Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Grupa krwi w telefonach komórkowych  (Przeczytany 1234 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Grupa krwi w telefonach komórkowych
« : 2007-08-08, 20:30 »
To bardzo ważna sprawa. Jeżeli znacie swoją grupę krwi umieszczajcie ją w swoich komórkach w opcji kontakty. W razie jakiegoś wypadku może nam to uratować życie. Zamiast oczekiwania na wynik badania grupy krwi już ją dostajecie. W takich przypadkach liczą się przecież minuty ,a nawet sekundy. Ratownik sprawdza w Waszych komórkach jaką macie grupę krwi i w ten sposób zostaje zaoszczędzonych wiele cennych minut.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Grupa krwi w telefonach komórkowych
« Odpowiedź #1 : 2007-08-09, 11:30 »
moim zdaniem grupa krwi powinna być zapisywana w prawa jazdy albo w dowadach, zanim ratownik przejrzy całą książke tel to troche minie a tak zobaczyłby na dokument i już ma, swoją drogą ja nie znam swojej grupy krwi :oops:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Retriva

  • Gość
Odp: Grupa krwi w telefonach komórkowych
« Odpowiedź #2 : 2007-08-09, 11:40 »
Renia, tylko że jak np. wychodzisz na 5 minut do sklepu bierzesz ze sobą legitymację? albo jak idziesz do koleżanki czy na spacer z psem...? pewnie nie :P a jak bierzesz, to jesteś jedną z nielicznych :) za to telefon komórkowy- prawie każdy kto go posiada nie rusza się bez niego :P ja go biorę nawet jak idę do wc :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Grupa krwi w telefonach komórkowych
« Odpowiedz #2 : 2007-08-09, 11:40 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Grupa krwi w telefonach komórkowych
« Odpowiedź #3 : 2007-08-09, 11:56 »
no ja z tel. duzo nie chodze :D

ale wypadki czesto są samochodowe- wtedy juz masz dokument- a tel może się nie wiem zniszczyć, albo choćby wyładowac, tylko ze prawa jazdy są takie laminowane i nie ma zabardzo miejsca na grupe krwi.
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Grupa krwi w telefonach komórkowych
« Odpowiedź #4 : 2007-08-09, 13:55 »
na dowód i prawo jazdy są specjalne nalepki (dostepne na allegro)  a tą grupe krwi się pod jakimś hasłem chyba wpisuje, tylko nie pamietam jakim może "krew" mowili o tym w TV
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Grupa krwi w telefonach komórkowych
« Odpowiedź #5 : 2007-09-12, 15:35 »
sorry ze odnawiam ale słyszałam że wpisanie grupy krwi i tak nic nie da bo lekarz musi mieć pewność, więc wyśle krew do badania. mozna wpisywać telefony do najbliższych ale grupa krwi nic nie da. gdyby ktoś wpisał złą grupe, lekarz sugerując sie nia podałby mu od innej osoby, tranfuzja, to by się to źle skończyło. lekarz byłby oskarżony o to że nie zbadał i ze to jego wina...
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 23 zapytaniami.