Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Mam dość :(  (Przeczytany 9650 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszka

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #90 : 2004-04-05, 13:41 »
Z tego, co wiem, gabinety dostawały informacje bezpośrednio.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #91 : 2004-04-05, 15:09 »
Cytat: Yzalbe
=VioaoiV= do tych "fajnych wetów" zalicza się też Twój..  


wiem przeciez.. blee..
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #92 : 2004-04-28, 14:49 »
Dowiedziałam się, że gdańskie schronisko na dzień dzisiejszy nie ma kasy na sterylkę i jedyne co mogę zrobić, to złożyć podanie i czekać :? Jestem przeciwna wejściu do Unii, ale może zwierzęta teraz będą lepiej traktowane.. Może znajdą się pieniądze na sterylkę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #92 : 2004-04-28, 14:49 »

Kira

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #93 : 2004-04-28, 22:51 »
:roll: po wejscu do uni dobrze bedze za 30 lat... w optymistycznej wersji..a jezeli Lepper by dosazedl do wladzy to leppiej nie bedze a tym bardzej dla zwierzat :roll:
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #94 : 2004-07-31, 22:23 »
No i stało się... Wykastrowałam wiejskiego kocurka. Wprawdzie z własnej kasy, ale jestem szczęśliwa. Kastracja na wsi jest połowę tańsza niż w mieście!! Może każdy z nas spróbowałby wykastrować/wysterylizować kota z własnych pieniędzy??
Zapisane

Tika

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #95 : 2004-08-18, 09:20 »
Dopiero teraz przeczytałam ten temat i chciałabym napisać co ja wymyśliłam. Może to głupie, ale ja też nie mogę patrzeć na tewszystkie nieszczęścia kotów, które są porzucane, traktowane jak rzecz  :cry:  :cry: .
Dużo o tym myślałam. Moim zdaniem dużo zależy od świadomości ludzi.
Przyznam się (chociaż to wstyd!), że wcześniej ja także nie byłam takim wielkim rzecznikiem kastracji i sterylizacji kotów. Uważałam, że jak mam kota w domu, to nie trzeba, a to też jest głupota, bo jak ten kot ucieknie......
No i tak sobie wymyśliłam, że warto byłoby zrobić akcję uświadamiającą ludziom, jak ważne jest ograniczenie rozmnażania kotków poprzez ich sterylizację i kastrację. Wiadomo, że nie każdy da się przekonać, alewarto próbować.
Może jakieś plakaty itp. i odnośnik na stronę internetową, gdzie będzie wszystko szczegółowo opisane, linki na wszystkich stronach związanych z kotkami. To taki mój pomysł - czy jest ktoś zainteresowany???????

A swoją drogą uważam, że weci też powinni się przyłączyć np. wizyta z kotem wykastrowanym powinna być tańsza niż z "rozpłodowcem".
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Mam dość :(
« Odpowiedź #96 : 2004-08-18, 10:14 »
No tak, tylko, ze wielu weterynarzy nie za bardzo przejmuje sie losem kotow... I innych zwierzat. Wazne dla nich jest, zeby zrobic, co trzeba i pozbyc sie klopotu zgarniajac kase.

Ale pomysl dobry.. Moze wypali.
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Mam dość :(
« Odpowiedź #97 : 2004-08-18, 10:21 »
dobrze by bylo zeby w innych miastach powstal program taki jak w warszawie (chociaz nie jest idealny i tak), ze miasto placi za sterylizacje bezdomnych kotow, ma podpisane umowy z lecznica lub lecznicami, gdzie te koty mozna przywozic na sterylke... u nas to tylko w jednej dzielnicy dziala, ale zawsze cos, dzieki temu wiele kotow juz jest po zabiegu.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam dość :(
« Odpowiedź #98 : 2004-08-18, 16:29 »
Cytuj

A swoją drogą uważam, że weci też powinni się przyłączyć np. wizyta z kotem wykastrowanym powinna być tańsza niż z "rozpłodowcem".


no to juz chyba przesada.. po pierwsze rodowodowych kotow sie zazwyczaj nie kastruje bo to reproduktorzy, po drugie na kazda wizyte u weta wlasciciele rasowcow musieliby zabierac rodowod do okazania, po trzecie co z malenkimi kotami? wlasciciele kilkutygodniowych kotkow tez beda musieli placic wiecej? po czwarte niektorzy np zabieraja czasem dziczki bo sa chore czy cos.. i watpie czy by chcieli placic wiecej niz wlasciciele kotow wykastrowanych..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam dość :(
« Odpowiedz #98 : 2004-08-18, 16:29 »
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 25 zapytaniami.