Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Psy rasowe za darmo!!!

<< < (2/8) > >>

DorotaP:
No pewnie - rasowy piesek MUSI kosztować...
A to że ktoś chce konkretnie wyglądającego psa który się podoba - no, to faktycznie nadmiar naiwności i samolubstwa...  :oops:  
A co mają zrobić ci których nie stać na to aby zapłacić za psa 2.000 zł ???

olc!a:
Schroniska przepełnione, w serwisach typu 4lapy.info mnóstwo ogłoszeń o psiakach. Nie problem poszukać jakiegoś dla siebie. Ale zamieszczać ogłoszenie, że z dobrego serca przyjmę za darmo szczeniaka wartego 2.000 zł... :roll: :roll: Jeśli ktoś nie ma kasy na rasowca, to niech nie stawia warunków typu 'maksymalnie 3 miesiące' albo 'rasa taka a taka, umaszczenie takie a takie'...

Swego czasu sama zamieszczałam ogłoszenie w 4lapach i dogs.pl, ale jedynym  moim warunkiem było: spora sunia, wiek do 3 lat, nieagresywna w stosunku do kotów. Nie stać mnie na psa rasowego za 2.000 zł, więc spoko - mogę wziąć kundla. Nie przeszkadza mi to.
PeeS ostatecznie i tak pojechałam do schroniska ;)

Mlody:
Jak sie nei ma kasy a sie chce rasowca dobrym wyjsciem jest wziasc pieska na prawach hodowlanych :)

Kira:
Cytat: Mlody>>>>Jak sie nei ma kasy a sie chce rasowca dobrym wyjsciem jest wziasc pieska na prawach hodowlanych :)<<<<
:) ja bym tak niemogla ..... w kazdej chwili moga ci go zabrać :(

norris:
Cytat: Mlody>>>>Jak sie nei ma kasy a sie chce rasowca dobrym wyjsciem jest wziasc pieska na prawach hodowlanych :)<<<<

ja też bym tak nie mogła i nie chciała... jak ktoś nie ma kasy to nie lepiej zaczekać i uzbierać odpowiednią sumkę? :idea:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona