Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Radio Maryja  (Przeczytany 1088 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gena

  • Gość
Radio Maryja
« : 2006-07-25, 09:47 »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie miałam pojęcia gdzie to umieścić , więc umieściłam w muzyce :P
w końcu cząstka nazwy stacji Ojca Rydzyka (radio) jest związana z muzyką :P
mniejsza o to...
zapewne wy tak samo jak ja kochacie tą stację  :lol: :lol: :lol:
ja to mam z tego taką bekę że hej !
moja 85 letnia Prababcia zawsze rano w niedzielę ustanawia na maksimum głośności ustawia mszę w ww. radyju , to samo z TV Trwam .
DO tego modli się całą skalą swojego głosu...
gdy jestem u niej to nie do wytrzymania...
Dodam , że moja babcia nie jest na szczęście moherem... ufff...
a wy co sądzicie o naszym kochanym ojcu i jego armii moherowych beretów ? :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #1 : 2006-07-25, 10:55 »
Moja na szczęście mieszka o długość metra odemnie. Na szczęście bo słucha... ale nie ogląda... Nie ma tv trwam, my mamy... :P Ale jest nie wpadła na to, żeby tu przyjeżdżać. Sama nie mam przyjemności słuchać. Tylko często mam sytuacje, że jak gdzieś wyjeżdżam i szukam stacji, gdzie podawana jest jakaś informacja, nieodmiennie, celnie i pewnie trafiam na tą... I jak biedni ludzie mają jej nie słuchać... :P Co do "sądzenia" tą jakoś nie wierzę, że znajdą się tu miłośnicy... :P Dla mnie to wykorzystywanie biednych staruszków... i ich pieniędzy, do tego sianie niezbyt fajnych poglądów. Ogólnie smutne, że starsi ludzie na to idą, po tym co przeszli. Nie mam nic przeciwko... tylko niech im odbiorą prawa wyborcze... :P
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #2 : 2006-07-25, 11:15 »
Ta stacja me serce trwogą napełnia.. zawsze gdy szukam stacji i nagle,niespodziewanie natrafię na tę, to momentalnie mam ścisnięty żołądek i kręcę tym,eee pokrętęłkiem, jak szalona byleby z tej stacji zejsć... :lol:

Ale radio maryja bywa zbawienne - moja dentystka zawsze ma włączone radio, i słucha muzyki -kiedyś dęczyła mnie na fotelu, myślałam,że zaraz zemdeję, a tu nagle cyk! I wskoczyło radio maryja.. natychmiast przerwała wiercenie i poszła ustawic inną stację... ach jakż ja byłam wtedy wdzieczna radiu maryja za tę chwilę wytchnienia.. :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Radio Maryja
« Odpowiedz #2 : 2006-07-25, 11:15 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #3 : 2006-07-25, 11:52 »
Ogólnie uważam że idea jest dobra - dla wierzących starszych, chorych którzy do Kościoła nie mogą iść z powodu różnych chorób a chcą odczuwać jedność z innymi, dzięki takiemu radiu mogą przynajmniej posłuchać sobie mszy i odmówić jakąś modlitwę.
Ogólnie, bo to co zrobiono z tym pomysłem jest straszne, wszystko obróciło się na kase i wykorzystywanie staruszków, zamiast skupić się na Bogu bezustannie podają numery kont (w różnych walutach!), albo kłócą się i zastanawiają kogo jeszcze okrzyknąć sługą szatana i to jest głupie, wszystko co święte dla Katolików w tym radiu i telewizji jest reklamą mającą prrzyciągnąć ,,wiernych słuchaczy" z pełnymi kieszeniami, i jeszcze robią im pranie mózgu, głupki :P Ale jak już powiedziałam żeby organizacja, władze, sposób realizacji był inny to ja jestem jak najbardziej za.
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #4 : 2006-07-25, 12:07 »
No, idea radia jest jak najbardziej ok. Jakaś kobieta z zagranicy mówiła, że to jedyna stacja która do nich dociera, i mają kontakt z krajem, itp. Ale oni ten monopol źle wykorzystują... :(
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #5 : 2006-07-25, 12:24 »
TRwam= Tadeusz Rydzyk wam.
raczej nie jestem fanka tej stacji radiowej i tv;p kiedys natrafilam w tv na modlitwy...jakis chlopak 11 lat sie modlil tam tzn. zadzwonil i sie modlil...dla mnie to troche dziwne;p
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

gena

  • Gość
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #6 : 2006-07-25, 12:29 »
Właśnie przyświeca temu dobra idea ale to może pan przewodniczący jest źle dobrany ?
Bo ojciec Rydzyk w oczach tych biednych ludzi jest ideałem , dla innych potworem...
Ci ludzie po prostu są bardzo wierzący i ślepo wierzą w jego słowa bo jest księdzem...
A pamiętacie jak Sczuka parodiowała tą Madzię od podwórkowych kółek różańcowych ?
Zapisane

Semper.

  • Gość
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #7 : 2006-07-25, 13:12 »
Ech..to nieszczęsne radio Ma(w)Ryja...
Moja kofana babuleńka która mieszka z nami jest troche oprzygluchawai slucha wlasnie tego radia,a zeby byl komplet dochodzi do tego Trwam..a gdy babuleńka zaszaleje to ja slychac w calym  domq... bez przerwy xd
Przyzwyczaiłam sie ^^
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #8 : 2006-07-25, 13:18 »
Na obozie lezymy sobie na molo a jeden chłopak ni z gruszki ni z pietruszki daje na cały głos
,,Piosenka tygodnia w radiu maryja......"
A tak ogólnie zgadzam sie  to jest fajne i byłoby spoko gdby zdjeli Ojca Dyrektora, bo idea jest jak najbardziej  słuszna.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Radio Maryja
« Odpowiedz #8 : 2006-07-25, 13:18 »

Donna Daria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 277
  • Ronaldo ((:
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #9 : 2006-07-25, 13:23 »
Ale Trwam jest fajne, bo jak ja jade do babci na wakacje to na tej antenie odbiera... niemieckie MTV :D Więc sobie 'ogladujem' :)
Zapisane
Życie jest jak lustro
- Jeżeli pokażesz mu niezadowolona minę
odpowie tym samym.
Kiedy się uśmiechniesz, pozdrowi Cię serdecznie.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #10 : 2006-07-25, 13:42 »
Raczej Rydzyk pozostanie, bo to jego idea zdaje się. Z "superchrześjaninami" jest ten problem, że dla nich ksiądź, papierz, itp. = Bóg... A księża to też ludzie... :/ Gdyby Kościół = Bóg, to bym nie nawidziła go z załego serca, tyle tego mordobicia w historii za niego było. Ale za to odpowiedzialni byli ludzie, którzy wyorzystywali religię do swoich celów, dewiacji, itp.
Zapisane

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #11 : 2006-07-25, 19:34 »
Riv mi coś pokazała xD więc to ne ja wynalazłam
wpiszta w Google "siedziba szatana" xD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Darcia

  • Gość
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #12 : 2006-07-25, 19:40 »
Moja babcia na szczescie tego nie slucha. Ale u mnie w szkole czesto rano ide posiedziec do swietlicy, a tam sa dzwi od kuchni i zawsze codziennie kucharki sluchaja radia Maryja to jest straszne. :/
 
Zapisane

gena

  • Gość
Odp: Radio Maryja
« Odpowiedź #13 : 2006-07-25, 20:25 »
tia siedziba szatana z google jest the best :D
psia kosto znam to dość długo :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 25 zapytaniami.