Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Do dołu

Autor Wątek: The sims 2 !!  (Przeczytany 106651 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #90 : 2004-10-02, 18:14 »
O mnie....to bez sensu he he he :P
Zapisane

Alii

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #91 : 2004-10-03, 15:39 »
szkoda, że ta część nie chodzi. Może kiedyś pokusze sie na oryginalna. Na razie mam tą grę tylko pożyczoną, aby zobaczyć czy warto kupować  :wink:
Zapisane

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
The sims 2 !!
« Odpowiedź #92 : 2004-10-03, 21:57 »
Cytat: Naomi151
Cytuj

A może mi ktoś powiedzieć dlaczego ja nie mogę budować, wstawiać nowych okien i dzwi oraz dawać kwiatków?? Nie kumam tego, cała gra mi chodzi bez tej częsci remontowej

Ja też tak mam, chyba dlatego że piracka, ale mój kolega próbuje coś z tym zrobić może mu się uda :roll: ...


To wcale nie zalezy od pirata, moim zdaniem to zalezy od sprzetu w kompie, bo u mnie tez nie ma swiatla a to oryginal, a u taty (baaardzo mocny komp, to po prostu szatan  :o ) w pracy swiatlo docieralo jak w prawdziwym zyciu, tzn. oswietlalo kawaly mieszkania, a nie tak jak w simsach 1 stawiasz kilka okien i tak sztuczne od razu caly pokoj oswietlony :).
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #92 : 2004-10-03, 21:57 »

Lobos

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #93 : 2004-10-04, 14:20 »
nie no sorry, cos takiego na pewno nie moze byc spowodowane slabym sprzetem. sa to po prostu bledy gry, w przypadku piratow rozne zabezpieczenia a przy oryginalach moze byc to po prostu blad samej gry. powracajac do piratow EA slynie z zapodawania dobrych zabezpieczen, w przypadku konsol jest podobnie, wczesniej trzeba bylo je inaczej odpalac, w tym momencie wszelkie chipy lamia te "bramy". z pewnoscia istnieja dobrze spiracone simsy, dobry programista potrafi to zrobic wiec trzeba szukac odpowiednich zrodel.
Zapisane

Apiska

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #94 : 2004-10-06, 18:04 »
Mam problemy z instalacją :( GBuu....niech ktos mi pomoże :( Mam je na 4 CD . Wkładam pioerwsza i sie straaasznie długo istaluje i to co jakis czas blad wyskakuje, daje "ponów próbe" i leci dalej :/ Az przy 100% klama , zatrzymuje sie :/
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
The sims 2 !!
« Odpowiedź #95 : 2004-10-06, 19:33 »
Mam problem z simami 2.
Po zainstalowaniu (wszysko idzie dobrze)zaczynam grać w grę.Wszystko ładnie i pięknie aż do czasu.Gdy wybieram parcele (czy coś koło tego) gra zmienia kolory na czerwono-czarny-w dodatku migający a ludziki chodzą z rękoma ułożonymi prostopadle do ciała.Tam gdzie wybiera się rożne opcje np.kupuj,buduj są normalne kolory,albo jak nacisne i jest podejdź tu to ta głowa jest kolorowa.Więc o co chodzi??Chyba jasno opisałam problem ;)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Lobos

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #96 : 2004-10-07, 19:40 »
ponizej macie linka, gdzie niejaki vampir20  przedstawia co zrobic aby dzialal tryb budowania w wersjach pirackich :grr:

http://gry.wp.pl/iforum/viewtopic.php?t=20538

nie chcialo mi sie wszystkiego czytac, ale niby zdaje egzamin.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #97 : 2004-10-09, 19:19 »
malutka, albo to wina grafiki (ale dziwne ze tylko w jednej sytuacji tak sie robi), albo po prost trefna gra  :wink:
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
The sims 2 !!
« Odpowiedź #98 : 2004-10-09, 21:14 »
Gra u kumpeli działa. Prawdopodobnie mam za mało ramów.Ile Simsy potrzebuja???
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #98 : 2004-10-09, 21:14 »

corn

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 495
The sims 2 !!
« Odpowiedź #99 : 2004-10-09, 21:19 »
256 ram ;)
Zapisane
Nic nie dodaje otuchy bardziej niż fakt, że wszystko toczy się jak zwykle.

