseksualnego życia. Pierwszy cierpi na histerię, drugi na depresję.
Wg wiarygodnych źródeł (okolice SCOOBY-DOO polskiego wywiadu i kontrwywiadu - Pan Minister Maciarewicz) okazało się, że Kubuś Puchatek był agentem GRU, NKWD itp. i jego kryptonim to nie Kubuś Puchatek ale KAPUŚ PARCHATEK!
Miś Uszatek i koledzy - Króliczek z Misia Uszatka nosi damskie ciuszki. Polecamy odcinek "Później" z 1979, w którym ma na sobie czerwony lateksowy płaszczyk i getry w groszki. Ponadto, wszystkie zwierzątka w Uszatku mówią męskim głosem, ergo wniosek jasny - wszystko transwestyci i/lub drag queens. Last but not least - żaden heteroseksualnych mężczyzna nie jeździ na wrotkach. Wolimy też nie wiedzieć skąd się wzięło to "klapnięte uszko".
Koralgol (też miś) - ciągle płacze, boi się, unika odpowiedzialności - typowe oznaki homoseksualizmu. Poza tym wygląda jak kowboj z teledysku gejowskiego zespołu Village People. Nie ma koleżanek. Jego kumple lubią się przebierać. Koralgol ciągle jeździ po świecie - seksturystyka?
Bolek i Lolek - Tola to przykrywka.
Smurfy - wioska smurfów to przykład gejowsko-socjalistycznej komuny - tzw. homotopii. Prawie sami mężczyźni, gospodarka centralnie planowana. Poza tym obrazki mówią same za siebie. Do tego 99 facetów jedna Smerfetka - wiadomo seks zbiorowy orgie itp.

Kot Filemon - związek dwóch kotów, między którymi jest bardzo duża różnica wieku. Wnioski nasuwają się same. Kot Bonifacy to prawdopodobnie transwestyta - ma podejrzanie kobiecy głos.
Budowniczy Bob - na niego jeszcze nic mamy. Ale szukamy. Nosi taki sam kask jak jeden z członków Village People.
Żwirek i Muchomorek - szukamy więcej danych, choć są uzasadnione podejrzenia, że to narkomani: cały czas w piżamach i biali jak ściana.

Krecik - nie dość, że krypto-homoseksualista (żyje w podziemiu i podkopuje fundamenty heteroseksualnego społeczeństwa), to jeszcze czarny.
ATOMÓWKI - mieszkają razem, nie mają chłopaków, walczące feministki to jak wiadomo na 100% lesbijki.

Bohater "zaczarowanego ołówka"- ciągle sam, nie ma dziewczyny no i mieszka z dziadkiem. a kto wie, że to rzeczywiście jego dziadek? może to pedofil? a władza mówi, gej = pedofil, władzy trzeba słuchać...

U Muminków szczególnie podejrzany jest Ryjek - zawsze łazi za Muminkiem. I wydaje się, że Paszczak liczy na to, że z żalu (bo starszy pan to przecież jest) ktoś się nim.. hmmmm.. zaopiekuje;-)

W Krainie Deszczowców - szpieg w płaszczu - pewno exibicjonista, smok i król - typowy układ promujący zoofilię.



JEDYNI SPRAWIEDLIWI:

Rumcajs - ma brodę, ma fuzję, ma rodzinę i zwalcza układ - Księcia i Księżną. Zabiera bogatym i daje biednym. Nie ma kolegów.

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #48 : 2007-06-06, 06:58 »
Czytałam to :lol:
Matko, myślałam że padnę xD Ale jakoś za mało tych bajek...mnie się wydaje, że podejrzanych jest więcej ;>
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #49 : 2007-06-06, 08:55 »
http://teletubis.zapiety.patrz.pl/ :) prawdziwe oblicze Tinky Winky
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

maciek

  • Gość
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #50 : 2007-06-06, 16:02 »
widziałem to na milanosie.. dobre... to było też w szymonie show.. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedz #50 : 2007-06-06, 16:02 »

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: nawet do Teletubisiów się przyczepili.
« Odpowiedź #51 : 2007-06-09, 18:43 »
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.206 sekund z 27 zapytaniami.