Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?  (Przeczytany 9990 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #30 : 2005-08-28, 16:51 »
moja mama raczej nie lubi... no oprucz naszego domowego kotka ;]... a tata lubi. jest weterynarzem. no i gdyby nie mama to byśmy mieli psa, ale się nie zgadza.
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #31 : 2005-09-01, 14:32 »
Moja mama nie lubi (znaczy mówi, że lubi ale to nieprawda bo w domu zwierząt nie znosi tylko jak biały piesek idzie ulicą to się zachwyca...) a koni się boi... mój tata też jakos specjalnie nie przepada za tym ale jest w miarę wyrozumiały... tylko nie rozumie, że każdy koń jest inny no ale cóz...
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #32 : 2005-09-10, 12:40 »
Mama z tatą uwielbiają zwierzaki, zwłaszcza moje, bo nie mieszkają z nimi :) Nie dziwię się im, tato prowadzi firmę, nie ma czasu na psa, wraca do domu po 18:00, mama również zajmuje się prowadzeniem firmy, co pochłania jej czas do godziny 18:00 conajmniej. Brat z siostrą za moment skończą liceum i wyjadą na studia tak jak ja, więc rodzice z rozsądku nie chcą kupować żadnego psiaka, bo po co ma siedzieć całymi dniami sam w domu. Ale za to jak z moim Adasiem jedziemy do rodziców, oczywiście w aucie jako pasażerowie jadą ROCKYś i JENNUsia to mama zawsze czeka z siateczką pysznych kości z ogromną ilością miecha dla psiaka i co chwilkę zrywa natki z marchewek dla Jennusi :). Kochają zwierzaki, ale praca nie pozwala im na posiadanie żadnego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedz #32 : 2005-09-10, 12:40 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #33 : 2005-09-17, 21:05 »
"Tak, ale nie ukazują tego na codzień"
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #34 : 2005-09-17, 21:45 »
ludzie kochani!! ja nie wiem co się dzieje! :mysli: mój tata nie chciał się zgodzić na żadnego dodatkowego zwierza w domu... ostatnio męczyłam go o straszyka, było cały czas kategoryczne NIE,NIE,NIE a dziś usłyszałam "a rób co chcesz" + to,że wyraził zainteresowanie zdjeciem straszyka i pytał sie o parę rzeczy ich dotyczących :D
A dziś po południu przyszedł do mnie do pokoju i oświadczył mi,że gdybym trzymała względny porzadek to on jest bardziej skłonny kupić dość spore akwarium z rybkami ...
Kuurcza nie wiem co się dzieje.. Ale podoba mi się to ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #35 : 2005-09-17, 22:02 »
Fatty...moc jest z nami :mrgreen:
Zapisane

Alex.

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #36 : 2005-09-17, 22:42 »
Moja mama ostatnio "zaraziła" się ode mnie i zaczęła reagować na psy tak jak ja - "jaki śliczny!" :)
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #37 : 2005-09-18, 02:40 »
Jasne, że tak ;)
W końcu to hodowcy :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #38 : 2005-09-18, 11:56 »
Inne... tzn. kochają zwierzątka, ale nie wszystkie i nie chcą ich trzymać w domu... Na zasadzie - fajny kotek, ale opieka nad nim bleee... :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedz #38 : 2005-09-18, 11:56 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #39 : 2005-09-18, 13:14 »
Mama nie podziela moich zaiteresowań, woli swoje roślinki, sukcesywnie przeradza nasze mieszkanie w mini dzunglę  :lol: i marzy o tym by miec własną kwiaciarnię :lol:  :P .
A tata woli  samochody i sport, choc widze że psami go troche zaraziłam, zacząl interesowac sie  rasami (potrafi np. odróznić westa od sznaucera, nie smiejcie sie to juz naprawde duzy postep  :lol: :P), wyciągnelam go w tym roku na szczecinską wystawe i bardzo mu sie podobalo, nawet zaszalał troche i pokupował pare psich gadżetów, breloczki, kubki ..itp wszystko z psimi podobiznami. No i zakochal sie wprost w akitach, mówi ze chcialby kupic kiedys takiego psa( jak to usłyszałam doznałam szoku :shock: )
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #40 : 2005-09-18, 13:19 »
Aujeszka mój tata podobnie- wielbi akity i duze psy japońskie ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Anulka

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #41 : 2005-09-19, 12:57 »
Moi rodzice mozna nawet powiedziec"bardzo lubia zwierzeta" lecz nie na wszystkie sie zgadzaja!!!
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #42 : 2005-09-27, 14:41 »
Mój rodzic podziela moje zaintersowanie zwierzętami i zagłosowałem ,,Zdecyowanie tak"
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #43 : 2005-09-27, 16:47 »
Moja mama 'lubi'moje zwierzaczki tylko wtedy kiedy moje zwierzaczki są chore.a tak ogólnie to nawet lubi,chociaż ptakami się brzydzi.A tata lubi zwierzaczki.Często bierze moje myszki na ręce(najbardziej lubi Mli,a Chrumcię troszkę mniej).A rybki to tata uwielbia!:D.(mamy akwa 100 litrów,sam kupił,ja go do tego nie namawiałam!Wręcz mówilam ze rybki są nudne!Potem jak wpuścilismy pierwsze rybki,zmieniłam zdanie...).I koty też lubi.A inne ziwerzaczki też nawet.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #44 : 2005-10-09, 00:19 »
moja mama bardzo lubi zwierzęta, ojciec też lubi, ale tak tego nie okazuje.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedz #44 : 2005-10-09, 00:19 »

