Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: "nierasowe" wystawy  (Przeczytany 4233 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Asiulek

  • Gość
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #30 : 2004-02-15, 12:22 »
U nas w pobliżu tez jakos nie było ... i znając zycie nie bedzie ...  :roll:
Zapisane

Helga

  • Gość
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #31 : 2004-02-17, 10:09 »
A ja ostatnio byłam (niestety nie mogłam zostać do końca) na Dzięcięco-Młodzieżowej Wystawie Psów w Legnicy. Bardzo sympatyczna była to impreza, były i całkiem nierasowe, i takie do rasowych podobne, i całkiem rasowe z rodowodami (chociaż one chyba tylko brały udział w pokazach, a nie były oceniane).  Był też pokaz tresury i agility (w których uczestniczyła moja sunia). Organizował to bodajże Dom Kultury, lokalny ZK też uczestniczył (stąd te rasowe). Dla każdego coś miłego, a pieski zachowywały się nierzadko lepiej niż na "prawdziwych" wystawach :) i niektóre były wystrojone na wystawę w kolorowe chusteczki na szyi. Uważam, że coś takiego jest super!!!
Zapisane

sabriel

  • Gość
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #32 : 2004-02-17, 11:55 »
Cytat: Helga
A ja ostatnio byłam (niestety nie mogłam zostać do końca) na Dzięcięco-Młodzieżowej Wystawie Psów w Legnicy. Bardzo sympatyczna była to impreza, były i całkiem nierasowe, i takie do rasowych podobne, i całkiem rasowe z rodowodami (chociaż one chyba tylko brały udział w pokazach, a nie były oceniane).  Był też pokaz tresury i agility (w których uczestniczyła moja sunia). Organizował to bodajże Dom Kultury, lokalny ZK też uczestniczył (stąd te rasowe). Dla każdego coś miłego, a pieski zachowywały się nierzadko lepiej niż na "prawdziwych" wystawach :) i niektóre były wystrojone na wystawę w kolorowe chusteczki na szyi. Uważam, że coś takiego jest super!!!



A przepraszam że zapytam- a to przypadkiem nie Sunday na tym zdjęciu? :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

"nierasowe" wystawy
« Odpowiedz #32 : 2004-02-17, 11:55 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #33 : 2004-02-17, 12:10 »
w Żywcu były 2 takie imprezy organizowane przez " mojego psa" chyba i nazywały się " wiosna lato kici i azora " i "jesień zima K. i A." . był tam pokaz psów rasowych. wystawa kundelków ( nie wiem nie widziałam bo przyszłam za późno na kundelki ) , coś w stylu toru przeszkód a potem rozdali krede i dzieci rysowaly pieski na alejkach parku.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #34 : 2004-02-17, 15:05 »
Cytat: Ananas
w Żywcu były 2 takie imprezy organizowane przez " mojego psa" chyba i nazywały się " wiosna lato kici i azora " i "jesień zima K. i A." . był tam pokaz psów rasowych. wystawa kundelków ( nie wiem nie widziałam bo przyszłam za późno na kundelki ) , coś w stylu toru przeszkód a potem rozdali krede i dzieci rysowaly pieski na alejkach parku.

No i bardzo fajna impreza  :wink:  Podobaja mi sie takie... a tym lepiej jesli dochod idzie na cele doroczynne ;) Mila atmosferka, piekne piesie w okolo... Jesce jak tylko pogoda dopisze to super  :P  Chociaz normalne wystawy tes maja w sobie duzo wdzieku...  :roll:  ale wad tes... :?
Zapisane

pola

  • Gość
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #35 : 2004-02-17, 16:48 »
no to czekać aż wystawa nierasowców (tzn. impreza dla nierasowych :) ) w Wawie a ja sie wybieram  :wink:  :wink:
narobiliście mi smaka na te wystawy/imprezy psie :spoko: peffnie pocekamy do lata  :lol:  :lol:
no ale ..... :):)
pozdr :mrgreen:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
"nierasowe" wystawy
« Odpowiedź #36 : 2004-02-20, 15:39 »
Mam juz pomysł na taką impreze, ale nie wiem czy doczeka się realizacji...Myślałam iwymyśliłam, że można by zorganizować taką zabawę na naszym miejskim placu dożynkowym:)). Zoragnizowałabym kilka konkursów, podzieliłą psy na klasy (mały, średni, duży) i start:). Pomysły na konkursy to: wyścig miedzy pachołkami...(pana z psem), pokaz sztuczek, konkurs na najsłodszy pyszczek, na najmniejszego psa, na największego, na najbardziej kolorowego (umaszczenie wielobarwne) itp... Oczywiście konkursy dla ludzi np: najładniejszy portret mojago zwierzaka, jaka to rasa?? itp:)) Domyślam się że to, aby zorganizować taką "wystawe" zostanie tylko marzeniem:(
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 25 zapytaniami.