Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Od dresiarza  (Przeczytany 756 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elfka Nenar

  • Gość
Od dresiarza
« : 2003-01-03, 22:06 »
Kolejny dał się dziś złapać, piszą o tym we wszystkich gazetach. "Nastolatek zabił 12 osób siekierą", "Chłopiec w dresie aresztowany za zabójstwo swojej matki". Cholerne dzieciaki. Oni wszyscy są tacy sami. Ale czy kiedykolwiek spoglądałeś wstecz oczami dresiarza? Tak, jestem dresem, witaj w moim świecie. Mój świat zaczyna się w sklepie Adibasa. Nie jestem może mądrzejszy niż inne dzieciaki, ale mam swój styl, swoje buty Adibas, Summer-Winter Collection '89.:)) Jestem uczniem zasadniczej, specjalnej szkoły zawodowej. Już po raz piętnasty powtarzam klasę... Ale dzisiaj dokonałem odkrycia, nowe Oczo-Jeby adidas... One są świetne, w kolorze tak jaskrawym.... Nowe poduszki powietrzne - takie boczne i dla pasażera... Cholerny dzieciak, jedyne co robi, to pałowanie.. Pędząc maluchem, z muzyką na full /yncc-yncc-umtha-umtha/ jak bejsbol przez plecy... Znalazłem disko-polo-bandzo-party "To jest to ... tu jest moje miejsce" W szkole nasz umysł karmiony był przez jakieś niezrozumiale twierdzenia, lidżby (chyba tak to się pisze?) Byliśmy zdominowani przez skate'ów, kujonów, metali... Zdarzali się tacy, którzy kupowali sobie dresy, ale były one bawełniane i podarte... To jest cały nasz świat... świat trzech pasków i maluchów, piękno żelu. Robimy użytek z komórek, które mogłyby być nam niepotrzebne, gdyby nie fakt, ze mają je inni... Zabijamy was, a wy nazywacie nas przestępcami... Szpanujemy, a wy nazywacie nas przestępcami... Żyjemy bez względu na wykształcenie, inteligencję... dla was jesteśmy przestępcami. Używacie komputerów, uczycie się, jesteście inteligentni, nie nosicie dresu, a my nadal jesteśmy przestępcami. Tak, jestem przestępcą, moją zbrodnia jest dres. Moją zbrodnią jest to, ze noszę żel na głowie. Moją zbrodnią jest to, że oceniam ludzi po tym jaki noszą dres, a nie po tym co myślą... Moją zbrodnia jest to, że nie zawsze jestem od was mądrzejszy - tego mi nigdy nie wybaczycie. Tak, jestem dresiarzem i to jest mój manifest. Możecie powstrzymać jednostki, ale nie możecie powstrzymać nas wszystkich.... ....bo przecież nosimy bejsbole, kosy, gany, nunchako, odkurzacze, pralki, szaliki, ruskie zegarki, czołgi, działa przeciwlotnicze, rakietnice, kamienie , bomby atomowe, kastety, śmieci, kałasze.....
Zapisane

Visenna

  • Gość
Od dresiarza
« Odpowiedź #1 : 2003-01-04, 15:38 »
A teraz wyrażę swoją opinię...Czy to dla Was naprawdę dobry temat do żartów??!! Myślałam, że mam dobre poczuci humoru, ale mnie to wogule nie śmieszy!!Ludzkie tragedie,areszty,moredrstwa,pobicia...nad tym powinniśmy się zastanawiać, co zrobić, by to zniszczyć, a nie żatować z tego!! Moim zdaniem takie żarty świadczą o niedojrzałości psychcznej ludzi, do pewnych spraw...
Zapisane

onka

  • Gość
Od dresiarza
« Odpowiedź #2 : 2003-01-05, 00:39 »
nigdy nie twierdzilam i twierdzić nie będę,że
dresiarze to nic nie warci ludzie , mało inteligentni
panki to brudasy
skini sa agresywni
discopolowcy to "wieśniaki"

no sa jeszcze blokersi  :D
to co napisała elfoblondyn to żart normalny żart tak jak o blondynkach - dlaczego nikt nie manifestuje jak sie nabija z blondynek :?:
a to był tylko żart tylko żart
ludzie nie wpadajcie w skrajności
Zapisane

Forum Zwierzaki

Od dresiarza
« Odpowiedz #2 : 2003-01-05, 00:39 »

Roxx

  • Gość
Od dresiarza
« Odpowiedź #3 : 2003-01-05, 10:10 »
Nikt nie protestuje za blondynkami - wszyscy wiedzą, że to prawda :P  :P
A z innymi to różnie bywa.  ;)
A chciałem przeczytać jakiś dobry dowcip ...  :cry:  :grr:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Od dresiarza
« Odpowiedź #4 : 2003-01-07, 21:15 »
Według mnie to śmieszne, a o kawałach o dresach już napisałam na forum magdalandu. I jeszcze raz napisze. Czemu nikt nie zwala na ludzi typu Manson? Pały (policjantów dla mało obeznancyh ze slangiem)? Hardrockowców? Bo ludzie się ich boją i dlatego nbijają się z dresów, którzy w tym całym towarzystwie są najmniej agresywni i tu wychodzi, że dresy są agresywne, ale nie tak, a niech se chodzą z kijami..., a i tak jak kogoś zarąbią to na takiego dresiarza zabójće przypada kilku Hardrockowców, policjant.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 22 zapytaniami.