Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Życie na Fali  (Przeczytany 5293 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Życie na Fali
« : 2007-07-05, 18:38 »
Super serial według mnie. Na TVN jest już 3 seria, ponieważ pora kiedy był serial była dla wiele nieodpowiednia, na TVN7 od poniedziałku do piątku o 19.10 a później następnego dnia o 16.10 powtórka można zobaczyć serial od początku, jest już dziś o 19 chyba 12 odcinek z 1 serii ale  jeśli ktos chciałby zacząć oglądac to polecam i z toku wydarzeń i fabuły mozna się dowiedziec co mniej wiecej było wcześniej.  :wink:
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #1 : 2007-08-28, 23:21 »
To bedzie zamiast OTH lecieć a o czym to jest? :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #2 : 2007-08-29, 10:48 »
To jest takim Ryanie, który trafia do więzienia ze swoim bratem chyba z powodu kradzieży samochodu? Jakoś tak. No i Ryana z więzienia wyciąga prawnik, Sandy Cohen no i Ryan, z racji tego że mieszkał w takiej nieciekawej dzielnicy i jeszcze jego ojciec i brat zostali w więzieniu przeprowadza się do domku przy basenie w domu Cohena xD No i tam zaczyna chodzić do szkoły, poznaje Setha, który jest synem Sandy'ego, Marissę i Summer, ale nie wiem w jakich okolicznościach się poznają bo serial nie od początku oglądałam ^^""
Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałam xD
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Życie na Fali
« Odpowiedz #2 : 2007-08-29, 10:48 »

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #3 : 2007-08-29, 14:32 »
Na TVN jest już 4 seria, wczoraj się zaczęła, ja kończe na TVN7 oglądać 2. Rozumiale ;) Blackie Summer chiała na początku podrywać Ryana, jemu znów podoba się Marissa, która chodziła z Luki'em, za to Seth'owi od dawna podoba sie Summer. Poznają się na imprezach, potem wyjeżdżają do takiego miasteczka we 4 i powoli Summer zaczęłam się schodzić z Seth'em a Ryan z Marissą. Mama nadzieję że dobrze wytłumaczyłam bo samo nie dokońca pamiętam bo oglądałam 1 odcinek i a przegapiłam chyba 2 i 3 :P
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #4 : 2007-08-29, 20:40 »
To jest takim Ryanie, który trafia do więzienia ze swoim bratem chyba z powodu kradzieży samochodu? Jakoś tak. No i Ryana z więzienia wyciąga prawnik, Sandy Cohen no i Ryan, z racji tego że mieszkał w takiej nieciekawej dzielnicy i jeszcze jego ojciec i brat zostali w więzieniu przeprowadza się do domku przy basenie w domu Cohena xD No i tam zaczyna chodzić do szkoły, poznaje Setha, który jest synem Sandy'ego, Marissę i Summer, ale nie wiem w jakich okolicznościach się poznają bo serial nie od początku oglądałam ^^""
Mam nadzieję że w miarę zrozumiale napisałam xD
A będą 1 powtarzać?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #5 : 2007-08-30, 16:51 »
hmm pewnie tak jak większość seriali na TVN7 lub TVN ale nie wiem kiedy. 2 się skończyła na TVN7. Więc w sumie czekam teraz na 3 serię Życia na Fali i 3 serię OTH no to nawet ciekawie sie złożyło :P ;)
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #6 : 2007-08-30, 22:19 »
A 'życie na fali' podobne jest troche do oth?
Głupio by było zaczynac oglądać chyba od 3 seri ;P
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #7 : 2007-08-31, 09:07 »
Życie na fali jest lepsze od OTH xD
Bo tak szczerze mówiąc to mnie OTH nudzi.
Ppx, ja zaczynałam od 3 w maju chyba, jak na tvnie jeszcze leciała ^^""
Zapisane
Why so serious?

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #8 : 2007-08-31, 11:33 »
To sobie nawet pooglądam na tvn xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Forum Zwierzaki

Odp: Życie na Fali
« Odpowiedz #8 : 2007-08-31, 11:33 »

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #9 : 2007-08-31, 14:12 »
Ja tam to nawet lubie ;] tylko, ze tak bez Marissy to szmutnoo  ;(
xD
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #10 : 2007-08-31, 14:39 »
A kto to Marissa?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #11 : 2007-08-31, 15:26 »
no zawsze mi odpowiadała para Ryan i Marissa, bo jak był z Lindsay to jakoś tak mi się to nie podobało. Najbardziej to lubię postać Seth'a humorystyczna i pozytywna. Marissa jak ci to wytłumaczyć..... no więc jest córką Jimmy'iego i Julie Cooper * chyba dobrze nazwisko napisałam*, dziewczyną Ryana, najlepszą przyjaciółką Summer, jedną z głównych bohaterek serialu. Ja tym serialem nawet moją mamę zaraziłam, zawsze o 19.10 oglądała, jak już wróciła z pracy. Ja wcześniej oglądałam OTH jak jeszcze na TVN7 leciało a potem zaczęła w te wakacje oglądać Życie na Fali. Mi zupełnie godzina na TVN nie odpowiada ja o 14.20 kończę szkołę więc nie mam jak oglądać, mam 3 km. do szkoły i jeżdżę rowerkiem a po szkole jeszcze do sklepu albo gdzieś indziej.
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #12 : 2007-08-31, 15:30 »
No, i Marissa kopła w kalendarz pod koniec 3 serii.

A ja właśnie, jako maniakalna i psychicznie chora fanka Ryana (xD) nie lubię Marissy. Ale ogólnie też nie lubię strasznie Mischy Barton, wkurza mnie jakoś jej wygląd xD

Fajny odcinek dzisiaj był, podobało mi się jak Ryan pocałował Taylor (bom romantyczka nieuleczalna i uwielbiam pocałunki w serialach/filmach ^^)
Zapisane
Why so serious?

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #13 : 2007-09-01, 10:34 »
Ona mnie czasem wkurzała ale ogólnie ją lubiłam. Ej nie mówcie mi co w 4 serii bo najpierw muszę jakoś 3 oglądnąć :P
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #14 : 2007-09-01, 10:44 »
Dobra, już będę cicho.
Czyli nie będę miała z kim gadać o 4 serii... Stokrotka, ja 2 nie oglądałam prawie wcale albo wcale, a 3 tylko parę odcinków xD
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Życie na Fali
« Odpowiedz #14 : 2007-09-01, 10:44 »

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #15 : 2007-09-01, 10:56 »
Ja i tak nie mam jak oglądać, szkoła jak pisałam wcześniej ;)
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #16 : 2007-09-10, 20:03 »
Ooojj ale Ryan w tej seri jest zaje .. fajny xP
wogóle oczywscie zawsze go lubiła,, ale w tej serii to naj  :kocham:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #17 : 2007-09-12, 16:30 »
No ja fanką Ryana też zagorzałą jestem :D Jeszcze mój kolega z klasy zaczął mi go przypominać ostatnio xD
Zapisane
Why so serious?

Stokrotka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1021
Odp: Życie na Fali
« Odpowiedź #18 : 2008-07-12, 21:04 »
no ja dopiero teraz 4 serię oglądam xD
Zapisane
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... Jest jedna”
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.147 sekund z 26 zapytaniami.