Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Psałterz Wrześniowy  (Przeczytany 4656 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia

  • Gość
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #30 : 2006-11-14, 23:55 »
Nie, jeszcze trzeba poczekać.

A ja chciałam sobie nagrać ten koncert w TV, ale oni są sprytni: była kiepska jakość, nie poprawili dźwieku, nie podmienili błedów na bisy i obcięli końcówkę...
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #31 : 2006-11-21, 19:53 »
Ja się postaram na DvD o to...
Zakochałam się w Psalmie z aniołem stróżem...
Zapisane
Why so serious?

kasia

  • Gość
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #32 : 2006-11-22, 19:42 »
Ja już mam zamówiony u koleżanki, która go kupi. A ja jej dam Golgotę przegrać. Trzeba się dzielić, nie? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedz #32 : 2006-11-22, 19:42 »

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #33 : 2006-11-23, 07:39 »
Komercja. Handlowanie biblią, ale to nic nowego...
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #34 : 2006-11-23, 15:36 »
jeśli dobrze odczytyję Twoje intencje to masz rację :)
Facet sie pięknie wkupił w rynek uderzając w bardo ważną narodową nutę - zrobił muzę dla JPII, więc go nie można było nie zauważyć ;) Tym bardziej ze ma wielu księzy w rodzinie, więc i poparcie jest i wie jak taki towar się dobrze sprzedaje. No i pojechał dalej ...

Mnie osobiście to wkurza, bo muzyka raczej kiepskiej jakości, a ciagle w radiu leci - szczegolnie wkurzające to jest jak sobie jadę radośnie autkiem , jem, siedze w wannie... a tu psalmy :/
Bosz...miejsce i czas na modlitwę jest trochę inne,  a psalm jest modlitwą szczególnego rodzaju.

A ubranie tego w piórka liryzmu, ozdobienie chórkami z dodatkiem rozszerzonego instrumentalu nadaje temu płaszczyk szczególnie tandetnego kiczu.
Szczególnie pieknie się do tego nadają te wątki miłosne, woda na młyn wszystkich nastolatek.

popolemizujesz że mną na ten temat, Grześ ? :chytry:

Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #35 : 2006-11-23, 17:39 »
Hje hje, może macie rację, generalnie jestem po stronie nie zafascynowanych Rubokami i ich wytworami. Chyba znalazła sbie kogoś lepszego do tekstów... ale jak pisałam przy poprzednim hicie, ta monotonia tematyki (miiiłość... błeee... :P ) mnie nie zachwyca. Jak słyszę ten nowy hit, czy stary hit to nie odróżniam ich w pierwszej chwili, tak na tę samą nutę jak dla mnie. Ogólnie muzyka jak już pisałam i Nafra też, Rubik wypełnił lukę w muzyce słuchanej masowo, dał coś czego niby jeszcze nie było (bo ludzie nie szukali). W ogóle to jak słyszę urywki w tv i radiu, to strasznie mi się kojarzą z piosenkami Disney'owskimi do filmów... (Takie napełniające serducho pompatycznością, z serii - wszystko mi się uda.) Ale co ja się znam... :P

Sam Rubik mnie wkurza, tzn. znam go z jego wypowiedzi i taka osoba jaka z nich się maluje niezbyt mi odpowiada. Ale kto wie jaki tam jest naprawdę... ;) No ale do sedna. Jak widziałam wywiady, to wypowiadał się na zasadzie, że a jak był z kimś projekt i nie wypalił, to nie jest jego wina, a jak coś jest chwalone, to jest zasługa.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #36 : 2006-11-23, 20:03 »
HE HE...

Witaj charon w klubie ;)

dla mnie jest on o niebo gorszy od Michała Wiśniewskiego - Michał wypełnił pustkę po Disco-polo a Rubik pustkę po Michale. ;)
Ale Michał był autentyczny - naturszczyk, spiewał tak jak umiał i nigdy nie próbowała udawac ze to jest inna muzyka niż populizm dla mas. No i nie przerabiał tego na modlitwę ;)
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #37 : 2006-11-24, 20:31 »
Nie lubie Rubika, coz sie bede rozpisywac :) 4 ostatnie wypowiedzi :D...
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #38 : 2006-11-24, 20:35 »
Aha, lubię Rubika, a szczególnie "Psalm dla ciebie..."  :kocham:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Forum Zwierzaki

Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedz #38 : 2006-11-24, 20:35 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #39 : 2006-11-26, 08:53 »
Wy nie lubicie. A ja lubię :D Kłócić się nie będę, bo każdy ma swoje zdanie i swój gust, zwłaszcza, że może macie rację, tego nie wiem ;)
Zapisane
Why so serious?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #40 : 2006-11-26, 09:03 »
Dokładnie. I każdy może wyrazić swoje... ;) Ale czy mamy rację czy nie, to nie zmienia faktu, że można coś lubić nawet jeśli nie jest najwyższych lotów i na odwrót... :)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Psałterz Wrześniowy
« Odpowiedź #41 : 2006-11-27, 00:14 »
no właśnie :)
ja lubiłam Michała W gdy był u szczytu formy, ale ostatnim tekstem, który splodził osiagnął szczyt tandety ;) :P
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 25 zapytaniami.