Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Eragon  (Przeczytany 5647 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Eragon
« Odpowiedź #30 : 2007-01-11, 17:56 »
Ta, Eraguś i Murtagh to bracia, synowie Morzana
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Eragon
« Odpowiedź #31 : 2007-01-11, 22:37 »
łeee i wydałaś Eragusia... ja czekam:
a)na filmy(tak tak,na całą trylogię)
b)na pierwszy tom "Eragon"(dostałam drugi a chciałam pierwszy!!)
c) na trzeci tom(muusze, bo zwariuję bez książekkk!! tak wiem, jestem rąbnięta)!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Eragon
« Odpowiedź #32 : 2007-01-15, 06:48 »
film...film...byłam w niedziele...jaki kit!! pomineli połowe książki......
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Eragon
« Odpowiedz #32 : 2007-01-15, 06:48 »

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Eragon
« Odpowiedź #33 : 2007-01-15, 08:28 »
ja czekam:
a)na filmy(tak tak,na całą trylogię)
c) na trzeci tom(muusze, bo zwariuję bez książekkk!! tak wiem, jestem rąbnięta)!

To witaj w klubie ;)
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Eragon
« Odpowiedź #34 : 2007-01-15, 08:31 »
ja też czekam na trzeci, nie moge się doczekać
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Eragon
« Odpowiedź #35 : 2007-01-15, 14:33 »
ehhh, serio połowę pominęli? to nie fair!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na pewno te najlepsze wycięli...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Eragon
« Odpowiedź #36 : 2007-01-15, 15:25 »
Ehh, zawsze wycinają wszystko co najlepsze, niestety.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Eragon
« Odpowiedź #37 : 2007-01-15, 17:39 »
No po mineli dars leone i terim, i cała pustynie hadracką gdzie nauczył się większość czarów,  i dlaczeego Arya pojechała do Elesmery przed Eragonem, a gdzie hodgar król krasnoludów i Orin, i jeszcze razacowie byli w robakach a nie tak jak w książce w kapturach i z dziobami, a urgale to nie loodzie tylko co w podobie orków i mają rogi... jeszcze wymieniać?
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Eragon
« Odpowiedź #38 : 2007-01-15, 19:04 »
Eragon z napisami jest od 12 lat, a z dubbing'iem od 7 lat... :P Oj, siedmiolatki uważajcie, bo Was nie wpuszczą na film od 12 lat... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Eragon
« Odpowiedz #38 : 2007-01-15, 19:04 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Eragon
« Odpowiedź #39 : 2007-01-15, 19:07 »
 xD ale nie polecam, wydacie kase i na co?
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Eragon
« Odpowiedź #40 : 2007-02-17, 19:15 »
xD ale nie polecam, wydacie kase i na co?
a czemu?? :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Eragon
« Odpowiedź #41 : 2007-02-18, 06:57 »
omineli połowe książki, odrazu wydali że Arya jest księżniczką elfów, i wyruszyła bez niego do Elesmery, takto nie było prawie  żadnych nauk broma oprócz władania mieczem, nie było podróży przez pustynie hadaracką, a jedyna co mi sie podobało to ktora i mała sphira xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Eragon
« Odpowiedź #42 : 2007-02-18, 10:07 »
Nie wiem w końcu, czy pójdę z bratem na "Eragona". On ciągle mówi "Pójdziemy za tydzień", ale za tydzień to idzie z Magdą do kina, zawsze...
A pozatym to po "Nocy w muzeum" coraz bardziej jestem zniechęcona do "Eragona".
"Noc w muzeum" rządzi :D
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Eragon
« Odpowiedź #43 : 2007-02-22, 18:45 »
Oglądałem film w dniu premiery...1: nuda - najlepsze jest ostatnie 20 minut filmu  2: dubing - nie cierpię filmów fabularnych z dubingiem  3: mam tylko nadzieję,że książka jest odrobinę lepsza,bo ją kupiłem,ale jeszcze nie czytałem.

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Eragon
« Odpowiedź #44 : 2007-02-22, 19:09 »
Lis, książka jest przeboska  :D Filmu nie oglądałam i biorąc pod uwagę komentarze, oraz fakt, iż śliczniastego Eragona z kasztanowymi włosami i piwnymi ślepkami gra jakiś farbowany blondas z niebieskimi oczętami, raczej nieprędko go obejrzę. A może nawet zupełnie go sobie daruję, bo mi zepsuje całą radość czytania tej świetnej książki.
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

Forum Zwierzaki

Odp: Eragon
« Odpowiedz #44 : 2007-02-22, 19:09 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Eragon
« Odpowiedź #45 : 2007-04-12, 12:09 »
Książki nie czytałam... :P ale na miejscu autora bym się odcieła od filmu... :P (Choć pewnie kaska zbyt kusząca.)
Obejrzałam sobie ściągnięty... bo z dubbingiem to bym się walała po ziemi ze śmiechu.

