Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Nightwish  (Przeczytany 15999 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #60 : 2005-02-06, 16:57 »
Cytat: Reniek (chłopak)
Cytuj

Komercja to ostatnio popularne słowo. Często źle rozumiane. Nie jest komercją to że jakiś zespół ,,wypłynął na powierzchnię" grając dobrze(np. Nirvana). Komercja występuje wtedy gdy zespół zaczął specjalnie grać pod publiczkę, tworzyć kawałki łatwo wpadające w ucho, zastępować gitary bitami z kompa(np.linkin park) - o to jest komercja.


Weź ich płytę moze np: "The Carpente"r do ręki włóż do komputera i zacznij słuchać
A teraz weź płytę "Once"
i porównaj która płyta jest grana bardziej pod publikę??
I wywnioskuj


Nie napisałam że Once jest najlepsza lub że nie jest grana pod publikę, wyjasniłam tylko co to jest komercja  :?  nie rób ze mnie idiotki bo ci to nie wychodzi.
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #61 : 2005-02-06, 17:07 »
To niebyło do ciebie bo ty bardzo dobrze własnie to ujęłaś tylko do tych innych osób a ten cytat to był właśnie dobry przykład
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #62 : 2005-02-06, 19:28 »
odebrałam to jako zarzut wobec mnie - użyłeś mojej wypowiedzi  :P

no i wybacz ale ja nie uważam żeby spadli na dno, np. tacy linkini nawet nie umywają się do Nightwish - tego komercyjnego
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #62 : 2005-02-06, 19:28 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #63 : 2005-02-06, 22:44 »
Po pierwsze prosiłabym o nie rażenie moich uczuć, oczu, myśli i wszystkiego co mam tekstem w stylu: aaa nightwish, troche słucham, bardziej wole jednak LP lub LB. TO mnie drażni jak nic innego na swiecie!
jak mozna porównać TAKI zespół z takim czymś jal LP !

Rachela nightwish zaczął mieć komercyjne chwyty stosując np pianinko na początku nemo ;)
tak nażekam na ta płyte z jednego powodu. Czytałam jej zapowiedzi, i z niecierpliwością na nią czekałam, orkiestra która tworzyła muzkę do władcy pierscieni, tarja z głębszym głosem i oh i ah, aż ślinka ciekła :P ale włączam i co słysze ?? tarja gdzieś zgubiła swój przepiękny głos, badziewiaste pianinko na początku nemo, i to co jest najgorsze już po kilku dniach usłyszałam to w rmf ->najbardziej znienawidzonej przeze mnie stacji :| to wszystko odepchnęło mnie, ale to nie oznacza ze uważam ze cała płyta jest skończona ;) niekóre kawałki są niezłe :) i to nie znaczy również że nie bede czekać na ich nastena płyte ;)

a co do nirvany...wokalista nirvany za zadne skarby śiwata nie chciał byc komercyjny, a to co sie działo z nirvana doprowadziło go do...wiemy czego... ;(

Reniek wiesz co? Moim zdaniem gesstykulacja Tarji jest swietna, widac ze czuje ta muzyke calym cialem, nie spodziewajmy sie ze bedzie ona gestykulowac jak wokalista grupy heavy, badz jeszcze co innego...to jest jej styl, moim zdaniem wspaniały...po drugie ona wcale brzydka nie jest...moze popatrz najpierw w lustro, zanim zaczniesz oceniac innych?i przyjrzyj sie swoim wadom...
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

golden

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #64 : 2005-02-07, 14:10 »
Cytuj
jak mozna porównać TAKI zespół z takim czymś jal LP !

moge zabic Ci brawo? moge? zasługujesz. Szacunek! :brawo: Od razu tez sercem i duszą przystaje do tego zdania.
Gdzies w którejś recenzji płyty jakies zespołu znalazłem zdanie...

"To jest dopiero kicz! Ale jaki piękny!"

Jak ktos pomyśli, że Nightwish to kicz, to spokojnie mógłbym mu to zacytowac.


