Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Jean Michel Jarre  (Przeczytany 2767 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Jean Michel Jarre
« : 2005-08-27, 08:50 »
Tworzy doskonala muzyke, wczoraj to byl fantastyczny koncert, 10 lat temu tata zaszczepil we mne chec jej sluchania. Boze po co ja slucham radia, jak istnieje czlowiek, ktory wyraza wszystko muzyka  :wink: cos wspanialego  :D nikt nie dorasta mu do piet - ja bylam slepa i glucha sluchajac zespolow, bandow itp - KOCHAM JARRE"A i jego MUZYKE :D

a jak WAM podobał się koncert ????
« Ostatnia zmiana: 2005-08-30, 16:46 autor Gerda »
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #1 : 2005-08-27, 09:11 »
Szczerze powiedziaawszy ciągle nie jestem przekonana, choć nie uwazam, że muzyka jest zła. Koncertu nie obejrzałam całego, ale na końcu był bardzo ciekawy. Za to chętnie obejrzałabym jego koncert z Chin.
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #2 : 2005-08-27, 09:53 »
Mam kasetę z jego muzyka, stara bo stara ale jest i cudwnie się słucha :kocham:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedz #2 : 2005-08-27, 09:53 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #3 : 2005-08-27, 10:56 »
uważam że słuchanie go w TV, który mam monofoniczny jest profanacją...
 
a muzyka Jarra oprawiona w  wielki czerwony napis Solidarność nad głową nie pasowała mi. Jakoś nie konweniuje mi się nastrój , który on tworzy ani z polityką ani z patriotyzmem.
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #4 : 2005-08-27, 11:07 »
Generalnie nie słucham takiej muzyki ale szacunek dla tego Pana za to co robi. Ma facet łeb :) Albo po prostu talent ;)
A koncert był fajny, ogłądałam kawałki żeby zobaczyć jak to wygląda w TV, resztę wysłuchałam w trójce [radio] :)
Zapisane

Rotmilan.

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #5 : 2005-08-27, 11:11 »
Koncert oglądałam i ta muzyka bardzo mi się spodobała, choć o samym JMJ słyszałam przedtem kilka razy.
Muzykę tą się niewątpliwie super słucha. W pewnej chwili pomyślałam sobie: "I czego ja słuchałam do tej pory?"
Po prostu koncert obejrzałam cały i ta muzyka spodobała mi się :-) Z zasady takiej muzyki nie słucham, ale koncert mi sie spodobał i trzeba przyznać że talent w tym gościu jest.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-27, 11:18 autor Rotmilan. »
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #6 : 2005-08-27, 12:08 »
Mam nagrany cały koncert i szcezre to nie oddaje wogole tego co sie tak naprawde działo tam

Byłem na koncercie widzialem wszystko z bliska, niesamowite przezycie

Tak jak to powiedzieli nikt inny nie mogl zagrac na 25 lecie Solidarności

JMJ słuchałem juz wczesniej mam kilka płyt ale ten koncert to był wielkie wydarzenie

Nie zapomne go :)
Zapisane

Asiulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 486
  • Jai Guru Deva Om
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #7 : 2005-08-27, 18:01 »
Taka muzyka kompletnie do mnie nie przemawia , ale jako widowisko to  mi się podobało ;)
Zapisane
Words Are Flowing Out Like Endless Rain Into A Paper Cup
They Slither Wildly As They Slip Away AcrossTheUniverse

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #8 : 2005-08-27, 19:34 »
na koncert w koncu nie poszlam, moi rodzice byli ale ich nie powaliła atmosfera koncertu. a muzyka mi sie podoba bardzo :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedz #8 : 2005-08-27, 19:34 »

Apiska

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #9 : 2005-08-27, 19:58 »
W wiadomościach ludzi wypowiadali sie, żę rrwelacja i wogóle :)
Ze skrótów tez na to wyglądało :)
A słychajcie nie wiecie skad mogę sciagnac wczorajszy koncert? Czy gdzieś w necie jest zamieszczony link?
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #10 : 2005-08-27, 20:20 »
Krytycy zjechali ten koncert ile wlezie. Takiego kiepskiego koncertu Jarre'a podobno jeszcze nie było.
Zapisane

Rotmilan.

