Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu

Autor Wątek: hip hop  (Przeczytany 16889 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #30 : 2005-06-25, 09:46 »
Mast, yhh do nas co roku przyjezdzaja same Stahursky'e i Norbi'e :P :roll: Wiec zazdroszcze ;) szkoda, ze Gdansk tak daleko :P
Dokladnie - macie porownanie- 18L to taki hh jak Avril rock :P

Zapisane

beata03

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #31 : 2005-07-02, 23:51 »
Ludzie!!! Hip hop wyzwala, pomaga oderwać się od rzeczywistości. Słuchanie tej muzy to coś niesamowitego, nie do opisania... Nie nawidze takiego czegoś jak hiphopolo:( Coś strasznego, okropnego... Do takiej muzy zalicza się Mezo, Verba i inni. Najlepszy ziooom z hh to Sokół ze składu WWO, O.S.T.R, w ogóle cała Zipera... Polecam tą muze, naprawde, nie ma lepszej:)
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #32 : 2005-07-03, 11:00 »
eh wczorajbyłem na koncercie K44&Gutka noi OSTR ..było super..tylko poziom intelektualny niektórych widzów pozostawiał wiele do życzenia, publika zaczeła w pewnym momencie skandować "Lechia Gdańsk" a na to zniesmaczony ostry wybrnoł sytuacji..."polskaaa biało czerwnoiii"

ogólnie niezły klimat nawet jak na koncert plenerowy :)
polecam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #32 : 2005-07-03, 11:00 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: hip hop
« Odpowiedź #33 : 2005-07-03, 11:10 »
ale mimo wszystko hh to taka beznadzieja... bez obrazy, ale to po prostu takie gadanie do mikrofonu, a nie śpiew... ja wole sobie posluchac dobrego gotyka czy metalu...to naprawde pomaga... a w vivie czy innej komercyjnej TV leci ciagle hh... dlatego ze to jest popularne... jakby nagle wszyscy zaczeli słuchac metalu czy punka, to nadawali by 1 teledysk typu hh raz na 5h...
Zapisane
Why so serious?

beata03

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #34 : 2005-07-03, 13:06 »
Cytuj
ale mimo wszystko hh to taka beznadzieja... bez obrazy, ale to po prostu takie gadanie do mikrofonu, a nie śpiew...

Każdy słucha tego co mu się podoba... I jeszcze jedno: to nie jest gadanie do mikrofonu, tylko rap... Więc nia nazywaj tego gadaniem. Chociaż hh strasznie w ostatnich latach się zmienił (na gorsze), chodzi mi o Meza, 18L, Donia i tych innych, nadal są prawdziwi raperzy i nie dajmy im zgasnąć, nie dajmy zgasnąć hh!!!
Pozdro!!!
« Ostatnia zmiana: 2005-07-03, 13:15 autor beata03 »
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: hip hop
« Odpowiedź #35 : 2005-07-03, 19:12 »
Beata03 - Nazywaj to jak chcesz ale dla mnie to pozostanie gadaniem do mikrofonu... Rap to i tak gadanie do mikrofonu... Co do słuchania: nie mów mi ze kazdy słucha co chce bo ja to wiem:P:P tylko wyrazam swoje zdanie
Zapisane
Why so serious?

Leloo

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #36 : 2005-07-03, 22:51 »
Yoooo ziomyy:P ja bardzo lubie hh ale wlasnie jak ktos tam wpsomnial prawdziwy hio hop aq nie hip hopolo typu liber mezo itd;-/ kicha totalnnaaa
Zapisane

beata03

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #37 : 2005-07-04, 12:38 »
Blackie rozumiem Cię, ale moim zdaniem w swojej wypowiedzi za bardzo skrytykowałaś hh, ja nie wybrzydzam twojej muzy, choć jej nie słucham, a ty nie wybrzydzaj muzy której inni słuchają.
Peas...
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #38 : 2005-07-04, 13:03 »
Popieram w 100 % beate :)
Gadanie do mikrofonu :lol:  hehehe -Blackie  fajnie to nazwałas ale z tym się nie zgodze ....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #38 : 2005-07-04, 13:03 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: hip hop
« Odpowiedź #39 : 2005-07-04, 16:32 »
spoko... ale moim zdaniem az tak bardzo tego nie skrytykowałam... a zresztą wolę inna muzyke... i pozwolicie, że zakończę naszą dyskusję na ten temat:]
Zapisane
Why so serious?

thrilly

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #40 : 2005-07-04, 17:25 »
Ludzie!!! Hip hop wyzwala, pomaga oderwać się od rzeczywisto&para;ci. Słuchanie tej muzy to co&para; niesamowitego, nie do opisania..

