Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wystawy  (Przeczytany 1708 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AnUSiA

  • Gość
Wystawy
« : 2004-01-07, 21:19 »
Czy osoba nie pełnioletnia może wystawiać psy na wystawach?
Jeżeli nir to jak ma taka osoba wystawić go?
Prosze o pomoc bo kompletnie sie nie orientuje:(:(
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wystawy
« Odpowiedź #1 : 2004-01-07, 21:23 »
jasne że może wystawiać osoba niepełnoletnia, i często właśnie takie osoby wystawiają :)
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #2 : 2004-01-07, 21:42 »
no to fajnie:]
ale i tak nie mam zielonego  pojecia jak takie wystawy przebiegają co kiedy czeba robić gdzie się zgłosić i takie tam:/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy
« Odpowiedz #2 : 2004-01-07, 21:42 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Wystawy
« Odpowiedź #3 : 2004-01-07, 21:56 »
jak przyjedziesz na wystawę to udajesz się do sekretariatu żeby odebrać katalog (chyba), numerek iii chyba tyle... a moze o czymś zapomniałam, to niech mnie ktoś poprawi ;) i idziesz czekać na swoją kolej w okolicy ringu tak żebyś wszystko mogła obserwować (i zapisywać wszystko ;)), a jak jest Twoja kolej to wchodzisz na ring razem z innymi wystawiającymi według numerków i... robisz to co oni :mrgreen:.
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Wystawy
« Odpowiedź #4 : 2004-01-08, 04:21 »
Numerek wraz z pokwitowaniem otrzymujesz listownie. Wtedy z tym wszystkim udajesz sie do sekretariatu, ktory najczesciej znajduje sie przed wejsciem na wystawe. W Lodzi byla to lawka z parasolem, gdzie siedzialy trzy Panie  ;)
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Agaria

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #5 : 2004-01-10, 03:13 »
Jeżeli nie zaplacisz przy zgłoszeniu psa to niestety numerek też odbierasz w sekretariacie;)))
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #6 : 2004-01-10, 07:38 »
Zbierzcie to w jedno :
Na poczatku wypelniasz zgloszenie i wysylasz je do zwiazku ktory organizuje wystawe. Nastepnie (mowie najlepszym wedlug mnie sposobem) idziesz do banku i wplacasz okreslona kwote na konto zwiazku! Oczywiscie te 2 czynnosci mozesz wykonac w danym zwiazku, ktory to organizuje, ale to troche zachodu jest jak wystawa nie w twoim miesce...  :roll:  No wplacasz kase i odbierasz dowod wplaty. Potem powinni wyslac ci potwierdzenie zgloszenia a w tym (najczesciej) numerek, chociaz nie zawsze, bo mozna go tez odebrac prosto na wystawie. Potem jedziesz na wystawe pokazujesz dowod wplaty, zaswiadczenie o zdrowiu psa (i chyba cos jesce... albo i nie :P) i  dostajesz katalog oraz wszystko co ci bedzie dalej potrzebne! idziesz na swoj ring i czekasz na swoja kolej ;)
Zapisane

Flaś

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #7 : 2004-01-10, 11:00 »
Anusia ja tez bede wystawiac mojego psiura, i tesh nie bardzo wiem jak. Ale juz sa wyjasnienia, to troszke sie rozjasnilo :D My musimy jeszcze cwiczyc postawe, bieg itd :D
Zapisane

bea100

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #8 : 2004-01-10, 12:46 »
Witam ogórkowo i cieplutko wszystkich początkujących wystawców :D
Wystawy- to powinna być frajda (a nie stress) i dlatego moja dobra rada brzmi: udajcie się najpierw na najbliższą wystawę ( najlepiej międzynarodową i najlepiej w hali/ bo to trudniejsza szkoła jazdy) jako gość (bez psa) i poobserwujcie co i jak. To da najwięcej. Hodowców/wystawców  też należy popytać (naprawdę; ja zdobyłam w ten sposób wiele wystawowych cennych rad). Powodzenia ( i zobaczenia na ringu)  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wystawy
« Odpowiedz #8 : 2004-01-10, 12:46 »

amigo

  • Gość
Wystawy
« Odpowiedź #9 : 2004-01-11, 19:25 »
Witaj Bea, jak Ci idzie wystawianie :wink: . Pamietasz, to ja uczylam pierwszych krokow wystawowych Twoja ogarzyce, strasznie jestem ciekawa jak wam dalej idzie.
Goraco pozdrawiam Ciebie i Ogorkowa  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 26 zapytaniami.