Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: okropna baba.  (Przeczytany 3418 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ax

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #30 : 2004-02-07, 20:36 »
Dobrze...
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #31 : 2004-02-08, 00:01 »
Cytuj

Ludzie sa rozni ale zyczyc komus smierci to chyba nie fer:

Ta baba nie jest człowiekiem.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
okropna baba.
« Odpowiedź #32 : 2004-02-08, 00:22 »
Nie ma znaczenia.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

okropna baba.
« Odpowiedz #32 : 2004-02-08, 00:22 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
okropna baba.
« Odpowiedź #33 : 2004-02-08, 19:05 »
A czego życzyć takiej osobie? Żeby zmądrzała? Byłoby super, ale... niektórym nie da się przemówić do rozumu, bo go nie mają.
Zapisane
IBDG Wrocław

Darke Elf K.

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #34 : 2004-02-08, 21:24 »
po prostu kazda starucha taka jest i basta :/ glupia i lewa
Zapisane

Sal

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #35 : 2004-02-09, 08:40 »
Wygląda mi z opisu, że kobieta jest markotna, bez zajęcia, wtrącalska i sfrustrowana.
Ciężki przypadek... Nudzi się i szuka sobie zajęcia - nawet dręczenie kota jest niezłą rozrywką...

Pogadaj ze znajomą i moze faktycznie z tym policjantem wypali... Albo próbuj w tej organizacji pomagającej zwierzętom. Nie daj się zbyć, że pomagają w np. cięzkich przypadkach. Bo co to znaczy "ciężki przypadek"?
Zapisane

weronika

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #36 : 2004-02-09, 22:25 »
Cytuj

Pogadaj ze znajomą i moze faktycznie z tym policjantem wypali... Albo próbuj w tej organizacji pomagającej zwierzętom. Nie daj się zbyć, że pomagają w np. cięzkich przypadkach. Bo co to znaczy "ciężki przypadek"?

Sprobuje najpierw z ta znajoma , obiecala , ze jak tylko bedzie miala dzien wolny od pracy to wpadnie, obiecala mi tez jeszcze dowiedziec sie w jaki sposob moglaby mi pomoc ta organizacja tutaj, przeciez naprawde nie moge pozwolic na stresowanie kotka.  W  kazdym badz razie w srode ide do weta , do kontroli , zalozylam kiedys taki plastikowy obrus z samej krateczki i zanim sie zorientowalam , kitek znalazl sobie nowa zabawe a mianowicie odgryzanie kratki, odgryzal i wypluwal , ale wydaje mi sie , ze chyba troche tego swinstwa polknal, wiec lepiej pojdziemy sie zapytac co mamy teraz robic i od razu zapytam weterynarza co mam zrobic z ta moja szurnieta sasiadka , mysle , ze powinien sie orientowac gdzie moge to zglosic.
Zapisane

Kira

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #37 : 2004-02-10, 19:37 »
:) ja mam kotke domowa ktoranikomu nie zawadza jednak moja ciocia miala sprzeczke z lokatorka ktora miala pretensje ze na klatce nigdy nie ma spokoju
sama ma psa ktory wszystko obszxczekuje i jeszcze jeczy
ciocia na pisala informacje i przykleila  na tablicy ogloszen :roll: wszyscy sie dowiedzeli
 ze owa pani zakluca spokoj poszlo pare informacji do spoldzielni.....
ona twierdzila ze mieszkania nie zmieni....wiec jeden kotkek zaczal znaczyć drzwi wejsciowe potem do tego przyloczyly sie dwa psiaki  wiec wszystko poszlo na nia ... i zostala przeniesona doinnego mieszkanka nie na mokotowie nie warto zadzierac ze zwierzetami..... :)

Gdyby u ciebie bylo wiecej rodzin to bylo by latwiejo swiadkow ...z pracy nie rezygnuj..to bez sensu TOZ powinno sie tym przypadkiem zainteresowac.... :roll:
Trzymam kciki że babsztyl sie opamieta  :grr:  :evill: zabic tylk taka i powiesic na sznurku dla przestrogi innym :P
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
okropna baba.
« Odpowiedź #38 : 2004-02-11, 10:35 »
Cytat: Darke Elf K.
po prostu kazda starucha taka jest i basta :/ glupia i lewa


Karolku, nie generalizuj, bo krzywdzisz w ten sposób osoby starsze, które pomagają tak zwierzętom, jak i ludziom w potrzebie.
Sam też się kiedyś zestarzejesz, tak jak każdy z nas.

Owszem, są osoby w podeszłym, które z racji swego charakteru, wychowania w młodości, czy demencji starczej zachowuję się nielogicznie i agresywnie, niemniej, to są przypadki kilku/kilkunastu osób na sto.

