Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Do dołu

Autor Wątek: Taniec z Gwiazdami  (Przeczytany 47009 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Princessa

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #510 : 2006-05-16, 20:33 »
Qaś, Zimoludka ja tyz sie z wami zgadzam :P
Wlasnie o to chodzi ze my opieramy swoje opinie na tym co slyszalysmy.

"A ja sama słyszałam, jak jechała po Mroczku po jego cha-chy i tango. Jakie noty postawiła mu za te dwa tańce? Bo z tego co ja zauważyłam, to bardzo niskie."
Ola przedstawiasz tylko te 2 tance a ich bylo w cholere! wszystkie inne byly wspaniale. wezmy np. sambe. Sedzia szczena opadla !! Nie mieli mu nic do zarzucenia. Przeciez nie kazdy tanczyl tak doskonale. Ty uwazasz ze Asia Koroniewska powinna wygrac.Ale z tego co bylo wiadome 4 razy prawie wyleciala....i jej tance tez nie wszystkie byly takie doskonale. Wiadomo raz jest lepiej a raz troszke gorzej. Dla mnie Mroczek od poczatku byl super. Takie jest moje zdanie.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #511 : 2006-05-16, 20:36 »
Nie o to mi chodzilo,sorx za koroniewską ;)

Ale sama mowisz,ze specjalistką nie jestęs ,więc? ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #512 : 2006-05-16, 20:37 »
ja rowniez sie zgadzam z qasia i zimoludka. najbardziej mnie w tym temacie denerwuje slowo: profesionalizm. niech sobie beda opinie nawet mistrza kosmosu w tancu, 3/4 polski nie zna sie na tancu kompletnie i glosuja na to, co jest mile dla oka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #512 : 2006-05-16, 20:37 »

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #513 : 2006-05-16, 20:38 »
i ja sie zgadzam. Ale mi się bardziej podobał taniec Mroczka (kol. to nagrała i pokazała mi ;) ) niż Oli......:roll:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #514 : 2006-05-16, 20:39 »
ola jest po prostu bezplciowa. a mroczek jak tanczyl to mial banana na ryjku. :P
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #515 : 2006-05-16, 20:43 »

Ola przedstawiasz tylko te 2 tance a ich bylo w cholere! wszystkie inne byly wspaniale. wezmy np. sambe. Sedzia szczena opadla !!  Nie mieli mu nic do zarzucenia.

Jeśli się patrzy na Anetę, to faktycznie tak. Ale u Mroczka akcja bioder nie była niestety najlepsza. I 37 punktów jest notą w pełni sprawiedliwą.

Cytuj
Przeciez nie kazdy tanczyl tak doskonale.
Oczywiście, że nie, ale gubienie rytmu to najprostszy, najgłupszy i najbardziej podstawowy błąd. Nie ma czegoś takiego, jak tancerz bez poczucia rytmu, bo oba te pojęcia całkowicie się wykluczają.

Cytuj
Ty uwazasz ze Asia Koroniewska powinna wygrac.Ale z tego co bylo wiadome 4 razy prawie wyleciala....
A to już wina widzów, którzy utożsamiają ją z rolą w "M jak miłość"

Cytuj
I jej tance tez nie wszystkie byly takie doskonale. Wiadomo raz jest lepiej a raz troszke gorzej.

Zgadza się, ale poniżej pewnego poziomu nie spadła nigdy. Jej najniższa nota to 29 punktów. Dla porównania Mroczka 22, Kwaśniewskiej 26, Jabłczyńskiej 23, Rozmusa 28.

Cytuj
Dla mnie Mroczek od poczatku byl super. Takie jest moje zdanie.
Na początku (pierwsze 4 odcinki) był dobry, choć nie rewelacyjny (wyłączając cha-chę, która była tragiczna), następne trzy - rewelacyjny, a kolejne dwa tragiczny. ;)

Nie o to mi chodzilo,sorx za koroniewską ;)
Ale sama mowisz,ze specjalistką nie jestęs ,więc? ;)

Cały czas bazuje na opiniach jury.

ja rowniez sie zgadzam z qasia i zimoludka. najbardziej mnie w tym temacie denerwuje slowo: profesionalizm. niech sobie beda opinie nawet mistrza kosmosu w tancu, 3/4 polski nie zna sie na tancu kompletnie i glosuja na to, co jest mile dla oka.

A kiedy ja użyłam słowa "profesjonalizm"? Każdą z tych gwiazd od zawodowych tancerzy dzielą lata świetlne. A utrzymanie się w rytmie to nie profesjonalizm. To niezbędne minimum, od którego trzeba zacząć.

Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #516 : 2006-05-16, 20:44 »
Olka- a Ty tak dokladnie pamietasz wszystkie noty i komentarze sedziow?;) Przeciez Mroczek przez kilka programow z rzedu dostawal bardzo wysoki noty wlasnie od SPECJALISTÓW..owszem zdarzylo mu sie rowniez wypasc z rytmu,ale z tego co pamietam to nie powtarzalo sie to zbyt czesto. A to,ze wypadl po 3 miesiacach treningu? No coz oni wlasnie nie sa profesjonalnymi tancerzami,do tego dochodzi stres i inne czynniki jak dla mnie poprostu zdarza się. I tutaj zgadzam sie z dziewczynami Malka,Qas i Zimą, my nasze wypowiedzi rowniez opierwy na ocenach sedziow..Ola chyba nie zaprzeczy,ze Mroczek mial duzo porzadnych ocen, a do tego poprostu nam sie podobał. I tyle.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #517 : 2006-05-16, 20:44 »
marudzisz. ;)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #518 : 2006-05-16, 20:45 »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #518 : 2006-05-16, 20:45 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #519 : 2006-05-16, 20:46 »
eee ja?:P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Qaś

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #520 : 2006-05-16, 20:47 »
Nie,Ola :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #521 : 2006-05-16, 20:49 »
Szkoda, że Kwaśniewska nie wygrała... :P To można by poczytać co wy byście napisały... ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #522 : 2006-05-16, 20:53 »
ola, ola. :D
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #523 : 2006-05-16, 20:53 »
ola,ola i fasola
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #524 : 2006-05-16, 21:00 »
Olka- a Ty tak dokladnie pamietasz wszystkie noty i komentarze sedziow?;)

Mam te programy nagrane i dzięki temu znam dość dobrze poszczególne komentarze jury.

Cytuj
Przeciez Mroczek przez kilka programow z rzedu dostawal bardzo wysoki noty wlasnie od SPECJALISTÓW..owszem zdarzylo mu sie rowniez wypasc z rytmu,ale z tego co pamietam to nie powtarzalo sie to zbyt czesto.

A innym parom nie zdarzało się w ogóle. Z tym, że wszystkie te inne pary zajęły miejsca za Mroczkiem

Cytuj
A to,ze wypadl po 3 miesiacach treningu? No coz oni wlasnie nie sa profesjonalnymi tancerzami,do tego dochodzi stres i inne czynniki jak dla mnie poprostu zdarza się.

Z tym, że w wypadku Mroczka to nie jest wyjście z rytmu na kilka sekund i wskoczenie zaraz z powrotem - to się da zrozumieć. Ale on kompletnie nie czuje tego, że tańczy nie w rytmie.

Cytuj
I tutaj zgadzam sie z dziewczynami Malka,Qas i Zimą, my nasze wypowiedzi rowniez opierwy na ocenach sedziow..Ola chyba nie zaprzeczy,ze Mroczek mial duzo porzadnych ocen, a do tego poprostu nam sie podobał. I tyle.

No i macie takie prawo. Ja po prostu uważam, że gwiazda robiąca tak podstawowe błędy nie powinna zwyciężyć. Wy uważacie inaczej - w porządku, nie czepiam się.

Malka - nie, ja tylko dyskutuje z osobami, które mają na taniec Mroczka inne poglądy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #524 : 2006-05-16, 21:00 »

Princessa

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #525 : 2006-05-16, 22:11 »
Ola a skad ty wiesz ze on tego nie czuje??!! moje zdanie jest inne.
jezeli wygralaby Kwasia to by to oznaczalo zupelny podliz...no sorry wcale taka rewelacujna nie byla i na dodatek instruktorka salsy!! :/ bez przesady. Jak salse umie to z latwoscia jej inne podejdzie.
Mroczek wygral i nadal bazujac na komentarzach SPECOW zasluzyl na final i na zwyciestwo. A to ze on wypadl z rytmu z 2razy to nie znaczy od razu ze nie moze tanczyc i ze robi to kiepsko. zdarzylo sie i sru.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #526 : 2006-05-16, 22:26 »
Ola a skad ty wiesz ze on tego nie czuje??!! moje zdanie jest inne.
Jak salse umie to z latwoscia jej inne podejdzie.
Przecież mówiła, że bardzo trudno jej było się przestawić...
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #527 : 2006-05-17, 06:55 »
Ola a skad ty wiesz ze on tego nie czuje??!! moje zdanie jest inne.
Bo skoro
a)Wypada z rytmu
b)Zdarza mu się to po kilku miesiącach treningów
c)Robi to bez żadnej kontroli
d)Nie stosują w swoich tańcach wielu rytmów (co robiła Jabłczyńska), a i tak sobie z tym nie radzi
To dla mnie jedynym wyjaśnieniem jest brak poczucia rytmu

Cytuj
jezeli wygralaby Kwasia to by to oznaczalo zupelny podliz...no sorry wcale taka rewelacujna nie byla
Ani razu nie nie wyleciała z rytmu, a skoro utrzymanie się w rytmie to podstawowe kryterium sędziowskie, to oznacza, że samym tym jest lepsza od Mroczka.

