Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Hubertus-kto brał udział  (Przeczytany 15343 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Hubertus-kto brał udział
« : 2004-09-10, 14:36 »
tak się zastanawiam czy nie wziąść udziału w Hubertusie w tym roq.tylko nie wiem dokładnie jak to jest bo jeszcze nie brałam udziału bo 2 lata temu byłam za mało zaawansowana a rok temu u nas nie było.no więc pytania do tych co brali udział:
1.strój-czy zazwyczaj trzeba mieć marynarke(znaczy jeśli już to bym sobie załatwiła granatowa bo czerwoną to nie bardzo)czy np. z doświadczenia wiecie że wiele osób nie ma marynaki.jeśli tak to co innego zakładają?i pewnie pod nią koszulę i biały krawat.?ale jeśli byłoby zimno to pewnie zrobilabym tak jak jedna dziwczyna u nas że założyła pod marynarkę biały golf.i źle też to nie wyglądało.no i bryczesy białe :roll: tylko skąd bym takie wykombinowała :?: rodzice mi nie dadzą na drugie bryczesy tym bardziej że jeszcze nie mam nawet czarnych :P co radzicie w takimprzypadq?myśle że żeby skombinować takie spodnie nie daliby mi więcej niż 70-80 zł.

2.czy ogólnie jest fajnie :P i jeszcze jedno wybaczcie że takie głupie pytanie :P  :lol: jak się kłaniacie czy coś w tym stylu jak wyczytują wasze nazwisko.znaczy bo u nas to jest tak że  wszyscy w rzędzie stoją na polanie i wyczytują.i zapomniałam jak się kłaniali :P  :lol:  :wink:

w ogóle napiszcie jak jest,co ja się będe produkować! :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #1 : 2004-09-10, 16:09 »
strój-
to zalezy od stajni, zapytaj się jak najlepiej. w niektórych trzeba byc w na galowo a w niektórych normlanie, jak na zwykły teren.
o sprawy organizacyjnie itp najlepiej zapytaj się w stajni bo w kazdej jest inaczej
a jak cchesz poczytac o anszych hubertusach to psozukaj troche w archiwum bo było pare tematow
Zapisane

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #2 : 2004-09-10, 17:25 »
u mnnie (tzn. a alii :P, bo moja trtenerka ma tam stajnie, a ja tam na hubety jeżdże :)).

No więc miałam rajtrok ( no ten frak krótki) i białe bryczesy. Wszyscy byli tak ubrani.  No i było bardzo fajnie :) :) :) Tylko że łąka była strasznie śliska i nie można było nagłych zwrotów robić. Mam nadzieje że w tym roku będzie lepiej. Już sobie konia zaklepałam  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #2 : 2004-09-10, 17:25 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #3 : 2004-09-11, 11:55 »
Ja nie brałam nigdy i nie będę brać udziału w Hubertusie(nie miałabym szans :lol: ) ale jak już mówiła Ritak to zależy od stajni i nie msuisz ieć białych bryczesów, moja koleżanka miała zwykłe białe legginsy tylko wiadomo,w bryczesach wygodniej...Chyba,że trzeba będzie mieć bryczesy wtedy nie kupuj na razie czarnych tylko białe najwyżej częściej będziesz prać :) Albo kup czarne nowe a białe w lumpeksie ;)
Zapisane

Agatra

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #4 : 2004-09-11, 12:03 »
ja brałam już kilka razy...a co do stroju...zawsze ładniej jak sie wypada we fraku i baiłych bryczesach...a jeżeli nie masz swoich to nie kupuj skoro nie będą ci potrzebne...pożycz sobie od kogoś
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #5 : 2004-09-11, 17:00 »
oki dziex za odpowiedzi.ale i tak jeszcze nei wiem czy wezme udział.bryczesy bym sobie gdzieś zakombinowała chociaż jeszcze nie wiem jak,a fraka to pewnie mieć nie będe,najwyżej coś podobnego by mi wujek uszył bo on szyje garnitury(ma taki zakład).nieewiem :P
pozdro
Zapisane