Nie zgodzę się z tym  ale niech każdy myśli po swojemu Oderwać się od rzeczywistości? Jeszcze bardziej pochłania. bo ciągle  'raperzy' zarabiający po mln rocznie śpiewają o biedzie... poza tym przydałoby się więcej utworów o tematyce innej niż bieda, prostytutki, blokowiska albo najeżdżanie na gazety i dziennikarzy, 'znasz mnie lepiej niż ja siebie' :| ?Ogólnie to nie przeszkadza mi hh, jest wiele ciekawych utworów. Teraz sobie słucham the massacre' 50 cent'a ;]
Zapisane

beata03

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #41 : 2005-07-04, 17:40 »
Cytuj
Nie zgodzę się z tym  ale niech każdy myśli po swojemu Oderwać się od rzeczywistości? Jeszcze bardziej pochłania. bo ciągle  'raperzy' zarabiający po mln rocznie śpiewają o biedzie... poza tym przydałoby się więcej utworów o tematyce innej niż bieda, prostytutki, blokowiska albo najeżdżanie na gazety i dziennikarzy

Dla twojej wiadomości 50 cent to hh... Niewiem jak możesz tak mówić o hip hopie, że śpiewają o prostytutkach i najeżdzaniu na gazety skoro ty takiego czegoś słuchasz.
A o czym śpiewa 50 cent??? O tym samym, trzeba też rozumieć to czego się słucha (chociaż troche, bo ja wsztystkiego też nie rozumiem)...:) Ale prosze Cię, nie mów tak o hh polskim, jak słuchasz amerykańskiego a tematy są podobne. Jak nie wiesz to obejrzyj sobie teledyski 50 centa "Disco inferno" i "P.I.M.P" bez cenzury. Samo P.I.M.P jak nie wiesz tzn. "ALFONS". I ci przeszkadza jak raperzy wtrącają w temat porostytutki.  :?: :?: :?: Nierozumie Cię...
« Ostatnia zmiana: 2005-07-05, 10:55 autor beata03 »
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #42 : 2005-07-04, 22:29 »
"alfąs" - :lol:  chyba raczej alfons

nie wszystie piosenki są o dziwkach, blokach.Radze posłuchac dobrego polskiego hh.Ostr,Fisz,Pokahontaz etc

Nazywasz hh "gadaniem do mikrofonu" -dla mnie gotyk to wybacz "darcie mordy przy akompaniamencie odkurzaczy" nie rozumiem nawet co oni tam wrzeszczą, metal ok, punk nawet bardzo...

każdy ma własny gust.
Zapisane

beata03

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #43 : 2005-07-05, 10:55 »
ok, sorry za błąd. Poprawiłam;)
 Prowokazja klotni w Albumie.
Zapisane

ilam

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #44 : 2005-10-18, 20:46 »
Kocham hh a tem kawałek od WWO też jest spox ale mieli już lepsze
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #44 : 2005-10-18, 20:46 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: hip hop
« Odpowiedź #45 : 2005-10-18, 20:59 »
A ja wam polecam mój mijescowy skład the fuck to :]
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Psiara

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1816
    • WWW
Odp: hip hop
« Odpowiedź #46 : 2005-10-19, 13:38 »
hip hop jest słaby :P narzekaja tylko jak im zle a tak naprawde ci co to spiewaja maja full kasy. Tego nawet nie można muzyką nazwać. Kiedyś słuchałam, ale dosżłam do wniosku ze to jest kicz :?
Zapisane
Czy jest cos lepszego od teriera? Oczywiście! Dwa teriery!

