Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Wirtualne Wystawy Psów  (Przeczytany 11072 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Emilka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #60 : 2003-08-19, 18:22 »
norris nie moge wyslac zgloszenia ze strony bo nie uzywam programow do meili moge wyslac zgloszenie normalnie z mojej skrzynki ?
Zapisane

Apiska

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #61 : 2003-08-19, 18:24 »
ja nic nie kapuje czy sa moze jacyś sedziowie na wymiane? :cry:  :cry:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #62 : 2003-08-19, 18:24 »
Apisko, narazie ani Ty nie oceniaj mojego, ani ja nie będę oceniać Twojego, bo muszę kończyć :(. Może Emilka to załatwi (a co ona ocenia? Może zrobi wyjątek na tym starcie), skoro stronę chciała raz dwa zrobić :). Niech oceni jakiegoś psa i wstawi wyniki na stronę.

Chrupusiu - ale kundelki też muszą mieć jakieś proporcje, wszystko pisze na stronie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedz #62 : 2003-08-19, 18:24 »

Apiska

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #63 : 2003-08-19, 18:26 »
oki nie ma sprawy, może potem mi to ktoś tak dokładnie wytłumaczy :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #64 : 2003-08-19, 18:26 »
możesz Emilko :)

Apisko zapytaj Emilki... mianuję ją moją zastępczynią :D... ja naprawdę już zmykam
Zapisane

Apiska

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #65 : 2003-08-19, 18:27 »
ok ja tez już mykam będę po 23 dzis. Będę czekać na tłumaczenia hehe :)
Pozdróffka
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #66 : 2003-08-19, 18:42 »
Strona jest świetna!!!!

P.S. Norris, pomogłabyś mi zrobić moją?

Jak mamy oceniać tylko? Jak dawać opinie???????
Zapisane

Emilka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #67 : 2003-08-19, 19:15 »
bardzo dziekuje norris. Ale za bardzo nie wiem jak to zrobic..czy wkleic wszystkie dane o psie i fotki a potem ocene? lepiej poczekam na Ciebie ..a potem to moge oceniac wedlug wzoru :)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #68 : 2003-08-19, 19:37 »
teraz nie ocenie, bo czasu mam tylko na przeczytanie i jedną odpowiedź. Zaraz znów zauważą że siedzę przed komputerem i mnie wygonią pod pretekstem że jest im potrzebny :lol:.

dzięki Wiktoria :) jasne że Ci pomogę! Ale szczegóły nie w PW tylko mailem... mój to yoasaiy@o2.pl . A ocenię i pokażę Wam jak to ma być jak będę miała troszkę więcej czasu - Apisko, wgrałaś już zdjęcia na serwer? Bez tego nie ocenię... jeśli nie wiesz jak to się zapytaj kogoś np. Emilki :).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedz #68 : 2003-08-19, 19:37 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #69 : 2003-08-20, 10:52 »
no to miałam teraz trochę czasu, oceniłam Apisa i wszystko jest już na stronie - www.dogshow.tk

teraz kilka uwag :). Osoba która następna oceni psa w tej samej kategorii, no ale oczywiście dotyczy to wszystkich, niech nie ocenia pod Apisem tylko przed Apisem. Tak żeby im starsza ocena, tym była niżej. Okey? :) No i sobie obejrzyjcie i zobaczcie do jakich działów trzeba wstawiać wyniki... hm to następna w ocenie jest moja Ara, a ocenia... Apiska... formularz już wysłany, trochę z innej poczty ale mam w programie kilka i mi nawet nie pozwolił wybrać z jakiej chcę wysłać :/.

aa, no i trochę pozmieniałam w tych tytułach, może namieszałam troszkę, ale będzie bardziej sprawiedliwie a jak już sędziowie raz pokapują to już będzie dobrze :). A więc te kategorie które są podzieliłam jeszcze na dwie: 1 to rasowe bez rod., kundelki i szczenieta, a 2 to rasowe z rod. bo przecież takie inne psy nie mają przy nich szans! A tak to wszystko jest oceniane tak samo, tylko podwójnie - BOG'ów jest nie 4 tylko 6, trzy z pierwszej kategorii (tzn. z pierwszej kategorii ze wszystkich kategorii jeden piesek ;) ) i w rasowych rod. też 3, żeby było po równo. Potem wybieramy i tu, i tu jednego BIS'a, czyli BIS'ów na końcu roku jest 24, po 12 dla każdej z kategorii, i tu też będą dwa THE BEST'y ;) - jeden dla pierwszej kat., a drugi dla drugiej. Według mnie jest sprawiedliwiej teraz.

