Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Do dołu

Autor Wątek: Taniec z Gwiazdami  (Przeczytany 47236 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #360 : 2006-04-23, 22:08 »
Buahahahaha...

Załamałam się po oblikaniu hasła: taniec z gwiazdami w wikipedii, w biografiach ludzi są teksty w stylu: brał udział w tańcu z gwiazdami - odpadł w pierszym odcinku, skończyła "jakiśtam" kierunek - dostała isę za drugim razem... :P Najlepsze o Koroniewskiej - "Absolwentka PWSFTviT w Łodzi. Popularność przyniosła jej rola Małgosi Mostowiak w serialu M jak miłość. Prywatnie narzeczona dziennikarza telewizyjnego Macieja Dowbora." Wow... :P prywatnie jest... narzeczoną i tyle... W Mroczkach jest napisane, że jeden jest bratem drugiego... :D Do tego piękne stronki: http://www.mroczkowie.go.pl, http://www.mjm.blog.pl :lol:

Co do tego, że Kwaśniewska nie jest gwiazdą tylko córką swojego ojca, macie chyba rację... :P Wystarczy spojrzeć, kto nie ma linku do biografii... :P http://pl.wikipedia.org/wiki/Taniec_z_gwiazdami
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #361 : 2006-04-23, 22:30 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-09-06, 21:57 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #362 : 2006-04-24, 07:28 »
Uważam, że dobrze się stało. Rozmus i Anka mnie ostatnio strasznie wnerwiali (a zwłaszcza Rozmus). Nie powiedział tego wprost, ale po jego wypowiedziach i zachowaniu widać było, że za wszelką cenę chce wygrać. Kiedy stali tam z parą numer 10 byli tak pewn siebie, wiedzieli, że nie odpadną. A tutaj zaskoczenie ;) Rozmusa porządnie zamurowało :P
Asi Koroniewskiej na pewno pomogła trochę muzyka, do której tańczyła :(. I obecność pani Perepeczko. Ja miałam wtedy łzy w oczach. Do tego dodajmy, że Rozmus na własne życzenie z każdym tańcem zmniejszał liczbę osób, które chciały na niego głosować. No i mamy Asię w następnym odcinku! Biedna, aż się popłakała.
No i najbardziej sensacyjna wiadomość - Maserak to wodnik :P Nigdy w życiu bym nie pomyślała. Ma u mnie następny plus (jam też jest wodnik ;)),
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #362 : 2006-04-24, 07:28 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #363 : 2006-04-24, 12:18 »
Olka, KAZDY w tym programie za wszelka cene chce wygrac... ja tam lubilam Rozmusa i straaasznie zaluje, ze odpadli :(.
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #364 : 2006-04-24, 13:22 »
Moim zdaniem wyjątkowo najlepiej zatańczyła Kwaśniewska
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #365 : 2006-04-24, 14:03 »
Ja oczywiście nie oglądałam, bo po co, tatuś sobie film oglądał na dvd, który mógł sobie włączyć w każdej chwili. :/
Mówicie, że Rozmus odpadł? Dobrze się stało, powiem Wam. Na początku to był lajcik zią..! A potem się jakiś taki niesympatyczny zrobił.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #366 : 2006-04-24, 14:25 »
Ja też... :/ Powtórki nie, bo mnie nie było, i w niedzielę też nie... Tzn. taa... mamusia musiała sobie nagrywać "Rozdzinę zastępczą", którą może obejrzeć potem lub nagrać powtórkę, ok, nastawiłam sobie nagrywanie tańca po 30 min. jak już isę skończyła rodzina... ale przyszła matka i wyłączyła nagrywanie, bo zamiast sprawdzić pomyślała, że to jej isę nagrywa... :/ Do tego jak nie objerzę tańca na żywo, to nie mogę potem z kasety, bo nie mam za dnia czasu, w wieczorem matka ogląda TV... :/
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #367 : 2006-04-24, 15:56 »
Olka, KAZDY w tym programie za wszelka cene chce wygrac... ja tam lubilam Rozmusa i straaasznie zaluje, ze odpadli :(.