Co do gestykulacji - Reniek - stałeś kiedys na scenie śpiewając słowa jakiegoś utworu? Chyba nie. Ja tak, i wiem co 6to znaczy chcieć przemówić do publiczności. Inaczej się nie da, trzeba coniektóre rzeczy POKAZAĆ ;)
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #65 : 2005-02-07, 15:22 »
Wiem wiem jak to jest :)
Cytuj

Inaczej się nie da, trzeba coniektóre rzeczy POKAZAĆ


NO ALE BEZ PRZESADY  :)
Zapisane

golden

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #66 : 2005-02-07, 19:25 »
Niektórzy potrzebują więcej, inni mniej ;) Tego sie w zasadzie nie kontroluje :P

BTW Masz zespol? koncertujesz? :chytry:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #67 : 2005-02-07, 21:56 »
Cytat: agnes211

jak mozna porównać TAKI zespół z takim czymś jal LP !


szlag trafia co nie? :evil:

Cytat: agnes211
Rachela nightwish zaczął mieć komercyjne chwyty stosując np pianinko na początku nemo ;)


no, tylko dalej nie wiem dlaczego? dla kasy? sławy? przecież wcześniej także mieli wieeelu fanów i kase pewno też, nie rozumiem tego  :roll:
Zapisane

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #68 : 2005-02-07, 21:59 »
Ale jednak teraz ta kasa jest większa.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #68 : 2005-02-07, 21:59 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #69 : 2005-02-07, 22:15 »
wiesz, ja tez tego nie zrozumiem :| nie byli przecież ukrytym zespołem, nie trzeba dużo sie pytać, większosc ludzi siedzących w klimacie wie co to za zespoł, zna choć trochę piosenek... po co to zrobili ?? nie wiem :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #70 : 2005-02-07, 22:24 »
Własnie o to chodzi-Z resztą ja lubię muzykę która obraca się w klimacie metali, gothicu, bo jak taki wiesio z Raciborza dolnego zacznie tego słuchać i pół polski takich wieśków to to się robi troche niesmaczne-niesądzicie.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #71 : 2005-02-07, 22:28 »
A może Wiesiek z Raciborza się nawrócił? ;) :wink: :lol:

golden nie podpuszczaj chłopca :P
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #72 : 2005-02-18, 19:04 »
ostatnio kumpel mi powiedział że Tajra jest śpiewaczką operową  :shock:  prawda to? Może ktoś się orientuje?
Zapisane

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #73 : 2005-02-18, 20:30 »
W sumie to prawda... Po ukończeniu szkoły średniej, zaczęła uczęszczać do Wyższej Szkoły Muzycznej w Savonlinna, do klasy, ktorej specjalnością był śpiew klasyczny i operowy. Później zajęła się spiewem kościelnym w Sibelius Academy. Więc miała styczność z operą, w której śpiewała...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #74 : 2005-02-19, 12:48 »
aha, więc po części kumpel miał rację ;)
dzięki za info :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #74 : 2005-02-19, 12:48 »

Reniek (chłopak)

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #75 : 2005-02-19, 14:56 »
W sumie po jej głosie mozna się było tego spodziewac.
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Nightwish
« Odpowiedź #76 : 2005-02-25, 16:18 »
Ha! Wreszcie się doczekaliśmy, Nightwish zagra w Polsce koncert! :wink: Dokładnie 29 maja w Chorzowie na Stadionie Śląskim  :D Baaardzo bym chciała pojechać na ten koncert :kocham: :wink: Tutaj więcej informacji: http://www.mystic.com.pl/mystic/index.htm :)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #77 : 2005-02-25, 16:30 »
oooo, tylko czemu tak daleko??  :sciana:
Ja chcę tam być !!  :sciana:
Zapisane

