Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ghost Rider  (Przeczytany 1349 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cinderella

  • Gość
Ghost Rider
« : 2007-04-03, 19:40 »
No, wiec. Ostatnio byłam na tym filmie w kinie, i przyznam, że w miarę mi się spodobał.
Oglądał to ktoś oprócz mnie? Jakie są wasze wrażenia z tego filmu?
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #1 : 2007-04-03, 22:04 »
Ja ściągłam z neta... :P i wywaliłam. Po pierwsze - jak przystojny młodzian mutuje w Cage'a tego nigdy nie zrozumiem. O_o Nie lubię tego aktora i byłam wkurzona, że taką fajną postać gra... ale okazało się że pasuje do reszty. W ogóle ekranizacje komiksów starają się pobić w tym - kto gorszy. No ale GR jeszcze nie jest tak zły jak np. Punisher czy FF (spajdi 1 ma u mnie przechlapane za plastik goblina). Liczyłam na lepsze opcje z ogniem, ale wyglądało to jak typowie efekty kaskaderów (podeszwy). Bohaterowie coś nijacy, główny wkurzający z lekka. Typowe, typowie... Przewidywalne. Generalnie trzyma się reszty.

Co mi się podobało to mhroooczni kolesie, a konkretnie ich design. Popatrzeć można. Zachowywali się głupio, bo walili typowe amerykańskie teksty. Co jeszcze pozytywnego - śmiesznie czasem było. Np. konik z napędem przemierzający kilometry tylko po to, żebgy zaraz wrócić. Rozwalenie połowy miasta jednym przejazdem. I ten paluch... :lol:
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #2 : 2007-04-03, 22:26 »
Ja byłem w kinie - nie najgorszy - Cage akurat pasuje do tej postaci - efekty dość udane. Ogólnie - o.k,ale bez rewelacji. Muszę przyznać,że ostatnio ekranizacje komiksów trzymają poziom - wszystkie x-meny - a szczególnie jedynka,spiderman 2 - wczoraj sobie przypominałem,hellboy,sin city - no i mój faworyt: batman-początek.

Forum Zwierzaki

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedz #2 : 2007-04-03, 22:26 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #3 : 2007-04-03, 22:45 »
Dla mnie x-meny, batmany (niekóre tylko wizualnie) i przypuszczalnie sincity, kórego nie widziałam - jakoś się bronią. Reszta nie bardzo. Raczej mnie śmieszą. Hellboy (choć lubię tego aktora) to już w ogóle zabił mnie plastikiem i rzewnością.
« Ostatnia zmiana: 2007-04-04, 10:09 autor charon »
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #4 : 2007-04-03, 22:56 »
Hellboy akurat miał tak wyglądać - nie dało się tego pokazać w inny sposób,a sztuczność i plastiowośść jest tutaj zamieżona - przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie...

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #5 : 2007-04-04, 10:08 »
Ja nie bardzo. Właśnie nie pasowało mi to zbytnio. Komks też taki nie jest. Jeszcze sam Hellboy nie jest tak plastikowy - w miarę ok, jak to wodne coś. Muszę to sobie jeszcze odświeżyć (choć nie sądziłam, że jeszcze kiedyś obejrzę :P ), bo coś mie się zdaje, że walki też nie ten tego. Jeszcze wszystko bym zniosła gdyby nie rzewność na sam koniec. :( Z tego co kojarzę była przegięta. (Jeszcze się okaże, że po latach obejrzę i mi się spodoba... :P )

Ja ogólnie nie znoszę plastiku. Może tu mój problem... :P Ale w X-menach jakoś go nei było raczej i było ok... :)

O Blade'ach zapomniałam. :) To też na plus nawet.
Chyba w nie obejrzałam 2 spajdermena... a w końcu powinnam przed częścią z Venomem (choć Carnage jest fajniejszy... :P ). I pomyśleć, że może nie miałabym wiele co zarzucenia spajderowi jedynce, gdyby nie ten Green Goblin (Hob fajniejszy :P ) rodem z Power Rangers'ów. :(

O Spawnie zapomniałam. :) Jak na te kilka lat temu nie był zły jak pamiętam... (Oprócz tego, że Clowna nie znoszę... :P )

Oglądałeś FF? Ponoć ma być druga szęść z SilverSerferem i Galaktusem. Z opisu wynika, że głównie Mr Fantastic będzie próbować się ożenić... :P Nie zapowiada się najlepiej. Może lepiej by wyszli na kręceniu filmu o samem SS  - co ponoć miało mieć miejsce... a  Keanu Reeves miał podobno grać SS... :P Poza tym pierwsze część była tak beznadziejna dla mnie... że nie wiem czy coś może tu pomuc. :(
« Ostatnia zmiana: 2007-04-04, 12:53 autor charon »
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #6 : 2007-04-04, 11:55 »
Tak,green goblin jest do kitu - mnie też się kojaży z power rangers...Jego synek w trójce będzie joż wyglądał lepiej-normalniej. Zwiaun ff 2 jóż widziałem - silver surfer wygląda nieżle.   
« Ostatnia zmiana: 2007-04-04, 16:37 autor lis »
Zapisane

Cinderella

  • Gość
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #7 : 2007-04-04, 22:11 »
A mi w sumie nie za bardzo podobało się to, że temu kolesiowi paliła się głowa :P Jakies to nudne i oklepane...poza tym, to myślałam, że umrę, jak pierwsza scena opowiadała o milości.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Ghost Rider
« Odpowiedź #8 : 2007-04-04, 23:06 »
Jeszcze ciekawe jak wygląda w ruchu... na żywo, że tak powiem. :)

Paląca się czacha jest przypisana do gościa (jaki ma desing komikksowy) więc musiał ją mieć. :) nie podobało mi się to z lekka - tzn. wykonanie... ale w sumiej akie inne można zrobić. W koniksie co innego... :) Sexy beast: http://www.mandragora.com.pl/images/okladki_d/m_ghost_rider_06.jpg
http://www.mandragora.com.pl/okladka.php?l=1&id=ghost_rider_01
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ghost Rider
« Odpowiedz #8 : 2007-04-04, 23:06 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 28 zapytaniami.