Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Lady"  (Przeczytany 1884 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qaś

  • Gość
"Lady"
« : 2005-08-21, 15:33 »
Co sądzicie o tej książce? Nigdzie nie ma jej w bibliotekach,ani w księgarniach,Empikach.Jej pełny tytuł to "Lady-jak stałam się suką".Może ktoś czytał i podzieli się wrażeniami? ;)
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: "Lady"
« Odpowiedź #1 : 2005-08-21, 20:34 »
U mnie w bibliotece jest... ale nie czytałam :) Przeglądałam, wiem o czym jest i chyba jednak nie w moim guście, niestety
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: "Lady"
« Odpowiedź #2 : 2005-08-22, 16:06 »
Widziałam u mnie w bibliotece i czytałam kilka fragmentów, ale nie zainteresowała mnie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: "Lady"
« Odpowiedz #2 : 2005-08-22, 16:06 »

Qaś

  • Gość
Odp: "Lady"
« Odpowiedź #3 : 2005-09-02, 15:05 »
Czyli nudna?
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: "Lady"
« Odpowiedź #4 : 2005-09-02, 15:21 »
No nie, nudna raczej nie jest. Nastolatka zostaje zamieniona w psa - to jedyny chyba fantastyczny element, potem  wszystko w stylu "dzieci ulicy" - brutalne realia :) Na pewno ciekawa dla tych którzy lubię takie klimaty, ja nie.


Data wysłania: 2005-09-02, 15:15
Cytuj
Znakomite literacko, kapitalne studium psychologiczne współczesnej nastolatki Błyskotliwa satyra i autentyczna, pozbawiona taniego moralizatorstwa powieść o poszukiwaniu tożsamości, seksie, trudnym zmaganiu z własną młodością i ze światem. Obowiązkowa lektura młodzieży w wielu krajach. Sandra Francy ma siedemnaście lat, korzysta z życia ile się da i gwiżdże na to, co powiedzą inni. Seks, dyskoteki, narkotyki...I nagle zostaje zamieniona... w psa. Uwięziona w ciele suki, jest najpierw przerażona, a potem zaczyna się zastanawiać, czy bycie człowiekiem jest rzeczywiście warte zachodu. I odkrywa, że pieskie życie dostarcza przyjemności, jakich nawet nie podejrzewała...
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: "Lady"
« Odpowiedź #5 : 2005-09-02, 15:31 »
Ja lubie tego typu książki :)
Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: "Lady"
« Odpowiedź #6 : 2006-02-20, 17:27 »
Słyszałam, że ta książka jest dość znana, chciałabym przeczytać, ale nie wiem, czy warto. Napiszcie coś o tym, o czym to jest, czy warto i w ogóle!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 24 zapytaniami.