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #45 : 2005-10-18, 19:28 »
Owszem bardzo kochają zwierzęta.Nie czytają jednak o nich książek,nad czym bardzo boleję.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

pati

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #46 : 2005-12-27, 11:54 »
moja mama a raczej tez ale tego nie okazuje
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #47 : 2006-04-26, 15:40 »
Moi rodzice wręcz kochają zwierzęta. Nie musiałam ich namawiać na psa. Poprostu sami chcieli po zdechnięciu tamtego. Od urodzenia u mnie wdomu jest pies. Poprostu tak samo dla nich jak i dla mnie bez zwierząt w domu jest pusto :)
Zapisane

italia0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 176
  • Dzigit [*]
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #48 : 2006-04-27, 13:46 »
Moja mama zdecydowanie tak a mój tata też lubi zwierzaki ale nie chce psa w domu :(
Zapisane
Za Tęczowym Mostem:
szczury - Dzigit (u mnie od 13.07.2005r.-11.07.2007r.) Buffy (od 20.07.2007r.-13.03.2009r.)

Ze mną:
pies - Bester (od 27.08.2006r.)

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #49 : 2006-04-28, 17:47 »
Eeee, niekoniecznie  :P
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #50 : 2006-09-20, 20:58 »
zdecydowanie tak:P
Zapisane
To piekło nie raj :)

Forum Zwierzaki

Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedz #50 : 2006-09-20, 20:58 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #51 : 2006-09-21, 19:58 »
no coz... nie wezme udzialu w ankiecie, bo nie ma za bardzo takiej opcji... Moja matka, owszem, jest za zwierzetami - z tym, ze jakos do niej nie dociera, ze zwierze to nie czlowiek, ze otylosc szkodzi, ze zwierzeta maja swoje zachowania itp no i  wytlumaczyc jej jak faktycznie jest nie da sie po prostu.

Ojciec natomiast... coz... powiem to krotko - jemu nie powierzylabym nawet nic martwego...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Lolusia666

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 290
  • Śmierć...
    • WWW
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #52 : 2006-09-22, 17:04 »
Ech, ech, ech... jeśli chodzi o mamę, to ona nawet nauczycielka od przyrody... tata? Och, of course... pół na pół...
Zapisane
Żyć... umierać... być nieśmiertelnym...

"...Zawsze są powody do zabicia człowieka. Nie sposób za to udowodnić, że powinien żyć..."

Jedyna winna. Skazana na śmierć. Fajnie, niee? x3

pablos

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #53 : 2006-09-29, 21:26 »
Ja chciałem miec weza w domciu lecz nie z rodziny zdradziecowatych tylkonp. zbozowke to rodziece sa przeeciw :( ja nie wiem dlaczego duzo ludzi nie lubi wezy przecierz to wspaniale zwierzeta. :kocham:
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #54 : 2006-10-01, 10:08 »
Ja chciałem miec weza w domciu lecz nie z rodziny zdradziecowatych tylkonp. zbozowke to rodziece sa przeeciw :( ja nie wiem dlaczego duzo ludzi nie lubi wezy przecierz to wspaniale zwierzeta. :kocham:
Miejscem odpowiednim dla węży i wszystkich innych dzikich zwierząt jest naturalne siedlisko nie zaś terrarium, klatka czy basenik w jakiejś obskurnej restauracji, kawiarni.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #55 : 2006-10-01, 11:49 »
Raczej nie...
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

pablos

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #56 : 2006-10-01, 14:10 »
Miejscem odpowiednim dla węży i wszystkich innych dzikich zwierząt jest naturalne siedlisko nie zaś terrarium, klatka czy basenik w jakiejś obskurnej restauracji, kawiarni.


Zależy jakie węże ja niechce zadngo z zagrożonych gatunków ani jadowitego ktory by zagrażał ludzią.
Równocześnie wiem że wąż powninien zyć w naturalnym środowisku
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #57 : 2006-10-01, 14:43 »
Skoro to wiesz, to dlaczego chcesz trzymać węża w terrarium? Żaden wąż (i nie tylko wąż), nie powinien żyć w takich warunkach, bo to nienormalne. Za szybką możesz sobie trzymać maskotki, a nie stworzenie, które ma prawo korzystać z przestrzeni i żyć własnym życiem. To, że lubisz jakieś zwierzęta, nie oznacza, że musisz je więzić. Przemyśl to, proszę... :mysli: 
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedz #57 : 2006-10-01, 14:43 »

pablos

  • Gość
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #58 : 2006-10-01, 17:34 »
Skoro to wiesz, to dlaczego chcesz trzymać węża w terrarium? Żaden wąż (i nie tylko wąż), nie powinien żyć w takich warunkach, bo to nienormalne. Za szybką możesz sobie trzymać maskotki, a nie stworzenie, które ma prawo korzystać z przestrzeni i żyć własnym życiem. To, że lubisz jakieś zwierzęta, nie oznacza, że musisz je więzić. Przemyśl to, proszę... :mysli: 


Ale ja nie chce go trzymac w terarrieum 20x20x30. Terrarium by było wielkie by mial miesjce
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Czy twoi rodzice podzielają twoje zainteresowania?
« Odpowiedź #59 : 2006-10-01, 19:08 »
Pablos, tak wielkie, jak las? ;p Wąż powinien ślizgać się wśrod traw, włazić na drzewo, jesli ma ochotę, zwisać z niego dyndając ogonem... ;d Niech sobie żyje samodzielnie, przecież Twoja opieka nie jest mu do niczego potrzebna, wręcz przeciwnie. Możesz go tylko ubezwłasnowolnić, zmuszając do życia w terrarium, choćby i wielkim i przestronnym. Uszanuj wolność dzikiego zwierzaka, zaopiekuj się lepiej udomowionym. Psiak czy kot będą Ci wdzięczne za opiekę i będą Cię kochać :)
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 27 zapytaniami.