Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: wyniki PT I  (Przeczytany 1904 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
wyniki PT I
« : 2004-08-24, 23:34 »
powiedzcie jakie wyniiki miały wasze psy na egzaminie PT I. Bo my mamy egzamin w przyszłym tygodniu i jak przeczytałam regulamin to mnie przerażenie ogarnęło.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

sylwi@

  • Gość
wyniki PT I
« Odpowiedź #1 : 2004-08-25, 11:34 »
nie rozumiem, egzamin sie zbliza, a Ty dopiero zapoznalas sie z regulaminem??  :P  Wedlug mnie zeby wypasc jak najlepiej to trzeba duzo cwiczyc z psem tak zeby caly regulamin robic z pamieci, jak tak nie robiliscie to radze sobie pocwiczyc jeszcze i zdac nastepnym razem, bo inaczej szkoda nawet placic ;)
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
wyniki PT I
« Odpowiedź #2 : 2004-08-25, 11:40 »
nie no aż takiego tempego pas niemam żeby sobie nie poradził. Poprostu nie sądziła że egzamin jest a tak rygorystyczny. Mamy tylko problem z chodzeniem przy nodze bez smyczy bo cały czas Giha i dzie troche z tyłu i z aportem bo zamiast mi go podać to puszcza go pod nogami, aaa no i komenda stój z odległości
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

wyniki PT I
« Odpowiedz #2 : 2004-08-25, 11:40 »

AniaiSalma

  • Gość
wyniki PT I
« Odpowiedź #3 : 2004-08-25, 11:41 »
Nie ma sie czego bać  ;) Pamietaj ze pies wyczuwa twoj stres - przeżyłam to na własnej skórze przed naszymi pierwszymi zawodami z Niną (też dalmatynką). Co tu dużo mówic, poszło nam beznadziejnie. No a potem? Coraz lepiej  :wink:

Nina na egzaminie PT uzyskała 189 pkt. Z Salmą nie podchodzilam, bo nie chcę wydawać pieniedzy które przeznaczam na zawody  :lol:
Zapisane

Puppy

  • Gość
wyniki PT I
« Odpowiedź #4 : 2004-08-25, 14:33 »
Cytuj

aaa no i komenda stój z odległości

eee... a zapoznawałaś się z nowym, czy starym regulaminem?bo coś mi się wydaje ze się zmienił i  w nowym zamiast komend na odległość zostały wprowadzone komendy z chodzenia przy nodze... Ale nie jestem pewna... Poczekaj aż ktoś bardziej na czasie ci powie :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
wyniki PT I
« Odpowiedź #5 : 2004-08-25, 14:38 »
Regulamin jast rygorystyczny, ale w rzeczywistości sędzia (zależy jaki) przymyka oko. Idealnie wyszkolone psy zdażają się naprawdę bardzo żadko. Nie przejmuj się na zapas, ćwicz z psem dużo, nie stresuj się (chociaż to bardzo trudne), a wszystko będzie dobrze. Trzymam za was kciuki  :dlonie:
Z Raptusem zdobyliśmy 194 pkt. (ocena doskonała), drobny problem mieliśmy z oddaniem aporyu. Na 12 psów zdających razem z nami zajęliśmy trzecie miejsce. W moim oddziale zajmujemy drugie miejsce wśród amstaffów.  :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
wyniki PT I
« Odpowiedź #6 : 2004-08-25, 20:13 »
no właśnie dziś się dowiedziałam że czytałam stary regulamin. A czy ktoś wie gdzie zdobyc nowy??
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Puppy

  • Gość
wyniki PT I
« Odpowiedź #7 : 2004-08-25, 21:30 »
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
wyniki PT I
« Odpowiedź #8 : 2004-08-26, 13:43 »
ok przeczytałam nowy regulamin i jestem pełna nowych nadzieji :)
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

wyniki PT I
« Odpowiedz #8 : 2004-08-26, 13:43 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
wyniki PT I
« Odpowiedź #9 : 2004-08-26, 13:52 »
My duży problem mieliśmy też z komendą "naprzód". Raptus nie lubi biegać daleko ode mnie, szczególnie gdy w kieszeni mam aporcik.  :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 29 zapytaniami.