Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Film pt."Marsz Pingwinów"  (Przeczytany 1461 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zoolog lOVE ANIMALS

  • Gość
Film pt."Marsz Pingwinów"
« : 2007-02-26, 19:36 »
Czy oglądaliście ten film? Bo ja nie, a to szkoda. Co o nim myślicie? Czy ten film można pobrać za darmo z internetu? Jeśli tak to gdzie?
Aha, i jak się dodaję do postów fotki?
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #1 : 2007-02-26, 20:12 »
marsz pingwinów... leciał już jakiś czas temu ^^ oglądałam, naprawdę ciekawy film. W necie znajdziesz dosłownie wszystko, ale nie koniecznie legalnie :> Polecam programy p2p do filmów

a co do fotek...

-wchodzisz na stronę http://www.imageshack.us/

1.klikasz "przeglądaj"


2.wybierasz plik z kompa i klikasz otwórz


3.klikasz "host it"


4.Wyświetla ci się toto:


-Thumbnail for Websites  - jeśli chcesz wstawić miniaturę na stronę www (miniatura po kliknięciu przenosi na stronę z obrazkiem o pełnych wymiarach)

Thumbnail for forums (1) - jeśli chcesz wstawić miniaturę do posta na forum (miniatura po kliknięciu przenosi na stronę z obrazkiem o pełnych wymiarach)

Hotlink for forums (1) - Jeśli chcesz wstawić obrazek o pełnych wymiarach do posta na forum

Hotlink for Websites - jeśli chcesz wstawić obrazek o pełnych wymiarach na stronę www

Direct link to image - link do obrazka

5. Zastanawiasz się co chcesz zrobić, po czym kopiujesz a potem wklejasz odpowiedni kod
(na tym screenie kopiuję kod do miniatury)

Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #2 : 2007-02-27, 01:16 »
"Marszu pingwinów" nie widziałem - a szkoda,wiem,że film zebrał wiele nagród ( w tym oscara ) i jest to debiut,więc tym większe gratulacje dla twórcy. Ja osobiście czekam na drugi obraz tego twórcy - tym razem nie dokument,a fabuła. Film nosi tytuł " The fox and the child " i opowiada historię przyjażni młodej dziewczyny z liskiem. Zdjęcia są kręcone we Francji i we Włoszech,a premiera nastąpi pod koniec tego roku.

Forum Zwierzaki

Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedz #2 : 2007-02-27, 01:16 »

Misty

  • Gość
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #3 : 2007-03-05, 18:33 »
Widziałam :) Calkiem fajne było. tylko dużo tam śpiewali a ja nie za bardzo lubie takie filmy ale ogólnie był spox
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #4 : 2007-03-12, 14:08 »
 Świetny film. Bardzo podobało mi się to urozmaicenie muzyką. Jednak, jeżeli chcesz ściągnąć najlepszą(tzn. oryginalną) to musisz poszukać wersji francuskiej. To się chyba nazywa La Marche de ... (cośtam dalej, nie wiem jak jest pingwin po francusku bo nigdy się go nie uczyłam :P )
Zapisane

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #5 : 2007-03-18, 00:28 »
Prawdopodobnie jeden z najlepszych filmów dokumentalnych ever. Jest piękny, wzruszający, momentami dramatyczny, a chwilami komediowy. Warto zainwestować i mieć go w domowej wideotece.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #6 : 2007-03-18, 09:06 »
Tylko lepiej inwestować jak spadnie z ceny 50 zł... :P
Kiedyś chętnie obejrzę.
Zapisane

Motoduf

  • *
  • Wiadomości: 300
  • Jedzenie jest ludzkie, obżarstwo - Boskie
Odp: Film pt."Marsz Pingwinów"
« Odpowiedź #7 : 2007-03-18, 11:10 »
IMO tak czy siak warto. Na płycie jest dużo dodatków, a sam film jest po prostu przepiękny i spokojnie można go sobie powtarzać co miesiąc, lub dwa. A cena oscyluje teraz w granicach 45 zł, ale pewnie w sklepach internetowych będzie taniej.
Zapisane
Zjedz bobra, uratuj drzewo!
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 27 zapytaniami.