Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Slepy kotek- jak postepowac?  (Przeczytany 9679 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michalina

  • Gość
cholera
« Odpowiedź #60 : 2003-11-20, 21:01 »
że tez nie trafiłam na ten post wcześniej.
We Wrocławiu jest na uczelni lekarz wet - profesor, który sie tylko specjalizuje w kociej okulistyce.
Może byłoby do uratowania buu.
A co do utraty wzroku: kot czuje też wąsami... wiec nie powinien sie uderzać.

Oczywiście środki ostrożności nie zawadzą.
Apropo drapania siebie - poproś weta by mu skrócił pazórki, lub zrób to sam.
Obcina sie naprawde bardzo mało, cążkami - taki przejrzysty kawałek - aby nie uszkodzić "mięsa" co jest w pazórku - a które widać.
Najlepiej niech wet to zrobi.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #61 : 2003-11-23, 19:19 »
Abakusie, co z Krecikiem???
Zapisane
IBDG Wrocław

Abakus

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #62 : 2003-11-23, 20:46 »
Przepraszam ze nie odpisuje ale ciagle czekam na cos konkretnego, jutro ide juz na umowienie sie na zabieg, byc moze i bedzie on zrobiony jutro. Jak tylko wroce od weta napisze oczywiscie.
Ogolenie Krecik to kawal rozrabiaka ale w pozytywnym slowa tego znaczeniu:) Jest super kociakiem, nigdy nie przypuszczalbym ze kot moze byc az tak sympatycznym stworem-a jest nim!!!
Michalino, ja sie kontaktowalem z Gancarzem i powiedzial zeby usunac te oczy, one sa nie do uratowania, a co gorsza ciagle sa w infekcji mimo wszystkich sirodkow. Ale dzieki za pomoc:)
Krecik juz sie w pelni przezwyczail do zycia bez oczu on ich nie zna poprostu. juz nie ma sytuacji jakby mial sie obic o cos. A kilka razy taks ei zdazylo i to powaznie z krwia wlacznie:(
pozdrawiam dziekuje za zainteresowanie i jutro dam znac!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedz #62 : 2003-11-23, 20:46 »

Abakus

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #63 : 2003-11-24, 20:32 »
I tak -juz jestesmy umowieni na operacje, odbedzie sie ona w czwartek o godz 18. mam nadzieje ze przejdzie ja Krecik dzielnie.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #64 : 2003-11-24, 20:38 »
W czwartek o 18 będę trzymać kciuki za Krecika!  :spoko:
Zapisane
IBDG Wrocław

Ash

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #65 : 2003-11-24, 20:41 »
W takim razie w czwartek od 18 trzymam kciuki z calych sil! Powodzenia Kreciku! :D
Zapisane

Abakus

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #66 : 2003-11-24, 20:43 »
Ciesze sie i bardzo o to prosze, jeszcze w czwartek przypomne na forum ta date i poprosze Waszystkich  o to. A Tobie juz dziekuje.
Krecik jest jeszcze malutki i widze ze wet boi sie tej operacji zwlaszcza ze oko jest ciagle troszke napuchniete ale nie ma na co juz czekac bo zaszczyki tez go oslabiaja.
Zapisane

Abakus

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #67 : 2003-11-24, 20:45 »
Dziekuje Wam, jak pisalem byla jedna wypowiedz dlatemu napisalem w liczbie pojedynczej.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #68 : 2003-11-24, 21:01 »
kciuki kciuki trzymamy!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedz #68 : 2003-11-24, 21:01 »

navel

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #69 : 2003-11-24, 21:13 »
no to trzymam juz od dzis!!!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #70 : 2003-11-24, 22:16 »
Trzymam zawczasu :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Sal

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #71 : 2003-11-25, 07:27 »
Dołączam się do "trzymaczy".
Ściskam z całej siły za Was obu.  :wink:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #72 : 2003-11-26, 18:25 »
Kreciku, słodkie kocię, myślami jesteśmy przy tobie!
Iwona z Tomkiem i machającym ogonemToffikiem.  :serce:
Zapisane
IBDG Wrocław

Carlunia

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #73 : 2003-11-26, 22:57 »
Abakusie: przeczytalam wszystkie posty w tym temacie, obejzalam zdjecia Krecika i Amana, zajrzalam na strone Twojej siostry. Lzy same naplywaja do oczu. Biedny Krecik w tym swoim nieszczesciu znalazl wlasnie Ciebie - faceta o golebim sercu. To naprawde wielkie szczescie dla Krecika, ze to wlasnie Ty go znalazles i dales szanse zyc..i to w jakim towarzystwie ;) Aman spisuje sie jak prawdziwy tatus - cudna psina. Mimo swojej choroby kociaczek nie traci dobrego humoru i na pewno pomaga mu w tym Aman i Twoja troskliwa opieka.
Mam nadzieje, ze operacja sie powiedzie a Krecik szybko dojdzie do siebie i bedzie zdrowy i szczesliwy. Widac, ze on bardzo chce zyc i pokochal Was swoim kocim serduszkiem.
Zycze Tobie i wszystkim forumowiczom, zeby na swojej drodze spotykali tylko osoby o tak dobrym sercu jakie Ty masz. Cenie takich ludzi za to, ze kochaja zwierzeta nie za to, ze sa ladne czy rasowe ale za to, ze sa i rozumieja, ze one tez potrzebuja milosci i chca zyc.
Bede jutro mocno trzymac kciuki. Mocno wierze w to, ze kicius dobrze zniesie operacje i szybko dojdzie do siebie.
Pozdrawiam Was i powodzenia jutro ;)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #74 : 2003-11-27, 19:11 »
Carluniu, a gdzie szukać takich ludzi? Pewnie na tym forum jest ich trochę, ale na co dzień trzeba mieć szczęście, aby kogoś takiego jak Abakus czy jego siostra spotkać. Znacznie łatwiej trafić na okrutnika, niestety...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedz #74 : 2003-11-27, 19:11 »

Carlunia

  • Gość
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #75 : 2003-11-27, 19:43 »
IBDG: dlatego zycze, zeby spotykac jak najwiecej takich ludzi jak Abakus. Ja tez mam kolege, ktory wzial do siebie kotke niewidzaca na jedno oko. Wczesniej uratowala ja nasza wspolna kolezanka z rak jakiegos goscia, ktory przyniosl ja do weta do uspienia. Traf chcial, ze ona wlasnie byla tam ze swoim psem i wziela kotke, wyleczyla ja i szukala dla niej dobrego domu. Wzial ja wspomniany kolega. Ja mocno wierze, ze jest troszke ludzi, ktorym los zwierzakow nie jest obojetny. Nie potrafie przejsc obok krzywdy zwierzecia obojetnie..ale zdaje sobie sprawe, ze sa tez tacy, ktorzy krzywdza te cudowne stworzenia, ale w gronie moich znajomych nie ma takich ludzi. Bo ja takich ludzi nie chce znac.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Slepy kotek- jak postepowac?
« Odpowiedź #76 : 2003-11-27, 20:49 »
Ja też nie chcę. Czekam, aż pojawi się Abakus i trochę się martwię, bo niedługo muszę wyjść, a nie wiem, jak się czuje Krecik? Mam nadzieję, że kotek najgorsze ma za sobą.
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 25 zapytaniami.