Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu

Autor Wątek: Jak wygląda..  (Przeczytany 15186 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #120 : 2004-03-22, 22:16 »
No tak, zresztą jak się codziennie pije nalewy, to nawet długopis pewnie ciężko jest utrzymać :silly:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak wygląda..
« Odpowiedź #121 : 2004-03-22, 22:43 »
Nie wiadomo czy dlugopis nie przepity... ;)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #122 : 2004-03-22, 23:07 »
Nie wiadomo czy w ogóle był długopis, bo za 2 zł to pewnie już nalewę można dostać :alkoholik:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #122 : 2004-03-22, 23:07 »

Sal

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #123 : 2004-03-23, 08:35 »
Ciapka zapewne cierpi na dysgrafię...
To jak pisze ma się nijak do tego, co jest dla niej w życiu ważne.
Niech pisze,  jak chce, byle z tych treści nie przebijały takie wartości.  :roll:

Rodzice powinni się zainteresowac, nie my....
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #124 : 2004-03-23, 09:00 »
Dysgrafia na komputerze?
Zapisane

Sal

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #125 : 2004-03-23, 09:37 »
Nie znam się Myszko, ale mój kolega, który też na to cierpi i korzysta z notebooka robi błędy ortograficzne, połyka końcówki... Nie pisze wprawdzie aż tak koszmarnie jak Ciapka, ale jest człowiekiem na stanowisku, po studiach, z wielką wiedzą. I stara się, bo jest urzędnikiem.
Zapisane

myszka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #126 : 2004-03-23, 09:41 »
Coz - Ciapka tez moglaby sie postarac. Np. skorzystac z opcji podgladu, albo przeczytac to, co napisala i poprawic. Chociazby do tego stopnia, zeby literki staly na swoich miejscach, mniej lub bardziej.
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #127 : 2004-03-23, 09:57 »
Czasami po prostu nie idzie się domyśleć co ona chciała nam przekazać :roll:
Zapisane

Sal

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #128 : 2004-03-23, 10:50 »
Cytat: Skarb
Czasami po prostu nie idzie się domyśleć co ona chciała nam przekazać :roll:


 ;) Nie zaprzeczę.
Ale chyba dziewczyna cierpi na dysgrafię.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #128 : 2004-03-23, 10:50 »

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #129 : 2004-03-23, 16:13 »
Cytuj

Czasami po prostu nie idzie się domyśleć co ona chciała nam przekazać


Hehe ja to wogóle nie wiem co ona pisze nie raz tylko mam prześwity :D
A tak wogóle to ja też nie ładnie pisze w zeszycie dlatego wole pisać na kompie :)
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jak wygląda..
« Odpowiedź #130 : 2004-03-23, 19:31 »
Ojej... z tego wszystkiego nawet nie wiem jaki to temat :P.
A co do Ciapki : Nie boisz się, że będąc po pijaku ktoś cię wykorzysta i zajdziesz w ciążę? Potem to dziecko nie będzie miało łatwo... chyba, że zażywasz pigułki  :P
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #131 : 2004-03-23, 19:39 »
co ty.. ja pije codziennie i   moge pic duzo mam bardzo udp[orniony organizm..pratycznie po mnie nie widac..to ras,,dwa prz toze pije codizennie wiem kiedy powiedziec koniec..trzy nie pije nigdy na zgona..nigeyd nie zygam(no dw arazy w zyiu)  pozatym  wiem co robie jakjetsem pijana..
Zapisane

