Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mam juz dwa koty:)  (Przeczytany 1366 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« : 2004-07-05, 14:25 »
Witajcie:)
Od wczoraj u mnie w domu jest nowy kot, a raczej kotka.Jakis czas temu uratowalem ja przed utopieniem. Lecz nie moglem dac jej domu wiec kotka siedziala na dzialce u mnie. Nawet w dziele ogloszenia dalem post o tej kotce.
NIestety mijaly dni a nikt sie nie zglaszal zeby dac kotce domek.
Moja nieuwage zwracala jedna sprawa to ze jak wolalem kotke ona nie reagowala na ta jak mowilem kici, kici. Przyjechala teraz moja siostra i jak jej o tym powiedzialem odrazu zaczela podejzewac ze kotka nie slyszy, i zrobila rozne testy klaskajac jej za uszami i nie bylo zadnej reakcji. I zapadla natychmiastowa decyzja kotka zostaje u nas. I juz teraz biega z Krecikiem, Krecik jest bardzo wesoly, kotka tez szczesliwa ze ma dom i to jeszcze  z kotem.
Warto tu tez wspomniec ze Amant gra role jak zawsze opiekujnczego psa, ale teraz to juz przechodzi sam siebie bo kotka wtula sie mu pod noge i przysysa sie do cycka i tak spi. Amant nic nie robi lezy i pilnuje zeby jej wychowankom nic zlegos ei nie stalo.
Fotki niedlugo beda w albumie.
no to tyle co u nas nowego...
Zapisane

myszka

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #1 : 2004-07-05, 14:29 »
Normalnie bomba  8) I pomyśleć, że kiedyś obawiałeś się mieć jednego kota ;) Fantastyczna sprawa, gratuluję i czekam na foty :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #2 : 2004-07-05, 15:06 »
Abakus, super!  :D Czytałam Twoje ogłoszenie, nie pamiętam tylko, gdzie, bo nie na tym forum. Zaraz powiedziałam do Tomka, że to chyba Abakus napisał [Bielawa, duży pies i kot, wszystko się zgadzało]  :) No to masz teraz w domu jeszcze weselej.  :lol: Dawaj fotki, dawaj!
Pozdrowienia dla całej rodzinki!   :D
Napiszesz coś więcej o tym, jak do Ciebie trafiła?
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedz #2 : 2004-07-05, 15:06 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #3 : 2004-07-05, 17:58 »
Abakus - chylę czoła  :wink:  Zawładnęły Tobą koty  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Blanka

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #4 : 2004-07-05, 18:47 »
Gratulacje! Twój kot będzie Ci wdzięczny za towarzystwo   ;)  no i kolejna bidulka znalazła dom  :petting:
Zapisane

Maxim

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #5 : 2004-07-05, 18:54 »
Gratuluję ponownego zakocenia  :wink: Naprawdę jesteście razem z Abakusem wyjątkowi  :wink:  Wszystkiego najlepszego  8)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #6 : 2004-07-05, 22:34 »
Witajcie:)
Juz dodalem fotki kotki, kotka wogole zachowuje sie bardzo dobrze, tego ze nie slyszy wogole nie widac jedynie jest problem z jej przywolaniem. Ale mam szczescie jedno kota spepego teraz drugiego gluchego,jaki bedzie nastepny...;)
Zapisane

Blanka

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #7 : 2004-07-05, 22:41 »
Kocinka jest prześliczna  :laleczka: , gratulacje !
Zapisane

Sal

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #8 : 2004-07-06, 13:31 »
A jak kocince dałes na imię?
Gratuluję Ci. Wielgaśne masz serducho...

A popatrzcie, jaki Amant zadowolony!  :wink:

Kolejna kociawka może np. nie miec czubeczka ogonka? (jak najpiękniejszy kot tego świata - Krawatek  ;) ).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedz #8 : 2004-07-06, 13:31 »

Faza

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #9 : 2004-07-06, 13:40 »
Abakus , na szczęście tacy ludzie jak ty są jeszcze na świecie, gratki za wszystko i całuski dla kici  :wink:
Zapisane

Abakus

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #10 : 2004-07-06, 21:45 »
Witajcie:)
Kocia wycalowana:)
Krecik jest bardzo zadowolony z tego ze ma towazystwo i ciagle sie bawia, najbardziej jak ja chce spac, wtedy zaczynaja sie prawdziwe harce:)
Kotka widac czuje sie w domu u mnie dobrze jest zadowolona dzis ja odrobaczylem i odpchlilem. A i kotak ma na imie Szprotka- tak ja ochrzcila moja mama;)
Na mysl mi nie przyszlo ze ona jest glucha, choc jak wspomnialem zastanawialo mnie to ze jak ja wolalem ona nie reagowala na to. dzis przyszedlem z pracy ona spala na wersalece nie wiedziala ze przyszedlem klaskalem nad nia i zadnej reakcji nie bylo nawet oka nie otworzyla. Czasem wydaje sie jakby cis troszke szyszala ale to sa chyba drgania. Bo dzis naprawde glosno trzaskalem nad jej glowa i tego nie slyszala.Ale to nam nie przeszkadza:)
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #11 : 2004-07-07, 11:48 »
Cieszę się żę są jeszcze tacy ludzie jak ty... Bo niektórzy uspali by takiego kociaczka, a nie opiekowali się nim, a przecież taki nie do końca sprawny kociak szybko potrafi się do tego przystosować i nawet nie widać po nim że jest ślepy albo głuchy.... Ucałuj kociaki ode mnie :)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #12 : 2004-07-07, 20:35 »
Witajcie:)
Moze napisze jak Szprotka trafila do mnie, a wiec jakis czas temu tam gdzie pracuje prezes naszdl jak maly kot sie zalatwial kolo maszyn a tam jest dosc duza liczba kotow. Powiedzial ze do rana ma nie byc zadnego malego kota. A jedna z kobiet tak bardzo wziela sobie to do serca ze postanowila  potopic kociaki, najpierw sie wziela za malutkiea potem za starsze takie przeszlo 2 miesieczne :grr: . KIedy sie o tym dowiedzialem szybko poszedlem tam i udalo mi sie kotke zabrac, byl jeszcze jeden maly ale go tez zabrala jakas kobieta.
Potem kotak mieszkala u mnie w altance az do niedawna.
I to cala historia kotki, a na koncu okazalo sie ze jest glucha, pewnie to wplyw maszyn ktore bardzo glosno pracuja.
Zapisane

Alii

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #13 : 2004-07-07, 20:54 »
W takim razie kotka miala wielkie szczęście, że trafila na Ciebie :) szkoda, że takich ludzi jest coraz mniej  :(
Zapisane

zeberka

  • Gość
Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedź #14 : 2004-07-08, 15:58 »
super!
Abakus, Bóg Ci w kocich dzieciach wynagrodzi;)))

Ciepłe pozdrowionka i buziaki!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam juz dwa koty:)
« Odpowiedz #14 : 2004-07-08, 15:58 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.501 sekund z 26 zapytaniami.