No dobrze jestem się w stanie z tym zgodzić. Ale, czy on musi o tym trąbić na prawo i lewo? Bo ani Jabłczyńska ani Koroniewska ani Kwaśniewska nie mówią, że przyszli tu żeby wygrać. Jak było z Aneta Kręglicką? Stwierdziła w jednym z odcinków, że ona tu przyszła żeby wygrać i już na następny odcinek jej nie było w programie. To nie jest dobra metoda. A sam Rozmus stwierdził, że: "Ja chcę wygrać z młodymi" - cytat z treningu walca wiedeńskiego

Cytuj
Moim zdaniem wyjątkowo najlepiej zatańczyła Kwaśniewska
Może nie najlepiej (bo rumba Mroczka bardzo dobra, choć gorsza od walca), ale po raz pierwszy nie mam do jej występu żadnego "ale". Bardzo mi się podobało i uważam, że całkowicie zasłużyli na te 37 punktów.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #368 : 2006-04-24, 17:27 »
A moim zdaniem nie zasłużyła (o kwasnej rzecz jasna mowie) na dziesiatke od p. Piotra :roll: Na 10 od specjalisty wg mnie nie zasłuzyla, ot co. A że piotr i wodecki to stare lizusy, to juz inna sprawa...
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #368 : 2006-04-24, 17:27 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #369 : 2006-04-24, 17:46 »
Tarunia - trza korzystać z każdej okazji, żeby się podlizać córce prezydenta (nawet byłego :P) ;)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #370 : 2006-04-24, 17:55 »
A moim zdaniem nie zasłużyła (o kwasnej rzecz jasna mowie) na dziesiatke od p. Piotra :roll: Na 10 od specjalisty wg mnie nie zasłuzyla, ot co. A że piotr i wodecki to stare lizusy, to juz inna sprawa...
Tu się akurat zgodzę, no ale Galiński jest znany z tego, że ma swoich ulubieńców i nie-ulubieńców. Co nie zmienia faktu, że Kwaśniewska zatańczyła najlepsze paso tej edycji. Oczywiście paso nie zaprezentował jeszcze Mroczek i podejrzewam, że ostatecznie okaże się od Oli lepszy. Jednak ich występ bardzo mi się podobał.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #371 : 2006-04-24, 18:10 »
Olka, mi sie wydawalo, ze on powiedzial cos w sensie, ze przyjemnie jest grac z mlodymi... ale nie jestem pewna. Teraz bede kibicowac Mroczkowi :) Slicznie tanczy, ale jako osobe to nie lubie.
Zapisane

ewelina017

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #372 : 2006-04-24, 18:13 »
Julias, mi też się wydawało że nie powiedział że chce "wygrać" tylko zmierzyć się z młodymi, potraktowałam to jako ot taki żart :/
Zapisane

Spartan

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #373 : 2006-04-24, 18:51 »
Hahah.

Nie wiem czym tak się podniecacie, przecież to wszystko jest ustawione. Całość idzie tylko pod rankingi popularności aby nabić oglądalność. Poza tym wcale nie jest pewne, że to w ogóle na żywo grają. Podobnie jak było z Barem (mój brat był operatorem i raz kręcił Gorące Krzesła o 6.00 rano, bo mieli kłopoty techniczne).

Pzdr.  :D
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #374 : 2006-04-24, 19:40 »
Spartan - ja się podniecam tym, że dzięki temu programowi gwiazdy polskie miały okazje dowiedzieć się, jak ciężki jest zawód tancerza, że z powodu TzG wiele osób, które wcześniej nie miały pojęcia o tańcu towarzyskim zaczynają oblegać kursy tańca. Kto wie - może wśród tych osób będzie choć jedna obdarzona ogromnym talentem, która będzie zdobywać medale na MŚ?
Poza tym jeśli nawet jest to ustawione to warto obejrzeć ten program tylko ze względu na ten jeden wzruszający taniec. W drugiej edycji był to oczywiście walc w chmurach - Gosia Foremniak i Rafał Maserak, a w tej równie wzruszający walc Rafała Mroczka i Anety Piotrowskiej.

Julias i Ewelina - możliwe, że się mylę, ale ja to zapamiętałam jako coś w rodzaju: "chcę dać popalić młodym". Być może się pomyliłam - wszystko wyjdzie jak na stronie pojawią się filmiki z prób (chociaż nie wiem, czy walc też będzie).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #374 : 2006-04-24, 19:40 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #375 : 2006-04-24, 20:07 »
No i kazdy taniec jest krotko opisany, to tez pomaga w ich rozpoznaniu i zapamietaniu. Ja sobie patrze, ot tak, dla rozrywki. Nie wysylam smsow, nie dzwonie... a tez stroje maja ladne ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #376 : 2006-04-24, 20:15 »
Jak się okaże, że nie jest na żywo, to ich pobiję. :lol:
Zapisane