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #11 : 2005-08-27, 21:36 »
Ludzie! Nie wiecie przypadkiem czy utwór "Airwolf" wykonuje JMJ?
Mam to w telefonie i na Kazie ściągnęłam pod szyldem JMJ... :| ;-)
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #12 : 2005-08-28, 10:39 »
Ja właściwie tej muzyki nie lubię... Na początku koncertu to przysypiałam, ale potem się facet rozkręcił i było lepiej :) Ale mimo, że muza nie w moim guście, to doceniam i podoba mi się, że JMJ, że zgodził się zagrać i sie postarał. Pdobało mi się też, że np. zagrał dwie piosenki dla Papieża.... w ogóle atmosfera była świetna. Także moja ocena: pozytywna :)
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #13 : 2005-08-28, 11:53 »
Patrzylam na poczatek tego koncertu, ale bylo takie przynudnawe i skonczylam ogladac ;) Tak ze mnie to nie ciagnie za bardzo :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Gerda

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #14 : 2005-08-28, 12:48 »
Cytuj
Ludzie! Nie wiecie przypadkiem czy utwór "Airwolf" wykonuje JMJ?
Mam to w telefonie i na Kazie ściągnęłam pod szyldem JMJ... 
tak tak, to Jarrusia utwor jest :) on ma 57 lat a wcale nie wyglada :) taka niewinna, chlopieca urode ma :)
ja juz zgralam 65 utworow :) i jeszcze do zgrania sporo mi zostalo :wink:
a jesli chodzi o koncert w Stoczni, to oni to na plytke nagrywali od razu w Belgii wiec bedzie z tego album i go sobie od razu kupie :)
krytycy to juz sie nie powinni czepiac takiego GURU muzycznego, niech sie ciesza, ze Jarre za friko im to zagral i oswietlenie i wszystko wzial z Francji  :?
« Ostatnia zmiana: 2005-08-28, 13:01 autor Gerda »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedz #14 : 2005-08-28, 12:48 »

Pinka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1787
  • DZIEKI KITKO:*
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #15 : 2005-08-28, 12:51 »
Patrzylam na poczatek tego koncertu, ale bylo takie przynudnawe i skonczylam ogladac ;) Tak ze mnie to nie ciagnie za bardzo :P

masz racjie nudne było....//:)takiej muzyki ni e  lubie..:P
Zapisane
..... infde...

Essey

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #16 : 2005-08-28, 13:22 »
A mi się bardzo, bardzo podobało. patrzyłam na cały koncert od początku do końca! Cudowna muzyka i sam JMJ się nieźle trzyma. Przecież on ma prawie tyle samo lat co Wałęsa a jaka róznica między nimi :P
Zapisane

Rotmilan.

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #17 : 2005-08-28, 14:34 »
tak tak, to Jarrusia utwor jest :)

Dzięki wielkie Gerdo!!! :-D Przynajmniej wiem co mam na kompie ;-)

A co do muzyki... Chyba ją na dobre polubiłam. Hehe ja jakoś się tymi krytykami nie przejmuję... Ważne, że muzyka jest dobra.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-28, 14:36 autor Rotmilan. »
Zapisane

kasja

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #18 : 2005-08-28, 20:01 »
To był piękny koncert, muzyka naprawdę porywająca, w szczególności stare dobre "Oxygen". Za to światło niezbyt, za dużo fajerwerków. Koncercik sobie nagrałam, a wrażeniami ze mna podzielił się mój małżonek, który był w obsłudze technicznej koncertu, mi nie udało się wejść za free, bo był duży rygor i identyfikatory....
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #19 : 2005-08-28, 22:39 »
Nie interesuje mnie taki rodzaj muzki ;)
W gdańsku dosyc bloko mnie byl jego koncert, ale nie poszłam bo nie chciałam :P moja mama była
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

MakroX

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #20 : 2005-08-28, 22:50 »
Niewiem dlaczego niektorzy z was zjezdaja ten koncert skoro sami nie byli i dokładnie nie wicie co tam sie działo :roll: jest zasada nie wiesz to nie mów :roll:

Apis koncertu nigdzie nie dostaniesz. BYło zabraniane nagrywanie i ogolnie ale pewnie sie poczeka troche i ten kto z TV nagrał wrzuci na net ale ma byc wszystko przetworzone i ma wyjść DVD z tego koncertu :) Ale na to pewnie troche poczekamy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedz #20 : 2005-08-28, 22:50 »

