Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu

Autor Wątek: Co sądzicie o Britney Spears ???  (Przeczytany 14151 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« : 2004-02-05, 19:34 »
heheh większość ludzi jej nie lubi, wydaje się głupią blondynką etp. ale ja jakoś pomimo wszystko lubię jej piosenki, heh fajny jest jej najnowszy teledysk "Toxic" może jej piosenki nie mają takiej głębi i w ogóle, ale muzyczka jest fajna :wink: zaraz pomyślicie o mnie tandeciara, ale tak szczerze to nie jest najgorsza ta Britney :wink: heheh udało się pannie, pomimo, że na żywo coś nie za bardzo wychodzi jej śpiewanie heh :lol:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #1 : 2004-02-05, 20:52 »
ja britney nielubie nielubie jej muzyki calej jedyna piosenka jaka w miare lubie to ta z madonna niewiem jak sie nazywa... alke ogolnie jej nielubie jest irytujaca i pusta...
Zapisane

kareena

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #2 : 2004-02-05, 20:55 »
ja brit nie znam.. ale mi zupelnie nie przeszkadza :] kto kce niech slucha ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #2 : 2004-02-05, 20:55 »

Lalaith

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #3 : 2004-02-05, 20:56 »
Hymm.. Do Britney, a raczej do jej muzyki nic nie mam, bo przecież każdy śpiewa muzykę taką jaką się czuje, jaką chce. Ja tej muzyki niesłucham, bo nielubię,ale przecież nie muszę ;) Zaś co do osoby, to przykro mi to mówić, ale jest straszna.. Jak można publicznie się obnażać?! Ja, porównuję ją do.. ekhym.. dziwki ..  :roll:  
Jednak znów powtarzam, mi nic nie przeszkadza, Gerda, nie mam zamiaru nazywać Cię tandeciarą, w żadnym razie! Twój wybór co słuchasz ;) Ja słucham punku i dobrze mi z tym ;) Tylko żeby jeszcze wmówić to skinom..  :roll:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #4 : 2004-02-05, 21:16 »
Nie lubię ani jej, ani jej piosenek, ani jej głosu... mam już dosyć  :roll: Moja siostra ją uwielbia. Kiedy słyszę jej piosenki, robię się strasznie senna. Ostatnio pozuje do takich zdjęć, że uh... Kiedyś według mnie miała lepszy image :? Wygląda jak lalka barbie, a ja nie lubię, jeśli ktoś jest tak nienaturalny.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

pola

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #5 : 2004-02-05, 21:25 »
Cytat: kareena

ja brit nie znam.. ale mi zupelnie nie przeszkadza :] kto kce niech slucha
chyba mamy podobne zdanie o niej  :wink:  :wink:  :wink:

no dokladnie kto chce niech słucha ale mnie na to nie namówi ........ mi nie przeszkadza czyli ze :nie kupuje płyt ,nie chodze na koncerty  <głosik na koncertach  :? brr> ,nie zbieram z nia zdjęc ,ale jak leci w radiu albo na MTV jej teledysk to nie przełaczam nerwowo kanału bo mam alergie na nia  :roll:  :roll: <tak miedzy nami to nie kapuje takich ludzi ktorzy tak robią dodatkowo obrzydając jakąś muzyke innym :grr: >
pozdrawiam wszystkich fanów Britey S.  :wink:
Zapisane

iwa

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #6 : 2004-02-05, 21:33 »
:laleczka: osobiście nie lubię jej muzyki i nie podoba mi się jej wizerunek, ale zawsze to jakieś urozmaicenie w świecie muzyki :roll:
Zapisane

pola

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #7 : 2004-02-05, 21:39 »
taaak jest o kim poczytac w gazetach <ślub po pijanemu  :lol:  :lol:  :lol: >
Zapisane

Gerda

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #8 : 2004-02-05, 22:30 »
nie no chyba mnie źle zrozumieliście, ja też nie jestem jej fanką, po prostu jej "pioseneczki" wpadają w ucho :lol: tj np. "Jak zapomnieć" JedenOsiemL to wszystko w stosunku do niej z mojej strony :P, wiedziałam, że źle sformuowałam mój topic :wink: :lol: :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #8 : 2004-02-05, 22:30 »

kasia

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #9 : 2004-02-06, 06:47 »
Cytat: kareena
ja brit nie znam.. ale mi zupelnie nie przeszkadza :] kto kce niech slucha ;)

dokładnie  :wink:
Zapisane

emir

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #10 : 2004-02-06, 09:33 »
Briiitnnneeeej *


* - polecam obejrzeć Kabaret Ani Mru-Mru, skecz pt. "Tofik" ;)
Zapisane

LFree

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2360
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #11 : 2004-02-06, 09:35 »
skoro jedni sluchaja i3 to niech inni sluchaja britney s. i krzyzyk im na droge... nie gustuje w tym typie muzyki to jej nie slucham i wcale mi nie przeszkadza, ze jakas tam babeczka sobie spiewa... a jako, ze nie slucham i nie ogladam to nie moge za bardzo powiedziec czy ja lubie czy tez nie ;)
Zapisane
Tylko dwie trwałe rzeczy możemy przekazać w spadku swym dzieciom. Jedna z nich to korzenie, druga to skrzydła.

