Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Obgryzanie klatki  (Przeczytany 10595 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #30 : 2002-10-21, 19:12 »
Ja nawet nie próbuję puszczać Pysi z Gizmo bo wtedy byłoby CHAPS i już po niej...ale jak Gizmo czasami siedzi i szczeka przy jej klatce to ona na początek wspina sie do niego, ale jak on jej tak szczeknie wprost do ucha to ona ucieka, ale potem znów wraca, więc u mnie ta metoda zabardzo nie działa :wink:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #31 : 2002-10-22, 13:19 »
Igorek już przełamał swoją nieśmiałość i sam prosi o wypuszczenie go z klatki. Tak słodko wyskakuje z niej, ale zawsze jest w bezpiecznej odległości, żeby w razie czego czmychnąć z powrotem. Urządziłam mu małą jadalnię z kartonu. Wkładam tam sinko i pokarm suchy, także ma porządek w klatce oprócz bobków oczywiście  :lol:  :lol:  :lol: Ale naprawdę się w nim zakochałam  :serce:  :serce:  :serce:
Zapisane

Vana

  • Gość
ech...te gryzonie..hehe
« Odpowiedź #32 : 2002-10-24, 20:38 »
To chyba jednak całkowicie normalne bo wszysttkie moje chomiki w ten właśnie sposób doprowadzały mnie do obłędu...ale sie nie dałam :) sądze że do wszystkiego da się przywyknąć...klatka może nie najlepiej wygląda bez farby ale chyba nowej kupować nie warto??;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

ech...te gryzonie..hehe
« Odpowiedz #32 : 2002-10-24, 20:38 »

emilka_old

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #33 : 2002-10-26, 22:15 »
Moj chominek te ż  obgryza pręty..ale robi to po to zeby go wypuscic z tej okropnej klatki ;) :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #34 : 2002-10-26, 22:20 »
Bo przecież chomiczkom sie rzadna klata nie podoba ;)
trzeba akwarium zapelnic ziemia, posadzic trawke ;))
Zapisane

milka004

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #35 : 2002-10-27, 12:01 »
No a co do trawki to ostatnio widzialam w s-zoo trawke do posadzenia dla gryzoni. Fajna rzecz szczegulnie na zime :wink:
Zapisane

Saba

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #36 : 2002-10-27, 12:05 »
A gdzie i jak się taką trawkę sadza? Nidgy się z tym nie spotkałam  :)
Zapisane

milka004

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #37 : 2002-10-27, 12:27 »
No ja tez dokladnie nie wiem ale pewnie tak jak dla kota w doniczce tylko ze kociakom trawka sluzy do innych celow...
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #38 : 2002-10-27, 13:29 »
CIEKAWE, CIEKAWE.....JAK MOJ CHOMINEK ZAREAGOWAL BY JAK BY MU NAGLE TRAWA W KLATCE UROSLA :)  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obgryzanie klatki
« Odpowiedz #38 : 2002-10-27, 13:29 »

Saba

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #39 : 2002-10-27, 13:33 »
:D Moje świnki uwielbiają trawkę. A jakby im wyrosła w klatce to jak ja bym tam sprzątała?
Zapisane

Gerda

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #40 : 2002-10-27, 14:11 »
Saba posiej sobie na balkonie trawkę heh !!!
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #41 : 2003-06-01, 21:10 »
Jeśli chodzi o smarowanie prętów to próbowałam kiedyś smarować rozkrojoną cebulą-mojego chomisia to odstraszało ale zapach niestety szybko wietrzał.Też nie mam sposobu na to gryzienie ale zawsze jak chomik zaczyna gryźć kraty to daję mu coś dobrego (np delicje dla gryzoni albo inne chomicze ciasteczka),wtedy ma zajęcie na jakiś czas a potem zapomina co robił przed chwilą i zajmuje się czymś innym :)
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #42 : 2003-06-02, 14:35 »
MÓJ KRÓLICZEK TEŻ GRYZIE PRETY KLATKI
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