ewelina017

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #377 : 2006-04-24, 20:24 »
E tam, mi się wydaje że na żywo :] I wątpię by było to ustawione, ospadają ci, którym coś zwykle "nie wyszło" :]
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #378 : 2006-04-25, 13:36 »
No ja mam taką nadzieję... :P
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #379 : 2006-04-25, 15:38 »
Rozmus powiedział, że czasem fajnie jest powalczyć z młodymi ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #380 : 2006-04-26, 11:45 »
A co on, przepraszam, jakiś stary, wiekowy dziad?! :P On jest chyba niedowartościowany.
Albo zakompleksiony.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #380 : 2006-04-26, 11:45 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #381 : 2006-04-27, 09:05 »
Hahah.

Nie wiem czym tak się podniecacie, przecież to wszystko jest ustawione. Całość idzie tylko pod rankingi popularności aby nabić oglądalność. Poza tym wcale nie jest pewne, że to w ogóle na żywo grają. Podobnie jak było z Barem (mój brat był operatorem i raz kręcił Gorące Krzesła o 6.00 rano, bo mieli kłopoty techniczne).

Pzdr.  :D

Ten kolo co tańczył z Dancewicz tańczy też w "Kotach". A one też są w niedzielę wieczorem. Tzn. nie wiem czy w niedzielę są o 17 czy 19 (bo takie godziny wchodzą w grę) bo już się kończą i nie ma godzin seansów. Więc nie wiadomo czy musiał być w dwóch miejscach na raz... :P Pewnie to dość trudne zgrać czas tych wszystkich ludzi, którzy mają napięty plan, występy w teatrach, nagrania... Hmm... ;)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #382 : 2006-04-27, 09:13 »
No ale przeciez wszyscy sa na ogloszeniu wynikow... Czyli co, sugerujecie ze głosy telewidzów sie nie licza bo nie sa w ogole uznawane? I że sobie ot tak organizatorzy TzG ustalaja kto ma odpasc? Wg mnie to bez sensu :roll:
A godziny tych kotow sa - w niedziele jest o 17, wiec sa jakies szanse ze kolo sie wyrabia z obiema rzeczami ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #383 : 2006-04-27, 09:17 »
Nie mam pajęcia, ale faktycznie ciekawa jestem jak ich wszystkich udaje się zgrać w jednym miejscu w jednym czasie... :) Może jak ktoś nie może nagrywają go w innym czasie? Choć niby tak się odgrażają, że tan czy tamten był chory i jakby nie przyszedł to by odpadł.
Z tymi głosami, to najbardziej załamuje mnie, że "przypadkiem" w ostatnim odcinku sędziowie zawsze mają równą liczbę punktów, żeby widzowie mogli zadecydować. Jak już są takie jawne przegięcia, to możnliwe, że nie wszystko jest jak myślimy... :)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #384 : 2006-04-27, 10:02 »
Ja oglądałam na razie jeden finałowy odcinek (poprzednia edycja). A we wczesniejszym tez tak było ze mieli równą ilosc punktów?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #385 : 2006-04-27, 10:07 »
Niom, ja tam pamiętam, na 99%, może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy... :)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #386 : 2006-04-27, 17:16 »
charon, moze juz przy podpisywaniu jakies umowy zgadzaja sie na przybycie o tej i o tej godzinie do studia co tydzien? Swoja droga podziwiam w tydzien nauczyc sie tanczyc i to nie najgorzej :P.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #387 : 2006-04-27, 18:30 »
Zapewne muszą, ale aktorzy np. też grają, a przedstawienia w tatrach są najczęściej wieczorem, no nie wiem jak to godzą... :) No i oni isę nie uczą w tydzień, przed pierwszym odcinkiem mają trochę czasu na zapoznanie się z podstawami... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedz #387 : 2006-04-27, 18:30 »

Princessa

  • Gość
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #388 : 2006-04-27, 21:45 »
to dziwne...wogole tez mi sie wydawalo zeto troche dziwne ze program jest na zywo i oni potrafia sie zgrac i wogole...zero problemow technicznych, wszyscy super tancza...phi
nie wykluczam i popieram wasze zdania o tym, ze organizatorzy juz maja ustawione ktora para wygra itp. ale to jest niesprawiedliwe i glupie...
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Taniec z Gwiazdami
« Odpowiedź #389 : 2006-04-28, 17:24 »
Kicia222 ja Kwasniewska lubie i licze na Mroczka ale Jablczynskiej bardzo , bardzo nie lubie
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.194 sekund z 32 zapytaniami.