LFree - Lifeform Fabricated for Repair and Efficient Exploration

emir

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #12 : 2004-02-06, 09:48 »
racja, i tak najlepszy jest Sweet Noise z Peją, albo Górniaczką... a w ogóle de best jest Sektor Gaza i kawałek "Kazachaya" ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #13 : 2004-02-06, 18:25 »
niech sobie Brit bedzie, nie jestem fanka ...dlatego nic mi do tego

P.S a Toxik mi sie podoba... jest taka inna ...
Zapisane

mili

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #14 : 2004-02-06, 18:48 »
Cytuj
Ja słucham punku i dobrze mi z tym ;) Tylko żeby jeszcze wmówić to skinom..  :roll:


no własnie...

A co do tematu to ja tej wypindowanej lalki nie trawię. Robi z siebie dziwke dla sukcesu. A muzyki takiej nie słucham... kiedy słyszę takie śpiewające laleczki to mi się niedobrze robi :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #14 : 2004-02-06, 18:48 »

hexe

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #15 : 2004-02-06, 19:38 »
jej glos,muzyka i styl bycia jakos mnie nie przekonuja wiec nie za bardzo przepadam za nia....wole inny rodzaj muzyki :)
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #16 : 2004-02-07, 17:01 »
Nie mam nic do niej, ale denerwuje mnie jej postac... Taka pusta, napsztrykowana lala... Skąpo ubramna... Fe!
Zapisane

Nirvana

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #17 : 2004-02-07, 17:47 »
Cytuj

Nie mam nic do niej, ale denerwuje mnie jej postac... Taka pusta, napsztrykowana lala... Skąpo ubramna... Fe!

Dobrze powiedziane! :)  :wink:
Zapisane

LiNkSa

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #18 : 2004-02-07, 17:48 »
Jeśli chodzi o mnie to na sam dźwięk jej imienia robi mi sie słabo. To co ona wyrabia świadczy o tym jak została wychowana:/ Albo już sama nei wie co zorbić żeby być non stop w centrum uwagi i na okładkach wszystkich gazet. Kiedyś ją lubiłam ale byłam mała:P Teraz już jej wogóle nie słucham ale musze przyznac że kawałek "Toxic" przypadł mi do gustu:P Podoba mi sie teledysk i piosenka:) To chyba było chwilowe oświecenie;)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #19 : 2004-02-07, 17:51 »
Nie lubię takiej muzyki jaką prezentuje panna Spears. Nie lubię jej, ani jej piosenek. Nienawidzę nienaturalności, a ona właśnie taka jest.
Co tu dużo mówić nie trawię jej po prostu. Ale nie mam nic przeciwko ludziom, którzy słuchają jej muzyki. Każdy ma inny gust. Nudno by było, gdyby każdy lubił to samo.
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #20 : 2004-02-07, 20:02 »
Szczerze mowiac to jak bylam duzo mlodsza to jej sluchalam, obecnie nie!!.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #20 : 2004-02-07, 20:02 »

kasia

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #21 : 2004-02-07, 21:15 »
niom, ja sie przyznaję, że też słuchałam.... ale wieki temu ;)
teraz nawet nie potrafię wymienić żadnej piosenki
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #22 : 2004-02-29, 19:06 »
teledysk mi sie podoba..pisoenka..hym..niebałłdzo.niekonieczniee..a bretnay jest  zaladna..i nie lubei takiej muzy jak robi..ale skoro doc gzos doszlą o sie jej szacuneczek nalezy ..heh
Zapisane

mili

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #23 : 2004-03-01, 15:22 »
Cytat: emir
Briiitnnneeeej *


brzydal  :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #24 : 2004-03-01, 16:34 »
zgadzam sie z cholka :)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #25 : 2004-03-01, 18:05 »
Ja nie lubie jej ani jej piosenek....jest taka nienaturalna i na koncertach spiewa tyko w playbacku.,Aha....ona nie spiowa to co czuje ...... meneger zaplasi kase pisarzowi ,napisze piosenke a potem wtykaja jej ja pod nos zeby spiewala.... :?
Zapisane

navel

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #26 : 2004-03-01, 18:40 »
Ja jej nielubię ani nie jestem jej fanką, jej styl bycia mi nieodpowiada, ale niech ona sobie robi co chce...
jedynie podoba mi się jej ostatni kawałek Toxic i ten z Madonną ;)
Zapisane

Lidzia

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #27 : 2004-03-01, 18:48 »
Dla mnie to ona jest jednym wielkim nieporozumieniem!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #27 : 2004-03-01, 18:48 »

mili

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #28 : 2004-03-02, 11:51 »
jej, jak byłam taka mała to jej słuchałam  :lol:  miałam taki wielki platak briteny w pokoju  :lol:  młoda i głupia byłam :P :P na starość zmądrzałam :P chociaż moja mama chyba woli żebym słuchała jakiś panienek z pod latarni bo spokojną muzyke mają jej zdaniem :? ehhh ehhh ehhh... to nic że latają z gołym tyłkiem wszędzie gdzie się da, śpiewają o dupie maryni a tapete nakładają 5 cm warstawmi, że aż spływa... ehhh ehhh... co z siebie ludzie robią :P ja nie wiem :P tosz to chańba :P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #29 : 2004-03-02, 14:20 »
Cytat: Alice_kot
Ja nie lubie jej ani jej piosenek....jest taka nienaturalna i na koncertach spiewa tyko w playbacku.,Aha....ona nie spiowa to co czuje ...... meneger zaplasi kase pisarzowi ,napisze piosenke a potem wtykaja jej ja pod nos zeby spiewala.... :?
ale jaki ma za to zarobek :P wypłata na całe życie ;)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 31 zapytaniami.