Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Job  (Przeczytany 3073 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Job
« : 2006-11-01, 20:15 »

No cóż, już tytuł wskazuje na to, że to musi być film polskiego reżysera...

Ktoś się wybiera...?  :D Ja mam zamiar, kocham polskie filmy, ale coś mało zwiastunów na necie...

Film zapewne głupawy jak wszystkie polskie- czyli nasz polski humor którego amerykanin, lub ktoś ogólnie zamerykańszczony nie zrozumie... :P Ciekawa obsada, ale jestem ciekawa czy film będzie równie okay?

Premiera 3 list. (hihi czyli moje urodzinki ;))
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Job
« Odpowiedź #1 : 2006-11-03, 21:13 »
Ja mam zamiar sie wybrać na ten film :)
Calkiem ciekawie sie zapowiada.
Czytałam też wywaid z rezyserem ...hm ...kontrowersyja osóbka. ;) 
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Job
« Odpowiedź #2 : 2006-11-04, 13:42 »
Właśnie na vivie leciało o tym filmie... :lol:
"Ojcze, ładne buty, zamszowe." "Nie, za swoje.". :lol: :lol:


Muszę na to iść... :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Job
« Odpowiedz #2 : 2006-11-04, 13:42 »

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Job
« Odpowiedź #3 : 2006-11-04, 14:36 »
podobał mi się w reklamie kawałek więcej pokory bracia :D muszę iść :lol:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Job
« Odpowiedź #4 : 2006-11-05, 18:13 »
ja koniecznie, jako wielbicielka polskich komedi(i), muszę obejrzeć film ;]
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Job
« Odpowiedź #5 : 2006-11-05, 18:40 »
musze obejrzeć, porpostu musze
Borysuś Szycuś  :kocham:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Job
« Odpowiedź #6 : 2006-11-05, 18:52 »
Tylko że Szyc tam gra? :P No dobra, nie powiem to jest naprawdę dobry aktor i lubię filmy gdzie on gra, no ale chyba na filmy się chodzi... :lol: Albo ja już stara jestem... :lol: 

Prawdopodobnie w sobotę idę.  :D W trakcie światówki, ale co tam.
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Job
« Odpowiedź #7 : 2006-11-05, 18:54 »
hes ale film z zapowiedzi tez jest fajny
ale  :kocham:Szyc :kocham:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Job
« Odpowiedź #8 : 2006-11-05, 20:32 »
Nie no ...powaliła mnie ta scenka http://film.onet.pl/zwiastuny/11043,1477950,267,filmy.html
"bo znów nie było serków waniliowych"  :hahaha: :hahaha:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Job
« Odpowiedz #8 : 2006-11-05, 20:32 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Job
« Odpowiedź #9 : 2006-11-06, 06:12 »
 :hahaha: :hahaha: biedna biedronka :hahaha: :hahaha:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Job
« Odpowiedź #10 : 2006-11-06, 13:30 »
dzisiaj idę z kolegą na to :P już się doczekać nie mogę
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Job
« Odpowiedź #11 : 2006-11-06, 16:12 »
U mnie kina niet, ale i tak jakoś obejrzę xD Mnie też ciągnie do tego filmu, ciekawie się zapowiada:)
Pozdr.;]

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Job
« Odpowiedź #12 : 2006-11-06, 17:41 »
Aguś, nooo to dobre jest... :lol: Ale dobre sceny tez pokazywali w tv... :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=zvb7cjD7t-8
http://www.youtube.com/watch?v=jq2JInPY-Zk <- to mi się naj podoba :hahaha: (albo ten gość na samym końcu a'la papież :lol: )
http://www.youtube.com/watch?v=JnF8o2E5hqA

http://www.youtube.com/watch?v=TMM6GEhvwQ4
http://www.youtube.com/watch?v=qhmrYSOsGhk
http://www.youtube.com/watch?v=MDTuxYXxZZQ


No ja myślę, że chyba więcej nie trzeba, zwłaszcza po wypowiedzi krytyka pana M.  :VoV: :D :lol: :lol: :lol:

Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Job
« Odpowiedź #13 : 2006-11-06, 18:33 »
Koniecznie muszę iść! :)
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Job
« Odpowiedź #14 : 2006-11-06, 20:01 »
byłam dzisiaj - film jest świetny, aczkolwiek czasami nudnawy -_- - generalnie bardzo mi się podobało :wink:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Job
« Odpowiedz #14 : 2006-11-06, 20:01 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Job
« Odpowiedź #15 : 2006-11-12, 01:47 »
Poszła bym sobie ze względu na Borysa Szyca, ale żal mi kasy. :P
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Job
« Odpowiedź #16 : 2006-11-27, 18:04 »
A ja bylam dzisiaj :P
Filmowi mozna wiele zarzucic; barak zwartej fabuly, glownego wątku, jednej linii narracji, wiele scen ktore właściwie nic nie wnoszą, film chwilami jest nudny .....głównie wlasnie przez to "Job" zbiera nienajleprze recenzje.
Natomiast super byly "mongolskie"  :P teksy, zabawne sytuacje, gagi (  rodzinka pod realem :D), gra aktorów, ale niektótre żarty byly wg mnie "niesmaczne"   (np pan w zakładzie pogrzebowym ktory pracuje tam bo zawsze chcial miec swoja spiącą królwnę ktora będzie mogł przytulać, calować itp).
 

Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Job
« Odpowiedź #17 : 2007-01-08, 13:51 »
Byłam kilka dni temu... :lol: Pomijając że się z lekka spóźniłam (nie miałam okazji usłyszeć recenzji :cry: ) i spektakl był dla 6 osób to przez cały film leżałam na podłodze... :lol: Teksty, zachowania... :lol:
Polecam, ale dla osób które lubią durnowate filmy ze specyficznym humorem bez jakiejkolwiek fabuły... :lol: (to było coś a'la dzie świra ;p)

Najlepsze były angielskie rozmowy (pen... :lol: ), o kotach i po "10 bakach, 20 dymkach i..." :lol: . Magazyn dla bezrobotnych i pracoholików, pies Decybel (głucho niemy... :lol: ), psi egzorcysta (a raczej "hycelman", który wyglądał jakby uciekł z zakłądu psychiatrycznego), kibic i zapatrzony w tatusia jako autorytet synek, właśnie te mongolskie teksty, dzieciństwo bohaterów ("uważaj na pasach..." "a co grozisz mi?!" ), zioła mongolskie, Stonka, nauka prawa jazdu.... :lol: Cały film się śmiałam dosłownie, "tour de Częstochowa" ("więcej pokoryt bracia, więcej pokory!!!"), impreza u Kierasza i wycieczka jego siostry... :lol:

Na targu chińczyk u którego chcieli kupić te okulary i słuchawki do englisza też był dobry- chyba nie zrozumiał o co im chodziło, ekhm... :lol:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Job
« Odpowiedź #18 : 2007-01-08, 14:06 »
"to było coś a'la dzie świra"
W życiu bym nie swierdziła, że to opisuje "Dzień Świra"... :P On chyba nie miał być durnowaty, tylko pokazywać m. in. nasze społeczeństwo... (Nadal żałuję, że obejrzałam, a właściwie przespałam ten film... :P )
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Job
« Odpowiedź #19 : 2007-01-08, 14:08 »
Nie mowię, że to to samo co Dzień świra, tylko ten specyficzny "humor" jest taki sam. Czyli bezsensu- ale śmieszne.

Zresztą nie sądzisz, że oba filmy (i dzień świra i job) opisują i mają na celu przedstawić jakie jest nasze społeczeństwo? ;)


No i jak pisałam, takie filmy trzeba po prostu rozumieć, więc nie dziwię się, że większość opinii to opinie negatywne, ale trudno.  ;p
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Job
« Odpowiedź #20 : 2007-01-08, 14:16 »
Nie widziałam Job i pewnie nie zobaczę, więc nie wiem... ;)

"Dzień świra" mnie zanudził, może dlatego, że wiem jakie mamy społeczeństwo i mam już go dosyć nacodzień... ;)

Ja słyszę raczej same pozytywy o "Dniu Świra"... ale to raczej od osób które oglądały go jako komedyjkę a nie jako film co ma coś uświadamiać... (Zapewne śmiali się z siebie i nawet o tym nie wiedzieli... ;) Ale nie wiem, dość mało już z tego pamiętam.)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Job
« Odpowiedz #20 : 2007-01-08, 14:16 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Job
« Odpowiedź #21 : 2007-01-08, 18:29 »
Charon, ale te filmy właśnie to nam uświadamiają poprzez śmiech- pewno niejeden człowiek śmiejąc się z takich zachowań, jak to okresliłaś, śmieje się sam z siebie. Niektórym po opanowaniu ataków głupawki wchodzi do głowy, że to w sumie cząstka ich życia i oni sami.

Ale mnie się to właśnie podoba. Że na takich filmach można się uśmiać i jednocześnie pośmiać się z samego siebie, ze swoich zachowań, z polskiej rzeczywistości. A to o ile się nie mylę pozytywna cecha. 

A tak odbiegając troszkę od tematu, to zauważyłam, że ostatnio wiele osób uważa wszystko co polskie za (jak to się niektórzy inteligentnie wysławiają... :lol: I jednocześnie baaardzo patriotycznie  ;p) "szajz", albo "szit".  :lol: Ale własnie będe to powtarzała- bo ludzie po prostu nie sa zorientowani jeśli chodzi o ich własny kraj ich własne wady i nie posiadają tej cechy humoru i śmiechu samego z siebie- bo kto by się chciał śmiać z samego siebie?
Zauważyłam, że po prostu większośc polaków zmienia się w zagrzybiałe gbury... to nie pasuje tamto też nie, a ten film to głupi, bo coś tam, a tamto też durne bo to. No ale to już ich problemy i jeśli chcą mieć takie "sztywne" życie to ich sprawa. :) Zresztą to już troszkę inny temat więc kończę. :P

Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Job
« Odpowiedź #22 : 2007-03-05, 22:24 »
Odświerzam.
Dopiero wczoraj oglądałam, ale film mi się bardzo podobał xD Taki głupi, że aż śmieszny^^
"-Darek, otwórz
-Panie Darku, czy mógłby pan nam też otworzyć?" :lol:
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.