mili

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #132 : 2004-03-23, 21:17 »
taaaa... każdy tak mówi a potem...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #133 : 2004-03-23, 21:25 »
W dziale Co piszą inni, też jest temat(Nie wsiadajcie do auta pod wpływem) o takim co myślał, że wie co robi :roll: Jeden nie żyje, drugi walczy o życie :?  Po alkoholu, to zawsze się człowiekowi wydaje, że jest mocny i wszystkie rozumy zjadł. Ale Ciapka to wielu tych rozumów chyba nie podjadła skoro tak się afiszuje z tym, że pije codziennie. Tylko co na to rodzice, nie czują, że ona śmierdzi tanimi nalewami :roll:  Tak apropo to ja bym się wstydziła, że takie świństwa piję :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #134 : 2004-03-24, 07:44 »
nie afiszuje..dla mnie to jets normalnie i jusz..poprtu jak bym mówila ze codizennie pije kawe.. znam aiwle osub co  robia tak jak ja i wogole w sumie to nie wiem po co pije bo to mi sie znudzilo..a mimo to pije codziennie..i nawte w razy dziennie..i zancyznam przetswac rozumiec po co..hyh..nparwde..to mój tata..jeste alkocholikiem..jak sie ni napije to zabija wrzyskich a jak sie napije to taki fajny czlowiek z nego..ja tak nie mam ale kurde...hyh
a to fakt ja pije wrzysko co ma promile..kiedys bylam sama w domu..i dola zalapaląm..to stardzilam ze sie czgos napije..nic w barku nie bylo..tylko biovital..15%..wypilam..hehe musilam odkupic:P a to okropnie smakuje jak wódka z witm..jusz pomijam jak se czulam po takiej ilosci wit..bleee,..a tak to pije wrzysko..spirytus metowe.. i tanie nalwey i wina..ale akurat nalewy i wina to ja lubie..nianwdz wódki..parktcyznie pije tylko jak nic innego nie ma..hyh..ale nie potrafie odmówic alkocholu zandago..a jak sie ma 3 zl i che sie czloiwek napic to go na malibu nie stac..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #134 : 2004-03-24, 07:44 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Jak wygląda..
« Odpowiedź #135 : 2004-03-24, 13:40 »
Cytuj

 jak sie ma 3 zl i che sie czloiwek napic to go na malibu nie stac

To się wtedy nie pije, bo taki lumpowy alkohol to obciach pić :P  ja tam się wyżej cenię niż 3zł.
Zapisane

golden

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #136 : 2004-03-24, 13:45 »
Cytat: Ciapka
wiem co robie jakjetsem pijana..
na serio? jak Ty to robisz? ;) to w ogole mozliwe? no moze nigdy nie bylas dostatecznie pijana, zeby odleciec ;)

Mnie tam do alkoholu na razie nie ciagnie - wiem ze jestem za mlody, a zadna dla mnie zabawa pic po cichu zeby rodzice nie widzieli. impreza bez alkoholu? tez no problem. I bez trunkow mozna sie extra bawic.
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Jak wygląda..
« Odpowiedź #137 : 2004-03-24, 13:55 »
Ja kiedyś na sylwestrze się upiłam i nie było żadnej frajdy z tego... Raz kupiliśmy jakieś picie na ognisku normalne, potem tylko udawaliśmy pijaków i było o wiele lepiej niż jakby się upiło naprawde... Przynajmniej na drugi dzień łeb nie boli :?
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

mili

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #138 : 2004-03-24, 15:14 »
Cytuj

hyh..nparwde..to mój tata..jeste alkocholikiem..jak sie ni napije to zabija wrzyskich a jak sie napije to taki fajny czlowiek z nego..ja tak nie mam ale kurde...hyh


a więc to z tąd się wzielo... córeczka bierze przykład z tatusia...
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Jak wygląda..
« Odpowiedź #139 : 2004-03-24, 22:09 »
a co do dysgrafi to ja tez mam a pisze nieyraznie bo sie nie patrze wogole na klawiature i tu lezy moj blad
Zapisane
To piekło nie raj :)

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Jak wygląda..
« Odpowiedź #140 : 2004-03-24, 23:50 »
A ja cos czuje,ze ciapka to w tej chwili zaczyna swirowac i ma niezla zabawe z tych podpuch...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #140 : 2004-03-24, 23:50 »

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #141 : 2004-03-25, 07:18 »
ee  aszka to takie dziwne ze mi nie wierysz?..nie ma takich ludzi cyz nie mozlwie zeby byla taka osba na foum/> bo nie wiemc mzu wy mi nie wierzycie..mozecie nie wierzyc..moze ito ilepiej hyh..a tata ma problem alkocholowy i owszem heh..ale nie wiem cyz to jsuz alkocholizm czy nie....a ja sama to zuce picie jak znajde chlopaka ktrego pokocham..bo puik co tao dul po rozstaniu z damiankiem ze nie da rady nie pic..
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #142 : 2004-03-25, 11:07 »
Cytuj

puik co tao dul po rozstaniu z damiankiem ze nie da rady nie pic..

