Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 14   Do dołu

Autor Wątek: Naruto Arena :)  (Przeczytany 93961 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Naruto Arena :)
« : 2006-11-16, 16:50 »
hehe, żeby nie spamować o grze w topicu o mandze Naruto założyłam topic w grach :D
 
http://www.naruto-arena.com/

Hmm... jest to gra strategiczna (przynajmniej wg mnie) ^^
Rejestrujemy się, potem klikamy w 'start playing', wybieramy sobie postacie i zaczynamy ^^ Gra polega na takim dobieraniu ataków aby pokonać przeciwnika ^^ Jeżeli ktoś mniej więcej orientuje się kto jak walczy to nie powinien mieć problemu z wyborem składu :D Aby odkrywać nowe postacie do gry trzeba wypełniać misje (więcej pisze w 'ninja missions' ). Są różne rangi itp :P

wypowiadać się :P

mam nick Kostka,  w drużynie Kankuro, Naruto i Sasuk'e a moja ranga to Chuunin :P Skład pewnie niedługo ulegnie zmianie, bo coś nie idzie mi wygrywanie :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #1 : 2006-11-16, 16:54 »
Skład regularnie sie zmienia i to jest zaleta gry. Mozna grac różnymi druzynami a to ciekawe doznanie. Ja własnie przegrałam po raz kolejny... niestety nadal nie łapię kilku rzeczy, ale i tak bawię sie przednio :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #2 : 2006-11-16, 16:55 »
pao a czego nie rozumiesz?? :P Moze ja to rozumiem :P
Kurde, tylko ja sobie myśle - kurde, ale ci ludzie mają radochę jak ze mną wygrywają xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedz #2 : 2006-11-16, 16:55 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #3 : 2006-11-16, 16:57 »
wiesz, tutaj jest o tyle ciekawie, zę nawet przegrywając człowiek sie dobrze bawi :)

a nie rozumiem kwestii z czakrą, a dokładniej z ta losowością (bowiem random to losowy) nie mam pojęcia jak to działa i o co chodzi. nie wuiem tez jak wpływac na ilość czakry która mam do dyspozycji...

o własnie mi załatwili haku :/
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #4 : 2006-11-16, 17:02 »
eee o tego to ja też nie czaje :P
ja mam dziwną sytuację - Rock Lee, Shino (na którego czycham :P) i Sasuk'e przeciwnika ledwo zipią, mój sasu jest w połowie zeżarty ale kurde brak ataków :P i mogą mnie wykończyć :/ tu by się Neji przydał i jego 'eight trigram palms heavenly spin' ... ciachło by wszystkich... albo gryby Kankuro żył :P jego 'pioson bomb' też wszystkich kopie

edit: przegrałam :P
edit: zamieniłam naruto na Sakurę :P zobaczymy co z tego wyjdzie :P
kiedyś miałąm skład Ino, Sakura i Sasu to passa była +3 :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #5 : 2006-11-16, 17:05 »
ano ja tak dziś miałam, wszyscy przeciwnicy na wykończeniu w końcu zostali Sasuke versus Akimichi no i teoretycznie miałam wygrać (jeden cios i koniec...) ale nie mogłam ruchu wykonac bo cakry nie było i tak ruch po ruchu mi HP ubywało i w końcu przegrałam...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #6 : 2006-11-16, 17:11 »
Znów ze special jouninem walcze... ahhh :/ czemu nie moge takiego pokonać.. sama  bym miałą tego jounina :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #7 : 2006-11-16, 17:12 »
Shino, zabuza i neji... jesli wygram to z jednej strony cud, (gracz ma prawie same wygrane...) ale z drugiej jaka radosć :D  niemniej nie licze na cud, postaram sie odejść z godnością ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #8 : 2006-11-16, 17:17 »
Znów przegrałam xD
jak kiedyś walczyłam łeb w łeb i przegrałam niesety to na pw dostałam od gościa:
Good game.
it was the best one so far for me.
That round, i really knew what to do,
the other rounds, i didn't, that's why i lost so much
;p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedz #8 : 2006-11-16, 17:17 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #9 : 2006-11-16, 17:20 »
WYGRAŁAM !!!! :D :D :D