no i jeszcze jedno: Apisko, to zdjęcie Apisa z czapką się nie otwiera :cry: więc miałam do oceny tylko jedno... jak coś z tą fotką zrobisz ;) to może jeszcze jakieś wyróżnienia polecą bo nazwa fotki ciekawa :wink:.

ojj, już drugi raz poprawiam ten post żeby nowych nie dawać :roll: ja to mam skleroze :roll:. Tutaj: http://dogshow.w.interia.pl/probny.gif macie dyplom, próbnie wypełniony, pusty mam na komputerze ;). Może być taki? To na te wszystkie tytuły i wyróżnienia na końcu miesiąca, na THE BEST'a zrobie jakiś lepszy ;). Tylko że w Paincie, czyli tam gdzie mierzyłam wielkość, jest dobry, na całą kartkę a w podglądzie w przeglądarce IE taki sie malutki zrobił :cry: nie wiem czemu :(. Czy to w dwóch różnych programach może się różnie wydrukować? Jeśli tak to trzeba ludziom pisać żeby najpierw to do Painta skopiowali no chyba że chcą mieć taki malutki dyplomik na pół kartki :wink:.
wrr trzeci raz :P. W Paincie jest dobrze na marginesie 5 (wszędzie) a w przeglądarce trzeba dać 20 żeby jako tako to wyśrodkować :roll:. Przynajmniej u mnie.

yy to już chyba tyle :). Uff, ufff...

Wiktorio, jak to ma dokładnie wyglądać? Patrz mail ;).
Zapisane

do.du

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #70 : 2003-08-20, 12:05 »
hej suuuuper pomysl ja zglaszam swojego psa i moje "wiejskie" psy jak wywolam zdjecia ;-)

P.S. CZy jak mam psa bernardyna (dziadkowego) nie znam nazwiska hodowcy ale widzialam rodzicow to sie zalicza do kundli czy do rasowych bez rodowodu?
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #71 : 2003-08-20, 12:13 »
ojej :roll: nie wiem... a rodzice tez sa bernardynami? Prawdziwymi? Hm...
Zapisane

Emilka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #72 : 2003-08-20, 13:58 »
a kto i kiedy oceni mojeog kundelka?
P.s trzeba by ta strone troche zareklamowac :)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #73 : 2003-08-20, 15:45 »
a bu ja nie potrafie sędziowac, prosze wybierzcie kogoś na moje miejsce, przepraszam za kłopot :(
Zapisane

Mangooo_zakofana

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #74 : 2003-08-20, 17:15 »
Jesli mozna chcialabym sie dorzucic do sedziowania szczeniaczkow! Sama mam jednego i weim ile moga dac radosci :-)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedz #74 : 2003-08-20, 17:15 »

Emilka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #75 : 2003-08-22, 12:21 »
no co tak cicho? przeciez sa pieksi do ocenienia....czemu nikt tego nie robi. Pozatym juz trzeba by rozglosisc troche ta strone zeby wiecej osob sie zglaszalo np na psy.pl [....]ani itp
Zapisane

kapi

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #76 : 2003-08-22, 14:10 »
Powiem tak i przyznam się bez bicia. Ja nic z tego sędziowania nie kapuje i dlatego proponuje na moje miejsce znaleśc kogoś innego. Nie wiem stara jestem i kumata ale jak tam oceniać pieski nijak pojąć nie umiem. Chyba tak samo ma Apiska.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #77 : 2003-08-22, 14:25 »
nie!!!! nie....nie znajdziemy nikogo innego kapi :) Moze lepiej zmienic metode oceniania na mniej skaplikowana bo ja szczerze mowiac sama nie wiem co mam oceniac np. w kundekach...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #78 : 2003-08-22, 14:35 »
Emilka ma dokladnie racje :) - nie znajdziemy nikogo innego na miejsce Kapi :) a metode oceniania trzeba zmienić. W ogóle strasznie to skomplikowane. Strasznie się pospieszyłyśmy z tym wszystkim, a tu trzeba pomyśleć, dokładnie opracować... chyba narazie powinnyśmy wstrzymać działalność strony i poważnie się nad wszystkim zastanowić.

