Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: schronisko w Józefowie  (Przeczytany 10936 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« : 2004-08-25, 14:53 »
Od tygodnia chodziłam z moją koleżanką do schroniska   w Józefowie k. Legionowa pomagać jako wolontariuszki. Oprócz nas żadnych wolontariuszy tam nie bylo. Tylko 2 panie i 2 panów którzy zajmowali sie psami tj. dawali im jeść, sprzątali im boksy. To schronisko jest tak biedne, że aż się chce płakać. teraz, w tym roku akurat odbywają sie różne małe remonty także powinno być lepiej, ale to i tak za mało. Powiem tyle, że jeżeli macie wolne weekendy, alvbo wolny czas, postarajcie sie tam pojechac. te psy i  koty, jak każde inne potrzebują miłości. ale skoro nie mozemy im jej dac na tyle aby byly w pelni szczesliwe, postarajmy sie chociaz sprawic aby ich zycie bylo troche lepsze. Zorganizujcie zbiórki  w szkołach, lub przywieżcie jakieś żeczy wam nie potrzebne a które przydadzą się im. Tam potzrebne jest wszystko! :(
Zapisane

aneta

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #1 : 2004-08-25, 14:55 »
A jak tam mozna dojechac i czym jak ktos nie ma samochodu? :roll:
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #2 : 2004-08-25, 15:04 »
Cytat: aneta
A jak tam mozna dojechac i czym jak ktos nie ma samochodu? :roll:
Jak ktoś nie ma samochodu to bedzie troche trudno bo dojechac tam nie mozna pod samo schronisko. najblizej mozna poejchac autobusem 705 i zatrzymac sie na przystanku chyba...... Michałów Grabina ale jeszcze sie dowiem. no ale z tamtad to tzreba dojść albo dojechac rowerem a to samym autem jedzie sie 10 min więc z przystanku idzie sie pewnie ponad 0,5 h a to nie jest fajne tak iść. No to rzeczywiśćie jest problem jak sie nie ma samochodu. a gdzie mieskzasz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

schronisko w Józefowie
« Odpowiedz #2 : 2004-08-25, 15:04 »

aneta

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #3 : 2004-08-25, 15:07 »
na bielanach  :roll:
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #4 : 2004-08-25, 15:10 »
aha, no to ty masz dosyć duży problem. no cóż, nie pozostaje ci nic innego jak piechotka, rower, albo taksówka. a szkoda.................
Zapisane

aneta

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #5 : 2004-08-25, 16:19 »
A Ty jak tam dojezdzasz?
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #6 : 2004-08-25, 19:46 »
no ja jeżdże do mojej koleżanki (tzn. moi rodzice mnie zawoża)  a z tamtąd zaowzi nas jej mama także ja nie jeżdze autobusem. ale spróbuj poszukać może jest inne też biedne scheronisko które też potzrebuje pomocy  a jest bliżej ciebie!!
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #7 : 2004-09-07, 18:17 »
aneta, niewiem czy mam pisać na PW czy tu ale napisze tu. no wiec bylam w Józefowie tylko troche innym razem niz Ci mówiłam, i pieski małe są. znaczy nie chodzi o to ze szczeniaki ale małe (wysokość) dorosłe;) musisz po prostu tam pojechac i je obejrzeć bo to zależy jakie lubisz pieski :D
Zapisane

aneta

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #8 : 2004-09-09, 13:14 »
Dzieki za info :))
Zapisane

Forum Zwierzaki

schronisko w Józefowie
« Odpowiedz #8 : 2004-09-09, 13:14 »

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #9 : 2004-09-09, 14:23 »
nie  ma za co. jade tam jeszcze jutro. moze chcesz zebym o cos zapytała? :D
Zapisane

navel

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #10 : 2004-09-09, 16:16 »
W sumie ja mieszkam niedaleko Józefowa, więc mogłabym podjechać i coś pomóc, ale nie wiem kiedy będę mogła i czy mi rodzice pozwolą.. Ale postaram się. :)
Zapisane

tina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #11 : 2004-09-09, 17:16 »
A jak tam dojechać z wawy samochodem? Ile to km?
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #12 : 2004-09-09, 20:58 »
ojej jak fajnie :D navel fajnie by było jakbyś mogła pomóc. a co do dojazdu:
* wyjazd z Warszawy przez Białołękę, Jabłonnę i Legionowo (tzw. "stara" droga białostocka), w Legionowie za niewielkim wiaduktem jest znak skrętu w prawo na Marki, tu zaczyna się ulica Strużańska, jadąc tą drogą po około 1,5 km dociera się do Józefowa. Schronisko jest tuż przy drodze, po prawej stronie.