Odcięta od neta na czas nieokreślony :( Kocham was i nigdy nie zapomnę :( Zawsze byliście moją drugą rodziną... :(

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: hip hop
« Odpowiedź #47 : 2005-10-20, 15:06 »
A ja lubię DOBRY hip hop ;) Jak tutaj już kilka osób wspominało; WWO, OSTR, K44 ;)
Teraz rzadko co słucham dzisiejszego hh... tzn. 'hiphopolo'. Beznadzieja, dziś już nie ma prawdziwego hh...
Zapisane

beata03

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #48 : 2005-10-21, 09:42 »
A ja lubię DOBRY hip hop ;) Jak tutaj już kilka osób wspominało; WWO, OSTR, K44 ;)
Teraz rzadko co słucham dzisiejszego hh... tzn. 'hiphopolo'. Beznadzieja, dziś już nie ma prawdziwego hh...

mylisz się... jeszcze jest prawdziwy hh
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: hip hop
« Odpowiedź #49 : 2005-10-21, 17:12 »
beata03 na dzień dzisiejszy szanuję jedynie muzykę 52Debiec i tede. 18l i inne pseudohiphopy są dla mnie żenujące... zwłaszcza utwór 'moja panienka' :|
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #50 : 2005-10-22, 14:45 »
U mnie za dużo by tego wymieniać tylko nie zabardzo mi sie podoba 50 cent nie wiem czemu jakoś tak mi w słuch nie wchodzi ale to z zagranicznych a z polskich jest wiele których lubie:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #50 : 2005-10-22, 14:45 »

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: hip hop
« Odpowiedź #51 : 2005-11-05, 16:51 »
Jesli ktos nie lubi hip hopu to po co tu pisze ?? żEBY ZRANIC INNYCH CZY WYRAZIC SWOJE ZDANIE BEZ SENSU.
jA LUBIE HIP HOP I SUCHAM CZESTO. nIE LUBIE MEZA I 18l. A włąsnie do naszego miasta tylko przyjezdza stahurski , 18L było kiedys ich troje itp. Beznadzejne tylko zespoły u nas były. Ale szanuje zespół Dzem choć go nie sucham bo to nie moj styl, ale pzreciesz oni pochodza z Tychów wiec trzeba szanowac.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Princessa

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #52 : 2005-11-05, 19:22 »
ja kocham hip hop i tylko tego slucham....nie cierpie polskiego hh ale zagraniczny mi odpowiada :) jak mam dola lub poprostu jestem wesola to lubie sluchac tej muzy i uczyc sie textow mojego kochanego 50centa eminema badz snoop dogga na pamiec a potem wyc na cale gardlo :lol: hehe nie no....i popieram Fretke kto nie lubi hh to niech mi tu nie obraza :P;)
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #53 : 2005-12-05, 11:07 »
No lubie hh :) Tylko mnie wkurza hh niektóry taki agresywny :P
Np. Lubie Peje.... :wink:
W tej chwili
« Ostatnia zmiana: 2005-12-05, 11:09 autor shogomad »
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: hip hop
« Odpowiedź #54 : 2005-12-05, 15:48 »
Hmm, nie wchodze tu, żeby was obrazić. Forum jest po to żeby wyrazić zdanie. Ja je już wyraziłam i już się nie odzywam. Bye :]
Zapisane
Why so serious?

Princessa

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #55 : 2005-12-05, 21:37 »
Blackie przepraszam Cie bardzo moja ty kochana :P ale jesli nie lubisz to trudno..oczywiscie masz miec swoje zdanie i wyrazaj je alemuzyka hip hop nie sklada sie tylko z gadania do mikrofonu....moge ci zapodac wiele piosenek ktore nie sa gadaniem ale zawieraja tez czysta muzyke instrumentalna i "spiew" raperow nie jest tylko i wylacznie gadaniem...;)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: hip hop
« Odpowiedź #56 : 2005-12-06, 13:19 »
Hmm, masz racje, ja sie po prostu opierałam na takich przykładach :P
A za co ty przepraszać masz? :tuli: Każdy ma swój gust :]
Zapisane
Why so serious?

Princessa

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #57 : 2005-12-06, 18:52 »
no wlasnie....;) ale przeprosilam na wszelki wypadek zebys nie pomyslala ze ja na ciebie najechalam przez przypadek a tego nie chcialam :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #57 : 2005-12-06, 18:52 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: hip hop
« Odpowiedź #58 : 2005-12-07, 09:40 »
Dobra, powiedzmy ze zrozumiałam ;) Chociaż powiem szczerze, że w przeciwieństwie do mojego brata to ja nic do hip hopu nie mam, ale on to normalnie tego nienawidzi :P
Zapisane
Why so serious?

ajz

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 57
  • ;)
Odp: hip hop
« Odpowiedź #59 : 2006-01-24, 13:12 »
hh? to juz w polsce nie istnieje... chyba ze kaliber czy pfk to była muza....
Zapisane
take a look around the world
u see such mad things happening
there are many good men
ask yourself is u one of them
:massive attack
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.153 sekund z 31 zapytaniami.