Po pierwsze główny boheter tak piękny jak jest smok. Smok jest okrpny... :P Mogli podrasować tego z "Ostatniego smoka" i było by ok... :P Po drugie film tak skondensowany, a jednaqk nudny. :P Chłopak jednego dnia jest wieśniakiem co nic nie umie, pozanaje trzy słowa po ich elfickiemu czy jak im tam i już jest super ekstra. :P Ja na miejscu tych ludzi zza wodospadu zwątpiła z legendy o wybrańcach... :P Na szczęście nie widzieli co było wcześniej. Do tego jeszcze burak z tego Eragona, że nie wstawił się lepiej za przemalowanym na czarno "Willem Scarlet z Księcia złodziei". Najbardziej intrygujące jak by się historia potoczyła jakby rodzice nazwali Eragona - Ciamciak albo Siusiumajtek. A Malkovich się nagrał co nie miara... :P Czekamy na część drugą bo zakończenie pierwszej chyba było najlepsze i najlepiej zapowiada, że coś może wreszcie zacznie się dziać. :P (W znaczeniu - że zacznie siędziać cokolwiek, może nawet nie typowiego.)

Popieram, że koń - śliczny kary, był najlepszy. :) Laska chyba była najatrakcyjniejsza ze wszystkich ludźkich stworzeń w filmie.

Zakładam, że wycieli akurat to co w książce najlepsze? :P Inaczej książki też mi żal.

Co do tego, że "Eragon" ściąga z innych... e, po prostu ma oklepane strasznie schematy. Można to dopasować do 90% fantasy. Ja np. wciąż odnosiłam coś do Star Warsów. Chłopak jest de czołzen łan, ma moc - te dobrą jej część, to on zakończy walki, sprowadzi pokój. Bardzo star łorsowate. Ma nauczyciela, który ginie (Obi Wan). Leci ratować kogośtam, mimo, że nie jest jeszcze gotowy (Luke lecący ratować Hana i Leię, w V części). Ksiżęniczka wzywa go na pomoc (Obi Wan jesteś moją jedyną nadzieją) - co jest dość półapkowate. Gumbasy czarnych charakterów wyglądają jak Moul. Jedyny bezpośredni podwałdny szefa złych (Vader) wygląda jak jajko (nadal Vader). Jak ktoś go zawiedzie, to zabija go i promuje na przydócę kogoś innego - tekstem żywcem z IV częśc SW. Bohaterowie lecą do zgari białych ludzi pod przewództwem afroamerykanina (Lando Calrissian) - wiem, robić się bardzo naciąganie. :P Główny bohater kumpluje się z księżniczką (Leia) i ma nie tak idealnego kumpla (Solo). Jak się chce, to się da. :P
« Ostatnia zmiana: 2007-04-12, 14:20 autor charon »
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Eragon
« Odpowiedź #46 : 2007-04-12, 14:50 »
Neżle zjechałaś film,ale...należało mu się!  :spoko: - największa tandeta ubiegłego roku.Książki jeszcze nie czytałem,choć leży na półce od trzech miesięcy...jakoś po tym filmie nie mogę się za nią zabrać... :roll:

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Eragon
« Odpowiedź #47 : 2007-04-12, 15:10 »
He he... :D Ja? Nie zjechałam aż tak, bo i łatwiej powiedzieć co było ok, niż to co było źle... ;) Bo nei było tego dużo. ;) film po prostu typowy i nie ma w nim nic szczególnego, za to jest źle zrobioną ekranizacją. Wszystko jest tak skrócone, że cały sens wypadł. :(
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Eragon
« Odpowiedź #48 : 2007-04-12, 15:40 »
Masz rację - film jest brdzo spłycoy i bardzo krutki,a mimo to nudny..Mój brat cioteczny czytał książkę i mówi,że wiele żeczy w filmie jest pozmienianych,a wiele brakuje...P.S: Smok żeczywiście nie wygląda najlepiej,ale podobnie wygląda też na okładce książki...myślę więc,że został odtworzony wiernie z opisem autora książki.Żeczywiście,najlepszy smok,to ten z " Ostatniego smoka " - wygląda świetnie i ma do tego swoją osobowośc.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Eragon
« Odpowiedź #49 : 2007-04-12, 16:15 »
Ten smok w ogóle nie jest groźny, ani jaszczurowaty. Na takie policzki jakieś... Jak chcieli drobnego, nie masywnego, to mogli zrobić więższy pysk, a nie taki klockowaty... Ta głowa wygląda sztusznie i jak z kreskówki bardziej. Mało realnie. Taki bąbel. :D



Tu wygląda lepiej z tą łuską, ale pysk i tak za krtóki. Ona akurat ma najfajniejsze te kolce na szczęce których nie ma na okładce. I tamten ma jakieś czółki, nie rogi. ;)
Zapisane

Adam

  • Gość
Odp: Eragon
« Odpowiedź #50 : 2007-04-12, 17:11 »
wyrabiste to 2 zdjecie :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Eragon
« Odpowiedz #50 : 2007-04-12, 17:11 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.222 sekund z 27 zapytaniami.