wykończyłam mu Nejiego a potem sie do Zabuzy dobrałam :)

no i zrezygnował :) ufff :)

zostały mi Hinata i Ino :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #10 : 2006-11-16, 17:25 »
skubana... a ja się poddaje... przerwę robie xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #11 : 2006-11-16, 17:27 »
no ja właśnie męczę Hinatę, ale szanse mam znikome, a po tym ataku wręcz zerowe...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #12 : 2006-11-16, 17:30 »
dobra.. zmiana składu... Sasu, Kankuro i Shikamaru :P
edit: walcze z jakimś geninem.. ale bedzie miał radochę jak ze mną wygra :P

edit: jednym ciosem Lee pokonał mojego Sasu!!
edit: świnia!! został mi tylko Shika!
już wiem że Lee będzie w składzie u mnie xD
edit: kaput :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #13 : 2006-11-16, 17:49 »
no nareszcie temat o NA ^^ Pochwalę się troszkę :P
Mój niezawodny skład : Zabuza, Temari i kankuro właśnie wygral po raz 18 a przegrał tylko 9 ^^
No i zdobyłam ino wreszcie. Teraz muszę 2 razy pokonać każdego z wioski dźwięku. A zanim zrsetowałam konto to byłam jouninem i 2 razy wygrałam z legendarnym sanninem (a walczyłam z 3 :) )
Pójdę spać dopiero jak znowu będe jouninem ^^

EDIT:
Wkleje przetłumaczoną instrukcję produkcji nie mojej ^^

Walka

"Sedno"
W Naruto-arena wlaka toczy się pomiędzy 2 drużynami (3v3). Zarówno Ty jaki i Twój przeciwnik, wybieracie 3 postacie, które będą walczyć dopóki ostatni członek drużyny nie padnie. Każdy z nich rozpoczyna gre z 100 hp. Po krótce, masz tą wartość zmniejszyć do zera :) W tym celu, będziesz wypracowywał taktyki i strategie w celu uszkodzenia oponenta.

Poprzez używanie chakry, postacie mogą przygotowywać umiejętności. Te skille mogą na przykład ogłuszać, bronić albo uszkadzać postaci w grze. W trakcie rundy, jedna postać może przygotować tylko jednego skilla ( jeśli pozwolą Ci na to zapasy chakry ). Każdy ruch gracza winien być ukończony przed upływem 60 sekund. Jeśli gracz zdążył wybrać skille i jest gotowy wykonać ruch, klika przycisk "PRESS WHEN READY". Następnie ruch wykonuje przeciwnik.

"Wybieranie skilli"
Tak jak wspomniałem, będąc w grze możesz wybierać skille. Najpierw musisz kliknąć na jedną z trzech wybranych postaci. Następnie możesz wybrac spośród dostępnych skilli, gdy tylko pozwala Ci na to chakra. Skille, które nie będą mogły być rzucone będą przyciemnione/przyszarzałe :D Gdy wybierzesz skilla, postacie należące do przeciwnika będą migać na żółto. Musisz wybrać, który z nich przyjmie cios. W przypadku gdy chcesz cofnąć skilla, możesz kliknąć na małe okinko przy avatarze postaci. Wówczas chakra jest automatycznie odzyskiwana.



"Chakra"
Na początku rozgrywki, jeden z graczy otrzyma 1 chakrę. Tzn. gracz, który wykonuje pierwszy ruch. Kiedy ten skończy, drugi gracz zaczyna od 3 chakr. Po zakończeniu 1 rundy, obaj gracze otrzymają po 1 chakrze dla każdej postaci ze swojego składu. Gracz dostaje chakre na początku każdej rundy. Niewykorzystana chakra będzie wciąż dostępna w trakcie kolejnej rundy. Zauważcie, iż czarna literka "T" reprezentuje sumę wszystkich twoich chakr. Jest to wskaźnik tego ile ?losowych? chakr posiadasz.

"Typy chakry"
JAk zostało wspomniane wyżej, chakra jest używana do przygotowania skilla. Każdy skill wykorzystuje inny zestaw chakry.