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #78 : 2005-02-25, 17:11 »
Matko... Ja też chcę! Ale to niewykonalne... :cry:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #79 : 2005-02-26, 11:32 »
No to dziewczyny kombinujemy  :P  Może macie jakiś pomysł?
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #80 : 2005-02-27, 20:53 »
nightwish jest spoko, ale jakoś wolę inne zespoły...
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #80 : 2005-02-27, 20:53 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #81 : 2005-03-02, 17:50 »
dracUla już to mówiłaś :|

co do koncertu nightwisha :) z chęcią bym pojechała ale mam już zaplanowany koncert na wakacje w niemczech zespołu który poprosyu MUSZE zobaczyć (bo inaczej umrę :P ) a oprócz niego bedzie duuużo innych gwiazd :) dlatego nightwish poczeka :)

zapomniałam sie pochwalić że na swoje 18ste urodziny od brata dostałam dvd nightwisha :) co prawda do tej pory obejrzałam go niedużo, bo chłopak ma od niedwana dopiero nagrywarkę, a ja przed maturą mam strasznie dużo pracy dlatego musi to troszke poczekać,a le z tego co patrzyłam jest boskie :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Kamilka

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #82 : 2005-03-04, 19:55 »
Mój ulubiony zespół to między innymi
Nightwish, ale lubie też Linkin Parka
po troche The Rasmus i wogóle metalowe rytmy.

Pozdro dla metalowców!!!
Zapisane

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #83 : 2005-03-04, 23:34 »
Cytuj

Nightwish, ale lubie też Linkin Parka

To znaczy, że lubujesz się w różnych rodzajach muzyki... Według mnie Nightwish w żadnym wypadku nie łączy się z Linkin Park... To zupełnie co inego...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #84 : 2005-03-06, 15:20 »
agnes, więc jedziesz? miło  ;)

Kamilka, LP i The Rasmus to nie metal  :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #85 : 2005-03-12, 15:49 »
Dokładnie ile razy dzieciom mam tłumaczyć że The Rasmus czy LP TO NIE JEST METAL. Ludzie zmiłujcie sie nade mną i nie piszcie takich rzeczy!!!! The Rasmus to nawet rock nie jest. To jest jeszcze gorsze od LP.


Rachela. Jade, oczywiscie :) tylko musze mature dobrze zdać i dostać sie na weterynarię :P ale uda się, prawda ?? :)

A teskt Pozdro dla metalowców wogóle mnie rozwalił...pomieszanie z poplątaniem. Tak jak stoje kiedys na przystanku isłucham rozmowy dwóch dziewczynek...a jedna...ja to wracam do domu po szkole i zapodaje jakąś muze, nie. Włącze jakieś metal czy hip-hop i gra. :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Raven

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #86 : 2005-03-12, 16:47 »
Cytuj

tylko musze mature dobrze zdać i dostać sie na weterynarię  ale uda się, prawda ??

Och... To moje marzenia... ;) Na pewno się uda! Trzeba wierzyć w siebie :wink:
Cytuj

A teskt Pozdro dla metalowców wogóle mnie rozwalił...pomieszanie z poplątaniem.

Dokładnie... Czytając takie teksty od razu widać z kim ma się do czynienia... :roll:
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Nightwish
« Odpowiedź #87 : 2005-03-13, 08:39 »
Cytuj
tylko musze mature dobrze zdać i dostać sie na weterynarię  ale uda się, prawda ??  


No pewnie że się uda  :)  Ja też chciałam na weterynarię, do Olsztyna, ale szara rzeczywistość mnie przytłumiła i idę (chyba) na Ochronę Środowiska na uniwersytet albo politechnikę ...

Cytuj

Dokładnie ile razy dzieciom mam tłumaczyć że The Rasmus czy LP TO NIE JEST METAL.


I tak nie wytłumaczysz, nie warto szarpać sobie nerwów, ja już dawno zrezygnowałam  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nightwish
« Odpowiedz #87 : 2005-03-13, 08:39 »

golden

  • Gość
Nightwish
« Odpowiedź #88 : 2005-03-13, 14:57 »
TR to zwykły poprock :P podpisuję się pod tym rękami i nogami :P ale szanuję członków tego zespołu i nigdy nie mieszam ich z błotem.

A teraz młodzież często nie wie co znaczy słowo "subkultura" :roll:
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Nightwish
« Odpowiedź #89 : 2005-03-15, 17:07 »
Rachela ja też sie wybieram do Olszytna :) albo do warszawy lub wrocławia a jak mi sie nie uda to nie wiem co zrobie :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.201 sekund z 28 zapytaniami.