Nie należy generalizować, tylko się zastanowić, jak ową sprawę rozwiązać.

Znam przypadek, kiedy taka "wesoła staruszka"  podtruwała ludziom kota. Eksperymentalnie poprosili o popilnowanie pupila przez godzinę. Przestała podtruwać, zaprzyjaźniła się ze zwierzakiem.
Po prostu zrozumiała, że to żadne zagrożenie dla niej, a wręcz przemiły zwierzak i nie musi się za wszelką cenę przed nim bronić. Ta babcia miała stwierdzonego medycznie alzhimera (chyba tak to się pisze :?: ).

Nigdy nie wiemy, co kieruje tymi ludźmi.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

okropna baba.
« Odpowiedz #38 : 2004-02-11, 10:35 »

Sal

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #39 : 2004-02-11, 11:17 »
Zgadzam się z Myszką.
Karolek obraził m.in. moją babcię, która ma 80 lat i uwielbia zwierzęta...

Uważam jednak, że najczęśniej takimi ludźmi kieruje samotność, złośliwość, frustracja. A to wszystko wiąże się z przykrą starością - bez dzieci, wnuków, znajomych...
Zapisane

weronika

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #40 : 2004-02-11, 18:01 »
Pewnie w wielu przypadkach jest wlasnie tak , jak piszesz Salamandro , brak wnukow , dzieci daleko , ale moja sasiadka ma wnuki i to wlasciwie caly czas przy sobie , dziewczynka jest nawet bardzo mila musze przyznac , ale chlopak....wykapana babcia! To dziecko jest niesamowicie dokuczliwe , rozumiem , dzieci sa rozne , sama jestem mama , chociaz moja corka jest wychowywana w milosci do wszystkich zwierzat i naprawde ta milosc bednym , zagubionym okazuje , dokarmia wszystkie uliczne koty , zanim wroci do domu ze szkoly , to wszystkie kociaki po drodze sa przez nia wyprzytulane , a ten wnuczek jest naprawde niedobry , ile razy slyszalam " zabije kota, zabije kota" , wiecie co , dosc dlugo tu mieszkam , ale powaznie - nie widzialam jeszcze takich ludzi , sa tak strasznie dokuczliwi ,ze to sie w glowie nie miesci . Chodze caly czas w nerwach i dzisiaj jak zobaczylam ta babke , to jej powiedzialam , ze natychmiast ma dac spokoj calej mojej rodzinie lacznie z kotem, a ona na to wiecie co mi odpowiedziala? Ze jak mi sie nie podoba to moge wrocic do swojego kraju , ona jest u siebie i moze robic co jej sie podoba. och... naprawde ciezko . Ale jakos to bedzie, cos napewno sie rozwiaze w tej sprawie , nie zostawie tak tego , tym bardziej , ze zrobilismy zabezpieczenie na balkonie , juz bylam naprawde szczesliwa , ze kotek bedzie mogl sobie wychodzic kiedy zechce , ale teraz to nawet gdy kotula jest na balkonie , ja calutki czas zerkam na niego , poniewaz sie boje zeby czasami nie przyszlo do glowy mojej kochanej sasiadce wrzucic jakis kawalek czegos trujacego na moj balkon , gdy akurat jest tam kot ( bardzo latwo jest to zrobic , wystarczy wejsc tylko na taras, z ktorego dokladnie widac moj balkon ). Moze przesadzam , ale po tych pogrozkach biore juz wszystko pod uwage.
Zapisane

Sal

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #41 : 2004-02-12, 08:24 »
Czyli jeszcze do tego nie lubi cudzoziemców...

Na balkon uważaj. Psa mojej teściowej otruli sąsiedzi (zresztą rodzina :grr:  ). Zamierzali się na innego - dużego mieszańca bernardyna - bo za grośno szczeka! Ale inna psinka porwała jakiś smakołyk z trucizną...  :(
A najgorsze nie da się tego udowodnić...
Zapisane

Maxim

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #42 : 2004-02-12, 16:50 »
Widać Weroniko, że to jakaś okropna rodzinka wcale nielubiąca zwierząt. Ja rozumiem ,że nie każdy tak jak my, musi uwielbiać zwierzęta ale w ustach dziecka słowa "zabij kota " to budzi grozę. Jak on będzie traktował zwierzęta w przyszłości to można sobie tylko wyobrazić. Smutne to niestety , że nikt nie pokazał i nie nauczył tego dziecka choćby szacunku, jeżeli już nie miłości, do zwierząt  :(   :(
Zapisane

Patka

  • Gość
okropna baba.
« Odpowiedź #43 : 2004-02-14, 21:17 »
ta baba jest chora psychicznie chyba ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 25 zapytaniami.