Cytuj
i na dodatek instruktorka salsy!! :/ bez przesady. Jak salse umie to z latwoscia jej inne podejdzie.
Tutaj się nie wypowiem, bo naprawdę nie wiem jak to jest z tą salsą.

Cytuj
Mroczek wygral i nadal bazujac na komentarzach SPECOW zasluzyl na final i na zwyciestwo.
Gdyby liczyły się opinie jury, a nie SMS-y, to Mroczka nie byłoby nawet w półfinale, bo wyleciałby w ósmym odcinku.

Cytuj
A to ze on wypadl z rytmu z 2razy to nie znaczy od razu ze nie moze tanczyc i ze robi to kiepsko. zdarzylo sie i sru.
Właśnie, że jemu się nie zdarzyło. "Zdarzło się" Gosi Foremniak w cha-chy, Delągowi w jive, Gąsowskiemu w quickstepe - wylecenie z rytmu na kilka sekund i natychmiastowa korekta. Natomiast Mroczek potrafi pół minuty przetańczyć poza rytmem - i on tego nie czuje, że coś jest nie tak.
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #528 : 2006-05-17, 16:12 »
Dobrze,dobrze ty masz nagrane,przeanalziowane,a mnie to nic nie obchodzi :D bo to ma mi sie podobac jak ktos tańczy a nie SPECALISTA w jury.Nawet jakby wypadałz rytmu pare tysięcy razy,ważne jest dla mnie ogolne wrażenie :D O!
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #529 : 2006-05-17, 16:30 »
Ja cieszę się, że wygrał Mroczek! Jego taniec finałowy bardziej mi się podobał od tańca Olki.
Cytuj
Ani razu nie nie wyleciała z rytmu, a skoro utrzymanie się w rytmie to podstawowe kryterium sędziowskie, to oznacza, że samym tym jest lepsza od Mroczka.
Sorry, ale nie wylatywanie z rytmu nie czyni z niej od razu mistrzyni :| Ludzie, którzy siedzą przed telewizorami nie mówią "tu zrobił to i to, a powinien tak i tak, więc dlatego zagłosuję na nią", patrzą na całokształt tańca, jak się prezentują itp. itd. Coś mi się wydaje, że zabardzo się tym tak przejmujesz, wyluzuj troche. To tylko program. ;)
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #530 : 2006-05-17, 19:14 »
Sorry, ale nie wylatywanie z rytmu nie czyni z niej od razu mistrzyni :|
Ale czyni z niej lepszą tancerkę od Mroczka

Cytuj
Ludzie, którzy siedzą przed telewizorami nie mówią "tu zrobił to i to, a powinien tak i tak, więc dlatego zagłosuję na nią", patrzą na całokształt tańca, jak się prezentują itp. itd. Coś mi się wydaje, że zabardzo się tym tak przejmujesz, wyluzuj troche. To tylko program. ;)
Ja jestem wyluzowana. Dla takiego "tancerza" jak Mroczek szkoda mi nerwów. Zresztą już widzę te wypowiedzi na forum, gdyby Ola wygrała: "Jury przekupione, ta k***** Olka nie powinna wygrać" itd. itd. Wygrał wasz faworyt, więc zrozumiałe, że wam się to podoba. Pierwszy z moich faworytów wyleciałw czwartym odcinku. Nie pomogło kilka wysłanych SMS-ów. A dlaczego Rafał Cieszyński musiał wylecieć? Przez partnerkę, która zawaliła sprawę z układem do paso i dlatego, że nie gra w "M jak Miłość" albo w "Na wspólnej". Potem Asia Koroniewska wyleciała tuż przed finałem. No i w ten oto sposób wygrał facet bez poczucia rytmu. Gdyby nie grał w "M jak  miłość" to wyleciałby pewnie bardzo szybko. Dlatego też cieszę się, że w IV edycji nie będzie żadnych gwiazd serialowych - rywalizacja będzie bardziej sprawiedliwa