Tiggy

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #100 : 2004-10-25, 15:32 »
Sluchajcie, ja zaraz nei wyrobie  :lol:  :cry:  :roll:
Mam to samo co malutka.
Bez cracka na budowanie dzialalo mi swiatlo. Jak tego cracka zamontowalam, to swiatlo przestalo dzialac....  :roll: Wiec mam 2 opcje-albo buduje bez swiatla,albo gram i nie buduje ze swiatlem..  :roll: Ktos wie co zrobic? Malutka a Ty co ztym zrobilas??
Zapisane

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
The sims 2 !!
« Odpowiedź #101 : 2004-10-25, 20:18 »
Ja nic nie zrobiłam,bo jedyna rada to zwiększyć ilość ramów  :(
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Kate and Tupcia and Fokus

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #102 : 2004-10-25, 21:03 »
A czy na tych płytach macie plik pod nazwą <obraz płyty> czy coś w tym stylu ?
Zapisane

Ax

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #103 : 2004-10-28, 17:32 »
Amarae- normalnie kosztuje ok 140 zl ;)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #104 : 2004-11-08, 22:50 »
Nie wiecie co zrobić, żeby się dało budować albo coś w simsach 2?
Ściągnełam opis z jednej stronki [www.patrix.republika.pl] [tam też znajdziecie te pliki co potrzebne do Simsów 2, w których nie da sie zrobić własnego mieszkanka. Oto opis, radze go wam wydrukować bo się w tym nie połapiecie =) Postępujcie zgodnie z tą instrukcją a wszystko będzie ok z waszymi SIMSAMI 2 =) : Jak budowac sciany w grze The Sims 2 sciagasz plik z serverka: Poda&sup3;em (wystarczy kliknac w obrazek  nastepnie musisz go rozpakowac np. WinRarem. Pojawi Ci sie wtedy katalog TSBIN a w nim znajda sie 2 pliki: 1- Sims2.exe 2- Sims2-workaround-nocd-working with buildmode.zip 1. Wgrywasz do katalogu z gra do katalogu TSBin czyli np: CProgram Files/Sims2/TSBin 2. Musisz rozpakowac wtedy pojawia Ci sie 3 pliki: a. Readme.txt b. Sims2_1_RIP.MDF c. Sims2_1_RIP.MDS Narazie zostawiamy je w spokoju. Kolejny etap to zainstalowanie programu Daemon 3-47 wejdz w google i wpisz deamon 3.47 Gdy sie sciagnie wtedy instalujesz go. Uruchamiasz ponownie komputer i pojawi Ci sie taka czerwona b&sup3;yskawica w prawym dolnym rogu ekranu Naciskasz na nia prawym przyciskiem myszy i wybierasz Virtual CD/DVD-ROM nastepnie Set Number Of Devices i wybierasz 1 drive. Kolejna rzecz ktora musisz zrobic to znowu Naciskasz na ten program prawym przyciskiem myszy, wybierasz Virtual CD/DVD-ROM i wciskasz na Devices 0 pojawi Ci sie wtedy nowe okienko i musisz znalesc plik Sims2_1_RIP.MDS (ktory wczesniej rozpakowales). Otworzy Ci sie okno z zawartoscia gry ktory mozesz spokojnie zamknac. Teraz wchodzi do swojej gry tam gdzie masz ja zainstalowana i odpalasz gre Jesli gra nie chce sie uruchomic to jedynym problemem moze byc to iz masz zainstalowany program CloneCD lub Alcohol ktory musisz odinstalowac i wywalic z rejestru. Odinstalowac chyba kazdy potrafi wiec napisze jak wywalic z rejestru ! Start -> Uruchom -> wpisujesz Regedit nastepnie pojawi Ci sie okienko. W nim musisz skasowac pliki ktore znajduja sie w tych kluczach. HKEY_CURRENT_USER\Software\SlySoft\ HKEY_CURRENT_USER\Software\Elaborate Bytes\ gdy juz to zrobisz mozesz spokojnie odpalic gre i bawic sie budujac sciany pozdro ! KONIEc  
-------------------
wyszukane na forum  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #104 : 2004-11-08, 22:50 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #105 : 2004-11-24, 22:04 »
Oglądaliście wczoraj program na tvp2 - chcą zakazać sprzedaży simsów bo pisze że to jest gra od 7 lat i się czepiają do' bara bara" i takich tam

pozatym kto kupiłby taką gre dla 7 letniego dziecka  :roll:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
The sims 2 !!
« Odpowiedź #106 : 2004-11-24, 22:07 »
nie ogladalam,bo nie mam tvp2 :?
przeciez tego bara-bara nie widac :roll:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Apiska

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #107 : 2004-11-25, 14:37 »
Potrzebuję Cd keys do simsów pomóżcie :!!!:
Zapisane

Nataila

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #108 : 2004-11-25, 17:29 »
No właśnie. Nikt by nie kupił takiej gry dla siedmiolatka!

