Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Niesamowite historie  (Przeczytany 2031 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomaskus

  • Gość
Niesamowite historie
« : 2004-06-26, 23:31 »
Miałem kotke którą można by nazwać Fly-Cat
Mieszkam na 8 piętrze. Zamknąłem kota na balkonie i jak chciałem żeby już wrócił jej już tam nie było. Przeraziłem się i poszedłem z mamą na dwór pochować kotkę. Schodzę a tam nie ma ciała ale było ciemno więc wróciliśmy. Rano wracamy a tam nie jej. Aż tu nagle słyszymy miałczenie w hydrancie to była nasza kotka z której nic się nie stało.
Jak byłem na wakacjach znowu skoczyła i schowała się w piwnicy. Znalazła się. Potem oddaliśmy ją babci która mieszka w domku.
Zapisane

myszka

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #1 : 2004-06-26, 23:34 »
Masz się czym chwalić, fakt.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Niesamowite historie
« Odpowiedź #2 : 2004-06-26, 23:36 »
Troooll :mysli:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niesamowite historie
« Odpowiedz #2 : 2004-06-26, 23:36 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #3 : 2004-06-27, 00:51 »
Historia jest niesamowita. Opowiada o nieodpowiedzialności i lekkomyślności. Myslę, że każdego zmusi do zastanowienia się, czy dba o bezpieczeństwo kota. Mam nadzieję, że kotka jest zdrowa i bezpieczna.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #4 : 2004-06-27, 17:02 »
hehe! ale mój kot skacze z pierwszego piętra! i nawet nie stuknie kość! może się rospędzić i odrazu zeskakuje ale nawet kość nie zadrży! nawet nic się nie poruszy! nic a nic!
ale z 8 piętra  :shock: !
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #5 : 2004-06-27, 18:51 »
Achaja - wszystko do czasu. Raz źle skoczy i noga w gipsie.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Niesamowite historie
« Odpowiedź #6 : 2004-06-27, 19:11 »
I momentami już nie wiem : śmiać się czy płakać. Za dużo ostatnio tych dowodów bezmyślności ludzi...
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #7 : 2004-06-27, 19:51 »
Mój kotek(mieszkam na 3 piętrze, na szczeście nie na 8 :shock: ) raz jak był na balkonie to po prostu...wyskoczył! nawet tego nie widziałam po prostu raz od rana jej szukałam, nie znalazłam...Już nawet płakać mi się chciało :cry:  A co się stało? Sonię przyniósł chłopak mojej siostry-znalazł ją w krzakach pod balkonami :)  Szczęście,ze nic jej się nie stało! :D  W ogóle nie wiem, jak do tego doszło, ona nigdy nie skakała, tylko wygrzewała się na balkonie :lol:
Zapisane

myszka

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #8 : 2004-06-27, 20:10 »
Tak to bywa, że kot nie skacze "do czasu" - a potem, może być za późno. Lepiej zawczasu zabezpieczyć balkon, można to zrobić łatwo i niewielkim nakładem kosztów, niż potem żałować zwierzaka...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niesamowite historie
« Odpowiedz #8 : 2004-06-27, 20:10 »

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #9 : 2004-06-27, 20:47 »
Cytat: myszka
Tak to bywa, że kot nie skacze "do czasu" - a potem, może być za późno. Lepiej zawczasu zabezpieczyć balkon, można to zrobić łatwo i niewielkim nakładem kosztów, niż potem żałować zwierzaka...

