Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: pies czy kot?  (Przeczytany 10502 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doris

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #30 : 2003-08-22, 12:30 »
ja tak samo jak aneta, lubię koty ale u kogoś, sama w domu bym nie chciala mieć, zaznaczylam pies, bo mam psa
Zapisane

aneta

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #31 : 2003-08-22, 13:40 »
Doris  :wink:
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #32 : 2003-09-02, 14:24 »
wybieram psy
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #32 : 2003-09-02, 14:24 »

sabriel

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #33 : 2003-09-23, 16:23 »
A ja lubie i koty i psy.
Wydaje mi sie, ze ludzie nie lubia kotow bo one sa bardzo podobne do nas(bardziej niz psy)-  sa niezalezne, chodza swoimi drogami, nie daja sie podporzadkowac, sa nieufne, madre.
Zapisane

KAMILO

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #34 : 2003-09-23, 19:07 »
Psy , Psy i jeszcze raz Psy  ;)
Zapisane

Helga

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #35 : 2003-09-23, 22:36 »
A ja od dzieciństwa marzyłam o psie i dłuuugo było to marzenie niespełnione. Jak byłam w drugiej klasie LO to przeprowadziliśmy się na nowe mieszkanie i wkrótce potem znaleźliśmy Kicię - wlazła jednemu sąsiadowi pod maskę samochodu i nie umiała wyleźć. Darła się przeraźliwie. Spisałam numery i biegałam po piętrach szukając właściciela... Jak otworzył maskę, to najpierw nic nie było widać, bo ona była czarna i jeszcze brudna i tak się przylepiła do tego silnika. :) Zdecydowaliśmy, że zostanie u nas - to był wspaniały kot i całą naszą rodzinę nawróciła na koty. Umiała aportować, bawić się w raz dwa trzy baba jaga patrzy, jak się nie kładłam o zwykłej porze to siadała na łóżku i miauczała, że mam już iść spać :) Jak się wyprowadzałam na swoje mieszkanie, to Kicia została u rodziców, bo uznaliśmy, że tak jej będzie lepiej, ale już nie wyobrażałam sobie życia bez kota, więc wkrótce zawitał do mnie Córek. A teraz wreszcie jestem w pełni zadowolona, bo mam już dwa koty i jeszcze psa (cocker spaniela). Dla mnie psy i koty się uzupełniają doskonale, z jednym można iść na spacer, a z drugim poleżeć w wyrku w chłodne zimowe wieczory, czytając książkę. Ale porównując psy z kotami stwierdziłam, że na przyjaźń kota trudniej zasłużyć i przez to odbiera się ją jako coś bardzo cennego. No i jak dla mnie koty są ładniejsze, mają więcej wdzięku i gracji.
Zapisane

kareena

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #36 : 2003-09-24, 10:01 »
to i to :)

Co prawda psa nigdy nie miałam ale bardzo je lubię.
Co do kotów to je troszke znam i wiem kiedy mój ma chęc zaatakować. Aneta: po jakimś czasie sie nauczysz rozpoznawać co kot chce w danej chwili zrobić ;)
Zapisane

Tonks

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #37 : 2003-10-02, 08:55 »
ja mam teraz kota i mam też psa i wybrałam i to i to
Zapisane

Tafta

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #38 : 2003-10-02, 13:54 »
zdecydowanie pies :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #38 : 2003-10-02, 13:54 »

carragan

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #39 : 2003-10-06, 20:19 »
zdecydowanie psa wybieram.....Koty lubie i szanuje ale wyobrazam sobie bez nich zycie a zycie bez psa nier
Zapisane

Agga

  • *
  • Wiadomości: 773
pies czy kot?
« Odpowiedź #40 : 2003-10-07, 00:51 »
Wybieram psa.......... koty są na drugim miejscu...
Zapisane

Magda K.

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #41 : 2003-10-15, 21:40 »
ja mam psa, ale kotki też są kochane :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #42 : 2003-10-16, 18:00 »
I to, i to.
Teraz mam tylko psiaka (no i prosiaczka morskiego), ale miałam kocicę Zosię :) Była wspaniała, tak się słodko tuliła i witała mnie jak wracałam ze szkoły... Niestety już jej nie ma :cry:
Psy kocham za to, że skoczą za swoim panem w ognień... Zrobią wszystko, żeby tylko pan był zadowolony :) No i można z nimi iść na dłuuuuuugi spacerek po lesie...
A koty kocham, bo są... jakie są. Niezależne, dumne.
Cytat: Helga
na przyjaźń kota trudniej zasłużyć i przez to odbiera się ją jako coś bardzo cennego

Nie da się tego lepiej ująć :)
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
pies czy kot?
« Odpowiedź #43 : 2003-10-28, 10:06 »
Zdecydowanie PIES !!!!!!!!!!! Kotków nie lubię.. Tak od czasu do czasu pogłaskać to ok, ale mieć kota w domu to bym w zyciu nie chciała..
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
pies czy kot?
« Odpowiedź #44 : 2003-11-02, 17:33 »
Miau :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #44 : 2003-11-02, 17:33 »

Sal

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #45 : 2003-11-06, 07:17 »
Zdecydowanie koty!
Jestem wielbicielką kociego piękna (rasy dachowej szczególnie  :) )
Pies bity i tak będzie żebrał u pana o jedzenie, a kot odejdzie... Podziwiam koty za charakter, za umiłowanie wolności, za nieujarzmienie, sposób okazywania miłości własicielowi, za czytość i spryt. Zachwyca mnie koci sposób poruszania, mięknę, gdy kocio dla mnie mruczy. Jestem po prostu szczęśliwa, gdy kot się do mnie przytula, gdy mizia futerkiem. Uspokaja mnie głaskanie futrzaka, bawią ich figle.
Najpiekniejsze stworzenia swiata!

