Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Junior Handling - o co biega?  (Przeczytany 2035 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madzior_ka

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« : 2004-04-17, 13:37 »
Chciałam się Was zapytać o co dokładnie chodzi w Konkursach Młody Prezenter. Tj. czy trzeba wystawiac własnego psa (mój nie ma rodowodu) czy mozna pozyczonego? Gdzie mozna sie tego anuczyc? Tzn. jakie figury trzeba umiec i czy jest w necie jakas storna opisujaca dokłądnie juz to od praktycznej strony jak i jakie figury sie robi. I czy ten konkurs bedzie w czerwcu na wystawie w krakowie. Acha i jakie warunki trzeba spełniac by wziac w tym udział? A jeszcze przy okazji mam pytanie moze ktos wie bo zeby startowac w agility to poies nie musi miec rodowodu ale jego wlasciciel musi nalezec go ZK o co w tym chdozi? trzeba placic jakies skladki czy cos? na czym polega takie przynaleznictwo i jakie trtzeba spełnaic warunki? z góry dziex...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #1 : 2004-04-17, 13:42 »
madzior_ka przeciez ci wyjasnialam to na innym temacie... wiekszosc tych info masz na www.juniorhandling.pl ... Nie mozna startowac  z psem ktory nie jest rodowodowy... ale ten pies wcale nie musi byc twoj! Nauczyc... tego sie samemu uczy :) Nie ma zadnych szkol... troche podpatrzec, i cwiczyc w domku a szybko dojdzie sie do perfekcji ;) Figury sa rozne i sa one opisane na stronie ktora podalam gdzies w artukulach... Na 10000% bedzie w Krakowie ;) Sa 2 grupy wiekowe od  do 13 lat i od 13/14 do 18 ;) Duzo by mozna mowic wiec jak juz mowilam - wejdz sobie na strone tam jest wszyyyyyyystko!!!
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #2 : 2004-04-17, 13:43 »
też z chęcią się dowiem jak ktoś powie bo sama nie bardzo wiem
Zapisane

Forum Zwierzaki

Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedz #2 : 2004-04-17, 13:43 »

Flaś

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #3 : 2004-04-17, 13:43 »
www.juniorhandling.pl :wink:

Super stronka naszej forumowej paolinki :wink: poczytaj sobie :D
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #4 : 2004-04-17, 14:22 »
Cytat: Husky13
Jesli niewiesz o co biego to biega o kase
:lol:

Tak - chodzi o to, że młode dzieci wystawiają psy (nie koniecznie swoje ;)) :wink:
Zapisane
-

AgaŚ

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #5 : 2004-04-17, 14:23 »
młode dzieci... co za stwierdzenie ;) Ale prosze to mi nie odchodzic od tematu i nie reklamowac :P
Zapisane

madzior_ka

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #6 : 2004-04-17, 14:33 »
acha wielkie dzieki ale mma jeszcze jedno pytanko na które nie ma odpowiedzi na tej stronce chce sie zapyatc czy zeby wystawiac psa i startowac w owym konkursie rzeba nalezec lub byc zaraejsestrowanym gdzies z ZK? a jak tak to na czym taka przynaleznosc polega i ile sie placi skladek i ile sie placiza startowanie w owym konkursie? z gory dzieki...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #7 : 2004-04-17, 14:51 »
madzior_ka uczestnik nie musi a nawet nie moze byc zarejestrowany w ZK poniewaz trzeba ukonczyc 18 lat,aby byc czlonkiem ZK... a w tym konkursie mozna startowac do 18 lat  8) Natomiast pies (nie koniecznie twoj) musi byc zarejestrowany w ZK , bo inaczej nie mialby wystawionej metryki, a bez niej na zadna wystawe nie wpuszcza ... Jesli masz psa rodowodowego (a wiem ze ty nie masz) musi byc on zarejestrowany w ZK na osobe pelnoletnia (np. rodzica, siostre) , ktora wcale nie musi go wystawiac... za czlonkostwo w ZK placi sie rocznie jakas tak kwote... A konkurs MP jest najczesciej bezplatny!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #8 : 2004-04-17, 15:01 »
a trzeba jezdzic do roznych miast czy mozna tylko w swoim miescie psa wystawiac?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedz #8 : 2004-04-17, 15:01 »

Husky13

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #9 : 2004-04-18, 08:15 »
Maciejka ja wiem co to jest Junior Handling ale napisalem to zeby bylo smieszniej  :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #10 : 2004-04-18, 11:04 »
Cytuj
a trzeba jezdzic do roznych miast czy mozna tylko w swoim miescie psa wystawiac?

jasne że można wystawiać tylko w swoim mieście, ale to oznacza duuużo mniej okazji do zwycięstwa ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Junior Handling - o co biega?
« Odpowiedź #11 : 2004-04-18, 11:28 »
i 0 szans zaproszenia cie na finaly do Poznania   :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 26 zapytaniami.