(pominmy fakt, ze nie wiem, czy to dobrze odszyfrowalam   :lol:  ) Wiesz ja po rozstaniu z moim Damiankiem nie musialam jakos pic..a probowalam ... zaczynalo sie ze mna zle dziac... zaczelam brac jakies leki na uspokojenie  :?  I nie wiem co by bylo dalej gdyby nie moi przyjaciele. I gdyby on nie wrocil... I gdybym nie zaczela od nowa zyc, i dołowała sie tym co bylo, jak sie czulam przez ten miesiac... jak prosilam rodzicow zeby mnie zawiezli do tworek, (szpital psychiatryczny k. Pruszkowa, jeden z wiekszych w Polsce)  :(  To bylo straszne... Ale jesli sie ma Przyjaciol- uwaga, Przyajciol a nie "przyjaciol" to da sie przez to przejsc bez alkoholu
.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #143 : 2004-03-25, 18:54 »
ee moji pryzjaciele pija tak jak ja..hyh ale mi pomagaja to fakt..wrzysc cha z nim pogadac wrzscy  podrzytmuja mnie ale nic nie pomaga..ja go tak bardzo kocham i nie potrafie zapomniec..tez bylam u pschiatry i mnie do pschologa zapisali.. i wogole,,.
Zapisane

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #144 : 2004-03-26, 07:43 »
Ja też mam kolegów co chodzą do 3gim i 1 liceum, i oni piją, palą ale ja znich przykładu nie biorę.
Ciapko: Od kiedy ty zaczełaś siebie dawać i używać rożnych specyfików?
Tak dla chłopaków to dobrze bo przelecą sobie taką Ciapkę która nie panuje nad sobą- bo jest pod wpływem wybuchowych środków. A potem obudzisz się patrzysz coś nie tak i okazuje się że masz dziecko.
Ciapko: Co byś wtedy zrobiła?
(Według mnie najmądrzejszą odpowiedzią którą ty mi dasz jest usunięcie z którą ja bym się nie zgodziła ale zobaczymy :P )
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #145 : 2004-03-26, 11:50 »
Eh Ciapczeko Twoje wypowiedzi sa poprostu zenujace. Rob tak dalej a za pare lat ktos znajdzie Cie gdzies lezaca na ulicy zachlana. :? Ble.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #146 : 2004-03-26, 14:57 »
Cytuj

Eh Ciapczeko Twoje wypowiedzi sa poprostu zenujace. Rob tak dalej a za pare lat ktos znajdzie Cie gdzies lezaca na ulicy zachlana.  Ble.


Błagam abym nie była to ja :lol:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Jak wygląda..
« Odpowiedź #147 : 2004-03-26, 15:04 »
Chyba nikt by tego nie chcial albochcialby tylko powiedziec A nie mowilam
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

Jak wygląda..
« Odpowiedz #147 : 2004-03-26, 15:04 »

Ciapka

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #148 : 2004-03-26, 19:42 »
eeod kiedy..? alkochola od 11 troku zucia ale tak napredee to d roku pije..a inne to tam raczej nie..a ja moge pic bo ja panuje nad tym co robie..to znacyz napewno nie bede sie z nimim dymac anwte jak ebde niepryztomna..znam siebie..
Zapisane

Tonks

  • Gość
Jak wygląda..
« Odpowiedź #149 : 2004-03-26, 21:31 »
Jesteś blondynką?? :lol:
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 28 zapytaniami.