Są 4 rodzaje chakry:

Bloodine
Ninjutsu
Taijutsu
Genjutsu

Szansa zdobycia pewnej chakry wynosi 25% dla każdej, jako że mamy ich 4 rodzaje. To znaczy, że jest to losowy zabieg, i że możesz równiez otrzymać kilka chakr tego samego typu. Wracając do tych 4 rodzajów, niektóre skille wymagają tzw. losowej chakry <tttuuuuuu obrazek>. Ten typ chakry może być zastąpiony kązdą z wyżej wymienionych. Na zakończenie każdej z rund, gracz ma możliwość wyboru, który to rodzaj chakry będzie reprezentował "losową chakrę". Poprostu klikasz na "+" obok chakry, której chcesz użyć. Oczywiście, "-" używamy do odzyskiwania chakry spowrotem do naszej puli, w przypadku gdy poczujesz, że wykonałeś zły ruch.



"Wybór drużyny"
Naruto-arena.com skupia się na taktykach i strategiach drużynowych. Wybór odpowiedniej drużyny to istotny element rozgrywki. Tworzysz drużynę składającą się z 3 postaci. Owe postaci powinny ze sobą dobrze współpracować, opierając się na wymogach odnośnie chakry jak i na skillach traktujących o wzajemnym wspomaganiu. W trakcie grania zobaczysz wiele strategi prezentowanych przez różne teamy. Twoim zadaniem jest znalezienie najlepszej taktyki i trenować aby ostatecznie ją opanować.
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Mesz

  • Gość
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #14 : 2006-11-16, 17:52 »
A ja ostatnio ciągle przegrywam... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedz #14 : 2006-11-16, 17:52 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #15 : 2006-11-16, 18:12 »
ja poluje na Ino i Hinatę :)

a co do przegrywania to chyba nadal jestem w czołówce ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #16 : 2006-11-16, 18:17 »
Więc z tą chakrą chodzi o to, że...
z każdą rundą każda jedna postać dostaje punkt chakry
aby wykonać jakąkolwiek technikę potrzeba odpowiedniej chakry np.

aby wykonać great waterfall technique potrzeba chakry taijutsu oraz jakiejkolwiek innej. Ponieważ posiadam jedynie chakre bloodline i ninjutsu to nie mogę wykonać tej techniki.

kankuro potrzebuje trzech bylejakich chakr aby wykonać tą technikę.

wtedy wybieramy które nasze wolne chakry mają iść na wykonanie techniki (najlepiej wybrać te których nie używa żadna nasza postać/używa ja bardzo żadko
np. masz np. gaare shikamaru i temari. Żadna z tych postaci nie używa taijutsu nie to wtedy najlepiej ją użyć na "random")

Czasami jednak mamy wystarczającą ilość chakr ale mimo to nie możemy wykonać techniki.
Powód 1 : Trzeba odczekać zanim wykona się technikę ponownie
Powód 2 : Przeciwnik zablokował nam wykonywanie technik

Mam nadzieje że o to chodziło, bo jak nie to poczuje się jak debil tłumacząc coś co rozumiecie ^^

AAA! PRZEGRAŁAM!
teraz 11 przegranych i 17 wygranych :/ Muszę bardziej wygrywać nooo...
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #17 : 2006-11-16, 18:21 »
Dory, ja zrozumiałam :)

generalnie to nie załapałam tylko tej losowej, ale po pierwszym wpisie nastała jasność :D

niemniej nadal jestem wielka przegraną NA i wcale sie nie martwie z tego powodu:)

Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #18 : 2006-11-16, 18:23 »
no to mam inne pytanie: czy któraś z postaci ma zdolność odbierania czakry przeciwnikowi? generalnie w naruto był taki typ, tu go nie widzę, ale spotkałam sie z sytuacją że po turze nie miałam wogóle czakry. Całkiem jakby mi ją przeciwnik zablokował...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #19 : 2006-11-16, 18:23 »
xD 4 przegrane , 0 wygranych xD wlasnie zalapalam jak w tym atakowac wiec mzoe wygram xD
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #20 : 2006-11-16, 18:24 »
no to kolejna przegrana. numer 93...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedz #20 : 2006-11-16, 18:24 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #21 : 2006-11-16, 18:29 »
cóż pao, ale pomimo iż masz sporo przegranych to w końcu jesteś 933 a to niewiele do 700 czyli jesteś prawie jak sannin ^^ (coprawda prawie robi wielką różnicę, ale kto by się tym przejmował :P)