Rysiczka

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #43 : 2003-06-03, 09:32 »
M
Zapisane

mar-rol

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #44 : 2003-06-03, 19:17 »
Nudzą się. Daj im jkaieś ciekawe zajęcie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obgryzanie klatki
« Odpowiedz #44 : 2003-06-03, 19:17 »

pomarańczowa

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #45 : 2003-06-04, 12:19 »
Moje myszoskoczki wieczorem jak sie klade to zaczynaja koncert ale ja zawsze wlaczam walkmana:)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #46 : 2003-06-04, 15:25 »
moj myszoskoczek jak chce wyjsc to "myje" szybe akwarium. przynajmniej tak to wyglada. albo chce sie przekopac na drugo strone. nie robi przy tym za duzo halasu, i fajnie sie na niego wtedy patrzy
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

tiaraa

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #47 : 2003-06-06, 20:16 »
moje dwa myszoskoczki robią tak odkąd dostały nową dużą klatkę, czyli  gdzieś od 4 lat niewiem dlaczego tak się dzieje, ale próbowałam już wielu sposobów i naprawdę niewiem co mam robić. Gdy lkatka była mała i ciasna nic takiego się nie działo a teraz mają 4 piętra, zabawki, wychodza na pokój bardzo często i z takim zacięciem to robią ze aż mnie to czasem przeraża w niektórych miejscach nie ma już farby!!!! tak w ogóle mam jedno pytanie nie bardzo się znam na tym ile żyją myszoskoczki. Moje mam ponad 5 lat i nie były już takie małe jak je dostałam. Ostatnio więcej spią i nie są już takie ożywione ale nadal cieszą się dobrym zdrowiem dzięki bogu, aha zapomniałam zaznaczyć że to dwaj chłopcy i dziewczyn chyba nie mieli, ale czy to może mieć wpływ na ich osowaiałość. Dodam że bardzo się kochają więc chyba dziewczyny im niepotrzebne (haha!!!)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #48 : 2003-06-07, 11:31 »
mówię wam z Igora taka się cholera zrobiła że po prostu szok  :!!!: :!!!: :!!!: w nocy zaczyna koncert, gryzie pręty, chce wyjść na zewnątrz :!!!: na noc go zamykam heheh, a jak zaczyna gryźć to wkładam palce do uszu, może to śmiesznie wygląda, ale poważnie w takiej pozycji zasypiam  :lol: ---> ale zdarza się to na szczęście coraz rzadziej  :wink: pozdrawiam :!!!:
Zapisane

Tonks

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #49 : 2003-06-19, 11:18 »
Obgryzanie krat przez gryzonie

Świnka chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę lub jest to przejaw nudy.
Zapisane

Tonks

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #50 : 2003-08-05, 10:26 »
zwierzęta gryzonie często obgryzają kraty gdy sie im nudzi lub chcą wzrucić na siebie uwagę
Zapisane

Forum Zwierzaki

Obgryzanie klatki
« Odpowiedz #50 : 2003-08-05, 10:26 »

Zwierzaczek

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #51 : 2003-08-05, 11:13 »
Moj chomik strasznie obgryzal klatke,
a swinka mieszka w duzym akwarium, wiec nie ma problemu, no chyba, ze w nocy zajmie sie sucha skorka od chleba lub poidelkiem  :)  :)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #52 : 2003-08-05, 14:22 »
nasze skoczki na zmiane gryza preciki, cos w tym musi byc. moze to jakas taka tradycja wsrod gerbilkow  :lol:  :lol:  :lol:

jeden przestaje to natychmiast jego miejsce zajmuje drugi i tak na zmiane, przez godzine rano, troche popoludniu no i obowiazkowo w nocy.

chociaz ostatnio rozwiazalem problem nocnego gryzienia pretow, daje im rolke z papieru toaletowego (to takie tekturowe ze srodka a nie cala rolke :lol: ) tak sie zmecza walczeniem z ta rura ze ida spac. Sposob dosc skuteczny, polecam.
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #53 : 2003-08-05, 15:13 »
Swojego czasu miałam parke koszatniczek najpierw miały agua takie duże dla królików w którym zrobiły dziure z boku, przyczepiłam plytke metalową która potem też zjadły, następnie kupiłam klatke z plastikowym dnem w którym zrobiły dziure, lakier odpadl z prętów od piłowania mimo ze biegały pół dnia po pokoju i zdarzało im się obgryzać meble, oczywiście miały w klatce galęzie kolby itp. Nie pytajcie o hałas......
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

joankrolik

  • Gość
Obgryzanie klatki
« Odpowiedź #54 : 2003-08-06, 13:29 »
widze ze nie tylko ja mam problem z tym gryzieniem kratki, moja Łatka ma do tego taką kondycje że az jej zazdroszcze uporu
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.