Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: odejście edyty górniak  (Przeczytany 3697 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iwa

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #30 : 2004-09-11, 08:11 »
proszę modki o zamknięcie temaciku :) już powiedzieliśmy,co wiedzieliśmy :P edytka odchodzi,a my jej nie zatrzymamy ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #31 : 2004-09-13, 14:01 »
Jak odchodzi, jak wlasnie spiewala na gali Miss Polonia... Cos niekonsekwentna jest ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #32 : 2004-09-13, 14:29 »
bo wywiazuje sie z kontraktow,ktore ma na ten rok :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

odejście edyty górniak
« Odpowiedz #32 : 2004-09-13, 14:29 »

Zorba

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #33 : 2004-09-13, 21:51 »
Eee ja tam Górniakowej nie lubiłam.Głos miala ladny pozatem cialo te alwe dawno nie wylansowala zadnego przeboju ani nic...
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #34 : 2004-09-14, 11:21 »
Cytuj

bo wywiazuje sie z kontraktow,ktore ma na ten rok

Acha, to nie wiedzialam ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #35 : 2004-09-14, 12:23 »
no,a inaczej. zbiera kase,bo jakby sie obrazila,to by miala gdzies kontrakty ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #36 : 2004-09-14, 13:06 »
Jakby zerwala kontrakty, to by sama musiala slono zabulic...
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
odejście edyty górniak
« Odpowiedź #37 : 2004-09-23, 13:31 »
Wojna EDYTA GÓRNIAK kontra pseudoDZIENNIKARZE trwa. Gwiazda nie żałuje żadnego z ostrych słów jakie padły z jej ust. Mało tego - wywiadem udzielonym magazynowi RELAZ tylko podgrzewa atmosferę.

"Pseudodziennikarze próbowali ukraść nam dziecko ze szpitala, bo ogaręła ich zwierzęca chęć posiadania jego zdjęcia. Przekupują lekarzy i sąsiadów, żeby powiedzieli na nasz temat coś złego. Koczują pod naszą bramą, więc od urodzenia naszego syna, czyli od 5 miesięcy, nie mogę wyjść z wózkiem na spacer, bo paparazzi stworzyli atmosfere polowania na nas. Wykreowali wokół nas skandale, by potem pisać, że to my jesteśmy skandalistami. Zrobili z nas złodziei i przestępców, mam mówic dalej?"

"Ktoś może nie lubić tego rodzaju twórczości, którą reprezentuję, ale żeby nękać babę w ciąży?! Albo tuż po porodzie? To już nie jest nieetyczne, nieprofesjonalne czy nawet niemoralne, to jest po prostu nieludzkie."

"Media jak zawsze bagatelizują, zmieniają sens wypowiedzi i ich pointe. Ja się nie obraziłam na Polaków ani na śpiewanie. Po prostu muszę chronić to niewinne stworzenie, którego narodziny rozdrażniły wszystkich niespełnionych i niedowartoćciowanych dzięciołów. Mam prawo do macierzyństwa, intymności i do należytej opieki nad moją rodziną."

"Moje życie prywatne zostało rozszarpane przez dziennikarzy, tylko nikt już tego nie pamięta. Czytelnicy są okłamywani, a ja często prowokowana. Pseudodziennikarze manipulują nami wszystkimi."

"Chciałabym, żeby mój synuś był szczęśliwy i miał poczucie bezpieczeństwa, a ponieważ dziecko jest barometrem uczuć matki, nie mogę dłużej wystawiać się na ciosy obłąkanych ludzi."

Górniak przyznała, że nie ma żadnych sprecyzowanych planów muzycznych na przyszły rok. "W tej chwili kończę biografię i przygotowuję koncert pożegnalny."

text z wp.  :roll:
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.175 sekund z 25 zapytaniami.