Cytuj
chcą zakazać sprzedaży simsów


To już przesada.
Pomijając już wszystko inne, przecież takie siedmioletnie dzieci by nawet nie umiały w to grać  
 :) .
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #109 : 2004-11-29, 13:49 »
Mam juz od jakiegoś czasu The sims 2 i jestem zachwycona :) Nie jest to oryginalna gra ale wszystko chodzi jak trzeba :) i wszystko jest :) Od dawna marzyłam sobie o starzejacych sie ludziach i nareszcie doczekałam się :) I w dodatku kilka dni temu moją kobietkę zapłodnił kosmita i mam teraz mełgo kosmitę z dziwnymi alienowskimi oczami ;) szkoda ze nie ma zwierzaków ale tak jak ktoś mówił- napewno dodatki sie pojawią z czasem :)
Jedynym moim problemem było projektowanie ubrań bo się nie dało ale okazało się że trzeba te ubrania poprostu kupić  :lol:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #110 : 2004-11-29, 14:35 »
wg mnie strasznie nudne, widziałam wczoraj u kol. i też był mały kosmita, ta grafika dziwna jakś i w ogóle...
Zapisane

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #110 : 2004-11-29, 14:35 »

Monika Z

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #111 : 2004-11-29, 17:04 »
Cytuj

wg mnie strasznie nudne, widziałam wczoraj u kol. i też był mały kosmita, ta grafika dziwna jakś i w ogóle...

To trzeba zagrać a nie się patrzeć
Zapisane

Alii

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #112 : 2004-11-30, 17:30 »
Cytuj

 w dodatku kilka dni temu moją kobietkę zapłodnił kosmita i mam teraz mełgo kosmitę z dziwnymi alienowskimi oczami

Jak ty to zrobiłaś??
Cytuj

Jedynym moim problemem było projektowanie ubrań bo się nie dało ale okazało się że trzeba te ubrania poprostu kupić

To tak sie da zrobić?? W jaki sposób??
Zapisane

Amarae

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #113 : 2004-11-30, 17:43 »
Kobita sie musi długo patrzeć przez teleskop, potem ją porwą i wróci w ciąży :P Musisz pojechać do centrum, gdzie są sprzedawane ubrania :P Są wieszaki :P
Zapisane

Ellen

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #114 : 2004-11-30, 17:52 »
Buu, ja chce nowego kompa, ja chce The Sims2... buu... :P
A powiedzcie mi ma ktos moze dodatek Zwierzaki?
Zapisane

Alii

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #115 : 2004-11-30, 17:54 »
Cytuj

Kobita sie musi długo patrzeć przez teleskop, potem ją porwą i wróci w ciąży  Musisz pojechać do centrum, gdzie są sprzedawane ubrania  Są wieszaki

Aaaaaaaa, teraz to już wszystko jasne. w weekend gram w simsy, ja chcę kosmitę :wink:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
The sims 2 !!
« Odpowiedź #116 : 2004-11-30, 17:58 »
Cytuj

Kobita sie musi długo patrzeć przez teleskop, potem ją porwą i wróci w ciąży Musisz pojechać do centrum, gdzie są sprzedawane ubrania Są wieszaki


Aaaaaaaa, teraz to już wszystko jasne. w weekend gram w simsy, ja chcę kosmitę

Tylko musisz chyba patrzeć przez ten najdroższy- ja własnie przez niego patrzyłam ;) Powodzeniu w robieniu kosmity  :lol:  ;)

A jeszcze mam pytanie- czasami np jak pojawia się u mnie dziecko albo jak starają sie o dziecko to pokazuje się taki filmik a czasami nie, od czego to zalezy??
Zapisane

Amarae

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #117 : 2004-11-30, 18:06 »
Sama nie wiem :P Raz jest, raz nie :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

The sims 2 !!
« Odpowiedz #117 : 2004-11-30, 18:06 »

Scorpio

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #118 : 2004-11-30, 18:15 »
Słuchajcie mam pytanko. U mnie w tych simsach nie działa budowanie. Koleżanka mówi że jest podobno na to jakiś crack(czy jakoś tam), ale ona zapomina się zapytać taty który wie więc was pytam, może wy wiecie co robić??
Zapisane

Amarae

  • Gość
The sims 2 !!
« Odpowiedź #119 : 2004-11-30, 18:21 »
Trzeba przeczytać temat, to znajdziesz :roll:
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 28 zapytaniami.