A tak apropo jedna znajoma tancerka potwierdziła mi to, co zauważyłam podczas finału, ale nie byłam tego pewna. W sambie Mroczek też miał kawałek przetańczony poza rytmem :P To była sama końcówka tańca. A wypowiedź Piotra Galińskiego znaleziona na jakiejś stronie tylko mnie w tym uświadomiła.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #530 : 2006-05-17, 19:14 »

Borderka

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #531 : 2006-05-17, 19:36 »
Co do przekupionego jury to tak nie twierdzę, ale Galiński bardzo często Olke chwalił i dawał dużo punktów kiedy Pavlovic nie była taka zachwycona jej tańcem. Więc wydaje mi się, że to był z jego strony pewien podliz :P
Nie chodzi mi o to, że się denerwujesz tylko o to, że chyba za poważnie podchodzisz do tego programu. Nagrywasz go, a potem wszystko analizujesz itp. Ale to już Twoja sprawa ;)
Skąd wiesz, że w IV edycji nie będzie gwiazd serialowych?
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #532 : 2006-05-17, 21:05 »
W IV edycji mają być same gwiazdy muzyki (o ile w Polsce można o takich gwiazdach mówić :P)

Z takim "poważnym podejściem" to się zgadzam :P. Ja lubię sobie popatrzyć wiele razy na różne występy, ocenić, porównać itd. Ja chciałabym, żeby ten program faktycznie pokazywał najlepszych tancerzy, a nie najpopularniejsze gwiazdy. No, ale taki urok tego programu i na to się nic nie poradzi ;)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #533 : 2006-05-17, 23:04 »
Olka i tu masz u mnie plusika ze tez kibicowalas Cieszynskiemu :)
to byl moj faworyt, zaraz potem Mroczek i Jablczynska...
bardzo chcialam zobaczyc sambe Cieszynskiego i uwazam, ze ten jego taniec bylby rewelacyjny :D On tak fajnie ''miekko'' sie rusza :) co bylo widac na filmie z prob.
niestety wylecial...
ja mysle ze 4 edycja bedzie fajna :D
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #534 : 2006-05-18, 08:31 »
Dobrze,dobrze ty masz nagrane,przeanalziowane,a mnie to nic nie obchodzi :D bo to ma mi sie podobac jak ktos tańczy a nie SPECALISTA w jury.Nawet jakby wypadałz rytmu pare tysięcy razy,ważne jest dla mnie ogolne wrażenie :D O!
No właśnie, a mnie się Mroczek zupełnie nie podobał, natomiast Kwaśniewska tak, Koroniewska i Jabłczyńska też, wszystkie trzy byly wg mnie lepsze od Mroczka, dlatego jestem rozczarowana tym że wygrał (chociaż mozna było się tego spodziewać patrząc na noty i wszystkie ochy i achy które pdaly pod jego adresem chociażby tutaj).
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #535 : 2006-05-18, 12:51 »
ekhem to ja tylko napiszę że w 100% zgadzam się z Olką1992 i pete_spider ;)

Cytuj
Tylko Ola i Asia Koroniewska zachowały trochę klasy, a cała reszta zachowywała się tak, jakby od zwycięstwa bądź nie, zależało ich życie.

No i Dancewicz :) To jest absolutnie kobieta z klasą :) I miała fajnego partnera ;D
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #536 : 2006-05-18, 13:37 »
nie biorac tego pod uwage ze Renata Dancewicz tanczy jakby jej ktos kija w doope wsadzil :P ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie i swoje racje :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #537 : 2006-05-18, 13:52 »
Bez przesady, nie radziła sobie najlepiej to odpadła. Wy umiecie tańczyć choć tak dobrze jak ona? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #537 : 2006-05-18, 13:52 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #538 : 2006-05-18, 16:22 »
Gdyby wygrala Olenka to bym sie załamała :P Chociaz zdaje sobie sprawe,ze tanczy dobrze i potwierdzaly to oceny jury [ze sie zmienila,ze nabrala doswiadczenia itp.] mi sie poporstu ona kompletnie nie podobała- mi jako przecietnemu widzowi. I z tej pary wolalam Mroczka chociaz jak dla mnie Jablczynska tanczyła pieknie :wink: Gdyby obok Mroczka stała Jablczynska albo Koroniewska to chyba mialabym inne zdanie  :)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #539 : 2006-05-18, 20:37 »
"W IV edycji mają być same gwiazdy muzyki"
będzie Grabaż? Będzie? :P
Zapisane
Strony: 1 ... 16 17 [18] 19 20   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 27 zapytaniami.