* wyjazd z Warszawy przez Pragę Płn., okolice Dworca Wileńskiego i Marki. W Markach jest skręt w lewo na Legionowo i potem już analogicznie. Tzn. po około 10 km jest Józefów i przy drodze, tyle że po lewej stronie, mieści się schronisko

TO JEST NAPISANE NA STRONIE. POWODZENIA!
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
Jak dojechaC??
« Odpowiedź #13 : 2004-09-13, 21:42 »
Chciałabym sie zgłosic jako wolontariuszaka ale za bardzo nie wiem jaki autobusem mogłabym tam dojechac??Moze znasz tamte okolice??
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #14 : 2004-09-14, 17:08 »
nie, już mówiłam anecie ze tam zadne autobusy chyba nie jezdza takze wiesz......  szkoda :cry:  pozostaje raczej taksowka lub samochod
Zapisane

Forum Zwierzaki

schronisko w Józefowie
« Odpowiedz #14 : 2004-09-14, 17:08 »

julia_mrm

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #15 : 2004-09-15, 14:23 »
A MOZE BYSMY SIE SPOTKAŁY  i bys mnie oprowadziła 8) a i powiedz mi czy mozna tam pójsc i juz 1 dnia zostac wolontariuszka czy musisz zadzwonic albo przechodzic mase pytan o tym kim jestes i czy kochasz zwierzeta?? :roll:
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #16 : 2004-09-15, 19:30 »
nieee, skąd. ja poszłam tam pierwszego dnia i od razu mogłam sie zajmowac zwierzaczkami. pytan nie zadaja;)a co do spotkania, jak dokładniej? ;)
Zapisane

julia_mrm

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #17 : 2004-09-15, 22:20 »
a masz moze gg-to mój nr.4658350-siedze wieczorami na gg  ;)
Zapisane

tina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #18 : 2004-09-23, 22:18 »
W jakich godzinach można odwiedzić schronisko?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #19 : 2004-09-25, 10:07 »
No właśnie, też bym pojechała, ale mam trochę daleko...
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #20 : 2004-09-25, 10:24 »
schronisko jest otwarte  w godzinach 9.00-17.00 takze w weekendy. ja niestety w ten weekend nie moge pojechac :cry: dopiero za tydzien :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

schronisko w Józefowie
« Odpowiedz #20 : 2004-09-25, 10:24 »

Kira

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #21 : 2004-09-25, 15:49 »
Cytat: *~Cathy~*
No właśnie, też bym pojechała, ale mam trochę daleko...
ja też am daleko ale transport bym miala.. ile to km od wawy z mokotowa???? :roll:
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #22 : 2004-09-25, 16:21 »
Cytat: Angevelinka
Cytat: *~Cathy~*
No właśnie, też bym pojechała, ale mam trochę daleko...
ja też am daleko ale transport bym miala.. ile to km od wawy z mokotowa???? :roll:


uuuu :oops:  to bedzie problem . nie mam pojecia ile to kilosów... wejdź na strone schroniska(pod moim  wpisem) i zobacz... moze tam cos bedzie...
Ale fajnie by było jakbyście mogły przyjść :P
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #23 : 2004-10-03, 11:21 »
byłam  w schronisku wczoraj. klika piesków zabrali :)  ale jest tez kilka nowych :(  ale za to jak bawiłam sie (wraz z asią) ze szczeniakami t przyslisz dobrzy ludzie i zabrali jednego z nich :D
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #24 : 2004-10-24, 15:12 »
Wczoraj, jak byłam w schronisku (oczywiście w Józefowie) to jeden szczeniaczek umarł :cry:  :(  W dodatku chyba z 3 czy szczeniaki zostały dowiezione.... Jeden z nich to pitbull malutki..... ale wszystkie są takie biedne... :cry:  No i na dodatek jest jeen kotek który uciekł z kociarni w tym schronisku i wpadł pod samochód i teraz ma przetrąconą łapkę i nie wiadomo co jeszcze... :cry:  oj źle się tam dzieje, źle :cry:  :(  :cry:  Ale kilka piesków i kotków na szczescie zostalo zabranych :D  ale w sumie to wiedzej ludzi oddaje tam zwierzeta niz bierze :(  :cry:  :grr:
Zapisane

Tika

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #25 : 2004-10-24, 17:04 »
Halina - dzielna jesteś. To cudownie, że jesteś wolontariuszką :D !
Nie załamuj się, niestety taka praca w schronisku nie jest łatwa, bo tam jest tyle psiego i kociego nieszczęścia, a człowiek nie wszystkim może pomóc :( .
Najważniejsze, że tam jeździsz i jesteś z nimi 8)!!!
Zapisane

mam_psine

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #26 : 2004-12-29, 18:36 »
Jestem z toba Halina ale jamieszkam we Wroclawiu i nie wiem czy bede mogla czesto pomagac! :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #27 : 2005-02-04, 16:08 »
Najprawdopodobniej jade jutro do schorniska. Moze ktos chce abym cos sie zapytala, przekazala, sprawdzila??

Dopisane:
Już bylam.. najbardziej przyda sie sucha karma bo inna zamarza... :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

schronisko w Józefowie
« Odpowiedz #27 : 2005-02-04, 16:08 »

EWAA

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #28 : 2005-02-11, 19:27 »
HALINA I JAK BYLAS W SCHRONISKU?
JAK WRAZENIA?BYLAM W SOBOTE WIEC CHYBA SIE NIE SPOTKALYSMY- !CO PRAWDA WIDZIALAM DWIE DZIEWCZYNY(CZY JEDNA Z NICH TO TY?>)
Zapisane

halina

  • Gość
schronisko w Józefowie
« Odpowiedź #29 : 2005-02-12, 19:40 »
No wrażenia??? Zawsze takie same... smutno mi ze te pieski i kotki musza tam byc ale ciesze sie ze moge im pomoc....
A o ktorej bylas?? Byłas sama czy z kims?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 26 zapytaniami.