awangarda

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #6 : 2004-09-11, 22:40 »
leee zamiast bryczesow to zawsze mozesz kupic zwykle biale getry tym bardziej ze bieale chyba i tak niesa ci za bardzo potrzebne a zeby je raz na rok zalozyc to sie nieoplaca... ja na hubertusie niebylam... ale u mnie w stajni zawsze organizowany jest ten niby oficjalny najwiekszy w swietokrzyskim (przynajmniej tak mi sie wydaje ale pewna niejstesm) i w normalnych konskich szmatach sie jezdzi nietrzeba na galowo...
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #7 : 2004-09-11, 23:31 »
Generalnie wypada na galowo. Niekoniecznie musi byc fraczek ale np. bialy golf + kamizelka jezdziecka tez fajnie wygladaja.
Biale spodnie wypada jednak miec. W koncu jezdziectwo to elegancki sport. Mozesz kupic, tak jak ktos juz radzil, biale getry. Ja kupilam calkiem niedawno nowe biale bryczesy za 80zl, wiec nie jest to az tak wielki wydatek. No ale jesli nie startujesz w zawodach i masz te spodnie ubrac tylko na jednego Hubertusa, to sie rzeczywiscie chyba nie oplaca. Zwlaszcza, ze za rok pewnie beda juz za male;)

A jesli chodzi o sama gonitwe - mnie to nie bawi. Jak mam tracic panowanie nad koniem i sie z nim szarpac nieustannie, jezdzic na lancuchu w ryju i potem przez nastepne dwa miesiace go znowu przekonywac, ze wedzidlo w pysku, to nie jest jego smiertelny wrog, to jednak podziekuje ;) Dziekuje, postoje :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #8 : 2004-09-12, 08:17 »
popieram natchniuzę, wiem jak mój koń reaguje na ściganie się w zwykłym terenie z jednym koniem a co dopiero na hubertusie....w tamtym roku pojechałam z nim na jego pierwszy hubertus i wycofałam się z gonitwy po próbnym biegu...koń taqk czy siak sie wyszalał a ja oszczędziłam sobie wielu niepotrzebnych kłopotów, takich o jakich pisze natchni ;)

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #8 : 2004-09-12, 08:17 »

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #9 : 2004-09-12, 09:43 »
dlatego nie biore Ritka  :wink:
Zapisane

awangarda

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #10 : 2004-09-12, 11:59 »
a to innego konia mozna szarpac za ryj a ritka nie?? bardzo dziwne podejscie... to ze twoj kon ma lepszy ruch itd od zwyklego konia rekreacyjnego nieznaczy ze rekreanty sa jakies gorsze i ze im mozna robic to co opisala natchni....
Zapisane

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #11 : 2004-09-12, 12:06 »
nie o to mi chodzi ;)
na HUbercie staram sie nei szarpać konia. A nawet jeśli to każdemu chyba łatwiej jechać na innym koniu. Jak na ujeżdżalni jest mokro to ja cała sie trzęse że Ritek sie pośliźnie, a jak jeżdze na innym to sie nie boje. Tylko ja mam sierota.

nie no, sorki tak mi sie powiedziało, ale ja nawet nie mam możliwości wzięcia Ritka (trenerka zabroniła jechać na sierocie :P)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #12 : 2004-09-12, 12:07 »
tyle że ona chce się pościgać, w klubie są konie które tak czy siak pójdą na huberta więc wychodzi z założenia czemu ktoś inny a nie ja? ja ścigi najchętniej oglądam z boku dla własnego i końskiego dobra :P

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #13 : 2004-09-12, 12:29 »
:))
no fakt, koń i tak by poszedł.. to czemu nie ja? :D :D ::D
Zapisane

Alii

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #14 : 2004-09-12, 13:13 »
A ja dalej nie wiem, czy pojadę, czy nie  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #14 : 2004-09-12, 13:13 »