pomogłybyście mi w temacie "Nutrena" :?? Bo mam problem :roll:
Zapisane

Iwona

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #79 : 2003-08-22, 17:35 »
To ja też zgłoszę moją kundelkę.
Zapisane

Iwona

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #80 : 2003-08-22, 17:36 »
Zareklamować można na [....]anii.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedz #80 : 2003-08-22, 17:36 »

kapi

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #81 : 2003-08-23, 09:56 »
Napewno ktoś by się znalazł :) Ale mogę poczekać. Chodzi mi o sposób jak ja mam wstawiać oceny itp.
A teraz pomysł z kosmosu - może oceniać wszystkie psy razem? Może zrezygnować z sędziów i niech ludzie oceniają i dodaje swoje opinie o psie. Tak jak to jest np. na stronie gdzie ludzie umieszczają swoje zdjęcia i dostają oceny i opinie od innych :)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #82 : 2003-08-23, 10:20 »
Dlaczemu nie ma jeszcze tam moich psow??? ;(
Zapisane

Gopi

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #83 : 2003-08-23, 10:20 »
A ja mam kilka pytań i propozycji :)
1. Jeżeli oceniacie psy z wzorca powinny mieć 1 zdjęcie w staniu z boku, 1 zdjęcie w staniu z przodu i 1 zdjęcie w biegu, bo o tym pisze wzorzec.
2. Jeśli na żadnym ze zdjęć nie można ocenić czegoś, co jest ujęte we wzorcu powinno się odejmować za to maksymalną liczbe punktów do odjęcia za tę rzecz (oczywiście pomijając zęby i genitalia, chociaż są we wzorcu ;) ).
3. Powinniście ustalić ile punktów za co można odjąć.
4. Jeżeli np. 2 psy będą miały maksymalna liczbe punktów to któremu przyznac 1 miesce? Czym sie wtedy kierować?

A i jeszcze nie na temat, Emilko czemu masz pod nickiem nie mieszkaniec tylko zwierzomaster?
Zapisane

paolinka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #84 : 2003-08-23, 10:26 »
Hehe ;) Ale Gopi- nie kazdy ma takie zdjecia. A poza tym to jest troszke takie dziwne. Nobo zdjecie moze wyjsc brzydko. Np. zle swiatlo itp. I wtedy piesek jest.......brzydki.........
Zapisane

Gopi

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #85 : 2003-08-23, 10:33 »
No ale np. jakis pies X ma baaaardzo przesadnie wygięte plecy, właściciel myśli "dam zdjęcie jak leży na plecach, nie będzie widac i mój pies wygra", to troche jakby oszustwo.. Wiem, wiem wymyślam ;)
Zapisane

paolinka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #86 : 2003-08-23, 10:36 »
;) Nie wiem wlasciwie po przemysleniu czy to ma sens. Wiekszosc z szanownych ;) sedziow nie bylo nigdy na wystawie i nie ma zielonego pojecia o budowie itp. Oczywiscie jest kilku co sie znaja :) Sie rozmarzylam: najlepiej przeslac film z postawa psa, ruchem itp :P
Zapisane

Gopi

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #87 : 2003-08-23, 10:40 »
Najlepiej przysłać samego psa ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedz #87 : 2003-08-23, 10:40 »

paolinka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #88 : 2003-08-23, 10:43 »
Ooo :P najlepiej. Ale kaseta lub plyta tez niezly pomysl ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Wirtualne Wystawy Psów
« Odpowiedź #89 : 2003-08-23, 18:14 »
Cytat: Gopi


A i jeszcze nie na temat, Emilko czemu masz pod nickiem nie mieszkaniec tylko zwierzomaster?

Gopi nie mam pojecia...moze Morfi zamienil mieszkanca na zwierzomastera?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.301 sekund z 29 zapytaniami.