Psy bardzo lubię, ale w kotach jestem zakochana.
Zapisane

Ash

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #46 : 2003-11-06, 09:27 »
Podpisuje sie obiema rekami pod tym, co napisala Salamandra. Lubie psy, owszem - ale na punkcie kotow mam szmergla. Sa madre, zwinne, milutkie, przesmieszne, a kiedy sie do czlowieka przyzwiaza - sa wspanialymi przyjaciolmi. Kot moich rodzicow zlizywal mi lzy z twarzy, kiedy bylo mi zle. A moja Pchla przymila sie do mnie, bawi sie ze mna i spi na mnie. Widac, ze czuje sie przy mnie bezpiecznie - i to jest rozczulajace. Zaden pies nie wzbudzil nigdy we mnie takich uczuc jak kot.
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #47 : 2003-11-07, 23:50 »
Kocham wszystkie zwierzątka (nawet żaby i ropuchy!!). Aktualnie mam w domu dwa koty i królika. Psa również miałam, ale umarł ze starości (Szarik, tęsknie za Tobą mój ukochany piesku). Gatunek chyba faktycznie nie wpływa na charakter. Każde zwierzę jest wyjątkowe, jedyne i niepowtarzalne.


A królik i tak rządzi w domu... Ostatnio doszło do walki królika z moim maluszkiem o bułkę, którą oboje uwielbiają....
Zapisane

Emilka

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #48 : 2003-11-08, 00:11 »
nie chcecie miec kotow w domu bo tak naprawde nie wiecie co to za stworzenia. Ale moze to i lepiej z emniej ludzi decyduje sie akurat na koty niz na psy.....Przedewszystkim kot to nie zwierze dla kazdego. Ja juz wczesniej pisalam ze lubie obydwa zwierzaki i zaznalam tego szczecia z emoge mieszkac pod jednym dachem i z psem i z kotami. I z pewnoscia moge stwierdzic z eoba to wspaniali przyjaciele nie tylko to 'poglaskania u kogos'
Zapisane

awangarda

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #49 : 2003-11-12, 16:16 »
hihih dla mnie terz pies i kto :) mam jednego kota i dwa psiury ale za nidlugo dolaczy do nas jeszcze jeden piesek :)
Zapisane

navel

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #50 : 2003-11-12, 18:19 »
a ja to i to

u mnie w domu jest tak:
ja- kiedyś pies,pies,pies teraz kot,kot,kot
mama-pies,pies,pies
tata-pies,pies,pies

no i mamy jednego psa a o kocie to mogę tylko pomarzyć bo moi rodzice popierają tok myślenia,że "kota to można mieć w głowie" :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #50 : 2003-11-12, 18:19 »

Moniaa

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #51 : 2004-08-30, 11:59 »
To i to, nie moge powiedziec, ze zdecydowanie bardziej lubie, ktores z tych dwoch uroczych zwierzakow, choc chyba troszeczke bardziej przychylam sie do psiakow
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
pies czy kot?
« Odpowiedź #52 : 2004-09-05, 20:57 »
Ja nie moge sie zdecydować. Mam psa i kota i nie wyobrazam sobie życia ani bez jednego,ani bez drugiego.
Zapisane

Kamaq

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #53 : 2004-09-05, 21:11 »
wiecie że jak kot się ociera o Was to uważa że jesteście JEGO własnością???
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
pies czy kot?
« Odpowiedź #54 : 2004-09-05, 21:20 »
ja wolę psy, ale koty mają coś w sobie, że taż je lubię.  :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
pies czy kot?
« Odpowiedź #55 : 2004-09-08, 19:43 »
A ja zaznaczyłam i to i to... bo kocham i psy i koty.. na przyjazn kota trzeba sobie bardzoooo zasluzyc przynajmniej przekonałam się o tym nie dawno... i kotek mnie nie bardzo lubi  :lol: ale chciałabym mieć kotka... ale moj tata nigdy by się na niego nie zgodził  :cry:
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Konsti

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #56 : 2004-09-08, 21:20 »
Nie da się wybrać kot czy pies. Każde zwierzątko ma coś w sobie. Kot jest indywidualistą, lecz czasami także potrzebuje pieszczot. Właściciel kota czeka na ten moment i kiedy kot przychodzi i się przytula to daje mu bardzo dużo radości. Pies natomiast zawsze lubi mieć właściciela przy sobie. Zawsze chce aby go głaskać. Jednak z psem można wyjść na spacer, pobiegać, ojeździć na rowerze, popływać. Jednym słowem gdzie człowiek tam pies.
Na całe szczęście nie muszę  wybierać. Mam 2 psy i 2 koty :D
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
pies czy kot?
« Odpowiedź #57 : 2004-09-09, 18:34 »
Psy, psy i jeszcze raz psy :wink: :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

pies czy kot?
« Odpowiedz #57 : 2004-09-09, 18:34 »

golden

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #58 : 2004-09-09, 18:38 »
Pies, pies, pies! A nawet tak jest to cos ze mna niezgodne :wink: powinienem powiedziec chart, chart, chart!!! :lol:
Zapisane

whiper

  • Gość
pies czy kot?
« Odpowiedź #59 : 2004-09-09, 18:51 »
zdecydowanie chart ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.118 sekund z 28 zapytaniami.