Zimoludka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #15 : 2004-09-12, 20:04 »
ja nigdy nie byłam na takim prawdziwym pośącigu tylko jak juz to na szukaniu. dwa razy dzięki mnie ktos znalazł lisa bo wrzasnęli z boku " basia, mas zobobk siebie" i oczywiscie ktos mnie wyprzedzil a trzeci raz to nie lyszalam ze lis ma byc na drzewie i szukamal na ziemi a podobno przeszlam obok tego drezwa na ktorym byl lis  :grr:  dlatego mam bardzo złe wspomnienia z hubertusów :wink:
hmm ja na hubertusie byłam w zwykłym stroju jeździeckim tak jak reszta.
a ze nie lubie szybkich galopów to na samą mysl o pościgu nie mam ochoty wsiadac na konia :P
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #16 : 2004-09-12, 21:01 »
ja byłam na huberce i zabawa jest niezła :] nie na jakimśtam szukanym tylko gonitwa ;] i byłam włąśnie tez w stajni w stajni awangardy :P jak wygladal moj galop po lace pod koniec gonitwy to mzona jzu bylo tutaj podziwiac kiedys buahahah :P
a co do strojow to wtedy bylo roznie. kto mial i chcial to byl na galowo a kto nie to normalnie. :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #17 : 2004-09-13, 10:28 »
u nas też w okolicy tylko gonitwy....a jakby nie było czy mój czy nie mój to szarpać nei miałabym się z nim ochoty...a nie daj boże coś by się dla konia stało i miałabym za to odpowiadać? mego mi szkoda bo mój i jestem z nim związana ale czyjegoś bym nie wzięła chociażby z powodu odpowiedzialności jaka by na mnie spoczywała, nie patrząc już na to że koń istota żywa i też czuje...

Kamelia

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #18 : 2004-09-13, 17:15 »
a u nas nie ma więc ja nie pojadę :) - może to i lepiej :)
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #19 : 2004-09-13, 17:55 »
a u nas jest,a i tak nie pojade... :/
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #20 : 2004-09-13, 22:41 »
a ja nie wiem, u nas chyba nie ma,, ale w każdym bądź razie wiem, że teraz się przygotowują ludki do zawodów które sie odbędą za 2 tygodnie w naszej piknej Moszczanicy.. i nie będzie jazd za tydzień hyba  :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #20 : 2004-09-13, 22:41 »

martaska

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #21 : 2004-09-24, 21:23 »
ja chcem startowac na Hubetach(tzn narazie mam taka mysl)i chyba pojade na Fatimie(spokojny konw terenie i wogule niska(nizej do ziemi))Ale sie boje bo rok temu spadłam i sie prawie zabiłam(mówie serio taki upadek zaliczyłam)ale mysle ze Hubertus to by była dla mnie dobra kuracja zeby sie przestac bac terenów
Zapisane

madzior_ka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #22 : 2004-09-26, 16:54 »
witajcie! ja byłam raz na hubersie i było extra w tym roku tez oczywiscie jade! super zabawa i moze powalcze o ta kite bo w tamtym roklu to myslałam o tym zeby nie spasc:) (mało umiałam) ale ja byłam ubramna w czarnych bryczesach i mundurze harcerskim bo u nas jest konna druzyna harcerska - mówie wam super sprawa...jezdzimy na rajdy, biwaki oczywiscie konne, startujemy w zawodach, hubertusach a nasz galowy strój to wlasnie czarne bryczesy i mundury, ale u nas "cywile" z eak powiem mieli osobny hubertus i oni byli raczej w klorach galowych tj. obojetnie jakie ale byle by były jasne spodnie, jakas biała bluska i np. kamizelka lub marynarke jak ktos ma....
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #23 : 2004-09-26, 23:02 »
u nas nie ma hubertusów ale moze to i lepiej :roll:
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #24 : 2004-09-27, 11:34 »
no nie wiem czy lepiej :]
Zapisane

madzior_ka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #25 : 2004-09-27, 14:47 »
wg. mnie hubertusy są super:) i ciesze sie ze u nas sa!!
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #26 : 2004-09-27, 17:38 »
Nigdy nie brałam udziału :P I nie jestem pewna czy bym chciała, nie lubie publicznych występów :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Kamelia

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #27 : 2004-09-27, 18:03 »
ja też nawet jak ktoś patrzy na moją zwykła jazdę to mi nic nie wychodzi bo się zaraz spinam i nie potrafie zrobić najprostszej rzeczy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #27 : 2004-09-27, 18:03 »

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #28 : 2004-09-27, 19:00 »
a jak ktoś sie na moją patrzy to mi właśnie wtedy wychodzi :)
ja po prostu jestem zwierzak zawodowy :P lubie startować i pokazywać sie ;) nigdy nie stresuje sie przed jakimiś wsytępami :P łahaha :P a wy to cieniasy jesteście  :wink:  

:D :D :D :D :D: D :D :D
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #29 : 2004-09-27, 19:49 »
Cytat: koniuka
Albo kup czarne nowe a białe w lumpeksie ;)


Tylko teraz obecnie jest taki problem, że bryczesów w lumpexach nie ma. Moje pierwsze były stamtąd, ale teraz jak patrzyłam to nie ma
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 29 zapytaniami.