Pao  neji i hinata zabierają całą chakrę przeciwnika (ale chyba jej nie dostają) i chyba jeszcze któryś z dźwięku. Neji tym atakiem co są te koła (64 udeżenia) a hinata... chyba tym co w obrazku ma wyprostowaną rękę XD Bo 64 uderzenia hinata version chyba tak nie robi :)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #22 : 2006-11-16, 18:31 »
no własnie tak najiego i hinate podejrzewałam o to. Dźwiękowiec napewno (sa[****] walczył z nim w czasie eliminacji do drugiego stopnia egzaminu) ale tu go nie widziałam.

NIestety ale właśnie walczę przeciż baguyanowcom i czakry nie mam by walczyć... :/

przegrałam :)
ale mimo ciągłych porażek fajnie mi sie gra :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #23 : 2006-11-16, 18:34 »
ale któryś z dźwiękowców w grze też sobie przyswoił tą umiejętność XD Bo grałam z ludkiem majacym tayuyę, Jiroubou  i Kidoumaru i straciłam cała chakrę a miałam jej wcześniej sporo

Kolejna przegrana XD coś mam złą passę. Chyba wywalę kankuro i temari a wezmę sobie hyuugów :P
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #24 : 2006-11-16, 18:36 »
no tak, orochimarowcy mają specyficzne mieszanki ;)

albo inaczej: to są specyficzne mieszanki ;)

kolejna walka, ale nie nastrajam sie optymistycznie ;)

a co do zabirarania czakry to neji takową zdolność ma :) niestety nie mam możliwości jej jeszcze wykorzystać, ale jak sprawdze to dam znac czy samemu sie czakre zyskuje :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #25 : 2006-11-16, 18:39 »
aaa włąśnie walczę z kimś kto ma 12 wygranych i 0 przegranych ! Trzymajcie kciuki chcę  mu utrzeć nosa ^^

EDIT:
eee -_-' Wygrałam... koleś uciekł gdy mnie zobaczył XD
Teraz walczę zabuzą i hyuugami :)
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #26 : 2006-11-16, 18:43 »
jak sie ninija missions wykonuje?:P
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #27 : 2006-11-16, 18:44 »
no to masz fajnie, na mój widok nikt nie ucieka :d (no prawie nikt)

niestety ale zabieranie czakry to powazniejsza kwestia, trzeba to rozpracowac :D niemniej zepchnęłam przeciwnika do defensywy :)

rivena: kazda jest opisana.
misje polegają na wygrywaniu konkretnych walk
np: masz wygrać 5 walk w składzie sasuke, sakurka i naruto
np: masz wygrać walki z ino, kibą  (...) mając w sładzie sasuke
np: masz wygrać 15 walk z haku w drużynie
itd :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedz #27 : 2006-11-16, 18:44 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #28 : 2006-11-16, 18:49 »
włazisz na http://www.naruto-arena.com/serve-untill-death-missions/ lub http://www.naruto-arena.com/the-sound-4-missions/
i tam masz listę misji
Niektórych nie możesz wypełnić jeśli nie masz odpowiedniej rangi albo nie wypełniłaś innej misji. Trzeba będzie wtedy podnieść swoją rangę i/lub wypełnić misję o której pisze w warunkach rozpoczęcia nowej.

HA MAM SPESZAL JOUNINA ;)!
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Naruto Arena :)
« Odpowiedź #29 : 2006-11-16, 18:56 »
załamuje się przy was -_- chyba przestane grać bo opóźniona jestem -_-
Zapisane
emocjonalne kanapki
Strony: [1] 2 3 ... 14   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.138 sekund z 28 zapytaniami.