Apiska

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #21 : 2005-08-28, 23:01 »
MakroX mylisz się, właśnie ściagam wersje DVD :)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #22 : 2005-08-29, 10:21 »
MakroX no coment... i nie zgodze sie że "nikt inny nie mogl zagrac na 25 lecie Solidarności" wg mnie cała ta szobka była nie na miejscu i zepsuła wręcz klimat jaki on sam ztworzył...

mnie muzyka średnio sie podoba... co do koncertu to nie żałuje że mnie tam nie było... przynudzał troche... bardziej efektami świetlnymi mnie zaciekawił...

Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #23 : 2005-08-29, 10:46 »

Cytuj
MakroX no coment... i nie zgodze sie że "nikt inny nie mogl zagrac na 25 lecie Solidarno¶ci" wg mnie cała ta szobka była nie na miejscu i zepsuła wręcz klimat jaki on sam ztworzył...
  8)

Dawniej robił wspaniałą muzykę i grał niezapomniane koncerty...tu jednak coś zaszwankowało
Zapisane

MakroX

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #24 : 2005-08-29, 17:38 »
Apiska już :chytry: ??

Dobra jestesćie madrzejsi to nara nie bede wiecej powtarzał nie byłes nie gadaj
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #25 : 2005-08-29, 17:41 »
Hii nio już :D
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #26 : 2005-08-29, 21:54 »
Makrox nam osoby które byly na koncercie ale im sie nie podobało  :roll: mi tez by sie na 100% nie podobało bo nie lubie tego  :roll:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

gris loup.

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #27 : 2005-08-30, 13:13 »
Ekhm...
Od jakiegoś czasu interesuję się jego muzyką i uważam, że jest cudowna.
Ale skoro lubicie samego Jarre'a i jego muzykę... To chyba powinniście poprawnie napisać jego imię.
To nie jest żaden "Jean Michelle Jarre" tylko Jean Michel Jarre... Dla bardziej wnikliwych może być też Jean Michel Andre (tu na tym "e" powinien być taki znaczek, jak przy "ś") Jarre.
Dziwię się, że jak słuchacie jego muzyki, piszecie źle.
Nie mówię tu o wszystkich, ale chyba trzeba też myśleć przy zakładaniu tematu. :|

Chyba, że jesteście jego fanami od koncertu w Stoczni Gdańskiej, nic nie sprawdziliście czego nie byliście pewni i pokazujecie, że lubicie Jarre'a. Szkoda tylko, że nie sprawdzicie gdziekolwiek jak się to pisze, tylko piszecie jak Wam się wydaje... :|
« Ostatnia zmiana: 2005-08-30, 14:05 autor gris loup. »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedz #27 : 2005-08-30, 13:13 »

Gerda

  • Gość
Odp: Jean Michelle Jarre
« Odpowiedź #28 : 2005-08-30, 16:46 »
dobra naprawiam ale nie wiem czemu ubzduralam sobie ze Michelle a nie Michel, widocznie mam cos ze wzrokiem, bo czytalam jego strone :P - gris, tak na przyszlosc - nic ci do mojego myslenia :roll: - ale dzieki za poprawke :)
Zapisane

gris loup.

  • Gość
Odp: Jean Michel Jarre
« Odpowiedź #29 : 2005-08-30, 19:34 »
gris, tak na przyszlosc - nic ci do mojego myslenia :roll:

Oczywiście, nie podważam tutaj niczyjego myślenia - nie wiem, co Ci się ubzdurało, nie wnikam w to - ale ja osobiście nigdy bym nie pomyliła imienia wykonawców czy jakichkolwiek innych osób w showbiznesie których twórczość lubię, a już na pewno nie takich jak Jean Michel Jarre.
Wierzę, że stronę czytałaś - nie wiem jaką, ale czytałaś. Choć najwiarygodniejsza jest strona oficjalna Jarre'a.

Jedynie poprawiłam Wasze "przeoczenie", by nie wprowadzać innych czytelników forum w błąd. I nic do nikogo nie mam.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-30, 19:37 autor gris loup. »
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.162 sekund z 28 zapytaniami.