Oj ja się zgadzam ale co zrobić jak kot już na siłe chce skoczyć co Z R O B I Ć?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #10 : 2004-06-27, 20:53 »
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #11 : 2004-06-27, 21:02 »
tak ok ale miałam siatkę dałam kota do pokoju nawet o tym nie wiedziałam przychodze a ona leży i wszystko pourywane  :?
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #12 : 2004-06-27, 21:05 »
Zdaje mi,że ona zwyczajnie "poślizgnęła się"( bo akurat mielismy wstawiane nowe kafelki i było ślisko...). na pewno nie skoczyła by "ot tak sobie" na dół...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #13 : 2004-06-27, 21:07 »
Poprzeglądaj strony i przyjrzyj się, jaka siatka jest wykorzystywana do zabiezbieczeń. Zwykła moskitiera jest za słaba.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #14 : 2004-06-27, 21:07 »
kto mój kot tak on chciał iść na dwur tak a mojego kota się nie da powstrzymać jak czuje świerze powietrze!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niesamowite historie
« Odpowiedz #14 : 2004-06-27, 21:07 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #15 : 2004-06-27, 21:12 »
Achaja - da się. Trzeba tylko chcieć. A skoki z pierwszego piętra to niebezpieczna droga.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #16 : 2004-06-27, 21:15 »
dzięki dzięki  :)  uśmiach zaczyna mi rosnąć dzięki dwie trzy siatki  :mrblue:  wystarczy napewno!
Zapisane

myszka

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #17 : 2004-06-27, 21:56 »
Achaja - metalowa siatka, taka cieńka - i nie ma bata, nie wyskoczy.
Zapisane

Sal

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #18 : 2004-06-28, 08:12 »
Ja wymyśliłam zsuwaną na boki kratę, bo mam za duży balkon i zrobiłabym sobie dzięki siatce duszne pudło. Jestesmy na etapie poszukiwania takiej kraty, bo juz wkrótce się wprowadzamy i zabezpieczenie balkonu będzie pierwsza inwestycją. Bo mieszkanie mam na 10 piętrze.
Zapisane

myszka

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #19 : 2004-06-28, 08:35 »
Ja mam na balkonie, który jest długi dość, po bokach zabudowę plastikową płytą, a z przodu po bokach dwie pergole drewniane (po nich można puścić kwiatki), a pośrodku siatka.
Zapisane

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #20 : 2004-06-28, 08:56 »
Aaaa.... metalowa śata ok ok.... już wszystko wiem, myszko mój kot nie będzie skakał! ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Niesamowite historie
« Odpowiedz #20 : 2004-06-28, 08:56 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #21 : 2004-06-28, 09:35 »
Ja mam po bokach balkonu zastawione,żeby
a)Sonia nie spadła
b)nie przechodziła na balokn sąsiadów(bo jak mogła to coś często jej się zdarzało ;) )
Jedyne jak mogła wtedy spaść to wejśc na barierkę  i stracić równowagę...Bo już mi się nie chce wierzyć,ze poślizgneła się i przeleciała dołem bo jest za...hm...gruba... :)  Chyba,że mój kot myślał o samobójstwie w co nie wierze :P

U nas(mieszkam w bloku) raz wyskoczył(albo ktoś go zepchnął :cry: ) kot z okna, chyba z 4 piętra(najwyższego u nas). Niestety on nie miał tyle szczęścia... :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Niesamowite historie
« Odpowiedź #22 : 2004-06-28, 11:35 »
Koniuka - wystarczy, że kot zagapi się na ptaszka przelatującego obok i postanowi go złapać.... Hop i po ptokach  :?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #23 : 2004-06-28, 12:17 »
Cytat: myszka
Ja mam na balkonie, który jest długi dość, po bokach zabudowę plastikową płytą, a z przodu po bokach dwie pergole drewniane (po nich można puścić kwiatki), a pośrodku siatka.


Coś takiego też by mi sie spodobało...  :)
Będzie mąż miał nad czym główkować...
Zapisane

Sila13

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #24 : 2004-06-29, 14:39 »
Cosik mi się nie chce wierzyć, że kot po prostu spadł z 8 piętra, i nic mu się nie stało, może po czymś zszedł, lub spadł na drzewo... :roll:  (Achaja:kto mój kot tak on chciał iść na dwur tak a mojego kota się nie da powstrzymać jak czuje świerze powietrze! - Achaja, pisz z sensem i poprawnie, nic z tego nie można zrozumieć... :hmmm:  :?:  :eh:
Zapisane

Achaja

  • Gość
Niesamowite historie
« Odpowiedź #25 : 2004-06-29, 18:39 »
no dobrze a może żeczywiście spadł na drzewo ?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.097 sekund z 28 zapytaniami.